Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika dawidekk

dawidekk

#6194657 Napisano: 10.05.2016 20:47:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

darog napisał(a):

joan...jeśli ona czyta i jest na TYM forum..to te wpisy z fb już usunęła...zaraz po pierwszym TU komentarzu..


Fejkowe profile nie dbają o to co i gdzie zamieszczają, bo nie liczą się z nikim i z niczym, anonimowość gwarantuje popuszczenie cugli emotka To jak napisanie na murzę sprejem "Chudy z klasy IIb jest głupek."


A "Andrzej cenzura" to już nie można.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#6061855 Napisano: 26.08.2015 23:42:50 w WC - rozmowy o wszystkim
Witam emotka

Postanowiłem sprawdzić jedną rzecz. Wątek Podziękowania - ostatnia strona (niepełna) - zawiera posty od początku marca do połowy sierpnia 2015 r. Przerzucając 10 stron wstecz trafiłem na wiadomości z lipca 2013 r., które zajmują 2,5 strony. Podobnie jest z innymi miesiącami z lat wstecz - zajmują co najmniej 1,5 strony.

Wniosek? Nie mamy czasu już sobie podziękować? Uważamy, że pomoc należy się jak psu buda i nie ma za co dziękować, czy może nie ma za co dziękować, ponieważ przeważa niezdrowy egoizm?

Ta godzina nie wpływa dobrze na moją umiejętność pisania zrozumiałych wiadomości, mam nadzieję jednak, że zrozumieliście o co chodzi  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#5946790 Napisano: 23.11.2014 22:30:23 w WC - rozmowy o wszystkim
A co do kotów to wpiszcie w google grafika "breading" i podziwiajcie internety emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#5946788 Napisano: 23.11.2014 22:27:26 w WC - rozmowy o wszystkim
Ilonar2301 Ano nie było, 'graje' sobie po cichutku emotka Mógłbym wyjaśnić to inżynierką, itd. ale prawda taka, że to lenistwo emotka

A co do konkursu z TapMadl to jestem w stanie uwierzyć w tę liczbę głosów. Szczególnie, że to akcja internautów z portali typu sadistic, 4chan itp. Chcą strollować konkurs Max Factor i sprawić aby wygrała osoba, która nie była faworytką i wygląda na to, że im się to uda emotka

Organizatorzy nic na to nie poradzą (prawdopodobnie) skoro głosy są oddawane zgodnie z regulaminem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#5946709 Napisano: 23.11.2014 16:08:17 w WC - rozmowy o wszystkim

dawidekk

#5835260 Napisano: 09.03.2014 17:28:21 w Dziś cieszę się z.....
Pierwszy komar wleciał do pokoju emotka Z tego się nie cieszę, ale to też oznaka wiosny emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#5732423 Napisano: 06.09.2013 23:32:08 w Wkurza mnie...
zaczytana-pola napisał(a):

asante napisał(a):


Jesli kasę, to wspołczuję...
Troche cie rozumiem, bo ja mam dwa pietra wyżej kuzyna (zaznaczam mieszka z dziewczyną, to nie samotny kawaler), regularnie od dwoch lat przychodzi: "pożycz jajko, bo robię kotlety i nie wiedziałem ze nie mam jajka, pożycz szklane soli, pożycz trochę bułki tartej, pożycz herbatę bo nie mam na jutro na śniadanie". A jak ostatnio przyszedł "pożycz por bo robię sałatke" to zapytalam, który mu dac, mały, duży, średni, bo ja mam pęczki porów w lodówce codziennie. I od dwoch lat jeszcze niczego nie udało mu się oddać. Pal licho to jajko czy sól, ale niech powie daj a nie pożycz...



- Asante, daj jajko.
- Daj to chiński sprzedawca jaj. Idź sobie kup emotka



- Asante, daj jajko.
- Ale za darmo? Za darmo umarło. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#5730509 Napisano: 04.09.2013 16:56:14 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):


Pokolenia wnuków ludzi z dziś - nikt nie ma czasu na dziecko, pracuje się nie tylko na zmiany i w weekendy, ale też każdy ma po 2 etaty.
Taka wizja przyszłości emotka



...po 2 etaty i dodałbym jeszcze, że po 2 zyla na godzinę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#5728593 Napisano: 01.09.2013 16:40:10 w poszukiwany, poszukiwana!!!
zaczytana-pola napisał(a):

dawidekk napisał(a):

bruce napisał(a):

szukam: dawidekk
oraz Twojego rewelacyjnego avatarka!
emotka



emotka

Szukam Bruce emotka Wiem skubańcu, że jesteś na forum pod innym nickiem więc odezwij się na pw emotka

4

Właśnie... Gdzie jest bruce?



Nawet nie zauważyłem kiedy ale Bruce wrócił(a) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#5728549 Napisano: 01.09.2013 14:15:41 w Wkurza mnie...
antylopia napisał(a):

Wkurzają mnie ludzie na tablicy. Czemu ludziom tak trudno zrozumieć, że jak się wystawia coś za 200 zł to się chce 200 zł a nie 75zł. Dlaczego ludzie zadają pierwsze pytanie "za ile pójdzie?" a gdzie witam, proszę o odpowiedź, dziękuję, do widzenia? Gdzie ludzka kultura?



Co do drugiej części jak najbardziej się zgadzam. Mnie również to wkurza. Grałem kiedyś w klikane, głosowane, wiadomo o co chodzi, więc trzeba było porozsyłać trochę spamu E-konkursowiczom na PW emotka Jednak za każdym razem starałem się witać, żegnać, przepraszać za spam, itd. Sam kliknę komuś jak widzę normalnie napisaną prośbę, a nie tzw. masówkę, a najlepiej jak w temacie tylko "Kliknij" a wiadomości sam link emotka

Odnośnie pierwszej części, to to mogę akurat zrozumieć, wielu ludzi mimo upuszczonej już ceny, może ją opuścić jeszcze bardziej, ponieważ bardzo im zależy na sprzedaży. W końcu zapytać nie zaszkodzi emotka

Wkurza mnie brak polskich liter w niektórych komentarzach. Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#5673870 Napisano: 10.06.2013 23:56:18 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
Pewnie wielokrotnie powtarzane, ale trudno emotka

Animowane avatarki emotka Pomimo tego, że już nie bardzo się udzielam na forum to tęsknię za moim dawnym avkiem emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#5589941 Napisano: 20.02.2013 02:13:37 w Wkurza mnie...
size napisał(a):


Nic się nie wkurzaj, za parę lat wspomnisz moje słowa - może emotka

U mnie sprawdziłam - WC damskie i męskie- brak - dołożą lada moment. Daj czas Rewolucjonistom emotka

Weź korzystaj z każdej chwili na uczelni - to super rozrywka. Lepsze być może niż to co potem emotka

Baw się i korzystaj emotka Pani z dziekanatu nie ma wpływu na Twój rozkład zajęć - Ona Ci je podaje wg wskazań emotka
Poproś pisemnie dziekana
emotka emotka



Ech, no oby emotka Ale miłoby było poswpominać chwile spędzone z ludźmi z kierunku, a w planie mało jest przerw na takie spotkania emotka Przynajmniej mało w porównaniu do poprzednich semestrów emotka
Panie z dziekanatu mają wpływ na wszystko emotka na pogodę, na psa Obamy czy program telewizyjny, tylko się im tyłka ruszyć nie chce, ale to tak jak mi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#5589936 Napisano: 20.02.2013 01:42:20 w Wkurza mnie...
Aaaa! Gdzie jest mój avek! <olaboga> To mnie też wkurza.

Przepraszam, ale nie mogłem edytować poprzedniej wiadomości. Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#5589934 Napisano: 20.02.2013 01:40:11 w Wkurza mnie...
Wchodzę na e-konki, patrzę a tu WC Męski. Radość jak nie wiem co, nareszcie, po tyle latach! Klikam nerwowo, czekam, strona się ładuje, po kilku chwilach jest(!) - a nie jednak nie "Wątek o podanym ID nie istnieje." No załamka, znowu muszę iść do Damskiego, a tu powtórka z rozrywki "Wątek o podanym ID nie istnieje." No nie! I znowu do umywalki emotka

+ wkurza mnie plan na nowy semestr. Poniedziałek od 8 do 20, babo z dziekanatu, jeżeli to czytasz - zmień plan kobieto! Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#5563685 Napisano: 25.01.2013 10:29:21 w Popraw sobie humor...
Wraz z postępem czasu same linki tu widzę, a teraz czas na żart w tradycyjnej formie emotka

Wleciała mucha do narządu płciowego kobiety i nie może się wydostać. Lata i lata i coraz bardziej się wkurza, w końcu nie wytrzymuje i krzyczy No ku*wa, muszę stąd wylecieć bo za chwilę mnie ch*j strzeli albo krew zaleje! emotka

To wersja lekka, wersja pikantna do pozamieniać narżad płciowy żeński na .. itd. itd. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#5536684 Napisano: 02.01.2013 03:23:32 w Rossmann
A ja chyba spełniam wszystkie wymogi emotka nic tylko peruka i mogę się zgłaszać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#5527993 Napisano: 22.12.2012 11:44:12 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że wyczyściłem klawiaturę i teraz gorzej działa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#5516404 Napisano: 15.12.2012 08:47:29 w Konkurs na forum2?
placek zrobił! Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#5516400 Napisano: 15.12.2012 08:47:05 w Konkurs na forum2?

dawidekk

#5516359 Napisano: 15.12.2012 08:35:28 w Konkurs na forum2?
masło, sam urobił
Wyświetl w wątku >>
0 0