Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika joan

joan

#6838207 Napisano: 17.01.2022 19:06:30 w Avanti
luko922 napisał(a):

0/2 - konkursy ewidentnie dają mi do zrozumienia, że mój czas minął kilka lat temu emotka


Bez paniki, to tylko u Avanti tak się porobiło emotka Moje postanowienie noworoczne w tzw. habit trackerze to 5 zgłoszeń konkursowych / loteryjnych dziennie, muszę grać u Avanti, wychodzi najtaniej emotka Wyświetl w wątku >>

joan

#6838205 Napisano: 17.01.2022 19:04:44 w PLAGIATY
diabkate napisał(a):

Czy Pan Irek o tym wie?


Pan Irek wie, podziękował za czujność, nie wiedział o tym konkursie.

montezuma napisał(a):

Joan... mam nadzieję, że zgłosiłaś do organizatora?EDIT: Informacje o takich Jackach agencje powinny sobie przekazywać z automatu, by koleś dostał dożywotniego bana we wszystkich możliwych akcjach promocyjnych w kraju


Nie zgłosiłam, nawet regulaminu nie mam, żeby się na cokolwiek powołać, a ze strony zniknął emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#6838183 Napisano: 17.01.2022 18:13:27 w PLAGIATY
Jak Irek został Jackiem, czyli zawsze sprawdzajcie wyniki konków foto, w których bierzecie udział emotka
(ja nie wzięłam, ale miałam otwarty ten stary konek w przeglądarce, a zamykam właśnie ubiegłoroczne karty)

https://drosed.pl/konkurs/#zwyciezcy
Tydzień 2: za "autorskie" zdjęcie nagrodzono Jacka S

Prawda wygląda tak: http://www.staszo...zans%C4%85-na-zmiany
Autorem zdjęcia jest: Ireneusz Kapusta
A co to za koleś, ten Ireneusz Kapusta? Łucznik, członek polskiej kadry narodowej, zdobywca tytułu Mistrza Europy Para Archery w 2018, medalu brązowego Mistrzostw Świata i medali Mistrzostw Europy oraz medali Mistrzostw Polski!
I rzeczywisty autor nagrodzonego zdjęcia...

Bardzo mi żal Pana Irka -> to skromny i utalentowany człowiek emotka Wyświetl w wątku >>

joan

#6838002 Napisano: 17.01.2022 11:14:55 w Wkurza mnie...
diabkate napisał(a):

(...) podejście "wiem lepiej od Ciebie, jakiego papieru toaletowego używasz" z boku wygląda zabawnie.


Przecież wiem, jakiej sraytaśmy używasz -> gdy jest konek Reginy, to papieru Regina; kiedy zaś nagrody rozdaje Velvet, to Velvetu. Nie udawaj, że jest inaczej... konkursowiczem się jest nawet w toalecie! emotka

(wkurza mnie, że obudziłam się po 3 w nocy, czyli jestem 8h na nogach i chętnie zakończyłabym dzień!) Wyświetl w wątku >>

joan

#6837975 Napisano: 17.01.2022 10:00:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kumulacja napisał(a):

mandarynka16 napisał(a):

Zastanawiam się która nagroda lepsza, maskotki od Kinder pingui czy fartuchy od nutelli...emotka emotka

W białej bluzie Lecha, która ma butelkę w grafice, przytulam się do misia Coca-Coli XXL i otwieram piniatę! emotka  Obok leży fartuch Nutelli poplamiony majonezem Develey emotka


Brakuje ino Vanisha do kompletu! emotka Wyświetl w wątku >>

joan

#6837189 Napisano: 12.01.2022 19:05:52 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
malmika napisał(a):

Eh nie wiem czemu, ale jakoś miałam nadzieję na Coregę, podobało mi się zgłoszenie.. No cóż, widocznie Smolarowi nie. Wątku, pomóż no troszeczkę emotka


Mnie się moje nie podobało, więc miałam odrobinę nadziei na wygraną. Porażka z Corega sprawiła, że zbieram szczękę z podłogi... emotka Do pupy ten początek 2022 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#6835679 Napisano: 05.01.2022 13:25:31 w Avanti
emotka  
Ziobro od Avanti.
Taki to początek roku 2022... Wyświetl w wątku >>

joan

#6834556 Napisano: 30.12.2021 19:37:08 w Avanti
giti napisał(a):

a to ja może nieco odbiegając od tematu ale... czy w konkursach w których wybiera komisja.. czy oni widzą do kogo należy tekst w momencie wyboru, czy myślicie że wybierają incognito? Mam tu na myśli sytuację, czy skoro mówicie że w danej agencji jest ta sama komisja ciągle (bo ja myślałem że do każdego konkursu są inni członkowie np. od sponsora - ale tak nie jest..?) no to czy jak dana komisja przez kilka miesięcy przewija te same nazwiska, to czy to nie ma negatywnego wpływu na ich wybory (co było by oczywiście nieuczciwością, bo każdy w każdym konkursie powinien startować z równymi szansami..) ale... ? 


Skoro jesteśmy w wątku Avanti - u nich to raczej bez znaczenia. Tym mocniej bolą porażki emotka

Czy warto nagrodzić konkursowicza? Jasne! Bo taki laureat prawie na bank: kupił co trzeba, zachował paragon, odeśle prawidłowe dokumenty. Wyobraź sobie konek, gdzie jest 1000 laureatów, a każdy z nich to konkursowy mugol albo osoba totalnie nieogarnięta... emotka

Co do innych agencji: bez komentarza! emotka Wyświetl w wątku >>

joan

#6833015 Napisano: 22.12.2021 22:34:13 w Wkurza mnie...
la-princessa napisał(a):

(...) Dzisiaj nawet oświadczyła, niby żartem, że jak się wyprowadzę i nie zostawię kontaktu, to wynajmie detektywa, żeby mnie znalazł. (...)


Zawsze możesz jej "żartem" odpowiedzieć w klimatach filmu Vegi: "Wtedy ja wynajmę kogoś, żeby Cię zabił." emotka

A tak na poważnie: czy naprawdę myślisz, że jesteśmy na forum konkursowym dla konkursów? Że nie poradzilibyśmy sobie konkursowo bez siebie nawzajem, z bazy konkowej jedynie korzystając? emotka Tworzymy tu pewną społeczność, która się wspiera w różnych sytuacjach i możesz z tego faktu korzystać, ile Ci się podoba emotka

Jeśli chodzi o to, co pisałaś: Że pod płaszczem toksycznej troski, może niszczyć komuś życie -> eh zbliżają się dni świąteczne, zacznie wchodzenie z buciorami w cudze życie i pseudotroskliwe teksty "Najlepszy prezent na święta, to żebyś sobie kogoś znalazł, bo najgorsze! w życiu to być samemu." Z jednej strony zadbajmy asertywnie o swoje prawa, z drugiej zaprezentujmy empatyczne podejście, tak łatwo kogoś zranić... emotka Wyświetl w wątku >>

joan

#6832889 Napisano: 22.12.2021 15:22:39 w Wkurza mnie...
delfinka101 napisał(a):

To co powiesz na moją szefowa. Miesiąc temu otrzymałam masakryczną dla mnie wiadomość; nowotwór płuc ( od 2 dni wiem, ze jest ciężko ale to nie nowotwór) a ona powiedziała, ze specjalnie poszłam na l4 bo nie chce mi sie w tym okresie swiatecznym robić i ze zrobiłam jej na złość by jej dokuczyć. 


Trudno się żyje w otoczeniu osób zakompleksionych - cokolwiek myślisz / mówisz / robisz, one czują się oszukane, atakowane, niepewne, urażone, zranione i tak dalej w nieskończoność. Żal, pretensje i emocjonalna karuzela są na porządku dziennym. Ale na szczęście możesz mieć na to zwyczajnie wywalone i skoncentrować się na powrocie do zdrowia. Czego Ci świątecznie życzę emotka Wyświetl w wątku >>

joan

#6831458 Napisano: 15.12.2021 20:05:51 w WC - rozmowy o wszystkim
tormenta77 napisał(a):

My mamy szerokość 45cm i to mega błąd. Jeżeli mogę doradzić to bierz 60. (...)


Zgadza się!

PS: A w mojej zmywarce mieści się... 5 szklanek / kubków. PIĘĆ! Więcej nie wejdzie, sprawdzałam nawet grafiki zamieszczone w instrukcji obsługi. Hejt na Amica emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#6831398 Napisano: 15.12.2021 18:26:47 w Wkurza mnie...
koniczynka123 napisał(a):

Starość, miał 15 lat, nie ma części zamiennych emotka


W sklepach może nie ma, ale czy facet naprawiający takie piece nie miałby części? Może warto podzwonić? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#6831393 Napisano: 15.12.2021 18:24:19 w WC - rozmowy o wszystkim
agakaz2 napisał(a):

chce kupić zmywarke rodzina 4 osobowa dużo naczyn co proponujecie ? firma,pojemność kogo pytac o pomoc w sklepie pomogą?


Polecam pójść do sklepu i sobie obejrzeć wnętrza zmywarek -> współczesne modele to taki szajs, że szok! Od 2. tygodni mam nową zmywarkę - była już w mieszkaniu, do którego się przeprowadziłam. Nowiutka, a tak beznadziejnie zaprojektowana, że głowa mała. W mojej "starej" (Beko), co to została kupiona jako używana, zamontowano meeegafajne rozwiązania. Powiem bez przechwalania się, że byłam mistrzem zmywarkowego tetrisa i ładowałam tam 100% możliwości (abo i wiyncyj). Aktualnie mam wrażenie, że przynajmniej 1/4 zmywarki pozostaje niewykorzystana, jakiś głupek to projektował, pół miesiąca już kombinuję, żeby mi się graty pomieściły, wszędzie beznadziejne luzy. NIGDY nie zakupiłabym posiadanego modelu, a jednocześnie wiem, że po prostu takie zmywarki są teraz produkowane.
Idź do marketu i się zastanów, co najczęściej masz do zmywania, czy np. filiżanki do espresso to Twój świat... Wyświetl w wątku >>

joan

#6831227 Napisano: 15.12.2021 13:07:55 w WC - rozmowy o wszystkim
cudaczek121 napisał(a):

Czyli jeśli w ogóle, to radzisz na rękach? Ok. Sunia w przyszłym roku będzie miała 3 lata.Dajmy na to pieski żyją ok 15 lat. Za rok mam 38 lat, to mam nadzieje, ze do 53 roku życia dam rade ja nosić albo w międzyczasie moja sytuacja mieszkaniowa się zmieni:)


Zrób test z Coca-Colą (8L) i daj znać, jak poszło.

Porady typu "grzecznie podziękuj, skoro coś dostałaś" wywal do kosza i poczytaj książki np. K.Miller.

Co do transporterka, to spiedroliłam sobie kręgosłup w odcinku szyjnym nosząc na kroplówki kota z pierwszego piętra do gabinetu weta, co był ulicę obok (a kot połowę lżejszy, noszony tylko raz dziennie i w dodatku robiłam przerwy & zmieniałam rękę). Też się znaleźli tacy goowniani doradcy, co to im się wydawało niemożliwe, żeby coś się mi stało. A się stało, potwierdzają to całkiem długie opisy diagnozy od neurologa i wyniki rezonansów. Wyświetl w wątku >>

joan

#6831181 Napisano: 15.12.2021 11:51:33 w WC - rozmowy o wszystkim
cudaczek121 napisał(a):

Tato mnie dzis poinformował, że kupil mi mieszkanie na 4 piętrze bez windy we Wrocławiu,bym miała bliżej do pracy i zycia kulturalno rozrywkowego i znajomych. Z jednej strony się cieszę, ale bardzo się martwię, bo mam 2 letnią suczke w typie jamnika szorstkowlosego i chciałabym ja zabrać ze sobą do nowego lokalu, gdyż piesek jest ze mną bardzo związany emocjonalnie, na pewno bardziej niż z moja mamą. Słyszałam jednak, że pieski ras małych nie powinny schodzić i wchodzić po schodach,bo mogą sobie uszkodzić kregoslup.Czy Wy, a może ktoś z Waszej rodziny czy znajomych ma jakieś doświadczenia w tym temacie?Nie chciałabym zadawać pieskowi cierpienia i płacić krocie u weta,gdy sunia dozna np. dyskopatii? Bardzo poważnie biorę pod uwagę zakup jakiejś specjalnej torby do transportu psa lub plecaka,ale nie wiem czy ona zechce w ogóle wejsc do czegoś takiego. Sunia waży 8 kg i raczej nie będzie grubsza/wieksza.


Tutaj rozpatrzyć należy kilka kwestii:
1) Na 4. piętrze bez windy mogą tymczasowo mieszkać osoby, które zmusiła do tego sytuacja życiowa. Przy dłuższym pobycie zdrowie zacznie siadać, zaczynając od kolan. Nie masz już przecież osiemnastki (chociaż na tyle wyglądasz, piękna!)
2) Czwarte piętro bez windy w dużym stopniu wyklucza Cię z życia towarzyskiego, bo kto ma Cię odwiedzić? Koleżanka w ciąży? Kuzyn z dwójką małych dzieci? Goście się wykruszą, jak łupież u kaczora.
3) O psa powinnaś spytać weterynarza, ale obstawiam info, żebyś dała sobie spokój z jakimikolwiek zwierzakami. Chcesz go nosić? Weź 4x Coca-Colę 2L i przejdź się na czwarte piętro...
4) aleksandra008gregory - ale tu wygląda na to, że ojciec nie kupił mieszkania po konsultacjach z córką, lecz ją POINFORMOWAŁ, że został zakupiony lokal i tam córka ma się przeprowadzić z mieszkania rodziców. Dla mnie to kontrola z cyklu "oj bo ta nasza biedna córeczka, co ona by bez nas zrobiła, gdybyśmy wszystkiego za nią nie organizowali..." Naprawdę jest czego zazdrościć? Wyświetl w wątku >>

joan

#6830661 Napisano: 13.12.2021 15:22:54 w WC - rozmowy o wszystkim
androm napisał(a):

emotka emotka
jeśli podaje się za organizatora, krzyczysz: Wygrałam główną???


Nie, wtedy czekam na rozwój sytuacji emotka
A żeby tak ktoś zgadł, gdzie brałam udział i z jakiego startera, to marne szanse - nawet na zrobienie mnie w balona po koleżeńsku emotka
Natomiast rozmowy z kimś nieznajomym to naiwność w stylu "na pewno uda mi się przechytrzyć tych, co grają w trzy karty na targowisku, jestem przecież taaaki sprytny". Tymczasem prawda jest taka, że w momencie przystąpienia do gry już jest się przegranym. Stąd zawsze i niezmiennie doradzam rozłączanie się natychmiast i w pół cudzego słowa... Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

joan

#6830638 Napisano: 13.12.2021 14:18:43 w WC - rozmowy o wszystkim
bruce napisał(a):

(...) Problem w tym, że ze mną jej się nie udało, ale z iloma osobami jej się uda.  emotka  I oczywiście takich osób, jej podobnych, mogą w kraju być tysiące. emotka


Tylko TOBIE się wydaje, że "jej się nie udało". Byłam świadkiem przeróżnych rozmów, gdzie ktoś podał obcym! ludziom różne istotne informacje typu "a we wtorek nie, bo z synem jeżdżę na rehabilitację i nikogo nie ma w domu" albo "proszę Pani, ja mam za niską emeryturę na takie coś, nasze dochody to co miesiąc..." lub też "nie mogę teraz podać numeru karty kredytowej, bo mam konto z mężem, a on tę kartę ma przy sobie w pracy, a ja jestem teraz całkiem sama w mieszkaniu" (ostatnia sprawa została zgłoszona na policję). Nie masz pojęcia, co dla rozmówcy jest kwestią kluczową, a dopiero po odłożeniu słuchawki i przeanalizowaniu rozmowy, możesz ciut się domyślić, o co mogło chodzić.
Procedura jest prosta:
1) Znasz numer? Odbierasz!
2) Nie znasz numeru? Odbierasz i od razu pytasz, skąd rozmówca ma Twój numer? Jeśli to nie organizator konka, rozłączasz się natychmiast.
Ale to jednocześnie trudna procedura, bo ludzie nie potrafią się rozłączyć i zakończyć rozmowy. Mnie to przychodzi z łatwością, mam słowo WYPIEDRALAĆ mentalnie wytatuowane na czole emotka Wyświetl w wątku >>
3 brucee, cb656, iwek 0

joan

#6830606 Napisano: 13.12.2021 12:04:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
visserarthur napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

Zrobiłam zakupy na Milkę w Dino w niedzielę 05.12.2021. Do głowy mi nie przyszło, że skoro sklepy tej sieci są normalnie czynne w niedzielę to z jakiegoś nieznanego powodu agencja zrobiła sobie wykluczenie. Wiem, że doznali paranoi i urazu po konkursie w Biedronce, który rozpoczęli w niedzielę niehandlową, a pule nagród były dzienne, ale rany Julek...Czy ktoś miał może ten sam problem i kontaktował się z Karlsbad-em w tej sprawie?


Bo w Karlsbad jest chyba tak, że jak kupiłaś np. 01.12.2021, a zgłosiłaś 20.12.2021, to bierzesz udział w losowaniu za 01.12, więc skoro wyłączyli 05.12, a wtedy kupiłaś, to nie masz w jakim dniu wziąć udziału w losowaniu...


Dokładnie tak -> nagrody zostały rozdzielone ze względu na datę zakupu. Skoro - zgodnie z regulaminem - 05.12. został wykluczony z zakupów w ramach loterii poprzez jednoznaczny zapis w regulaminie, nie ma przewidzianych żadnych nagród na ten dzień.
Co ciekawe, grafiki informują o PIĘCIU bonach przyznawanych dziennie, a regulamin mówi o SZEŚCIU bonach.
Na stronie mają być dostępne wyniki, się przekonamy, jak jes emotka Wyświetl w wątku >>
1 darog 0

joan

#6829484 Napisano: 09.12.2021 13:49:08 w Avanti
Wos to ani na chwila niy idzie samych łostawić! emotka Wyświetl w wątku >>

joan

#6829162 Napisano: 08.12.2021 14:39:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
diabkate napisał(a):

Powiem Wam, że u mnie szału na predatora nie ma. Chyba że chodzi o jakiś inny smak. emotka


diabkate napisał(a):

Pewnie tak, ale jak czytałam, że w sklepach nie ma, to myślałam, że i u mnie już pusto będzie.


W moim Lidlu było pierwszego dnia tej promocji 8 szt. - wzięłam wszystkie (2x 4 napoje) i tyle zgodnie z zasadą "do wyczerpania asortymentu".

pawlis11 - powiem Ci, że już za długo w tym siedzę, żeby wszystko pamiętać, ale Los Mejores dobrze kojarzę, w związku z czym szukanie dziury w całym jest bez sensu. A co do rozdysponowania niewydanych nagród, to tutaj każdą akcję trzeba traktować oddzielnie, zależy to min. od wcześniejszych wewnętrznych ustaleń organizatora / wytycznych sponsora / okoliczności niezależnych od agencji reklamowej. Wyświetl w wątku >>