Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika joan

joan

#7078601 Napisano: 07.02.2023 11:27:12 w WC - rozmowy o wszystkim
sylwiamickie napisał(a):

Hej, czy ktoś już porwał takie dane jak Pesel? 


Jeśli pytasz, czy ktoś z nas podał któremuś organizatorowi konka swój PESEL -> owszem, PESEL można podać, natomiast co do zasady*: nie podajemy numeru / serii żadnego dokumentu tożsamości (paszport, dowód osobisty itp.)

* wyjątek to np. przypadki, gdzie podpisuje się umowy albo rezerwuje bilety lotnicze. Gdybym więc wygrała dom / samochód / bilety na podróż dookoła świata, to i takie dane zechciałabym udostępnić emotka Wyświetl w wątku >>

joan

#7078507 Napisano: 06.02.2023 18:59:52 w teraz (tylko info, bez pytań i dyskusji !)
Do dziś (06.02.2023) / „Wygraj wyjazd do Paryża z NAOKO”:

https://konkurs.naoko-store.pl

https://naoko-sto...zd-do-paryza-z-naoko


Nagrodą główną w konkursie jest:
- podróż do Paryża dla Laureata i osoby przez niego wskazanej w terminie nieprzekraczalnym do 16.02.2023r.
- wizyta w The Friends Experience dla Laureata i osoby przez niego wskazanej
- kolacja we wskazanym przez Organizatora dla Laureata i osoby przez niego wskazanej
- nocleg w Paryżu dla Laureata i osoby przez niego wskazanej
Organizator zastrzega sobie prawo do narzucenia terminu wyjazdu. Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

joan

#7078502 Napisano: 06.02.2023 18:29:22 w SZUKAM....
glena napisał(a):

(...) no i Ubongo - tam są różne stopnie trudności


Ubongo 3D -> uwielbiam emotka

pioge7 napisał(a):

Szukam jakiś fajnych gier planszowych na myślenie. 
Coś w stylu Dobble, rummikub czy scrabble. 
Możecie coś polecić, żeby grali i dzieci i dorośli? Nie skomplikowane zasady ale tak, żeby można było trochę pomyśleć emotka  


A masz gry planszowe w lokalnych bibliotekach? Wtedy możesz wypożyczyć przed zakupem i wypróbować emotka

Aha: czy dziecko lat 5 potrafi czytać? Od tego również dużo zależy... Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

joan

#7078392 Napisano: 06.02.2023 10:11:50 w SZUKAM....
pikawka napisał(a):

Słuchajcie jestem po studiach, przez 8 lat pracowałam w banku PKO… od 6 jestem na wychowawczym i jestem mega sfrustrowana siedzeniem w domu. Chcę wrócić do pracy jednak z m ustaliliśmy, ze nastąpi to dopiero za rok, jak najmłodszy będzie mógł iść do przedszkola. Orientujecie się ktoś z Was czy mam jakąś szansę na pracę zdalną, coś co mogłabym robić z domu ;( wiem, że są jakieś strony z ankietami ale chciałabym coś bardziej ambitnego, co podbuduje moje poczucie własnej wartości. Szybko się uczę, jestem obrotna i dobrze zorganizowana. Gdzie szukać? 

Jeśli znasz języki obce, ofert jest sporo, aczkolwiek tak z 95% praca hybrydowa, 5% całkowicie zdalna.  Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#7077607 Napisano: 01.02.2023 15:25:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
emi napisał(a):

notta napisał(a):

gdzie mozna kupić maoam? Biedronka, dino, delikatesy, żabka? Ktoś podpowie?

W Żabce są małe po 3,20

U mnie nie było, ale z rozpędu kupiłam Mambę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#7077391 Napisano: 31.01.2023 18:13:47 w Wyniki konkursów (tylko wyniki!!!)
Pojawiły się wyniki do konkursu Konkurs "ASUS ROG Flow"

Lista laureatów:

https://www.filmweb.pl/contest/5726 Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#7077144 Napisano: 30.01.2023 17:13:33 w Kaufland konkursy
Może ktoś z Was pracuje w Kauflandzie? Ciekawy konkurs dla pracowników emotka "Wygraj z Kaufland Card":

https://www.kaufl...-z-kauflandcard.html

Nagrody:
3 x telefon Apple iPhone 13 128GB o wartości 4018 PLN brutto
100 x voucher do Kaufland o wartości 100 PLN
100 x gadżet Kaufland Card o wartości 50PLN Wyświetl w wątku >>

joan

#7075295 Napisano: 18.01.2023 18:45:15 w Wkurza mnie...
bezaczek7 napisał(a):

(...) Wkurza mnie, że nie umiem rozmawiać, nawet z najbliższymi, i obca osoba za pieniądze musi mnie tego nauczyć emotka


Ejtam, już jesteś zwyciężczynią w grze zwanej życiem! emotka
Człowiek rodzi się bez jakichkolwiek umiejętności, ale edukuje się zwykle we wszystkim, poza... byciem zdrowszą emocjonalnie / wewnętrznie istotą. Się staliśmy gatunkiem wykształciuchów z dyplomami, tytułami i precjozami wszelkimi, z listą dokonań zawodowych, osiągnięciami DYI i liczbami na rachunkach bankowych. Fajnie, że Ty podnosisz poziom swoich kompetencji, jako człowieka; bez względu na to, gdzie aktualnie się znajdujesz, wektor Twojego rozwoju skierowany jest ku górze, a to zachwyca mnie mocno. Gratuluję więc i kibicuję Ci! emotka Wyświetl w wątku >>
1 bezaczek7 0

joan

#7074828 Napisano: 16.01.2023 22:03:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koszalek napisał(a):

Mnie się marzy loteria/konkurs z makaronami/serem/sosem pomidorowym/przyprawami/hummusem/musztardą emotka , tego typu produktami. Bo aktualnie z kazdej strony atakują nas słodycze. 
Jest niby Vegeta, ale czuję, że szanse tam są jak w totolotku.


Ooo, mnie również, szczególnie, że w kółko kupuję produkty Develey emotka Zajrzałam właśnie na ich stronę, a tam voila! od dziś nowa loteria Kikkoman (kij, że sos kupiłam w sobotę). Chciałam ową loteryję dodać do naszej bazy, lecz mnie ktoś ubiegł. A kto? Organizator, czyli Albedo we własnej osobie. Ale bramki to sobie mogą... bez lubrykacji... emotka Wyświetl w wątku >>

joan

#7074823 Napisano: 16.01.2023 21:39:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

(...) on ten filmik nakręcił dla wyświetleń, a nie dla piniat;)


Święta racja. Prośba zatem -> przestańmy udostępniać filmiki, które NAM niczego nie dają & na forum nic nie wnoszą, zaś AUTOROM nabijają wyświetlenia. Są ciekawsze treści w sieci, którymi możemy się ze sobą dzielić emotka Wyświetl w wątku >>

joan

#7074805 Napisano: 16.01.2023 20:16:05 w teraz (tylko info, bez pytań i dyskusji !)
Do 17.01.2023 14:00 / Facebook / "Najlepsza recenzja Spektaklu Aida":

www.facebook.com/TeatrMuzycznyRoma


Regulamin: https://www.teatr...ektaklu-aida/#accept

Nagrody:
nagroda główna = bon do Hotelu Polonia na kolację dla dwóch osób.
nagroda II = zestaw prezentowy od Green Caffe NERO w postaci gadżetów firmy oraz 500 g kawy.
nagroda III = zestaw kosmetyków do pielęgnacji włosów „Artishoq by Jaga Hupało”
nagrody IV i V = zestaw gadżetów od Organizatora. Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#7074166 Napisano: 12.01.2023 20:38:49 w Wkurza mnie...
adamo86 napisał(a):

Niestety wycofanie się Shopee z Polski raczej w żaden sposób nie ograniczy produkcji tego "chińskiego szmelcu" emotka


Producent nie tworzy towaru z pobudek religijnych, popyt kształtuje podaż.
Poza tym zmniejszy się ilość badziewia na polskich wysypiskach.
Tak sobie tłumaczę emotka Wyświetl w wątku >>

joan

#7074163 Napisano: 12.01.2023 20:26:53 w Wkurza mnie...
lasiglasty napisał(a):

A ja się cieszę, że mniej tego chińskiego szmelcu będzie. Po pierwsze produkcja tego strasznie wyniszcza środowisko, po drugie ludzie, którzy pracują przy takiej produkcji są bezlitośnie wyzyskiwani, po trzecie często kradną projekty i patenty od innych marek czy artystów. Ktoś studiuje na kierunku artystycznym, przez wiele lat pracuje nad swoim talentem, tworzy potem projekt np. jakiejś biżuterii, sprzedaje pod swoją marką za uczciwą cenę, bo wyprodukowane odpowiedzialnie i z dobrych materiałów, a potem taka chińska strona kradnie ten projekt, robi jeden do jednego tylko z plastiku i sprzedaje o wiele taniej. 

Moja kuzynka jest mistrzynią w zamawianiu tych gadżetów, a ja nie potrafię zrozumieć tego fenomenu. Większośc z tych rzeczy od razu ląduje w koszu, bo nie nadają się do użytku albo psują się po kilku użyciach, ona zawsze kwituje, że to tylko zabawa za parę groszy, a sterta niepotrzebnych śmieci rośnie emotka


O tak, zgadzam się w 100% emotka
Często wykorzystywane są dzieci (nawet kilkuletnie!), wystarczy obejrzeć parę filmów dokumentalnych z tamtych "fabryk". Wdychają chemikalia i farby, moczą w nich ręce, zero BHP. Ale spox. Grunt to odwrócić wzrok. Stara śpiewka, gdzie moje dziecko jest lepsze, niż Twoje i wuj mnie obchodzi. Większość ludzi interesuje wyłącznie ich własne potomstwo, wypowiedzi typu "a bo ja tak kocham dzieci" to kpina i zakłamywanie rzeczywistości... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#7073542 Napisano: 10.01.2023 13:24:04 w Wkurza mnie...
koniczynka123 napisał(a):

(...) Ps. Mimo, że miastowi mają złe zdanie o "wieśniakach" uważam, że z segregacją i ekologią lepiej jest na wsi emotka


Hmm trudno mi się wypowiedzieć, nikt w moim towarzystwie nie wypowiada się źle o mieszkańcach wsi, zaskoczyłaś mnie mocno emotka Zresztą mnie interesują wyniki badań na dużą skalę, nie zaś uprzedzenia czy też jednostkowe historie emotka Zawsze sobie powtarzam, że ludzi jest 8 miliardów emotka

oldziaczek napisał(a):

Oczywiście, że tak, bo w mieście sie rozmywa odpowiedzialność, przeciez tu nie ma jak sprawdzić kto sortuje, a kto nie emotka (...)


Ojoj, tutaj pokuszę się o sprostowanie emotka W miastach układy są różne, u mnie o tak... Jest czarny kubeł na śmieci zmieszane -> i te kubły są kontrolowane! regularnie, a po kontroli kubeł dostaje naklejkę. Dwa albo trzy razy naklejka śmieciucha i podwyższają ci opłaty za śmieci (na osobę coś około 60 zł miesięcznie) emotka Segregowalne śmieci wystawia się w workach; kolorowych, ale mocno przezroczystych i jak wrzucisz coś niewłaściwego do worka, to Ci go w ogóle nie odbiorą i zostanie przed Twoimi drzwiami, no mercy emotka

Z dobrych informacji: mój facet przy okazji deszczowego biegu wstąpił do firmy odbierającej śmieci i dostał dwie rolki worków. Nadal nie wiemy, kto kradnie, ale przynajmniej jest zapas nylonbojtli :P Wyświetl w wątku >>

joan

#7073413 Napisano: 09.01.2023 21:43:32 w Dyskusje o wynikach konkursu
kalina590 napisał(a):

(...) Opinia publiczna zszokowana, co to się dzieje w namiotach z rana  (...)


Jak namiot z rana, to hydraulika u jegomościa ołkej! emotka Wyświetl w wątku >>

joan

#7073406 Napisano: 09.01.2023 21:24:24 w Wkurza mnie...
Zima, inflacja, drożyzna. Jak można poczytać na portalach branży utylizacyjnej oraz eco, z końcówką roku znacząco zmalała ilość oddawanych przez Polaków śmieci segregowanych, w tym przede wszystkim... plastiku. Oczywiście: może i kupujemy mniej z oszczędności, ale przede wszystkim nasi kochani rodacy palą w piecach byle czym! emotka Z ciekawostek nieoczywistych, oznacza to nie tylko syf w powietrzu, ale także kary dla Polski za produkowanie nowego plastiku bez odpowiedniej ilości odzysku tego zużytego emotka
I teraz moja kruwa historia -> w budynku są 3 mieszkania. Lokatorzy z lokalu X nadają się tylko do pokoju bez klamek (ledwo co w obecności policji rozwalili nożem ścianę), koleś z lokalu Y jest cywilizowany. Dostajemy od firmy odbierającej odpady worki na odpady segregowane; ile wystawimy pełnych, tyle dają nowych, nic więcej. I teraz najlepsze: ktoś te wystawiane przez nas & pełne odpadów worki kradnie. Tak tak, doszło już nasze społeczeństwo do etapu, gdzie kradnie się nylonbojtle z hasiami, żeby nimi palić w piecach! Znikają papiery i plastik. Nie wiem, kto jest sprawcą; lokatorzy z dołu mają piec na (teoretycznie) węgiel, ale to patole totalni i paliliby azbestem, gdyby MOPS rozdawał. Z drugiej strony, nikogo za rękę nie złapałam. Został nam na 3 mieszkania jeden worek żółty i jeden niebieski, pół miesiąca mamy tam upchnąć, następnym razem to już sama nie wiem, co będzie, bo worki musza być z oznaczeniem odpowiedniej firmy, innych śmieci nie odbiorą i tyle emotka
Ktoś z Was zetknął się z taką sytuacją? emotka
(patole mają się wyprowadzić do końca marca - tyle w teorii) Wyświetl w wątku >>

joan

#7073363 Napisano: 09.01.2023 17:10:41 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
monisss napisał(a):

9.01 a ja nic.. i nawet nie ma w co grać? emotka

No się zgadzam, w grudniu było 2x więcej konków promo. A tetaz nie dosyć, że bida, to jeszcze np. zakup Milki za 30 zł emotka Wyświetl w wątku >>

joan

#7073277 Napisano: 09.01.2023 13:31:42 w moje dzisiejsze wygrane :)
Słodycze Dare przy poniedziałku. Miała być kasa  emotka  (nie jem cukru ani glutenu)
Musiałam przejrzeć wyniki, żeby odnaleźć swoje zgłoszenie - mam ochotę wydrapać sobie oczy... Jak mówią madki: spóczucia (dla agencji).  Wyświetl w wątku >>

joan

#7072851 Napisano: 05.01.2023 19:10:37 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
On: Chcę zobaczyć nowy sezon serialu X na Playerze, kupujemy dostęp?
Ja: Beeejbe, na jeden serial to bez sensu & nie jestem jakąś mugolką, żeby takie coś kupować; wnet Ci wygram Playera w konku Bueno Mini...
Również ja (po publikacji wyników): emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 zuziczeq 0

joan

#7072590 Napisano: 04.01.2023 20:31:38 w Moje konkursowe początki...
cleo25 napisał(a):

Ja z sentymentem wspominam konkurs Avanti, na który trzeba było kupić Cheetos i Pepsi I codziennie 500 osób wygrywało po 50zł. 


Najlepsza akcja ever emotka Wyświetl w wątku >>
0 0