Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika joan

joan

#7114274 Napisano: 04.08.2023 12:22:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
atlantydek napisał(a):

Sporo plotek pojawiło się o odwołanie Fest  Festiwalu. Ma ktoś jakieś sprawdzone info, rzeczywiście  demontują sceny?


Skąd takie info? Ponoć są tylko problemy z agencją ochrony i będą ją zmieniać. Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#7114248 Napisano: 04.08.2023 11:58:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
8igora9 napisał(a):

(...) Trochę nie dowierzam w te ich teksty o kodach spowalniających grę...  Wydaje mi się, że ktoś, kto umie robić takie rzeczy, więcej zarabia uczciwą pracą niż te ich głośniki warte, ale może się mylę. 😉


emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#7114226 Napisano: 04.08.2023 11:30:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Z ciekawości sprawdziłam mejle, bo mnie również kiedyś organizator bezpodstawnie oskarżył o oszustwo w memorce. Dodam jeszcze, że jestem totalny mugol gierkowy i każdorazowo grałam uczciwie emotka Wiecie, kiedy to było? W roku 2016! Siedem lat minęło, ludzkość dokonała niespotykanych wręcz osiągnięć, a tu jakiś organizator gierki nie ogarnia emotka Wyświetl w wątku >>

joan

#7114211 Napisano: 04.08.2023 11:12:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dlatego właśnie wolę konki takie, jak Avanti z wymyślaniem scenariusza filmowego emotka Tymczasem niektóre agencje już chyba całkiem się przerzuciły z pracy ludzkiej na AI oraz wszelkie quizy / gry, żeby nie robić przy konkursach nic poza kliknięciem w "generuj najlepsze wyniki" i rozesłaniem nagród. A nawet tego nie potrafią profesjonalnie ogarnąć emotka Wyświetl w wątku >>

joan

#7113697 Napisano: 02.08.2023 19:56:08 w Popraw sobie humor...
Wzięłam dziś wieczorem udział w webinarze dot. oferty zarobkowej emotka Od razu mówię, że żadne MLMy cy cuś, natomiast dochody są jeno prowizyjne, zatem potrzebują osób spełniających następujące warunki:
- umiesz wykorzystywać okazje i szanse,
- dobrze radzisz sobie z odmowami i porażkami,
- jesteś osobą wytrwałą,
- potrafisz szukać rozwiązań problemów,
- działasz pomimo braku natychmiastowych rezultatów
itp.
Uśmiałam się fest i mam ochotę spróbować! emotka Wyświetl w wątku >>

joan

#7113062 Napisano: 31.07.2023 18:53:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
visserarthur napisał(a):

Ze zdobytej przeze mnie wiedzy na jednym z kierunków, doświadczenia praktycznego, jako uczestnik loterii i konkursów, oraz analizy tego, co pisze ten „pan z Nav” wnioskuję (chyba już to pisałem), że te osoby kupują produkty, po czym korzystają z prawa zwrotu. Nav nic nie może zrobić, bo produkt kupiony, a że sklep umożliwia zwroty… cóż.


Czy nic nie mogą zrobić? Hmm. Mogą zażądać oryginałów wszystkich paragonów przypisanych do danego numeru telefonu; ale nie od razu, tylko tuż przed rozesłaniem nagród. Tak ze 100 dni po zakończeniu loterii. Plus zgłoszenia do loterii tylko smsowo, nie przez formularz. Nie wiem, co jeszcze mogłabym doradzić. Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#7113054 Napisano: 31.07.2023 18:15:42 w Dziś cieszę się z.....
adamo86 napisał(a):

U mnie w szkole jak w konkursach...
"Termin napisania pracy to lipiec 2023. Im szybciej, tym lepiej."

godzina 18:12 ostatniego dnia lipca to chyba całkiem szybko? 


Falstart wręcz! emotka Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

joan

#7113048 Napisano: 31.07.2023 18:03:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mandarynka16 napisał(a):

Ktoś tu wrzucal badania, przy bramkach maja wiecej zgloszen. To sie liczy dla nich bo z tego sa rozliczani.


To było zdaje się Albedo + narzędzie do prognoz, lecz ja w te ich "obliczenia" mocno wątpię. Przede wszystkim dlatego, że to są ich własne wnioski, a np. Smolar może mieć inne emotka

W wypowiedzi Nav najmniej mi się natomiast podoba fragment, że "Na szeroko rozumianym rynku jest grupa osób, które z grania i wygrywania w konkursach i loteriach urządziły sobie sposób na życie ." Taki jakby bool doopy, zdaje mi się emotka Co laureaci robią z pieniędzmi, to ich sprawa. Sama znam osobę, która każdy dodatkowy pieniądz (typu premia, wypłata nadgodzin czy tzw. grusza) przelewa na różne zbiórki; szczególnie takie, które nie mają siły przebicia. Po prostu ratuje komuś życie, daje nadzieję. Nie będziemy razem z żadną agencją zaglądać bliźniemu do portfela, zwracamy się jedynie z zapytaniem, czy wszystko jest w porządku z daną akcją. A tu info typu: wiemy ale se nie radzimy. Mnie nie zachęcili do udziału emotka Wyświetl w wątku >>

joan

#7113041 Napisano: 31.07.2023 17:34:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pawelski napisał(a):

W sprawie 100 wygranych z Lublina w loteri Familijne agencja Nav odpisała mi tak: 

"Jeśli chodzi o tę loterię jak i wszystkie w zasadzie „paragonowe”, zdajemy sobie sprawę ze zjawiska i przyznaję, że nie wygląda ono „z zewnątrz” najlepiej . (...) Jest to kolejna, dodatkowa motywacja, żeby nadal próbować znalezienia rozwiązania dla tego typu procederów.  Pozdrawiam, "


Wystarczy robić NORMALNE losowania, a nie zasr* bramki i będzie po problemie. Porada gratis, pozdrawiam emotka Wyświetl w wątku >>

joan

#7112611 Napisano: 29.07.2023 14:24:52 w Smolar
aniachudoba napisał(a):

Ja grałam na te kody od avanti, nawet coś tam wygrałam (drugi popcorn gratis przy zakupie jednego)


Mnie się własnie wydaje, że skoro kod został wydrukowany, to można grać, a za bilet zapłaciło Avanti, nie dostałam go przecież w ramach bycia filmową influencerką. Z drugiej strony regulamin wyklucza bilety konkursowe. I bądź tu mądry... Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#7112608 Napisano: 29.07.2023 14:13:08 w Smolar
Zapytanie mam o loterię: https://www.e-kon...ygrywa-kazdy-kinoman

Wymieniłam wygrany kod od Avanti na bilet CC -> tytuł otrzymanego świstka to "Niefiskalny Transakcje odłożone" emotka

Na dole świstka znajduje się kod biletu oraz... kod loterii. Można taki świstek zgłosić na loterię Smolara, czy nie można? Jak ten bilet interpretować w kontekście regulaminu loterii? emotka Bo z regulaminu można wnioskować, iż taki bilet nie nadaje się na loterię, gdyż nie został opłacony "gotówką, kartą płatniczą, przelewem, voucherem płatnym, kartą podarunkową lub inną formą płatności akceptowaną w kinach sieci Cinema City". Po co więc drukowali kod loteryjny na moim bilecie? Dla zmylenia przeciwnika czy jak? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#7112393 Napisano: 28.07.2023 13:19:08 w Wkurza mnie...
maverick napisał(a):

że @Jasminum nie zamieszcza od dłuższego czasu swoich poetycko-metaforycznych wpisów w dziale "dziś nic nie wygrałem"..emotka

Widocznie jego codzienność w nagrody obfituje emotka Wyświetl w wątku >>

joan

#7112330 Napisano: 28.07.2023 11:26:49 w Czy informują/ informowali?
@gnieszk@ napisał(a):

joan napisał(a):

Skoro wczoraj pół dnia klęczałam pochylona nad sedesem, zwrotki czyniąc z jeb* wafli "familijnych" emotka  zapytuję dziś: czy Teamcraft już dzwoniło z kajakami & plecakami...?
/ Rusz po nagrody, a przygoda sama Cię znajdzie / Intermarche /

Czyli zakup już Ci się zwrócił?

I to dosłownie emotka  Tylko raz miałam takie perturbacje, kilka lat temu, bodajże z Cheetos Pizzerini (zresztą: nie byłam jedyna) emotka Wyświetl w wątku >>

joan

#7112317 Napisano: 28.07.2023 11:13:15 w Czy informują/ informowali?
Skoro wczoraj pół dnia klęczałam pochylona nad sedesem, zwrotki czyniąc z jeb* wafli "familijnych" emotka  zapytuję dziś: czy Teamcraft już dzwoniło z kajakami & plecakami...?
/ Rusz po nagrody, a przygoda sama Cię znajdzie / Intermarche / Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#7111495 Napisano: 25.07.2023 16:16:37 w teraz (tylko info, bez pytań i dyskusji !)
Kończy się jutro (26.07.2023) / „Tour de Pologne: Wygraj bilety do strefy VIP!” / dla graczy:

https://oferta.lo...kurs-Tour-de-Pologne

Regulamin: https://www.lotto...r%20de%20Pologne.pdf

Nagrody:
1) 2 podwójne bilety na Etap 1: Poznań – Poznań – 29.07.2023
2) 2 podwójne bilety na Etap 2: Leszno – Karpacz – 30.07.2023
3) 2 podwójne bilety na Etap 3: Wałbrzych – Duszniki-Zdrój – 31.07.2023
4) 2 podwójne bilety na Etap 4: Strzelin – Opole – 01.08.2023
5) 2 podwójne bilety na Etap 5: Pszczyna – Bielsko-Biała – 02.08.2023
6) 2 podwójne bilety na Etap 6: Katowice – Katowice – 03.08.2023
7) 2 podwójne bilety na Etap 7: Zabrze – Kraków - 04.08.2023 Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

joan

#7111343 Napisano: 25.07.2023 11:29:48 w WC - rozmowy o wszystkim
radziosny napisał(a):

Wybacz, ale nie zgodzę się z Tobą. Trochę przesadziłeś z tą colą, chipsami.. gdyby tak było to moje koty już dawno nie miałyby zębów (koty nie myją ich pastami jak człowiek po spożywaniu syfu)  emotka  Ta karma w odróżnieniu od niektórych konserw w puszkach dla człowieka całkiem przyzwoicie pachnie. Poza tym duże firmy, mają dużą kontrolę nad procesem produkcji, wiem bo trochę pisałem z tymi firmami. A to, że nie daję im droższej karmy nie wynika z chęci oszczędzenia na kocie. Sam jem bułki z carrefoura za 35 groszy za sztukę i nie mogę sobie pozwolić na bułeczkę z piekarni.


Jak już powiedziałam: zapytaj weterynarza, ja nim nie jestem. Oraz wolontariuszy ze schroniska.

Zapytaj i napisz, co odpowiedzieli. Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

joan

#7111341 Napisano: 25.07.2023 11:24:56 w WC - rozmowy o wszystkim
0 0

joan

joan

#7111335 Napisano: 25.07.2023 11:18:16 w WC - rozmowy o wszystkim
radziosny napisał(a):

Czyli co uważasz, że marketowa karma truje koty czy jak?


Wiesz, to trochę jak zapytać, czy żywienie dziecka chipsami, batonikami i colą je truje, czy nie. Można je legalnie nabyć w każdym sklepie z żywnością! W sumie to "tylko" warzywa (ziemniaki), przyprawy, tłuszcze (olej), kakao z magnezem, słodziutki cukier z roślin i życiodajna woda. I teraz dasz dziecku cukinię z ogrodu, kalafior ugotowany na parze plus kompot z grejpfruta... nie zawsze się spotkasz z entuzjazmem.

Karmy marketowe = shit. To odpowiednik najtańszych produktów dla ludzi, tych najgorszej jakości. Czy można coś takiego jeść całe życie? Można. Czy warto to robić z premedytacją? Sobie? Kotu? W mojej opinii: nie.

PS: Nawet schroniska (oprócz tych najbiedniejszych) wskazują, jakich karm absolutnie nie kupować. Szczególnie w okresie ślubów, bo goście weselni kupują najtańszy towar i przywożą do schronisk na zasadzie "kto kupił większy wór". Wyświetl w wątku >>
2 onmyown, cb656 0