Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika joan

joan

#7122283 Napisano: 08.09.2023 14:25:18 w Czy informują/ informowali?
kredens napisał(a):

A Letnie odmiany Jack'a?  
https://www.letni...anyjacka.pl/#konkurs

Chyba jeszcze nie informowali - czekam na @ z gratulacjami emotka Wyświetl w wątku >>
1 ewikewikk 0

joan

#7122232 Napisano: 08.09.2023 11:51:42 w Paragony na trwające konkursy
Jeśli mogę coś zasugerować: nie oczekujcie, że w konkursie, gdzie jest w ciool nagród, a paragony tanie i można je zgłaszać dodatkowo na inne akcje z atrakcyjnymi nagrodami, ktoś Wam zrobi zakupy za cenę najtańszego produktu emotka Bo zdecydowanie sensowniej wydać te złoty piątka na paragon dla siebie i wziąć udział w dwóch akcjach emotka Wyświetl w wątku >>

joan

#7121968 Napisano: 07.09.2023 11:56:46 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Wymienię voucher Eventim o wartości 150 zł (ważny do 11.08.2024) na voucher do platform biletyna.pl lub kupbilecik.pl o tej samej wartości emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#7121950 Napisano: 07.09.2023 11:01:18 w teraz (tylko info, bez pytań i dyskusji !)
ETAPY DZIENNE (+ główna) / „Wakacyjne wspomnienia konkurs w Lewiatan”:
https://wakacyjnewspomnienia.com
https://wakacyjne...KonkursWLewiatan.pdf
emotka tylko w wybranych sklepach
(dodałam do bazy)
Powodzenia!  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#7121944 Napisano: 07.09.2023 10:27:51 w WC - rozmowy o wszystkim
Doda ktoś do bazy? Nie mogę zajrzeć na IG, nie mam tam konta / “Szybsze bicie serca z PEPCO”
https://pepco.pl/...e-serca-z-PEPCO_.pdf Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#7121880 Napisano: 06.09.2023 19:37:11 w Dyskusje o wynikach konkursu
https://www.e-kon...aeg-etapy-miesieczne

Pierwsze miejsce za zdjęcie nagiego dziecka z wiertarką w ręce?! WTF??? emotka

https://www.faceb...et=a.724376599696453

Dodam jeszcze, że należało zgłaszać "zdjęcia z elektronarzędziami AEG przy pracy". Przy pracy, kruwa.

Żenada -> zarówno samo zgłoszenie, jak i decyzje tych babiszonów w komisjach, co im hormony uszami wychodzą... Hatfu.

PS: Nie biorę udziału, wyniki wyskoczyły mi na FB emotka Wyświetl w wątku >>

joan

#7121408 Napisano: 04.09.2023 19:16:46 w Czy informują/ informowali?
pikawka napisał(a):

Superpharm rowery i główna tez poszły ???emotka


margotkowe napisał(a):

?Też się chętnie dowiem! emotka


Czas mieli do 01.09.2023, więc... emotka

A czy "Najbardziej zadziorny duet" / Żabka informował z obu etapów tygodniowych & wszystkich dni? Tam nagrody były rozdzielone - ktoś ma końcówkę? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#7120889 Napisano: 01.09.2023 22:52:21 w WC - rozmowy o wszystkim
pioge7 napisał(a):

Może głupie pytanko ale powiedzcie mi czy jest różnica na sprzęt gdy kupuje na firmę a na osobę prywatną ?Np. Krótszy czas gwarancji lub coś? Jaka jest różnica między kupowaniem na siebie a na firmę na fakturę ? emotka  W necie raz czytam, że na firmę gwarancja może nie obejmować lub obejmuje 1 rok, a prywatnie 2 lata emotka będę wdzięczny za info

Lepiej kupować na osobę prywatną i nie na fakturę, tylko na paragon. Mama mi kiedyś tłumaczyła, że to logiczne, bo np. w domu robisz pranie ręczników rzadziej, niż w pensjonacie, więc przy działalności gospodarczej sprzęt jest inaczej / bardziej eksploatowany, choć często w instrukcji wyraźnie zaznaczają, że "tylko do użytku domowego". Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

joan

#7120832 Napisano: 01.09.2023 17:19:01 w Czy informują/ informowali?
Pro Best / Colian / Itm - > bony poinformowane? 
Columbit / Super-Pharm -> odzywali się? Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#7120565 Napisano: 31.08.2023 23:59:07 w Dyskusje o wynikach konkursu
Emememe napisał(a):

slonecznik1309 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

8igora9 napisał(a):

https://www.ikea....-rodziny-pub8a22e910

Ikea dodała galerie zwycięskich zdjęć. Przejrzałam tylko moje miasto. Są lepsze i gorsze - myślę, że wybierali trochę losowo. Może rzeczywiście było tak dużo zgłoszeń, że tak mało nagród wpadło na forum. W końcu zadanie było proste - prawie każdy ma jakiegoś zwierzaka i jego zdjęcia. 😄 Także nawet "niekonkursowe" osoby mogły się skusić.

Dość profesjonalne, jak na przypadkowych klientów moim zdaniem. Ale może ludzie tacy zakochani w zwierzakach, że regularnie je fotografują?

według regulaminu, o ile dobrze pamiętam, miało być po 100 bonów na sklep; a według galerii jest po 10 bonów na sklep

Zdjęć jest tyle, ile powinno - trzeba poczekać na załadowanie się kolejnych, dość wolno to idzie emotka  
Ładne te zdjęcia, ale wszystkie takie profesjonalne, wiele z nich na jedno kopyto - dziwna sprawa.

Może stworzone przez AI? Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#7120527 Napisano: 31.08.2023 21:46:28 w Dyskusje o wynikach konkursu
banka-manka napisał(a):

Gdyby ktoś był ciekawy, są wyniki konkursu Martes (...) Jak zawsze znajdzie się sposób na obejście regulaminu i do jednej z prac tekstowych, dołączony film na YT, gdzie życzenia zostały wyśpiewane emotka
Facebook


O proszę, trzeba wysłać zdjęcie albo tekst, więc wyślę filmik z potomstwem, może akurat w jury będzie siedziała kobieta pći żeńskiej z burzą hormonów i na widok dziecka wzruszy się do łez, przecież nikt się nie dowie, c'nie?

Aha emotka Wyświetl w wątku >>

joan

#7119742 Napisano: 29.08.2023 10:49:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ZetZ napisał(a):

Witajcie, gdzie jest kod w żabce na konkurs "Najbardziej zadziorny duet" ten z Doritos i Desperados?? U góry... zakupy z niedzieli i dalej nie ma, Żaba nie odpisuje... ktoś, coś?


Kod wyskakuje na górze po prawej stronie, czerwone okienko. Oto sprawdzony sposób na ten konek:
(1) aktywowanie w opcjach zgody na treści alko,
(2) odczekanie, aż się apka zaktualizuje, a wśród wyzwań pojawi "Zadziorny duet",
(3) pójście do Żaby & zakup z apką następujących produktów: Despe melon cooler i Doritos serowe 100 g (pomarańczowe opakowanie). Wyświetl w wątku >>
1 ZetZ 0

joan

#7118368 Napisano: 22.08.2023 21:57:42 w Pomocy!!!!
Szukam sprawdzonego! sposobu na pozbycie się smrodu papierosów z mebli (fotela x2) emotka

Mogę wyjąć siedzisko + oparcie i pougniatać je pod prysznicem, a potem sru na klopsztangę (trzepak), ale zostaje jeszcze szkielet fotela plus podłokietniki, tego nie wsadzę pod prysznic emotka Wyświetl w wątku >>

joan

#7117754 Napisano: 20.08.2023 17:40:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
PanPrezes napisał(a):

Czy jak piszecie odpowiedzi do konkursów Smolara, to używacie emotikonek? Pytam, bo zastanawia mnie, dlaczego to jedyna agencja, u której nie udało mi się ani razu nic wygrać? emotka


W sms-ach? Nie używam nigdy. Wygrywam albo nie wygrywam. Zasady nie ma, zdążyłam się przyzwyczaić. Wyświetl w wątku >>

joan

#7117744 Napisano: 20.08.2023 16:29:49 w teraz (tylko info, bez pytań i dyskusji !)
"Pamiątki wędrowca" / do 20.08.2023:

https://www.faceb...et=a.619426723558967

Regulamin: https://www.e-hor...in-pamiatki-wedrowca

Nagrody: 2x pojedynczy karnet na 28. Festiwal Górski w Lądku-Zdroju (07-10.09.2023).

PS: Mało zgłoszeń emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#7115848 Napisano: 10.08.2023 21:07:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zezowaty_kot napisał(a):

Konkursy auchan i kiepsko opisane paragony, np szampon (brak opisu, że to sayos, silan- opisany jedynie jako płyn). Chcecie rozmawiać z kierownikiem i prosicie o pieczątkę? (...)


Nigdy nie robili problemów z pieczątkami - trzeba jedynie wyraźnie wskazać, co / gdzie mają przybić, bo mogą epicko rozmazać tusz na paragonie i w ogóle już nic nie będzie widać emotka Wyświetl w wątku >>

joan

#7115692 Napisano: 10.08.2023 10:19:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Fest Festival zmienił zdanie: nie planują już upadłości, a restrukturyzację... Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#7115459 Napisano: 09.08.2023 11:55:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

No to jeszcze ewentualnie jak macie 4 z przodu, to robi się tak samo, ale w sumie nawet nie wiem czy są numery komórkowe z 4 z przodu emotka  Są? Inne numery powinny się wbijać normalnie. Chybaz że też w autozupełnianiu macie coś źle wprowadzone. A w jaki sposób ten numer źle się wpisuje? Na czym to polega? tak czy tak warto sprawdzać wpisany numer, żeby nie było przykrych niespodzianek emotka


Zamieszanie mają w związku z tym ich +48, bez względu na moje numery. Po prostu mam autouzupełnianie formularzy (imię, nazwisko, mejl, tel.) i każdorazowo w przypadku Smolara telefon nieprawidłowo się importuje. W przypadku formularzy innych organizatorów nigdy nie ma problemu. U Smolara po zaimportowaniu danych nr tel. poprawiam ręcznie. Wyświetl w wątku >>

joan

#7115454 Napisano: 09.08.2023 11:40:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

U smolara zle wpisuje jak masz numer z 8 z przodu. Wtedy dopisuje ta ósemkę do numeru kierunkowego do Polski i dopiero reszta wbija się jako normalny numer. Też tak mam;)


Ale nikt u mnie nie ma numeru z ósemką na przodzie emotka Tam po prostu zawsze źle wskakuje, przyzwyczaiłam się emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#7115447 Napisano: 09.08.2023 11:34:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
visserarthur napisał(a):

Ja na swoich numerach mam, a ona nie, stąd od razu mi przyszło do głowy, że "amatorka" w konkursach, to nie sprawdziła dokładnie, jaki numer wpisała...


A to przyszło z nru premium? Może ma blokadę / wpadło na czarną listę z podejrzeniem spamu?

BTW -> mnie w konkach Smolara zawsze w złej formie podpowiada numer telefonu, namieszane mają coś (tylko ta agencja), więc wszystko sprawdzam po 3x. Wyświetl w wątku >>
0 0