Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika joan

joan

#7063426 Napisano: 25.11.2022 15:35:29 w SZUKAM....
edzia21 napisał(a):

SZUKAM info: w jakiej cenie są NAJTAŃSZE Lay`s w NETTO? emotka

Ok. 7 zł.  Wyświetl w wątku >>
1 edzia21 0

joan

#7063203 Napisano: 24.11.2022 18:16:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ikropka napisał(a):

No dobra a co od teraz do 1.02? Bo czego tu nie rozumiem.


Zauważ, że: "Losowania bramek, do których są przypisane Nagrody Instant Win odbywają się siedzibie Organizatora w dniach 21-22 listopada 2022 r., przy użyciu urządzenia losującego posiadającego pozytywną opinię techniczną jednostki badającej."

Po co w ogóle TERAZ losować bramki na przyszły rok? Bo sobie tym sposobem sponsor fakturę agencji wrzuci w koszty za 2022, ot co emotka Wyświetl w wątku >>
1 ikropka 0

joan

#7061874 Napisano: 19.11.2022 13:38:48 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
vanillasky-2017 napisał(a):

Potrzebuję pilnie dostęp do Legimi lub do czegoś podobnego. Odkupię lub wymienię na paragony.

Jak pilnie na dłużej: przeczytasz via Legimi 300 stron za 6,99 zł. 
Jak pilnie na krótko: wypróbuj dowolny & wypaśny abo Legimi w opcji 7 dni za darmo, a potem zrezygnuj. 
Jak niepilnie na dłużej: sprawdź, jaki dostęp oferuje Twoja biblioteka. Np. ja mam darmowe Legimi z biblioteki w dolnośląskim, a darmowe EmpikGo z biblioteki w śląskim. Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#7061433 Napisano: 17.11.2022 20:41:04 w SZUKAM....
baxter napisał(a):

Czy sprzedawał może ktoś książki na https://skupszop.pl/ ?


Nie, ale kiedyś wyceniałam i dawali za naprawdę fajne książki, warte tak z 50 - 60 zł coś w stylu 50 gr emotka Niby nazbierałabym sobie tę minimalną kwotę do wypłaty, ale przeszła mi chęć na współpracę z nimi. Jeśli ktoś mógłby mi polecić grupę na FB, gdzie za książkę dostanę 5 - 10 zł, byłabym wdzięczna. Niby jest wiele akcji sprzedażowych / wymiankowych przy okazji różnych imprez, jednak książki sporo ważą i chyba taczkę musiałabym wziąć... emotka Wyświetl w wątku >>
2 baxter, cb656 0

joan

#7060634 Napisano: 15.11.2022 18:15:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

w loterii świątecznej Lidla numer kasy to jest tylko # i numer, tak jak zaznaczyli na przykładzie?


Tak -> to numer kasy w sklepie (ten, co się świeci u góry), a nie numer kasy FISKALNEJ, który podaje się przy innych promocjach (a'la XYZ 123456789). Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

joan

#7060577 Napisano: 15.11.2022 16:45:16 w WC - rozmowy o wszystkim
at-babska napisał(a):

(...) Absolutnie nie uważam się za osobę uzależnioną, choć moje otoczenie twierdzi, że zainteresowanie konkursami nie jest zdrowe.(...)


Tyle się człowiek pier* w życiu nasłuchał w każdym temacie, że już z automatu ucinam rozmowy zadając pytania typu "Który psycholog tak twierdzi? W której książce o tym czytałaś? Który film albo podcast tworzony przez fachowca porusza tę kwestię? Które badania naukowe to potwierdzają?" I święty spokój mam, ejmen! emotka

Co do Twojego pytania: miałam kilkumiesięczną przerwę od konków i było okej, żaden tam syndrom odstawienia czy coś. Niedawno wróciłam i też miło jest (się nie zapomina, jak jazdy na rowerze) emotka Wyświetl w wątku >>

joan

#7058417 Napisano: 06.11.2022 20:34:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

  • Kto jest autorem powiedzenia: „Lubię mówić o winie, ale zwykle jednak je wypijam”?
  • Jak nazywa się obecny, główny winemaker, który odpowiada za komponowanie win Carlo Rossi? Czy tu będzie Gallo?
Z a ,ktoś odpowiedzi? Nic nie mogę znaleźć w necie ,albo nie potrafię szukać . 


Co do pierwszego pytania, to wyszukałam dla Ciebie (nie wiem, co to za konek) odpowiedź w sieci: Carlo Rossi.
Możesz potwierdzić to guglując wersję angielską tych słów, czyli “I like to talk about wine, but I’d rather drink it.”
Good luck! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#7054963 Napisano: 21.10.2022 10:40:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
TOŁPA:
Regulamin loterii -> § 9 1. W Loterii przewidziano następujące rodzaje nagród: kody elektroniczne, vouchery na zakupy w
wybranych sieciach sklepów, nagrody rzeczowe oraz nagrody pieniężne. Łączna wartość puli nagród wynosi 40.000,00 zł brutto.
Zasady aktywności -> ● Nagroda I stopnia: iPhone 13 Mini kolor biały, o wartości jednostkowej 3.899,00 zł brutto oraz dodatkowo kwota pieniężna w wysokości 433,00 zł brutto, która nie podlega wypłacie na rzecz Zwycięzcy, lecz zostanie potrącona przez Organizatora na rzecz zapłaty zryczałtowanego podatku dochodowego od wygranej w Loterii – 3 nagrody.
● Nagroda II stopnia: ciepła bluza na jesień, o wartości jednostkowej 200,00 zł brutto – 30 nagród.
● Nagroda III stopnia: zestaw kosmetyków Tołpa, o wartości jednostkowej 30,00 zł brutto – 300 nagród. Zestaw zawiera: dermo face enzyme enzymatyczna pianka do mycia twarzy 150 ml, dermo face enzyme enzymatyczne serum nawilżające 30 ml, dermo hair humektantowa odżywka do włosów enzymatyczne wygładzanie 200 ml.
Łączna wartość nagród: 27.996,00 zł brutto.
Regulamin -> § 4 Loteria, stanowi loterię promocyjną w rozumieniu art. 2 ust. 1 pkt 10 ustawy z dnia 19 listopada 2009
r. o grach hazardowych (t.j. Dz. U. 2022, poz. 888). Loteria jest urządzana na podstawie zezwolenia wydanego przez Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku oraz niniejszego regulaminu („Regulamin”).
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#7052401 Napisano: 11.10.2022 12:32:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anaesth napisał(a):

(...) Organizatorzy jeszcze się na to łapią, bo myślą, że jest oryginalny.


Stara śpiewka, czyli branie organizatora na litość, taki jakoby dej intelektualny. Aczkolwiek nie dałam rady obejrzeć tego gniota do końca, trzeba szanować swoje zdrowie psychiczne emotka

Spokojnie możecie słać swoje prace i pozdro dla Smolara, który politykę nagradzania ma niezmienną emotka Zaprawdę powiadam Wam: bez sensu po mrozie gymzić, jeszcze kogo przewieje, a nagrody i tak nie będzie emotka Wyświetl w wątku >>

joan

#7049815 Napisano: 28.09.2022 22:18:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
oset napisał(a):

Widzę, że agencje wyczaiły już notorycznych konkursowiczów i ograniczają liczbę nagród na osobę. I dobrze, bo ci mniej ogarnięci w temacie i grający czasem (ja) lub kupujący w ilościach detalicznych, a nie hurtowych, będą mieli większą szansę na wygraną. 


Jako loteryjny robaczek uważam, że przy Kinder Bueno agencja raczej dała popis tego, jak NIE organizować akcji promo emotka

Co do "zwiększenia" szans: otóż debilnym jest umieszczanie uczestnika na liście rezerwowym paczki cuksów za któryś dzień loterii tylko po to, żeby mu potem odmówić nagrody głównej w losowaniu finałowym. Bo by komuś za dobrze było.

A szanse w loteriach masz zawsze taką samą, czyli 50%: albo wygrasz, albo nie. Wyświetl w wątku >>

joan

#7049780 Napisano: 28.09.2022 19:26:19 w WC - rozmowy o wszystkim
Czy posiada ktoś z Was konto w banku BNP Paribas?

Dostałam od nich wiadomość, że ble ble zgodnie z punktem XYZ umowy przypominają tak na wszelki wypadek, że jeśli stwierdzą, iż moje konto używane jest w celach prowadzenia działalności gospodarczej, to rozwiążą ze mną umowę o prowadzenie rachunku. Dodam, że konto założyłam dla akcji cash back (500 zł) i po prostu wpłacam na nie swoje własne pieniądze z własnego konta w innym banku. Do BNP Paribas nie wpływają więc kwoty z żadnych innych źródeł poza moimi własnymi środkami + wspomnianym cash backiem (kasę zwracają w ratach co m-c) emotka

To standardowe pismo do wszystkich klientów BNP Paribas, czy może jakaś nowa rządowa akcja? Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#7049777 Napisano: 28.09.2022 19:07:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
syksonka napisał(a):

Czytał ktoś z was reg Kinder Bueno? 
W reg pisze że jeśli już ktoś wygrał, to nie bierze udziału w losowaniu nagrody głównej ??? .

Pisze tak w punkcie losowanie nagród 1 stopnia. 

Dobrze czytam ??!!! 


Przekombinowali z tą swoją prawilnością, niczym Develey przy konku z musztardami emotka

§3.7:
"Przez cały okres trwania Loterii każdy Uczestnik może wygrać wyłącznie po jednej Nagrodzie danego stopnia (tzn. może wygrać maksymalnie jedną Nagrodę I Stopnia, jedną Nagrodę II Stopnia oraz jedną Nagrodę III Stopnia w całym okresie trwania Loterii, nie zaś w każdym z jej Etapów)."

§5.6:
"Losowanie Nagród I Stopnia - w przypadku Nagród I Stopnia losowanie odbywa się w dniu 9 listopada 2022 r. z puli wszystkich Zgłoszeń dokonanych w czasie trwania okresu przyjmowania Zgłoszeń z pominięciem Zgłoszeń Laureatów wylosowanych we wcześniejszych Losowaniach niezależnie od tego, czy Laureaci Ci są Laureatami z listy właściwej czy listy rezerwowej." Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#7049413 Napisano: 27.09.2022 11:43:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
basiag napisał(a):

które to są produkty oznaczone w loterii ITM ??
tylko ten jeden na 2 stronie gazetki (teraz: serek danio) czy jakeś inne też jakoś specjalnie oznaczone ??

Aktualnie chyba tylko serek Danio. Był też wyróżniony na półce w lodówce.  Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

joan

#7048339 Napisano: 21.09.2022 19:49:04 w Wkurza mnie...
sledzik860 napisał(a):

Co Ty gadasz w ogóle? Zachowanie wychowawczyni było wzorowe. Tu nie może być tematu, że były inne miejsca wolne. Starsza Pani miała prawo zająć miejsce, które było jej odpowiednie podejrzewam, że względu na bliskość od drzwi autobusu. A gówniak gdyby był dobrze wychowany miał obowiązek Jej to miejsce udostępnić. Twoja narracja każe przypuszczać, że wpisujesz się w grono popierających beneficjentów socjalnych, m  in. tzw. 'madek', którym wszystko 'się należy'.


Nie było.
Nie miał.
NIE.

sledzik860 napisał(a):

Tu nie chodzi o politykę rządzących, ale o elementarny szacunek do ludzi starszych. Ja mam go w sobie do dziś.


Wobec tego polecam rozszerzyć ów szacunek do obszaru "ludzie w różnym wieku" emotka Wyświetl w wątku >>

joan

#7048334 Napisano: 21.09.2022 19:23:26 w Wkurza mnie...
sledzik860 napisał(a):

A nie pomyślałaś o tym, że być może ta 'kobiecina' z racji swego sędziwego wieku nie ma siły/ochoty włóczyć się po całym autobusie i pytać o miejsce? Zachowanie wychowawczyni wzorowe, a gówniak widać manier nie nauczony. Wyrasta k***a pokolenie pińset plus i to już widać teraz. 


Czasy, kiedy wiek był wyznacznikiem stanu zdrowia, dawno minęły. Daaawno.
Kobiecina nie musiała nikogo o nic pytać, skoro inne miejsca i tak były wolne. Ewidentnie szukała konfrontacji.
Zachowanie wychowawczyni słabe na maksa, ale to tylko moja ocena; może psycholog dziecięcy byłby innego zdania?
Powiedział "Nie, proszę pani, bo ja lubię siedzieć sam!" Jak dla mnie ok.
Sama nie wiem, co bym rzekła, gdyby ktokolwiek wsiadł do busa z niezajętymi miejscami i stwierdził, że on chce siedzieć dokładnie! tam, gdzie spoczywa mój plecak po wycieczce. Być może poleciłabym tej osobie zajęcie innego miejsca. W mniej lub bardziej uprzejmy sposób.
Roszczeniowi się robią wszyscy po kolei, bo rozdawnictwo w tym kraju kwitnie. To od wieku nie zależy. Moja sąsiadka ma lelo ponad 60., a mogłaby kancelarię doradczą otworzyć, taką ma wiedzę co i gdzie dają. Gdyby jej zmierzyć IQ, to by ledwo do minimum dociągła, taki "geniusz" wybiórczy ma. Przy niej starzy wyjadacze konkursowi to płotki codzienności. Niedawno z nią rozmawiałam na korytarzu i musiałam długo szczękę ze schodów zbierać. Wyświetl w wątku >>
2 nelunia, elmas 0

joan

#7048323 Napisano: 21.09.2022 18:38:22 w Wkurza mnie...
monisss napisał(a):

świetnie rozpoczęty  dzień.. nie dość ,że mnie coś złapało i ledwo idę.. to idąc przed szkołą z córką i będąc na pasach gość zaczął na nas jechać! musiałam przyspieszyć żeby we mnie nie uderzył.. potem podeszłam a on do mnie, że on sobie lekko na gaz wciskał. a ja jestem nie miła.. cudowne rozpoczęcie dnia... 


... więc na drugi raz...
pirueta zrób
lekko cisnąc gaz emotka ! (prosto mu w ten gupi łeb & najlepiej po jakimś konkowo-chipsowym kombo)

cudaczek121 napisał(a):

Jechałam dzis rano autobusem podmiejskim (...) W pewnym momencie na trasie wsiadła jedna starsza pani i spytała jednego młodego chłopczyka, czy mógłby usunąć z fotela obok swój plecaczek. Na te prośbę chłopczyk odpowiedzial: Nie, proszę pani, bo ja lubię siedzieć sam! (...) W autobusie było jeszcze kilka innych wolnych miejsc, a w razie czego gotowa byłam odstąpić tej Pani swoje miejsce. Co nie zmienia faktu, że zirytowała mnie postawa tego chłopca.


Skoro były dostępne inne miejsca, mogła je kobiecina zająć, zamiast aferę robić.
Wyobrażasz sobie sytuację odwrotną? Że podchodzi ktoś do babci, co zakupy obok siebie dała na siedzenie i - pomimo innych opcji żeby spocząć - wyjeżdża do niej z tekstem, że chce usiąść dokładnie na miejscu tych siatek? Człowiek to człowiek.
Ale może tej pani właśnie chodziło o to, żeby swą wielkość okazać i należy-mi-się-dej?
A dzieciak tłumaczyć się nie musi. Może np. mu niedobrze w autobusach i dlatego lubi siedzieć sam?
Zaś opiekunka dzieci nie okazała empatii, ani nie wzbudziła jej w chłopcu - zirytowała się i zażądała od niego określonego działania.
Ale wiesz, to się tak wszystko łatwo pisze post factum emotka Wyświetl w wątku >>

joan

#7047693 Napisano: 18.09.2022 19:17:22 w SZUKAM....
inska napisał(a):

szukam konkursu...
mama mało konkursowa ale przy okazji zakupów w ITM widziała na batonikach Dove info o konkursie, nie je słodyczy wiec nie kupiła, nie cyknęła fotki więc nie znam szczegółów, może ktoś podpowie co to za konkurs/loteria może być bo szukam u nas w bazie i chyba nic nie pasuje ?


Jak pisała edzia21 -> na bank chodziło o Dare, też widziałam ten stand w ITM. Szkoda, że nie raczyli wspomnieć, iż batoniki należy zakupić DWA. Nie ma to, jak wk* miłośników tego batonika. I zniechęcić mugoli do brania udziału w tym konku emotka Wyświetl w wątku >>
1 inska 0

joan

#7047187 Napisano: 15.09.2022 13:51:28 w WC - rozmowy o wszystkim
kachakacha napisał(a):

Jaki człowiek jest naiwny...
Zbliżają się urodziny mojego taty, który bardzo lubi Sanah. Czekałam kilka dni, żeby dzisiaj o 11 kupić bilety na koncert z orkiestrą. Jednak jak weszłam na stronę, to niemal zawału dostałam. Nie spodziewałam się, że są aż tak drogie emotka


Podobnie się "zdziwiłam" emotka Nie jestem fanką - miałam pójść dla towarzystwa, skoro koncert w NOSPRze. Pomyślałam, że odkupię na forum kod do Eventim i gotowe. Hmm jednak wolę się wybrać na występ Kabaretu K2 w Siemianowicach Śl. (55 zł) emotka (chyba że bilety na Sanah wygram)

monisss napisał(a):

emotka  to ja powiem Wam - 1 koperta, wszystkie paragony, misz masz emotka  zero logiki, porządku, znajdę w niej też kody z almette czy korki emotka emotka


Lecz przecież: jak coś jest gupie, ale działa, to nie jest gupie! emotka Wyświetl w wątku >>

joan

#7046989 Napisano: 14.09.2022 16:42:39 w WC - rozmowy o wszystkim
kasia10006 napisał(a):

Jaki macie patent na przechowywanie konkursowych paragonów? Tak żeby się wszystko nie pomieszało emotka


2x segregator A5 (jeden na konki bieżące, drugi na zakończone) -> tyle już lat w biznesie i niczego lepszego nie wypróbowałam emotka Wyświetl w wątku >>

joan

#6874314 Napisano: 04.08.2022 19:53:02 w Smolar
lucya napisał(a):

Czy udało się komuś kiedyś wygrać u Smolara z literówką? emotka

Napisałam dziś fajny tekst i wysłałam z bykiem, bo akurat się spieszyłam  emotka


O to chyba można już gratulować głównej nagrody! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0