Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika joan

joan

#3648719 Napisano: 25.08.2010 07:54:50 w Konkursy ABC
sambolera napisał(a):

joan - bardzo lubię Twoje porównania emotka


Fajniusio emotka Oby się kiedyś na nie dało coś wygrać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3648696 Napisano: 25.08.2010 07:49:37 w Konkursy ABC
jkkp napisał(a):

emotka emotka ja tez kiedyś zaszłam do pewnego ABC i chciałam produkty winiary na 10 złotych, a pania na cały sklep nie znalazła na na tę kwotę produktów emotka emotka


emotka
A co mnie najbardziej dziwi - przecież promocje & konki mają zwiększać sprzedaż konkretnego towaru, więc z mojego punktu widzenia, franczyzobiorcy powinni być zobligowani do zamówienia tego towaru i promowania konka. Tymczasem w sklepach ABC miałam wrażenie, że pytam o kawior z kaszalota pakowany w słoiki 7 L emotka
PS: Kaszalot, to ssak emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3648660 Napisano: 25.08.2010 07:37:29 w Konkursy ABC
azych2 napisał(a):

bluesky napisał(a):

judyta74 napisał(a):

bluesky napisał(a):

nowy konkursiak już na stronce emotka

http://www.sklepyabc.pl/abc-dla-Ciebie/


:) coraz to wieksze zakupki emotka i znowu czasówka ehh ja wysyłając z twixa to tak trafiałam -koło 18.00:(...., ze szkoda pisać ... emotka emotka



ja też tylko dodałam link ale nie zagram - szkoda moich pieniędzy czasu i nerwów


a ja bym zagrał ale nie jadam Delmy


Pamiętam, że kiedyś chciałam wziąć udział w ich konku. Trzeba było kupić jakiś produkt, więc obskoczyłam 3 sklepy ABC, a tam... nawet pod koniec promocji tego produktu nie mieli, kurz i bida piszczały w duecie po kątach, za to jedna z ekspedientek miała wąsa emotka Taka to była moja krótka, konkursowa przygoda z siecią ABC emotka
PS: Delma... fuuuuj! Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3648557 Napisano: 25.08.2010 06:50:18 w Oddam za darmo
Oddam 2 x kodzik na filiżankę czekolady do salonów firmowych Wawel (Gliwice, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań, Sosnowiec, Tarnów, Zakopane, Jelenia Góra, Dobczyce). Kodziki są ważne do 31.08.2010, proszę o PW emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3644823 Napisano: 23.08.2010 03:35:27 w Dyskusje o wynikach konkursu
kaki76 napisał(a):

były już wyniki z palmoliwe carefour ?


Nie. Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3644631 Napisano: 23.08.2010 02:07:16 w Dyskusje o wynikach konkursu
wojtekgra napisał(a):

Winner napisał(a):

Gorzów Wielkopolski przoduje 7 razy
http://www.bmw.orange.pl/zwyciezcy.html


sory, ale jak ktoś wygra auto za 100 tys zł, to potem może spokojnie zainwestować 20 tys zł no i potem wygrywa kolejne emotka


Dokładnie emotka Pieniądz robi pieniądz. Sęk w tym, żeby zdobyć ten pierwszy kapitał do zainwestowania... Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3644188 Napisano: 23.08.2010 11:31:05 w Carrefour konkursy
alaalex40 napisał(a):

i jak wiadomo juz cos z konkursem velvetu?:)


Coś im się nie śpieszy... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3642992 Napisano: 22.08.2010 08:43:17 w Wkurza mnie...
tedance napisał(a):

joan napisał(a):

Skoro wygrali wielokrotnie = organizator dopuszcza taką możliwość. Czemu oczekujecie, że rozdadzą nagrody za darmo? emotka


Bo tak głupio gada - spokojnie, nagrody zostaną na e-konkach...i co z tego? Jeść mi to da?


Rozumiem tok myślowy emotka Jak te wszystkie autka z nieobdzwonionych promocji znajdą swoich właścicieli, to też będzie sama radość, że... zostały na e-konkach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3642941 Napisano: 22.08.2010 08:19:14 w Wkurza mnie...
Skoro wygrali wielokrotnie = organizator dopuszcza taką możliwość. Czemu oczekujecie, że rozdadzą nagrody za darmo? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3642895 Napisano: 22.08.2010 08:03:44 w TESCO konkursy
magnus napisał(a):

joan napisał(a):

keiti78zg napisał(a):

djb napisał(a):

Na tym forum , wszystko jest tajne.. wiec nawet nie licze ze mi odp;)


ja to naiwna jestem jak wygrałam teraz wyprawke z kubusia w netto problemem nie było dla mnie podzielenie sie raportem, ale dla innych jest, szkoda;(


Bo widzisz, jest pewna, mało subtelna, różnica w wartości nagród konka Nescafe i konka Kubuś. I pewnie dlatego ludzie milczą. To mnie specjalnie nie dziwi...

Co mnie za to dziwi dogłębnie to fakt, że - sądząc po wypowiedziach na forum - paragonów ci u nas pod dostatkiem, zatem w Nescafe można by (teoretycznie) drogą wyjątku grać bez nich, a nagrody sprawiedliwie dzielić 50-50. Bonów od groma, paragonów też, a ludzie zamiast współpracować & zarabiać, wolą sobie dogryzać emotka


Masz rację emotka
W końcu nie każdy ma Tesco w pobliżu, można współpracować emotka
Ale niektórzy wolą XXX bonów i licza na paragon za 5 zł emotka


Moim zdaniem, ze względu na dużą ilość nagród i szybkie info o wygranej lub jej braku, jest to idealny konek dla zgranej EKIPY ludzi. Niestety, jak pokazuje życie, tu takiej ekipy aktualnie nie ma (chyba, że na PW). A szkoda...
PS: emanuela 24 - całkowicie zgadzam się z Tobą, lecz ten konek to, z mojego punktu widzenia, wyjątek. Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3642843 Napisano: 22.08.2010 07:44:46 w Popraw sobie humor...
Właśnie przyszedł do mnie mój mężczyzna, niosąc w ręce zapaloną świecę o aparycji gromnicy. Podszedł, rozgląda się i milczy. To sobie myślę, że mi zaraz przytyk walnie, iż na prądzie trzeba oszczędzać, skoro komp znów włączony. A on... że takiej jak ja, to ze świecą szukać. emotka I poszedł medytować emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3642833 Napisano: 22.08.2010 07:36:44 w TESCO konkursy
keiti78zg napisał(a):

djb napisał(a):

Na tym forum , wszystko jest tajne.. wiec nawet nie licze ze mi odp;)


ja to naiwna jestem jak wygrałam teraz wyprawke z kubusia w netto problemem nie było dla mnie podzielenie sie raportem, ale dla innych jest, szkoda;(


Bo widzisz, jest pewna, mało subtelna, różnica w wartości nagród konka Nescafe i konka Kubuś. I pewnie dlatego ludzie milczą. To mnie specjalnie nie dziwi...

Co mnie za to dziwi dogłębnie to fakt, że - sądząc po wypowiedziach na forum - paragonów ci u nas pod dostatkiem, zatem w Nescafe można by (teoretycznie) drogą wyjątku grać bez nich, a nagrody sprawiedliwie dzielić 50-50. Bonów od groma, paragonów też, a ludzie zamiast współpracować & zarabiać, wolą sobie dogryzać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3641096 Napisano: 21.08.2010 05:35:22 w Popraw sobie humor...
Mnie się dziś humor poprawia z minuty na minutę emotka chwilkę temu, podczas przeglądania Dobrych Rad, trafiłam na pewien produkt, o wdzięcznej nazwie... Duphalac! emotka Raju, a wystarczyło, żeby producent konka na nazwę produktu zrobił emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3639773 Napisano: 20.08.2010 07:46:09 w Paragony
xagadee napisał(a):

monia24 napisał(a):

sprzedam paragony ajax real psikacz 7.99 emotka



nie sprzedawaj, po konkursie będą droższe emotka


Co prawda, to prawda emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3638955 Napisano: 20.08.2010 12:35:12 w Wkurza mnie...
delfinka101 napisał(a):

joan napisał(a):

Wkurza mnie, że w czasie, gdy będę z dala od Polski:
+ będą obdzwaniać najciekawsze (z mojego punktu widzenia) konki,
+ będą żądać natychmiastowego przesłania paragonów, danych osobowych oraz przedziwnych ustaleń,
+ będą przychodzić kurierem/PP do pustego mieszkania przeróżne nagrody, na które czekam emotka
Kiepsko się to wszystko ułożyło emotka


:)Wpadne do Twojego mieszkania i poudaje Ciebie:)Będę obierała te wszystkie telefony i wysyłała paragony:)


Szkoda, że mieszkasz daleko, bo ktoś taki by mi się przydał emotka Tymczasem muszę w ciemno zaadresować koperty, położyć je na łóżku, a klucze przekazać rodzicom (którzy jednak nie mają na nic czasu, bo remontują mieszkanie w innym mieście). Na poczcie muszę złożyć upoważnienie, a sąsiadki poprosić o cierpliwość wobec kurierów. Ale kto wie, czy się uda...? emotka W razie czego, zgłoszę się nagle w wątku „Pomocy!!!” emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3638915 Napisano: 20.08.2010 12:14:35 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że w czasie, gdy będę z dala od Polski:
+ będą obdzwaniać najciekawsze (z mojego punktu widzenia) konki,
+ będą żądać natychmiastowego przesłania paragonów, danych osobowych oraz przedziwnych ustaleń,
+ będą przychodzić kurierem/PP do pustego mieszkania przeróżne nagrody, na które czekam emotka
Kiepsko się to wszystko ułożyło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3635940 Napisano: 19.08.2010 12:51:36 w Rossmann
Agnes napisał(a):

kiedy powinny być wyniki Pumy?
Konkurs skończył się 31 lipca a wyników nie widzę.


23.08. o 12:00 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3635935 Napisano: 19.08.2010 12:50:05 w Wkurza mnie...
madzdz napisał(a):

Dziekuje emotka ) W sumie za szybko się zdenerwowałam, ale miałam w planach sama skorzystać w okresie wakacyjnym a tu taki zonk. No nic, wiec wystawiam aukcje, widze ze jednak nie jest tak kiepsko jak myslalam. Panikara emotka


Po prostu co jakiś czas się przypominaj z tym voucherem emotka I gratuluję wygranej!
PS: Moim zdaniem, całkiem fajny ten voucher, wybrałabym np. camping Santa Monica, 03/09/10-    17/09/10, Mobil home Bali, 1241,- zł, Szwajcaria emotka moja miłość emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3635829 Napisano: 19.08.2010 12:25:12 w Rossmann
grusia napisał(a):

Ja wczoraj odbieralam nagrode i slyszalam tylko od spzredawczyn Ale Pani ma szczescie w tych konkursach ...chyba musimy same zaczac grac slychac bylo zazdrosc/zawisc w głosie . Tak jakbym miala wplyw na wyniki ...


Dlatego odbieram mniej więcej na przemian w różnych drogeriach, u mnie w mieście są dwie emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3634144 Napisano: 19.08.2010 07:26:49 w Dyskusje o wynikach konkursu
Aktualne Sekrety pielęgnacji, str. 31 emotka
Gdyby nie fakt, że organizuje to 4Frame... Wyświetl w wątku >>
0 0