Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika joan

joan

#7111324 Napisano: 25.07.2023 10:52:56 w WC - rozmowy o wszystkim
radziosny napisał(a):

Moje przepadały za Gourmetem, ale w którymś momenci jedna zaczęła wymiotować po niej. Teraz jadą na Winstonie z Rossmanna i jest ok.. wiadomo są bardziej wyszukane karmy.. alee po co przepłacać x3 jak kotą smakuje (oblizują się po zjedzeniu) i nic im z żołądkami się nie dzieje.


Chciałam coś napisać, ale słów mi brak; polecam zapytać dobrego weterynarza o opinię w tej sprawie (albo przynajmniej wolontariuszki ze schroniska).

banka-manka -> jeśli chodzi o karmy RC, to się je stosuje, jeśli masz kota spoza standardowej puli, czyli przewlekle chorego albo kocie maleństwo. Jest tylko kilka marek, które produkują karmy specjalistyczne. Wyświetl w wątku >>

joan

#7111178 Napisano: 24.07.2023 19:44:55 w WC - rozmowy o wszystkim
banka-manka napisał(a):

Możecie polecić jakieś strony lub konta na IG/FB, gdzie rzetelnie opisane są karmy dla kotów?
Mamy kota przybłędę, do tej pory jadła wygraną karmę Royal Canin.
Przyszedł czas by zacząć coś kupować i nie mam pojęcia na co postawić, żeby jej nie dawać najgorszego syfu, ale też w rozsądnej cenie.
Ostatnio kota miałam za dzieciaka i wtedy karmiło się je całkiem inaczej.


Mam takie notatki sprzed lat / dostępne były w Zooplusie:
Acana,
Almo Nature,
Applaws,
Bozita,
Catz Finefood,
Feline Porta,
Gimpet,
GranataPet,
Miamor,
Natures Menu,
Princess Premium,
Schesir,
Schmusy
Thrive,
ZiwiPeak. Wyświetl w wątku >>

joan

#7111148 Napisano: 24.07.2023 18:21:27 w Avanti
pimparimpa napisał(a):

Emememe napisał(a):

https://www.nestle-cereals.com/pl/lionmorningwear

Coś nowego od Avanti, konkurs Lion bez paragonu emotka  
Jeśli ktoś ma chęci i czas można dodać do bazy emotka


Jeju, znowu łachy do wygrania emotka


Potrzebne mi ciuchy do pracy w ogrodzie -> myślałam, że bluzy będą rozdawali. Hmm... mocno kontrowersyjna stylówka emotka Wyświetl w wątku >>

joan

#7110559 Napisano: 21.07.2023 12:52:05 w co chcielibyście wygrać?
W niedzielę obchodzę urodziny emotka i dziś ostatnia szansa na konkursowo-urodzinowe prezenty! A marzą mi się:
1) kajak pneumatyczny emotka
2) plecak Deuter emotka emotka
3) wyjazd Slow Hop (4.500 zł) emotka emotka emotka
Można już dzwonić emotka Wyświetl w wątku >>

joan

#7110452 Napisano: 20.07.2023 22:14:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
emi napisał(a):

Posiadanie opakowania nie jest dowodem na jego zakup!
Trzymać się jednak trzeba Regulaminu!


W regulaminie ani razu nie pojawia się słowo "paragon" / "dowód" / "zakup" emotka
Gdyby Smolar potrzebował świstka, to by napisali wprost. Wyświetl w wątku >>

joan

#7110450 Napisano: 20.07.2023 22:01:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koszalek napisał(a):

Takie pytanko o konkurs Smolara Fest (na zdjęcia, na zdjęciu musi być paczka) otóż kupiłam te orzeszki, ale babka nie dała mi paragonu (zagapiłam się i nie zauważyłam). Czytam  regulamin i tam nie ma nic o paragonie. I teraz nie wiem co robić. Czy wysyłac zgłoszenie czy lepiej kupic drugą paczkę emotka  . Tu jest trochę inny przypadek niż zawyczaj bo dajemy zdjęcie produktu, wiec to jest jakby dowód zakupu i w regulaminie nic nie ma o paragonie, ale nie wiem.


Regulamin jest wiążący emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#7109826 Napisano: 18.07.2023 16:37:16 w Zapowiedzi konkursów
Od dziś / loteriamax.pl / Loteria MAX
(można dodać do bazy)

Nagrody:
210 kart podarunkowych do wykorzystania na zakupy w restauracji Max Burgers o wartości 200,00 złotych każda;6 voucherów uprawniających do odbioru roweru Embassy, o wartości 3.349,00 złotych każdy;3 vouchery uprawniające do odbioru roweru elektrycznego Embassy e-bike, o wartości 11.000,00 złotych każdy. Wyświetl w wątku >>

joan

#7106702 Napisano: 06.07.2023 21:12:33 w teraz (tylko info, bez pytań i dyskusji !)
Etapy dzienne, więc wrzucam tutaj:

https://www.rockstarforthewin.com/pl-pl

PS: Dodałam do bazy. Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#7105842 Napisano: 04.07.2023 08:31:21 w Wkurza mnie...
zezowaty_kot napisał(a):

Ja miałam, nawet dziś. Mąż był w Biedronce, miał kupić lody Milka a kupił Oreo, bo "leżało w tym samym pudełku". To już szósta godzina jak nikt się z tego nie śmieje.


I tak się właśnie pisze dobre zgłoszenia - niby nic, a prawie się popłakałam ze śmiechu emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>

joan

#7105783 Napisano: 03.07.2023 21:54:59 w Wkurza mnie...
netka2000 napisał(a):

koszalek napisał(a):

Wkurzają mnie dziwne pytanie konkursowe. Np. "Opisz przygodę z lodami X" taak na bank każdy ma na koncie przygodę z lodami. To, że spadły z patyka to jest przygoda? emotka  emotka

Będą jeszcze dziwniejsze pytania, a to za sprawą AI. Przy takich "dziwnych" pytania AI staje się (jak na razie) bezradna. Już w niektórych regulaminach zaznaczają, że treści tworzone przez AI będą odrzucane.


I o to chodzi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#7105779 Napisano: 03.07.2023 21:42:09 w Wkurza mnie...
koszalek napisał(a):

Wkurzają mnie dziwne pytanie konkursowe. Np. "Opisz przygodę z lodami X" taak na bank każdy ma na koncie przygodę z lodami. To, że spadły z patyka to jest przygoda? emotka  emotka


Może nie chodzi o Przygodę - może chodzi o zwykłą chwilę, którą Ty opiszesz tak, jakby to Przygoda była, a jury będzie chłonęło Twoje słowa z wypiekami na twarzy i łezką w oku emotka

Ja tam lubię dziwne zadania! A niestety - mało ich emotka Ostatnie, w jakim wzięłam udział: Avanti / Pepsi z wymyślaniem początku scenariusza filmowego. Największy mój ubaw? Dwanaście lat temu, gdy w konku Kaufa trzeba było przesłać zgłoszenie o dowolnej treści, ale zawierające wyrażenie "Wola Krzysztoporska" (do dziś pamiętam swoją odpowiedź!) emotka Wyświetl w wątku >>

joan

#7104692 Napisano: 29.06.2023 18:22:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mietowa napisał(a):

W żywcu zdroj itm dostaję taką zwrotkę: "Twoje zgłoszenie zostalo wysłane przed rozpoczęciem konkursu. Szczegóły i regulamin (...)". Czy ktoś wie, o co chodzi?


Nie znam konka, ale sprawdź zgłoszenie -> zwykle taki komunikat przychodzi, gdy pomylisz nr albo prefiks, a oni już mają czekający następny konek (podobny!) w innej sieci. Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

joan

#7104207 Napisano: 28.06.2023 13:04:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
faworek napisał(a):

Mam taką rozkminę. Kiedyś po napisaniu ok. 400 znaków w SMS-ie przerabiało mi wiadomość automatycznie na MMS. Teraz mogę pisać o wiele więcej znaków i nic się nie dzieje. Czy coś się zmieniło w tej kwestii? W Nuii nie ma limitu znaków i zastanawiam się na ile można sobie pozwolić.


Spróbuj wysłać to komuś z rodziny i zobacz, co się stanie emotka Wyświetl w wątku >>
2 mia, faworek 0

joan

#7104191 Napisano: 28.06.2023 12:32:07 w Zapowiedzi konkursów
Od 03.07.2023 / „Flagowe Wyzwanie Sheldona”:

https://konkurs.c...ycentral.pl/#/prizes

Nagrody:
1 x Nagroda I stopnia Voucher Travelplanet 10 000 zł
1 x Nagroda II stopnia Zestaw walizek 1000 zł 
5 x Nagroda III stopnia Bluza Bazinga + butelka na wodę 180 zł 
15 x Nagroda IV stopnia Koc piknikowy + czapka 120 zł
10 x Nagroda tygodniowa Koszulka + ręcznik Bazinga 100 zł
10 x Nagroda tygodniowa Gra Trivia Pursuit + butelka na wodę 105 zł Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#7103482 Napisano: 25.06.2023 20:17:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zordlord napisał(a):

mam pytanie, konkurs Pepsi i wygrane bilety do kina 2d cinema city,  czy na 1 mail przysługuje 1 wygrana, tzn 2 kody do kina?   Bo osobiście wygrałem tam wiele razy a przysłali tylko 1 kod.


Nie wiem, czy rozsyłali już nagrody za wszystkie etapy, ale powinieneś dostać kilka mejli, każdy z dwupakiem kodów. Jeśli minął termin na wysyłkę nagród, napisz do Avanti. Wyświetl w wątku >>
1 zordlord 0

joan

#7103472 Napisano: 25.06.2023 19:06:45 w SZUKAM....
agakaz2 napisał(a):

ja wybralam Indiana Jones bo akurat tylko to było w repertuarze na piątek


Jest tylko ten jeden film, bo tego dnia wchodzi do kin, a repertuaru na cały piątek jeszcze nie ma. Zobaczyłam zwiastun, ale mnie nie przekonał... Ewentualnie: "Mój sąsiad Adolf" może być ok..
androm napisał(a):

ogólnie to jak macie voucher do 30 czerwca i rzucą w czerwcu repertuar np. do 6 lipca to kupując w czerwcu możecie sobie kupić np. bilet na 4 lipca, ważna jest data zakupu - żeby dokonać zakupu online do 30 czerwca, ja tak w cc kupowałam to i w multikinie tak pewnie jest


Hmm, w sumie racja; niestety, kolejne premiery są zaplanowane na 07.07. -> zapewne do 30.06. nie będzie możliwości zakupu biletów na 07.07., bo znów repertuaru brak. A szkoda, akurat 2 filmy mnie zainteresowały...

Edit: Multikino prowadzi PRZEDSPRZEDAŻ biletów na kilka filmów / wydarzeń, tam formularze do zakupów konkretnych seansów są już aktywne. Trzeba na ich stronie kliknąć w link przedsprzedaży zamiast w repertuar    :) Wyświetl w wątku >>

joan

#7103460 Napisano: 25.06.2023 18:42:59 w SZUKAM....
androm napisał(a):

joan napisał(a):

Kiedy na stronie Multikina pojawi się repertuar na najbliższy piątek? Aktualnie dostępny jest jedynie do czwartku włącznie.


wydaje mi się, że we wtorek


Ok, będę sprawdzała, bo bilety mam ważne do piątku właśnie emotka Wyświetl w wątku >>
1 androm 0

joan

#7103446 Napisano: 25.06.2023 17:13:54 w SZUKAM....
Kiedy na stronie Multikina pojawi się repertuar na najbliższy piątek? Aktualnie dostępny jest jedynie do czwartku włącznie. Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#7103436 Napisano: 25.06.2023 15:52:04 w Pomoc potrzebującym!
zielonaszpilka napisał(a):

Może wrzućmy to też w inny wątek? Weszłam tu tylko dlatego, że właśnie widziałam dzisiaj, że po raz kolejny ten wątek jest na górze i coś się dzieje. Wiele osób tu nie zagląda


Jeśli chcecie, żeby link do zbiórki zobaczyło jak najwięcej osób z naszego forum, warto wrzucić go w stopkę - wtedy info znajdzie się pod Waszymi wpisami we wszystkich wątkach, gdzie zamieściliście jakąkolwiek informację emotka Wyświetl w wątku >>

joan

#7103166 Napisano: 23.06.2023 20:51:35 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Dino grillowy emotka
Zostały dwa paragony, a brakuje mi "osobowości". Byli już: koneser goryczki, raper z Częstochowy, nieco-lepszy-żul i jederman.
emotka Wyświetl w wątku >>
2 monisss, mia 0