Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika joan

joan

#3705525 Napisano: 17.09.2010 09:17:38 w Dziś cieszę się z.....
wsciekly napisał(a):

zapewne to: https://www.e-kon...articles-8-68839.htm

kadr z podróży na księżyc by mi się przydał...

a parę osób fotki na miotle emotka emotka emotka pewnie podeśle


Nie zgadłeś, to o kreatywny konek chodzi. Przeszukanie folderów ze zdjęciami z wakacji żadnej kreatywności nie wyzwoli emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3705461 Napisano: 17.09.2010 08:52:40 w Dziś cieszę się z.....
sambolera napisał(a):

joan napisał(a):

Cieszę się, że w bazie znalazłam właśnie konek, który uskrzydlił mnie & przywołał wspomnienia, wystawi na próbę moją kreatywność i dla niego zapewne oleję wszystkie inne konki po drodze emotka I już mi nie przeszkadza, że mnie krew zalewa emotka Dziękuję za dodawanie konków do bazy; nawet, jeśli nie wygram, zapowiada się przednia zabawa! emotka



zaintrygowalas...
pewnie nie zdradzisz co to za konkurs? emotka


No jak to, jaki emotka najlepszy z całej bazy emotka Obiecuję, że zdradzę, jeśli wygram nagrodę główną emotka Szansa dla mnie nikła, jak cień komara na tafli jeziora, co oznacza, że... szansa jest emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3705433 Napisano: 17.09.2010 08:40:55 w Dziś cieszę się z.....
Cieszę się, że w bazie znalazłam właśnie konek, który uskrzydlił mnie & przywołał wspomnienia, wystawi na próbę moją kreatywność i dla niego zapewne oleję wszystkie inne konki po drodze emotka I już mi nie przeszkadza, że mnie krew zalewa emotka Dziękuję za dodawanie konków do bazy; nawet, jeśli nie wygram, zapowiada się przednia zabawa! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3704069 Napisano: 16.09.2010 03:27:37 w Dyskusje o wynikach konkursu
monia24 napisał(a):

a jak myślisz???


Myślę, że jest coś takiego, jak karma, a wszystko w świecie jest ze sobą w pewien sposób sprzężone. Kto gra nieuczciwie, przekona się w końcu, że to nie los się do niego uśmiechnął, ale życie się z niego napier... emotka A gratulacje należą się każdemu, kto wymyślił fajne hasełko na ten konk, niezależnie od tego, czy figuruje na liście laureatów emotka

Czas na obiad; jeśli potem będę sobie chciała poprawić humor, powymyślam hasełka na konk ze cenzurataśmą, który ponownie organizuje to samo wybitne gremium polonistów, co poprzednio emotka Wczorajszy wieczór upłynął właśnie pod tym znakiem, więc pionas może twierdzić, że takimi hasłami nie wygramy, ale och pionas, zaprawdę powiadam Ci... damy radę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3704044 Napisano: 16.09.2010 03:13:17 w Dyskusje o wynikach konkursu
ilonar2301 napisał(a):

czarnygreg napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

Patrzę sobie właśnie na wyniki Ajaxa z Reala emotka


niestety, też sobie popatrzyłam, a liczyłam na to ze część esów nie doszła
marzenie ściętej głowy emotka


Ja też na to liczyłam emotka a tu 12 co najmniej podwójnych, ale i potrójnych oraz poczwórnych wygranych emotka więc pozamiatane


Taaa, niemniej dziękuję M. za paragony, com je ku legalnemu uczestnictwu otrzymała przed posłaniem zgłoszeń. Cóż, najwidoczniej mnożą się talenty w tym kraju emotka Tylko nie wiem niestety, czy ci ludzie nam podnoszą poprzeczkę jakościową, czy zwyczajnie oszukują... Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3703502 Napisano: 16.09.2010 10:55:34 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
soulmate napisał(a):

U mnie to samo - albo 2 konkursy w jeden dzień albo żadnego ponad tydzień.


Na odprężenie możesz podreptać do Szczawnicy i zrelaksować się w Kocim Zamku emotka Kule bele, mieszkać w Krościenku emotka to jak wygrana! Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3701502 Napisano: 15.09.2010 12:39:50 w Carrefour konkursy
Zapodali Regulamin Milka / Jacobs na stronie Karlsbad emotka

Niech ktoś doda do bazy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3701323 Napisano: 15.09.2010 11:01:07 w Zakupy na konkursy - usługi
Ech, wzruszyłam się... rozmarzyłam... aż mi się łezka w oku zakręciła, bo wyobraziłam sobie, że ten wątek kwitnie, a umiera wątek Paragony emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3701101 Napisano: 15.09.2010 09:33:59 w Wkurza mnie...
moonfairy napisał(a):

malutka456 napisał(a):

wklej linka na tablice emotka


podpuszczecie mnie?


Nie musisz wklejać linka, możesz opisać całą sprawę - jeśli chcą linka, niech Ci Organizator prześle PW emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3701055 Napisano: 15.09.2010 09:19:36 w Wkurza mnie...
moonfairy napisał(a):

joan napisał(a):

moonfairy napisał(a):

moonfairy napisał(a):

wkurzył mnie jakiś człowiek ktowy najprawdopodobniej wygenerował sobie obrazek łukasiewicza i wstawił go w panoramio i co teraz sobie z tyskim nie pogram bo nie bede wiedziec ktory jest prawdziwy! ot i zabawa popsuta
i mysl... prawdziwy czy nie http://www.panoramio.com/photo/40796237


tylko mnie to wkurza emotka


Organizator powinien był zamieścić na stronie konkursowej obrazki różniące się od tych poszukiwanych - możliwe, że ktoś stworzył kilkadziesiąt sobowtórów do każdej postaci i umieścił je na mapie emotka

Proponuję Ci zgłosić sprawę na fb: http://www.facebook.com/tyskie emotka


pisałam... ale nie chcia mi odp wiadomosci prywatnej ;/ a kontakt na stronie tyskie.pl nie dziala;/


Pozostaje umieszczenie postu na tablicy emotka powinien wywołać burzę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3701036 Napisano: 15.09.2010 09:13:00 w Wkurza mnie...
moonfairy napisał(a):

moonfairy napisał(a):

wkurzył mnie jakiś człowiek ktowy najprawdopodobniej wygenerował sobie obrazek łukasiewicza i wstawił go w panoramio i co teraz sobie z tyskim nie pogram bo nie bede wiedziec ktory jest prawdziwy! ot i zabawa popsuta
i mysl... prawdziwy czy nie http://www.panoramio.com/photo/40796237


tylko mnie to wkurza emotka


Organizator powinien był zamieścić na stronie konkursowej obrazki różniące się od tych poszukiwanych - możliwe, że ktoś stworzył kilkadziesiąt sobowtórów do każdej postaci i umieścił je na mapie emotka

Proponuję Ci zgłosić sprawę na fb: http://www.facebook.com/tyskie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3700439 Napisano: 14.09.2010 08:39:18 w Gratulacje! Dla wygranych!
zwierzak napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

masza napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Gratki jomico ! emotka emotka


ja również emotka


emotka emotka emotka Gratki kobietko emotka


wielkie gratulacje emotka emotka


Wielki gratki na dobranoc emotka Choć nie wiadomo, czy Laureatka zaśnie emotka Może edith zostało jeszcze trochę malinowej nalewki? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3700251 Napisano: 14.09.2010 07:45:46 w Dziś cieszę się z.....
Że wcisnęłam przycisk i mam cieplutkie kaloryfery emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3699735 Napisano: 14.09.2010 03:56:39 w Wkurza mnie...
79magda napisał(a):

Chciała się kobita patelnią pocieszyć, a Wy tak brutalnie, ech....
emotka

Dobrze, że to się nie porysował onegdaj wygrany wibrator emotka emotka


79magda - głodnemu chleb na myśli emotka Ale mnie początkowo też nawiedziła myśl, że afera z mamą owego gadżetu z fb dotyczyła emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3699151 Napisano: 14.09.2010 11:37:20 w Wkurza mnie...
keiti78zg napisał(a):

buskowianka napisał(a):

mnie wkurza że kończą mi się juz słoiki,do których wkładam suszone grzyby.A zapał mojego męża do grzybobrania nie słabnie,wręcz przeciwnie emotka


w sobote 4 wiadra mama przywiozła i dzis znow na grzybach.. cały dom w grzynach jak nie suszone to mrozone to marynowane i codziennie na obiad:D


Ratunku emotka Wszyscy mają grzyby, nie mam ja... Wróciłam z wakacji i doznałam głębokiego szoku dowiadując się od kolejnych znajomych oraz z forum, o ilości grzybów, które zebrali. Moje saldo, ze względu na wyjazd = zero emotka A w weekend jadę w góry na rajd, więc chyba tej jesieni objem się smakiem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3699009 Napisano: 14.09.2010 10:47:22 w Rossmann
niqsia napisał(a):

matko!!! że też takie foty niektórzy mają sumienie wysyłać... emotka


Żenła większość nadesłanych zdjęć, ale to już tradycja w tego typu konkach emotka

Podczas urlopu otwieram mój kochany n.p.m. (numer lipcowy albo sierpniowy), patrzę, jakiś konk fotograficzny był. Miejsce pierwsze = cudo, miejsce drugie = cudo, miejsce trzecie = gniot, jakich mało, 90% społeczeństwa ma lepszej jakości fotki na n-k! Pomijając już banalną treść tej miernej foty, czyli widoczek na Babią Górę. Więc sobie myślę, o co kaman? emotka Po chwili wszystko jasne emotka miejsce trzecie wybierali tylko i wyłącznie internauci emotka

Morał: jeśli już brać udział w czymś takim, to na luzie, bo szkoda pigmentu we włosach... Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3698848 Napisano: 14.09.2010 10:05:32 w Dyskusje o wynikach konkursu
kalisto1986 napisał(a):

tedance napisał(a):

Pijaczki, pijaczki! emotka emotka


ja taka pijaczka jak i ty emotka
ale oczywiście jedno nie wyklucza drugiego emotka


W tym konku zapewne Wasi mężczyźni Was bardzo dopingowali do intensywnego udziału emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3654861 Napisano: 27.08.2010 09:28:06 w dzis mam urodzinki
zwierzak - wszystkiego najlepszego, Młoda emotka emotka

kalisto1986 - dla Ciebie również najlepsze życzenia! Wielu świetnych pomysłów na hasełka, wytrzymałych baterii w telefonach... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3650635 Napisano: 25.08.2010 06:21:19 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Z tego, co cieszy najbardziej, dotarło:
+ voucher do SPA z Górskiej Natury (czekaliśmy ok. 2 tygodnie), Poczta Polska;
+ odebrane 2 mniejsze zestawy Soxo, moim zdaniem urocze; wielka radość, bo były tam min. malućkie rękawiczki, skarpetki i a'la buciki dla niemowlaka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3649041 Napisano: 25.08.2010 09:17:29 w Wkurza mnie...
tato999 napisał(a):

jak ze spłuczki mu ciekło to jakie szczyny emotka emotka emotka przeciez w spłuczce jest czysta woda emotka


Ja tam się chłopakowi nie dziwię - czysta woda w Polsce, to jedna z tzw. miejskich legend emotka Wyświetl w wątku >>
0 0