Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika dawidekk

dawidekk

#4578005 Napisano: 31.07.2011 04:09:11 w Wkurza mnie...
aneczka155 napisał(a):

dawidekk napisał(a):

Wkurza mnie, że nie wiem ile zostało pendrive'ów na tymbarku emotka i nie wiem czy iść kupić czy jednak nie emotka


Szczerze mówiąc to za kasę wydaną na te soki samemu można kupić sobie pendrivanotta o większej pojemności.



Wiem, wiem emotka ale lubię tego typu bajery, gadżety, itd. w takim kształcie nie dostanę w sklepie emotka
ale ten też całkiem dobry

http://www.youtub.../watch?v=xWapd7Shktc

Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4577722 Napisano: 31.07.2011 02:18:06 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że nie wiem ile zostało pendrive'ów na tymbarku emotka i nie wiem czy iść kupić czy jednak nie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4577254 Napisano: 31.07.2011 10:22:36 w Wkurza mnie...
sophie napisał(a):

dawidekk napisał(a):



Wkurza mnie avatar Davidka emotka emotka emotka emotka



emotka a ja mam dużo samoakceptacji i avatarka nie zmienię, chociaż już 2 osoby powiedziały mi, że je wkurza emotka

W temacie wkurza mnie niemiłosiernie pogoda! No ludzie! Mogę zrozumieć jakby 2 dni popadało, ale nie cały lipiec emotka Są granice! Nastrój psuje tylko, i nawet to że mam dodatkowy miesiąc wakacji nie uszczęśliwia mnie. Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

dawidekk

#4575929 Napisano: 30.07.2011 06:23:31 w Wkurza mnie...
Okej, moja wina że nie zapoznałem się z całym tematem. Przeczytałem tylko Twój post, i swój oparłem tylko na nim. Głupio Dawid zrobił, wypowiadając się nie znając tematu emotka

Oceniasz emotka to nie było obiektywne stwierdzenie faktu, tylko ocena mówiąca iż to nie jest dobre zachowanie. Ale z tym że trzeba było zareagować masz rację. Pisząc swój post, znałem tylko Twój i jeden gdzie, ktoś napisał, że wkurza wybieranie takiej ilości past, wtedy nikt nie podał nicku. Nie znałem calego tematu.
Trzeci punkt wzięłaś zbyt dosłownie. Wiadomo, że nie pojedziesz tam, gdzie jest wojna, ale porównywanie problemu głodu w Afryce i kogoś narzekania na ilość past jest przesadą. Od czytania co się tam dzieje nic się nie polepszy, tak więc namawiam do wysyłania paczek i innej tego typu pomocy. Jeżeli już coś działasz w tym kierunku, a nie tylko mówisz, to gratuluję, niewiele jest takich osób emotka


Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4575724 Napisano: 30.07.2011 05:08:19 w Wkurza mnie...
emanuela24 napisał(a):

malaga1 http://www.pah.or..._w_afryce_wschodniej

wczoraj słuchałam że w samej Somalii 3,5 miliona ludzi jest zagrożona śmiercią głodową

więc wkurza mnie wyliczanie past i ocenianie moralności innych- zamiast zająć się prawdziwą tragedią



Będzie perwers, ale co tam. A mnie wkurza takie pitolenie o Chopinie.

1) Sama oceniasz innych, mówiąc że jak ktoś komuś wylicza pasty to jest be. Wkurza Cie wtrącanie się w sprawy innych forumowiczów a sama to robisz oceniając. Jakby to wkurzało Ciebie, to byś nie pisała o tym na forum, bo to samo robisz.

2) Mówisz, że może ta osoba bardzo potrzebuje tych pieniędzy. A może ta osoba, którą wkurza, że ktoś wybiera tyle past naraz, wie jaka jest sytuacja innej osoby i tylko niepotrzebnie robisz zamieszanie? Może to, a może tamto? Takie gdybanie to wiesz..

3) Dzieci w Afryce? Rozumiem, że im bardziej wygórowany przykład tym lepszy, ale żeby porównywać problem głodu w Afryce do problemu ile kto past bierze ze sklepu? Jak Cię wkurza zajmowanie się błahostkami to jedź z wodą do Afryki, a nie siedzisz na forum. Przecież od tego, problemu Afryki nie zmienisz. Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4575699 Napisano: 30.07.2011 04:51:22 w Wkurza mnie...
marielu napisał(a):

i zapomniałam dodać że mnie wkurzają niektóre posty na tym forum i niektóre nicki , zwłaszcza te jątrzące, narzekające, donoszące , złośliwe, bezwzględne, egoistyczne, zawistne etc etc..

I obłuda mnie wkurza i pseudo uczciwość i interesowność na potrzebę chwili oraz sympatyczność odpowiednia do poziomu oczekiwanych korzyści.

PS. i top paragony mnie wkurza , bo daje złą wizytówkę temu forum.



Si Mary! Dokładnie! Chciałbym, żeby temat o paragonach został skasowany, ale to nic nie da, problem nie zniknie od tego. Tylko by się przenieśli do innego topu emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4573979 Napisano: 29.07.2011 09:15:54 w Wkurza mnie...
rafi323raf napisał(a):


Za to wkurza mnie, że od 2 tyg jest mi smutno, i jest mi źle! Depresja wakacyjna mnie dopadła. emotka emotka Nic mi się nie chce, nawet nie cieszą mnie zaplanowane wkrótce wyjazdy, czuję że marnuje tylko czas, że nic pożytecznego nie robię, ale i tak nie mam sił by cokolwiek robić emotka emotka



Pomyśl, że masz prawo zmarnować trochę wakacji, bo w końcu masz dłuższe emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4569119 Napisano: 28.07.2011 11:56:05 w Wkurza mnie...
Koper

1) Masz jeszcze szansę wygrać na tamten kod, bo każdy bierze udział w kolejnych losowaniach też emotka
2) Przy zawieszkach paragon nie jest potrzebny, wystarczy kod, z bransoletkami pewnie podobnie

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4564760 Napisano: 26.07.2011 09:38:51 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

emotka Już ja wiem, co tam miało być!



Nawet ja tego nie wiem emotka

joan napisał(a):

dawidekk - zmieniłeś stopkę po to, żeby Ci romantyczne laseczki o meymonialnymi? emotka



pojęcia nie mam o co kaman ale bierz połowę emotka emotka a tak serio serio zmieńmy temat emotka

w temacie wkurza mnie, że szukam i szukam paragonu z reala - pralki, ale każdy podaje zawyżoną cenę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4564628 Napisano: 26.07.2011 08:54:36 w Wkurza mnie...
wsciekly napisał(a):

łacina sama ciśnie się na usta emotka



Chodzi o to iż, petunia non olet? emotka

joan napisał(a):


dawidekk - lenistwo to zaleta. Sprawia, że człowiek zaczyna szukać mądrych rozwiązań i zyskuje mnóstwo czasu, a czas = pieniądz emotka



Taka opcja jest dobra! Skoro lenistwo to zaleta to oznacza iż nie jest wadą co z kolei skłania mnie do zmiany stopki emotka ot i już, nowa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4564578 Napisano: 26.07.2011 08:41:42 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

wsciekly napisał(a):

niesmak budzi, gdy te same osoby w tych samych sklepach, agencjach czy konkursach co 2 - 3 tygodnie znowu poszukują paragonu emotka

o czymś to świadczy emotka


No, wydawać by się mogło, że te osoby mają zarąbiste szczęście, ale z drugiej strony, są chyba wybitnie pechowe emotka

Nawet się nie zająknę, o czym opisane przez Ciebie zachowanie świadczy moim zdaniem, bo szkoda słów...



Dajesz! Mów emotka

W temacie, wkurza mnie iż jestem leniwy Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4550623 Napisano: 21.07.2011 08:49:06 w Wkurza mnie...
rafi323raf napisał(a):

dawidekk napisał(a):

Wkurza mnie, że nie mam czasu na FPŚ 2011 i mam 1,5 etapu do narobienia a jutro będzie 2,5 emotka


a co to to FPŚ? emotka

mnie wkurzają moje oczy, znowu się buntują przeciwko soczewkom emotka



Filmowy Pościg Lata, konkurs Cinema City

w temacie wkurza mnie jeszcze ta dzisiejsza jesień emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4550377 Napisano: 21.07.2011 07:48:20 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że nie mam czasu na FPŚ 2011 i mam 1,5 etapu do narobienia a jutro będzie 2,5 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4546974 Napisano: 20.07.2011 03:43:22 w Wkurza mnie...
zdolnabestia napisał(a):

dawidekk napisał(a):

Wkurza mnie, że chmury się zbierają od rana a ciągle nie pada. Nie wiadomo czy wyjść czy nie emotka


Wyjdź, a jak zacznie padać to wróć emotka



Ej no dokładnie! Zawsze tak jest! Piękna pogoda, wszystko si, a jak wyjdę to zaczyna padać emotka Wyglądam jak zmoknięta kura od siedmiu boleści, ale wiadomo, biednemu zawsze wiatr w oczy i szyszki pod stopy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4546954 Napisano: 20.07.2011 03:33:36 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że chmury się zbierają od rana a ciągle nie pada. Nie wiadomo czy wyjść czy nie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4544596 Napisano: 19.07.2011 05:55:22 w Wkurza mnie...
wsciekly napisał(a):

misiulka napisał(a):

bo żaden mąż tego tu nie napisze - jak go żona wkurza - bo taki mąż po prostu od razu idzie na piwo
emotka



jak Wy kobitki znacie nasze usposobienie emotka

emotka emotka



Nie da się ukryć emotka to na pierwszą nóżkę emotka :wódka: emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4544545 Napisano: 19.07.2011 05:37:28 w Wkurza mnie...
wsciekly napisał(a):

dawidekk napisał(a):

Może ktoś streścić o co chodzi, bo jestem leniwy i nie chce mi się czytać tyle stron? emotka

w temacie wkurza mnie, że dzisiaj miałem zarobiony dzień emotka



prawdziwa lektura to na Realu - TV leciały

Carrefour znowu dawał potencjalnych

ABC po raz pierwszy w formie dało 2 konki na raz o 3. zapominając

i to tyle w telegraficznym skrócie emotka



To szału ni ma emotka

Już wiem co mnie wkurza! Że kobiety forumowe nie doceniają swoich facetów! Pełno postów Wkurza mnie mój małż a żaden facet nie pisze źle o swojej żonie, doceńcie to emotka <perwers> emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4544513 Napisano: 19.07.2011 05:26:49 w Wkurza mnie...
Może ktoś streścić o co chodzi, bo jestem leniwy i nie chce mi się czytać tyle stron? emotka

w temacie wkurza mnie, że dzisiaj miałem zarobiony dzień emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dawidekk

#4542597 Napisano: 18.07.2011 10:11:44 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

dawidekk napisał(a):

Wkurza mnie, że dostałem w tymbraku mądrość Wstęp bezpłatny emotka i teraz nie wiem gdzie mam ten wstęp bezpłatny emotka


Weź se facet gwóźdź, młotek, igłę i nitkę. Walnij w kapslu 4 dziurki i noś go, jako guzik u spodni, oczywiście napisem na zewnątrz emotka



I bez tego jest wstęp bezpłatny emotka Ty to masz pomysły emotka

Wkurza mnie, że wzięło mnie na słuchanie piosenek nie mojego pokolenia emotka
Lady Pank, Bajm i po tyłkach batem bije nas la la la la la!, Mr Zoob Mój jest kawałek podłogi, Elektryczne Gitary Dzieci emotka Wyświetl w wątku >>
0 0