Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika joan

joan

#6874313 Napisano: 04.08.2022 19:51:51 w Wkurza mnie...
melancholia napisał(a):

Czy tylko mi czas tak szybko leci? Dzisiaj odkryłam, że za kilka dni minie dokładnie 3,5 roku odkąd ostatni raz widziałam się z przyjaciółką z czasów szkolnych. A ciągle mam wrażenie, że to było w tamtym roku. O tempie w konkursowym świecie to już nie wspomnę. Dziś usiadłam do konkursowych notatek, a one z lutego, kiedy to już sierpień się kończy... 


Dla mnie również planeta kręci się nieco za szybko emotka Bardzo pomógł mi zakup spersonalizowanego planera na początku roku - jedynie na czas dwutygodniowego urlopu odłożyłam go w kąt, to mój wierny kompan emotka Wymyślam też różne metody regularnego "wykrawania" dla siebie kawałeczka z czasowego tortu codzienności: tu godzinka, tam dwie... emotka Wyświetl w wątku >>

joan

#6873274 Napisano: 31.07.2022 20:26:11 w Żegnamy zmarłych
baxter napisał(a):

(...) zawsze gdy jestem w sklepie przy skrzyneczce mandarynek to uśmiecham się sama do siebie i przypomina mi się Mariolka, jak kiedyś pisała, że będąc właśnie w sklepie w takiej sytuacji zadzwonił do niej telefon i odebrała informację o wygranym samochodzie (...)


Mnie również Mariolka najmocniej kojarzyć się będzie właśnie z mandarynkowym wspomnieniem...
Dopiero dzisiaj trafiłam na tę smutną informację emotka Wyświetl w wątku >>

joan

#6865347 Napisano: 17.06.2022 19:12:59 w Dziś cieszę się z.....
Cieszę się, bo zaraz pierwsza część prezentu, czyli 150 zł wyląduje na moim rachunku bankowym - skorzystałam z promocji poniżej i (łącznie) 500+ dostanę (Bnp Paribas). Dziękuję za cynk, po raz pierwszy wzięłam w czymś takim udział, akurat potrzebowałam otworzyć konto w banku emotka

mh12 napisał(a):

Aktualnie w dwóch bankach rekordy:

500 zł premii od BNP Paribas

Wyświetl w wątku >>

joan

#6865119 Napisano: 15.06.2022 22:21:17 w Dyskusje o wynikach konkursu
Nivea w Drogeriach Jawa -> regulamin mówił jasno, że "7. Przekazanie Nagród I stopnia oraz Nagród II stopnia nastąpi w drodze przesyłki kurierskiej lub pocztowej."
Tymczasem w mejlu napisali: "Po odbiór nagrody zapraszamy Państwa do drogerii JAWA, w której dokonali Państwo zakupów kosmetyków NIVEA pod udział w konkursie."
Czy ktoś z Was - laureatów - już pisał do nich w tej sprawie? Akurat mi się tam nie chce specjalnie podjeżdżać, mam ciekawsze zajęcia (może jeszcze zdjęcie z kierowniczką sklepu planują, za ten wygrany zestaw kosmetyków)  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#6864196 Napisano: 09.06.2022 18:31:05 w SZUKAM....
zielonaszpilka napisał(a):

Podobnie jak ewikewikk uważam, że 500 zł to minimum. Dobrze dać tyle, żeby chociaż za talerzyk się młodym zwróciło, a jeśli to "standardowe" polskie wesele to obecnie raczej mało jest ofert sal weselnych z ceną mniejszą niż 250 zł. Większość sal ze względu na obecną sytuację korzysta też z możliwości podwyższenia ceny maksymalnie o wartości zapisane w umowie. Według mnie 500 to minimum, 600 już fajnie wygląda, a wszystko co ponad to na pewno bardzo ucieszy młodych emotka


Pls nie piszcie takich rzeczy. Kto nie ma kasy na wesele, niech nie urządza i tyle. A ten cały "talerzyk" = sala? żarcie słabe i alkohol, którego nie piję, muzyka najniższych lotów... idąc tym tropem powinnam wkładać 5 zł do koperty, ani grosza więcej. Zatem może niech każdy da tyle, ile mu komfortowo w duszy, bez żadnych matematycznych obliczeń, bo jeszcze młodzi nic nie dostaną emotka


cudaczek121 napisał(a):

Mam 18 czerwca Komunię córki swojej kuzynki, to jak myślicie 300 zł wystarczy czy jednak za mało bedzie?


Moja Droga, dla jednej osoby to będzie mało. Dla drugiej - dużo. A osób na imprezie będzie mnóstwo, może więc przestańmy je w myślach ankietować, tylko zapytaj siebie -> jaka kwota będzie dla mnie przyjazna? Połóż banknoty na stole przed sobą. Dokłada, odejmuj. Aż uznasz, że jesteś w pełni spokojna i zadowolona emotka Wyświetl w wątku >>

joan

#6854997 Napisano: 20.04.2022 19:58:39 w WC - rozmowy o wszystkim
rare85 napisał(a):

Poszukuję porządnych, fajnych garnków - podobnych jak ten Tefal, czyli z nienagrzewającymi się rączkami, które są wygodne i łatwo je "złapać". Niestety Tefal ma w środku te rączki na śruby, a z własnego doświadczenia wiem, że w czyszczeniu, ale i przygotowywaniu potraw są one niepraktyczne. Doradzicie coś?


Nie doradzę konkretnego modelu, ale jeśli masz czas i możliwość, udaj się np. do TkMaxx. Przejrzyj asortyment, poszukaj w internecie opinii, poczytaj ulotki na produktach (mogą nie być w j. polskim) emotka Wyświetl w wątku >>
1 rare85 0

joan

#6854645 Napisano: 18.04.2022 18:46:55 w WC - rozmowy o wszystkim
sledzik860 napisał(a):

Mam pytanie o paragony z Lidla. Który numer ogólnie podajecie do loterii i konkursów, ten z góry po prawej koło NIP, czy jednak ten na środku obok daty ? Niby wizualizacja na stronach mówi jasno, by podawać ten numer u góry po prawej, jednak mnie nie daje to spokoju, bo bardziej jako numer paragonu przemawia do mnie ten na środku. Przykładowo u Smolara w konkursie opinii Lidla należy jednak podać ten numer na środku. Miał ktoś jakieś doświadczenie w tej sprawie w jakiejś agencji ?


ZAWSZE podajesz numer po prawej stronie u góry.
CHYBA, że regulamin / wizualizacja mówią inaczej. Wyświetl w wątku >>

joan

#6853393 Napisano: 07.04.2022 20:20:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
banka-manka napisał(a):

Dzięki emotka
U Ciebie 8 znaków to kombinacja cyfr i liter, czy tylko jeden rodzaj znaków?


I to i to, zatem obie wersje są poprawne. Powodzenia emotka Wyświetl w wątku >>

joan

#6853391 Napisano: 07.04.2022 20:16:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
banka-manka napisał(a):

faworek napisał(a):

no właśnie ja mam tak jakby 2 kody, a kupiłam też 3 Żywce Zdrój... jeden ma 8 liter, drugi 12 cyfr, dlatego nie wiem o co kaman ;/ 

Który kod w końcu wpisałaś? Numery czy litery?Bo mam taką samą sytuacje w aplikacji i nie wiem, które jest właściwe.


Mnie wczoraj i dzisiaj wyskoczył kod na 8 znaków i zgłoszenia przeszły, tak więc polecam Wam zrobić. Osiem znaków = okejka emotka

pioge7 - czekam na pierwszego odważnego emotka Wyświetl w wątku >>

joan

#6853196 Napisano: 06.04.2022 20:01:40 w WC - rozmowy o wszystkim
sabanerro napisał(a):

Hej. A ja muszę się z ciekawości zapytać. Wy jesteście mega doświadczeni i znacie się na tym. Czy konkursy z krzyżówkami z gazet i różnych tego typu magazynów, co się wysyła kupon do redakcji z odpowiedziami są wg Was legitne? Pamiętam kilka lat temu mnóstwo tego wysyłałam i nic zupełnie nie wpadło. Wygrał ktoś z Was coś w ten sposób? Pamiętam, że nie dawało mi to spokoju długi czas.


Wg mnie żaden konkurs, gdzie wysyła się kupon pocztą, nie jest legitny emotka Nawet na badziewne nagrody pewnie tam ludzie słali makiety czy bombelkowe wycinanki; ten sam syf, co w konkursach urnowych... Natomiast było kiedyś sporo konkursów smsowych i tam naprawdę nagrody przyznawali, niezależnie od redakcji. W loteriach gazetowych udziału nie biorę, to nie podpowiem emotka Wyświetl w wątku >>
0 1 cb656

joan

#6851177 Napisano: 24.03.2022 13:03:31 w Zdjęcia naszych wygranych
Gogle Visa. Hmm.  Jakieś takie nołnejm. 
Wyświetl w wątku >>

joan

#6851012 Napisano: 23.03.2022 15:51:09 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
agniecha1985 napisał(a):

Sprzedam 2x kod na koszyk zakupowy o wartości 50 ZŁ w sklepie e-develey 

Pls sprawdź następujący aspekt: kiedyś chciałam puścić zamówienie z moim kodem przez konto mojego faceta (miał dukaty na darmową dostawę) i u niego mój kod nie zadziałał. Pojawiło się info w stylu, że ten kod jest przypisany do innego mejla. Wyświetl w wątku >>

joan

#6850822 Napisano: 22.03.2022 15:27:46 w Czy informują/ informowali?
monisss napisał(a):

hahaha emotka  w sumie.. nie wiem czy jest czego żałować skoro to tylko dla faceta prezent emotka   


Tak se myślę (w oczekiwaniu na smsa, że jedzie do mnie męski zestaw Fa), że najwyższa pora doceniać konki, gdzie nagrodą jest 10 zł. No bo za taką dychę to można przecież na pewno jakiś zakład w totku puścić i zostać milionerką emotka Wyświetl w wątku >>

joan

#6849413 Napisano: 14.03.2022 11:51:12 w Karlsbad
faworek napisał(a):

FBmarta22 napisał(a):

joan napisał(a):

Przyszła dziś "torba termiczna z Milki" (DPD). Wygląda, jak kosmetyczka. Po bokach dwa plastikowe zapięcia / klamry, ale paska brak. Taki chiński psikootas-bez-es. 

OMG chociaż duża ta kosmetyczka, czy raczej taka torebka na lunch? emotka

czy miałaś wcześniej jakieś powiadomienie, że przyjdzie paczka? 

Tak, ale tylko w przypadku jednego laureata i na ten adres dostałam "nagrodę".  Wyświetl w wątku >>
1 faworek 0

joan

#6849412 Napisano: 14.03.2022 11:49:45 w Karlsbad
FBmarta22 napisał(a):

joan napisał(a):

Przyszła dziś "torba termiczna z Milki" (DPD). Wygląda, jak kosmetyczka. Po bokach dwa plastikowe zapięcia / klamry, ale paska brak. Taki chiński psikootas-bez-es. 

OMG chociaż duża ta kosmetyczka, czy raczej taka torebka na lunch? emotka

Długość od czubka palców do łokcia, szerokość od nadgarstka do łokcia. Spokojnie wejdzie garnek, o ile ktoś ma ochotę nieść toto na własnej głowie...  Wyświetl w wątku >>

joan

#6849409 Napisano: 14.03.2022 11:43:49 w Karlsbad
Przyszła dziś "torba termiczna z Milki" (DPD). Wygląda, jak kosmetyczka. Po bokach dwa plastikowe zapięcia / klamry, ale paska brak. Taki chiński psikootas-bez-es.  Wyświetl w wątku >>

joan

#6848499 Napisano: 08.03.2022 12:01:55 w teraz (tylko info, bez pytań i dyskusji !)
Kończy się dziś (08.03.) o 18:00 / Dąbrowa Górnicza: https://www.faceb...ts/5555369757823339/ Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#6848382 Napisano: 07.03.2022 16:23:27 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Klątwa nagród entego stopnia...  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#6847751 Napisano: 03.03.2022 14:31:42 w moje dzisiejsze wygrane :)
olunka napisał(a):

nagroda I stopnia z Always w SPHemotka


Bardzo się cieszę, udanego wyjazdu! :*

U nas sms o wygranym zestawie kosmetyków emotka Wyświetl w wątku >>

joan

#6847271 Napisano: 01.03.2022 13:36:11 w Dyskusje o wynikach konkursu
banka-manka napisał(a):

Czy ktoś pisze/pisał oficjalną reklamacje do Graf w sprawie konkursu Wilkinson?Już też zaczyna się etap kupowania paragonów po ogłoszeniu wyników…

Będę pisała, ale wieczorem, bo teraz nie mam dostępu do komputera. 
Wszelkie wpisy o kupowaniu paragonów via forum zgłaszam. 
Podsumowanie działań Grafa zamieszczę w wątku ogólnym dot. agencji reklamowych. 
Potem będę czekała, aż mi przyślą nagrody. 
Tyle z mojej strony.  Wyświetl w wątku >>