Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika joan

joan

#7115431 Napisano: 09.08.2023 10:39:40 w dzis mam urodzinki
stokrotka238 napisał(a):

Dziś są moje 36 urodziny, ale wszyscy chyba zapomnieli....  emotka


Witalności & zdrowia, wartościowych relacji oraz spokojnych snów, żebyś mogła wymiatać w konkursach emotka Wyświetl w wątku >>

joan

#7115287 Napisano: 08.08.2023 16:23:04 w SZUKAM....
pikawka napisał(a):

Tez z chęcią die dowiem, bo mam zawsze sporo cukinii a już mam dość zaprawiania ogórków…. emotka  Chcę coś nowego spróbować emotka


Aktualnie przeglądam przepisy tutaj:

https://www.hajdu...ia-w-tle-spis-tresci Wyświetl w wątku >>

joan

#7115274 Napisano: 08.08.2023 15:29:06 w SZUKAM....
Szukam SPRAWDZONEGO przepisu na przetwory z cukinii emotka

Zaczyna się u mnie lekka nadpodaż emotka i aktualnie mam na blacie 8 sztuk. emotka Potrzebuję pomysłów na przetwory bez opcji "dodaj szklankę cukru" -> w ogóle nie słodzę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#7115031 Napisano: 07.08.2023 16:15:14 w co chcielibyście wygrać?
dwaburekoty napisał(a):

(...)2) główna w Colgate w Rossmanie (nie wiem, czy już czasem nie rozwiązane) (...)
Jutro mam urodziny, więc proszę chociaż o spełnienie punktu 5 emotka


Nie informowali jeszcze.

Wszystkiego najlepszego! emotka

I niniejszym... rezerwuję dom z Almette emotka Wyświetl w wątku >>

joan

#7115029 Napisano: 07.08.2023 16:07:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
southlander napisał(a):

(...) Za voucher do sklepu z elektroniką ktoś rzeczywiście musi zapłacić, a bilety na festiwal dostaje czasem w konkretnej puli za friko, w ramach umowy sponsorskiej. (...)


Nawet niekoniecznie tak, lecz np. organizator kupuje bilety w lutym 2023 na koncert w grudniu 2023. W lutym płaci za bilety po 100 zł, ale przekazuje je w grudniu 2023, kiedy to bilety można zakupić jedynie w ramach ostatniej puli i nagle magicznie stają się "warte" 600 zł emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#7115028 Napisano: 07.08.2023 16:04:32 w Czy informują/ informowali?
miss_koala napisał(a):

agunia666 napisał(a):

Lenor z Everyday? (...)


Czy wiadomo już coś z tym Lenorem? Ktoś wygrał?


Cisza na morzu, ale tam nagród nie było wiele, a w innym konku (Fairy) poinformowali laureatów równy tydzień od zakończenia przyjmowania zgłoszeń (tak wynika z info na naszym forum). Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#7115022 Napisano: 07.08.2023 15:51:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
visserarthur napisał(a):

W ogóle powinni dawać jako nagrody vouchery do poważnych serwisów sprzedażowych, zamiast pralek bony do sklepów rtv agd... Wtedy byłoby zapewne mniej takich problemów, że festiwal odwołali, albo mają problem z pozyskaniem nagród, bo producent się spóźnia z dostawą...


Od lat to postuluję emotka A co do rtv/agd: kiedy kupujesz sprzęt samodzielnie za bon czy gotówkę, wybierasz produkt o takich parametrach, które najbardziej Ci odpowiadają, masz odbiór starego sprzętu gratis, bez problemu załatwiasz wniesienie i ustawienie w mieszkaniu, a gwarancja jest cacy... Wyświetl w wątku >>

joan

#7114529 Napisano: 04.08.2023 22:34:40 w WC - rozmowy o wszystkim
zielonaszpilka napisał(a):

(...) Jednocześnie nie rozumiem tego huraoptymistycznego założenia, że w tym roku ponownie będą mieć o 30% więcej uczestników niż rok temu emotka  Przecież próbkę do analizy mieli marną. (...)
Współczuję też festiwalowiczom, którzy nie tylko na pewno są teraz wściekli i rozczarowani, ale też ponieśli spore koszty i to nie tylko na bilety (a zwrot niekoniecznie dostaną), ale też bilety na dojazd, wynajem noclegów, urlopy w pracy brane pod ten termin, itd. 
Mnóstwo pieniędzy, czasu i zaangażowania wielu ludzi, które poszły na marne. Smutno.


Mnie też smutno w kontekście zmarnowanego potencjału i oczywiście stresu osób, co wydały sporą część swojej wypłaty na karnety, pociągi czy noclegi. Organizator FF wykazał się megagłupotą. Pierwsza edycja festiwalu zaszokowała lokalsów - nikt wcześniej nie potraktował ich tak bezczelnie. Atmosfera była hipergęsta, regularne przyjazdy policji i sprawy w sądzie. Ale tego nie pokazywali na insta storyjkach, prawda? Organizator zupełnie nas olał. W mediach społecznościowych przedstawiano Ślązaków jako zrzędliwych tetryków, którzy się młodym nie dadzą zabawić i zazdroszczą im superaśnej imprezy. Festiwalowicze twierdzili, że mieszkając tutaj zgadzamy się automatycznie na bezsenne noce, a jak nam się nie podoba, to możemy sobie wyjechać do sanatorium dla staruchów albo włożyć zatyczki do uszu. Wszystkim. Noworodkom, psom, kotom i przede wszystkim: sobie.

Co roku same shit. A teraz się organizator dziwi, że przy kilkuset tysiącach mieszkańców w okolicy (w całej aglomeracji śląskiej mieszka ok. 2,5 mln ludzi) nie znalazł chętnych na bilety. Cóż... trzeba było pójść po rozum do głowy, a zamiast tego zignorowano tak ogromny potencjał nabywczy ludzi, co mają najbliżej do Parku Śląskiego. Wyświetl w wątku >>

joan

#7114511 Napisano: 04.08.2023 21:18:41 w WC - rozmowy o wszystkim
asper01 napisał(a):

ASPE w Groszku za to pamiętało, by zapisać, że nie odpowiadają za odwołanie i zapewne dlatego dziś szybko wysłali karnety, żebyśmy się od nich odbimbali emotka


emotka

A tutaj oświadczenie FF, które najpierw zamieścili, a następnie równie szybko usunęli. Niemniej użytkownicy FB porobili zrzuty ekranu...
https://www.wkato...ganizatorow/idn:4323

PS: Z innej beczki... "Warto tu także przypomnieć, że w tym roku organizatorzy FEST-a żądali od swoich wolontariuszy wpłaty kaucji w wysokości ceny karnetu. Chcieli w ten sposób upewnić się, że wolontariusze nie będą próbowali wymigać się od stawianych im obowiązków. Decyzja ta spotkała się w sieci z negatywnym odbiorem." Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#7114502 Napisano: 04.08.2023 20:40:25 w Wygraj mi / Wygram za...
psotka napisał(a):

(...) moge sukcesywnie dostarczać paragony kaufland na loterie paragonowa bo i tak robie tam zakupy


Ta loteria już się zakończyła i nie ma nowej edycji (niestety) emotka Wyświetl w wątku >>
2 mia, @gnieszk@ 0

joan

#7114499 Napisano: 04.08.2023 20:36:04 w WC - rozmowy o wszystkim
pikawka napisał(a):

W regulaminie nic nie znalazłam na ten temat. Tyle, ze nie ma możliwości wymiany biletów itp..ale o odwołaniu festiwalu nic nie ma


A rzeczywiście -> nic nie ma w tym temacie, a to gapy emotka Zwykle jest srylion zapisów dot. potencjalnej pandemii, wojny, ataku terrorystycznego tudzież innego powodu odwołania imprezy. Tym lepiej dla Ciebie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#7114472 Napisano: 04.08.2023 18:47:21 w WC - rozmowy o wszystkim
pikawka napisał(a):

Oby dali kase emotka  smolar raczej porządna agencja, liczę, ze nie zawiodą…


Zależy od zapisów w regulaminie. I tak naprawdę, to nie są przecież pieniądze Smolara, tylko sponsora -> co sponsor z kieszeni wyciągnie, tyle Wam Smolar przekaże... Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#7114363 Napisano: 04.08.2023 14:25:47 w WC - rozmowy o wszystkim
pikawka napisał(a):

Fest Festival 
czy ktoś kontaktował się ze smolarem co dalej ???!


Wątpię, by zajęli jakiekolwiek stanowisko, skoro nie ma jeszcze oficjalnego info.

Hmm a może FF już się rano dogadał / problemy rozwiązane / FF się odbędzie wg planów, ale zyskali dodatkową popularność / klikalność, więc milczą, gdyż: ważne, żeby o nas mówili emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#7114346 Napisano: 04.08.2023 13:56:24 w WC - rozmowy o wszystkim
zielonaszpilka - jo terozki ino czekom, aż yntlich pedzom, czy byda sie mogła cołkie noce nynać abo niy emotka Wyświetl w wątku >>

joan

#7114333 Napisano: 04.08.2023 13:29:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
atlantydek napisał(a):

Były wcześniej jakieś przeboje z tym festiwalem?


Owszem. Ale tam wchodzą w grę takie pieniądze, że prędzej byś się "sam" podpalił w chaszczach Parku Śląskiego, niż by ta sprawa drgnęła. Idea tego festiwalu mogła zrodzić się jedynie w chorym, zafiksowanym na pieniądzach i zupełnie pozbawionym empatii umyśle. Tu masz kilka artykułów:
https://katowice....-halasy-impreza.html
https://www.money...75466508642944a.html
https://katowice2...tora-fest-festiwalu/
https://katowice2...ne-festiwale-opinia/

Dodam, że koncerty odbywają się kilka dni z rzędu dzień i noc i dzień i noc po środku k* miast, gdzie na terenie samego Osiedla Tysiąclecie mieszka gruuubo ponad 40.000 ludzi. Do tego mieszkańcy pozostałych miejscowości, spokojnie 80.000 osób gnije w tym bezsennym bagnie.

I teraz najlepsze: otóż ktoś może zorganizować tygodniowy maraton disco polo pod Twoim oknem - a wiesz, jaka kara mu za to grozi? Uwaga! "(...) grzywna może wynieść 500 zł, a sąd może wymierzyć karę w wysokości 5000 zł."

W ramach ciekawostki: kilka dni temu na stadionie w Parku Śląskim 2x zagrał Rammstein. Kojarzycie, c' nie? U mnie w sypialni słychać było epicko emotka I jeszcze żółty, duży księżyc się trafił pierwszego dnia na "Sonne". Cóż. Zaczęli muzykować tak wele 20:30, potem krótka przerwa ok. 22 i przed północą wszyscy poszliśmy spać. Happy end, wszyscy zadowoleni, dzieciaki lemoniadę sprzedawały w bramach swoich ogrodów, chill i radość z przybycia gości. Wyświetl w wątku >>
1 miata 0

joan

#7114317 Napisano: 04.08.2023 13:09:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asper01 napisał(a):

To info chyba źle wróży, bo na festiwalach raczej nie ma elektoratu aktualnej władzy emotka


Trudno powiedzieć, komu źle wróży emotka Natomiast - biorąc pod uwagę pewne fakty - można domniemywać, że tam mocno było smarowane walizkami pełnymi pieniędzy od momentu wymyślenia pierwszej edycji FF. U władzy właśnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#7114309 Napisano: 04.08.2023 13:00:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):


Boskie! emotka Wyświetl w wątku >>
1 rufus 0

joan

#7114305 Napisano: 04.08.2023 12:58:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

A jesli fest zostanie jednak odwolany to co z naszymi wygranymi karnetami? emotka


Zależy od zapisów w konkretnym regulaminie konkursu i ewentualnej g*burzy w MS sponsora. Wyświetl w wątku >>
1 rufus 0

joan

#7114290 Napisano: 04.08.2023 12:46:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Odwołanie FF? To byłoby zbyt piękne emotka Alem ciekawa, jak się mają pozwy, które przeciwko FF do sądu złożono emotka Wyświetl w wątku >>

joan

#7114277 Napisano: 04.08.2023 12:32:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
atlantydek napisał(a):

Migały mi takie wpisy na  festiwalowych profilach fb Zero reakcji Festiwalu.


Mój facet rano biegał w Parku Śląskim i rzeczywiście działają tam ekipy, ale trudno stwierdzić, czy montują czy demontują. Raczej to pierwsze. Wyświetl w wątku >>
0 0