Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika joan

joan

#7102809 Napisano: 22.06.2023 17:07:18 w Smolar
Zadano mi takie oto pytanie (a odpowiedzi nie znam): W jakiej formie przychodzi nagroda z miesięcznej loterii Kaufa (bon 50 zł)? Kod QR w mejlu? Kod liczbowy sms-em? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#7102805 Napisano: 22.06.2023 16:57:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
notta napisał(a):

Albedo i Palette? Tam się posypały reklamacje emotka


Chyba tak. Ty to masz pamięć, aż strach podpaść! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#7102802 Napisano: 22.06.2023 16:48:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Konradowska napisał(a):

Jak się teraz posypie nagród to nie nadążysz zamykać drzwi za kurierem emotka  Ale serio, wydaje mi się, że to nie żre smsa tylko nalicza za drugi i agencja widzi całość. Nie słyszałam o takim systemie by blokowało resztę tekstu, a i w agencji siedzą ludzie i na bank nie raz przyznali nagrody na dłuższe teksty. Ile razy idą na rękę z pomylonym paragonem itp. Tutaj musi być podobnie emotka


No ba, raz nawet z tego powodu musiano ufundować DRUGI samochód -> zgłoszenie pierwotnego laureata było zbyt długie emotka Kto od lat tutaj siedzi, ten pamięta tę sprawę.

Jeśli regulamin przewiduje, że zgłoszenie ma mieć max 200 znaków, ale formularz nie ma licznika i przepuszcza więcej... naiwnością jest liczyć na to, że nagroda za elaborat na 2.000 znaków wpadnie emotka Wyświetl w wątku >>
2 cb656, ZetZ 0

joan

#7102738 Napisano: 22.06.2023 13:45:52 w Pomocy!!!!
Emememe napisał(a):

edith napisał(a):

Teraz kolejne pytanie,osoba chce kupić hulajnogę poza olx,chce nr konta do przelania kasy,trochę dziwne bo tak w ciemno przelewa ? Przecież moge potencjalnie nie wysłać ( to znaczy ja wyśle ale skąd ona ma to wiedzieć?).Czy podanie nr konta jest bezpieczne?

Podanie nr konta jest bezpieczne, nie masz się czego obawiać. Poczekaj z wysyłką na zaksięgowanie się przelewu na koncie i będzie wszystko dobrze emotka

Dokładnie tak. Podaj nr konta zaznaczając wyraźnie, że hulajnogę wyślesz dopiero PO ZAKSIĘGOWANIU PRZELEWU NA TWOIM RACHUNKU BANKOWYM. Wyświetl w wątku >>
1 wiesia30 0

joan

#7102198 Napisano: 20.06.2023 17:31:24 w SZUKAM....
jokan napisał(a):

czy ktoś korzysta z jakiegoś programu Cashback za zakupy online? Co tam się opłaca (są różne) ? Czytałam różne komentarze, a będę mieć sporo zakupów i może by się jakiś % zwrotu przydał....emotka

Zapraszam do mojej stopki emotka  Sklepów sporo, dostałam zwrot min. za zakup materaca do łóżka i kilka wyjazdów z Bookingu  emotka Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

joan

joan

#7101721 Napisano: 18.06.2023 23:19:32 w Wkurza mnie...
ReneK napisał(a):

(...) jak coś wygram to mu się oczka błyszczą!a kiedy podnosze kapselki znalezione to marszczy brwi i mu sie j...a nie zamyka jaki to ja mu wstyd przynoszę!(...)


marfiusza napisał(a):

Ooo! U mnie to samo! Zero wsparcia! emotka


nanajka81 napisał(a):

również emotka na dodatek z każdej możliwej strony... emotka


Dziewczyny, ja Wam tylko tak na dobranoc przypomnę: to, co ktoś mówi... jest informacją o nim, nie o Was! emotka Dużo wygranych od samego początku nowego tygodnia Wam życzę emotka Wyświetl w wątku >>

joan

#7101178 Napisano: 16.06.2023 11:42:38 w Avanti
U nas w całym konku Dino  & Pepsi: 1/6. 
Wygrało (bon) najlepsze zgłoszenie - oczywiście to moja subiektywna ocena  emotka   
Gratulacje dla zwycięzców! emotka Wyświetl w wątku >>

joan

joan

#7100682 Napisano: 14.06.2023 20:26:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
karols napisał(a):

Konkurs Grillowy z Dino - wysyłacie na siebie więcej zgłoszeń? np codziennie jedno czy na kogoś innego?


Max 1 na dzień w ogóle -> nie sądzę, żeby nawet 50 zgłoszeń dziennie zwiększyło moje szanse na nagrodę u Smolara emotka Szczególnie, że wygrywam u nich co jakiś czas, a zawsze jednym zgłoszeniem emotka Doświadczenie & minimalizm pozwalają mi na max jedną próbę na dzień emotka Wyświetl w wątku >>

joan

#7100632 Napisano: 14.06.2023 18:21:46 w Smolar
onlyrybka napisał(a):

nataszka napisał(a):

A Dinko grill - zawieszka🙆😛💰???

Czekamy? Choć dziwne, bo konkurs już podpięty w wynikach.


Czekamy na info od pierwszych szczęśliwców emotka
Dziś i tak rozwiązał się ogólnokonkursowy worek z nagrodami, aż miło poczytać forum emotka

A tak BTW: u mnie w Dino pusta półka już wczoraj była, no elo somsiady, co Wy robicie?! emotka Wyświetl w wątku >>

joan

#7100336 Napisano: 14.06.2023 10:38:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
samuraj napisał(a):

Coraz więcej tych konkursów/loterii w żabce emotka emotka Kup za ponad 20zł i wygraj szklankęemotka ewentualnie przy dobrych wiatrach 50zł.


Póki konsumenci będą słali zgłoszenia, takie akcje będą organizowane... Wyświetl w wątku >>

joan

#7100114 Napisano: 13.06.2023 14:57:18 w Smolar
maverick napisał(a):

I przeskakują wszyscy z zakładki sprawdz wyniki, do tej dla laureata emotka


Tak zrobiłam, ale info nie przypadło mi do gustu. Jestem w trakcie jego odzobaczania :] Wyświetl w wątku >>

joan

#7100109 Napisano: 13.06.2023 14:53:11 w Smolar
rufus napisał(a):

Czego ty straszysz ludzi emotka


Oczyma wyobraźni widzę, jak Gesslerowa to wykrzykuje... emotka Wyświetl w wątku >>

joan

#7100105 Napisano: 13.06.2023 14:50:14 w Smolar
freyja88 napisał(a):

Kuźwa, pytajnik miał być a nie buźka. ja pytam was czy podpięte emotka Sorki

czyli może nie


Mosz Ty dziołcha wszyskich w doma? emotka Wyświetl w wątku >>

joan

#7100013 Napisano: 13.06.2023 11:20:37 w Avanti
planeta napisał(a):

Witam. Nie wiem, w który wpisać wątek więc wpisuję w ten, który dotyczy się tej agencji. Wygrałam w Lay's Stokrotka, ale mam problem. Numer paragonu jest totalnie nieczytelny. Przechowuję paragony w tym samym miejscu i pozostałe są w porządku, ale ten akurat się cały zmazał. I stąd moje pytanie. Czy mogę liczyć na to, że da się uratować nagrodę, miał ktoś z Was taką sytuację u Avanti? Nazwa produktu jest czytelna i kwota za nią, tylko ten pewnie najważniejszy numer dowodu zakupu. Pocieszcie mnie albo dobijcie emotka  Z góry dzięki emotka


A płaciłaś może kartą? Sprawdź, czy na potwierdzeniu płatności jest wspomniany ten numer paragonu albo czy samo potwierdzenie posiada numer następny (co wskazuje, jaki był numer paragonu, co się wydrukował chwilę wcześniej). Wyświetl w wątku >>
2 darog, planeta 0

joan

#7100006 Napisano: 13.06.2023 11:09:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

a wygrac moze 1 osoba z gospodarstwa jednego dnia? czyli dzis ja jutro np syn


Zapis jest tam dziwny nieco. Ale gdyby chodziło im o "w całym konkursie", napisaliby "w całym konkursie" emotka Tak to sobie tłumaczę emotka Wyświetl w wątku >>

joan

#7100002 Napisano: 13.06.2023 11:04:04 w WC - rozmowy o wszystkim
@gnieszk@ napisał(a):

Co wyście tam nazamawiały, że Smolarowi padły serwery?


My niewinni! Wygląda na to, że ludzie ze Smolara chcieli mieć wolny wtorek emotka Wyświetl w wątku >>

joan

#7099851 Napisano: 12.06.2023 18:44:00 w WC - rozmowy o wszystkim
notta napisał(a):

joan napisał(a):

Joł joł ludzie, czy będziecie nadal brali udział w konkach i loteriach zobaczywszy wpis, co sugeruje wszechobecność zjawiska: "profesjonalne hakowanie"? Czy jest sens w cokolwiek grać? Czy to już koniec? emotka emotka emotka


Ja chyba zakupię usługę wygrajcie mi auto bo gram 15 lat i nic. Może taniej by wyszło u nich niż po tylu latach grania emotka


Wyjdzie taniej, niż zakupy na konki promo! emotka
Tylko trzeba ich przetestować, czy są uczciwi w swej nieuczciwości. Proponuję takie oto wyzwanie: muszom pedzieć, kaj som moje pijondze ze komunji? emotka Wyświetl w wątku >>
1 notta 0

joan

#7099846 Napisano: 12.06.2023 18:24:17 w WC - rozmowy o wszystkim
Joł joł ludzie, czy będziecie nadal brali udział w konkach i loteriach zobaczywszy wpis, co sugeruje wszechobecność zjawiska: "profesjonalne hakowanie"? Czy jest sens w cokolwiek grać? Czy to już koniec? emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>