Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika dawidekk

dawidekk

#4820376 Napisano: 09.11.2011 05:45:08 w Wkurza mnie...
mio napisał(a):

dawidekk co widze Twoje posty (nie wiem może tak trafiam emotka )to piszesz o studiach...wez wyluzuj ja też kończe - też mam masakrycznie ciężko ale nie przesadzajmy emotka



wkurza mnie ból głowy i pech na każdym kroku



Ja zaczynam, I rok emotka wyobrażasz sobie moje marudzenie na V roku? emotka Prosta rada, nie czytać moich głupot emotka też jakiś sposób, jak to mówią: dobry żart, posta wart. Nie, nie wiem co to ma za związek ale tak się mnie zachciało napisać emotka
Co by nie było, to anuluję tamten post i narzekam, iż nic nie wygrywam. Niee, to takie nieoryginalne.
To narzekam na pogodę emotka Niee, też nie pasuje
Wiem! Historyja jest taka iż wkurza mnie to, że nie mieszkam w miejscu gdzie studiuję i nie mogę sobie poimprezować z ludźmi z roku. No dobra, i tak to robię, ale ile można nocować w akademiku u kumpla?

Wiem, że nadal dotyczy to studiów, ale nie bezprośrednio, taki post chyba można zdzierżyć? emotka

aneczka155 napisał(a):

Bo dawidekk lubi sobie ponarzekać na szkołę i tyle emotka Mi się to fajnie czyta te jego problemy xD Nie żeby nie były problemami, ale jakoś w takim wesołym stylu to napisane emotka


No i git! Krótka piłka, si? Si. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4820309 Napisano: 09.11.2011 05:24:11 w Czas na zmiany...
A takie pytanie mam, otóż gdzie będzie wyszukiwarka forum? Ta na górze, to chyba do konków, si? Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4820307 Napisano: 09.11.2011 05:22:30 w Czas na zmiany...
pionas napisał(a):


https://www.e-kon...les/glowna_kolor.jpg



Najlepsze z podanych emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4820298 Napisano: 09.11.2011 05:15:02 w Wkurza mnie...
Przepraszam, że nie piszę nic na forum, ale te studia... Haaah! Ale sobie wlewam emotka jakby ktokolwiek chciał żebym znowu zaczął bazgrać moje wypociny emotka A wkurza mnie, że koleś profesor wyjechał, że za tydzień mamy koło i podał 20 zagadanień z 3 tygodni, no co to za opcja w ógole ma być emotka + zrobić prezentację na pedagogikę też na za tydzień, w ten sam dzień + piątek.. ale to już nie chcę (bardziej) przynudzać emotka OlaBoga, jak mnie brakowało zrzędzenia na forum emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4701461 Napisano: 24.09.2011 10:35:51 w Wkurza mnie...
Właśnie właśnie! Prawko! W styczniu tudzież lutym mają się zmienić zasady emotka i otóż pytanie jest takiego typu czy jak zapiszę się przed zmianami a egzamin będę miał już po zmianach, to wg. których zasad będę się liczył?

Wkurza mnie to, iż nie wiem emotka

Rafi dasz radę! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4699548 Napisano: 23.09.2011 05:01:25 w Wkurza mnie...
sarsaparilla napisał(a):


Dawidekk ja też nie miałam przynajmniej do 3go roku ani jednego dnia wolnego, to pierwszy rok i właśnie na nim jest najwięcej tzw. odpadów. Dasz radę:).



To pocieszyłaś emotka jak się pytam znajomych to raczej mają dni wolne, więc jak to usłyszałem to mówię o basta! Takich nie będzie!

rafi323raf napisał(a):

A przepisać się nie możesz? emotka
U mnie planu jeszcze nie ma, ale wg. planu poprzedniego roku to też żadnego wolnego dnia nie będzie, ale nawet na wolny się nie nastawiałem emotka



A nie wiem emotka Mam nadzieję, że się to wyrówna w następnym semestrze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4699486 Napisano: 23.09.2011 04:38:37 w Wkurza mnie...
No bo nie zdzierżę! Jestem w najbardziej, lekko mówiąc badziewnej grupie na studia emotka żadnego dnia wolnego, kończę późno przez przerwy w ciągu dnia emotka emotka

emotka emotka emotka emotka się odechciewa studiować emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4687547 Napisano: 19.09.2011 06:33:05 w Wkurza mnie...
rafi323raf napisał(a):

asiasia napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

bc14 napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

brox napisał(a):

rafi323raf dawidekk na jakie kierunki się wybieracie?


bc14 napisał(a):

rafi32raf, dawidekk gdzie zaczynacie studia ??
koniecznie po 1 semestrze zapiszcie sie do organizacji studenckiej emotka nie bojcie sie akademików to wspaniałe miejsca jezeli nie boicie się troszkę brudu;)


górnictwo i geologia :d

ano, właśnie w akademiku zamieszkam emotka


czyżby na Politechnice Śląskiej ? czy AGH?


AGH, tylko jak ja tam sobie poradzę emotka


Najpiękniejsze lata przed tobą,a ty się martwisz...
A wkurza mnie że ja już te lata, co ma rafi przed soba, ja mam już za sobą...no, to nie fair


martwię sie tylko o to, żeby te piękne lata nie skończyły się na pierwszej sesji emotka



Historia długa, badziewna i nieciekawa, ale w końcu Edukacja techniczno - informatyczna. Potem będę musiał chyba wybrać profil czy informatyczny czy techniczny i tu się zaczną schodki emotka ale moje wkurzenie jest nieaktualne albowiem otóż iż mam już plan emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4685301 Napisano: 18.09.2011 09:47:58 w Wkurza mnie...
A możliwe emotka tylko na niektóre kierunki już są, a na mój nie emotka wkurza mnie, że to już końcówka wakacji emotka przy okazji, trzymajcie się studenci 1 roku!! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4684850 Napisano: 18.09.2011 07:25:22 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że nie potrafię znaleźć planu zajęć na studia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4653450 Napisano: 05.09.2011 08:02:44 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że nie mam czasu na forum emotka a studia się nawet nie zaczęły emotka

Wkurza mnie też, że nikt nie pisze w tematach takich jak
WC Damski
Nocna Zmiana Warty
Konkursy na forum
Gdzie ekipa z którą można było porozmawiać nie tylko na temat konkursów? Chociaż nie wiem czy mam prawo tak mówić, bo staż na forum mam krótki emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4631616 Napisano: 25.08.2011 07:12:27 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że dostałem maila iż zostałem wpisany na listę dodatkowych zajęć z matematyki rozszerzonej we wrześniu, a teraz dostępna jest lista i co?! W kulki sobie polecieli! Na moim kierunku nie ma rozszerzenia, a na podstawie nie zostałem wpisany emotka

Wkurza mnie, że już niedługo studia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4614096 Napisano: 16.08.2011 01:37:08 w Wkurza mnie...
To można uznać za spam tudzież jakieś dublowanie postów, w końcu wszystkie o tym samym są emotka

Wkurza mnie temat Wkurza mnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4614004 Napisano: 16.08.2011 01:02:19 w Wkurza mnie...
Pewnie nie chcielibyście być oceniani,tak więc sami tego nie róbcie. Żeby od razu taki nalot robić na Cudaczka? Postawcie się na jej miejscu czytającej te komentarze.

Wkurza mnie nic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4611286 Napisano: 14.08.2011 07:45:33 w Wkurza mnie...
Ale mnie wkurzyła kolejka na aquapark we Wrocławiu! W środku ogrom osób, kolejka aż na zewnątrz i to dużo, ale spoko, stwierdziłem że poczekam. No ale są granice! Po pół godziny czekania myślałem, że wyjdę z kapci i stanę obok. Się legalnie przeszedłem do środka co by obczaić sytuację i się grzecznie pytam o co kaman, a jakaś babka przez megafon do mnie, że jest już jest full ludzi i teraz trzeba czekać aż ktoś wyjdzie bo nie ma zegarków już. I tym to mnie wk***iła już i się pytam Co to za opcja w ogóle jest?! I finito było takie, że w końcu nie poszedłem do aquaparku emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4609490 Napisano: 13.08.2011 05:15:49 w Wkurza mnie...
zdolnabestia napisał(a):

benasia napisał(a):

wkurza mnie ze gdy wchodzę na szukam zamiast zobaczyć coś sensownego widzę kilka stron szukam pomocy w Nivea emotka



Zastanawiałam się właśnie ostatnio nad zrobieniem wątku w stylu wygraj mi. Ale jak znam życie to i tak prośby o pomoc w wygraniu czegoś byłyby dodatkowo w szukam i pomocy...
Dla paragonów też otwarty został osobny wątek, bo się wszyscy wkurzali i nadal można znaleźć w szukam pytania o paragony.



Opcja jest taka iż, jeżeli się założy taki wątek to chociaż będzie podstawa, żeby dawać karniaka dla tych co napiszą w innym temacie emotka

Wkurza mnie... hmmm.. jak zwykle brak piniędzy! Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4593104 Napisano: 06.08.2011 09:27:23 w Konkurs na forum2?
oglądasz filmy na tym telefonie Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4593088 Napisano: 06.08.2011 09:20:31 w Konkurs na forum2?
można odebrać telefon przez wysunięcie górnej częśći Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4584926 Napisano: 02.08.2011 09:10:34 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że za dobry jestem. Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4580818 Napisano: 01.08.2011 03:54:52 w Połączenia nieodebrane
0 0