Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika joan

joan

#3562870 Napisano: 21.07.2010 06:24:41 w Dziś cieszę się z.....
Cieszę się, bo panienka z okienka w WORDzie bez mrugnięcia okiem przyjęła moje zdjęcie sprzed kilku lat emotka A te sobotnie, zmaszczone przez pseudofotografa, wkrótce ulegnie przyspieszonej biodegradacji emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3561820 Napisano: 21.07.2010 10:35:53 w GFK
gwiazdeczka60 napisał(a):

kalafek napisał(a):

jak odpowiadac w ankiecie za 92 pkt o zakupach w necie kto podpowie??


dołączam się do pyatnia emotka


Trzeba po prostu trzymać się jednej wersji swoich wypowiedzi, bo jest sporo pytań sprawdzających. I zawsze zaznaczać opcje związane z Internetem.
PS: Jeśli chodzi o ilość zakupów online w ciągu ostatnich 3 m-cy, dałam 12 i ok emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3561491 Napisano: 21.07.2010 08:27:16 w Wkurza mnie...
katmich napisał(a):

joan napisał(a):

katmich napisał(a):

a mnie wkurza, że mi się moja du*a i bebzon wymknęły spod kontroli a ja zupełnie nie mogę się zmobilizować do odchudzania emotka


Ja wczoraj odebrałam od fotografa zdjęcia na prawko i omal się na miejscu nie rozpłakałam! emotka Toż ja tak wcale nie wyglądam! emotka Ale zamówiłam sobie kostium kąpielowy w necie i mam zamiar się w niego wpasować no matter what emotka
PS: Jutro jadę do WORDa ze zdjęciem dowodowym sprzed 3 lat - może przejdzie emotka




emotka ja chyba zacznę kurzyć fajki.. bo jak kiedyś kurzyłam to nie miałam takiego apetytu.. a teraz żrę jak świnia emotka


Po prostu smaczek fajek odbiera apetyt. Dlatego, gdy się przestaje palić, nagle wszystko lepiej smakuje & zachęcająco pachnie i... chce się jeść emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3561293 Napisano: 21.07.2010 06:59:31 w Dyskusje o wynikach konkursu
Heloł o poranku.

Co do Vespy & Reginy:

Primo: Zgadzam się, że wybrane hasełka są lepsze i pozwolę sobie przypisać tenże sukces po części pewnemu mocno wysmażonemu mejlowi, który poszedł do Szanownego Organizatora po opublikowaniu bulwersujących wyników z Reala, a co do którego to mejla Szanowny Organizator w osobie samego prezesa natychmiast się odniósł emotka

Secundo: Konkurencja była, oj była, ale nie w każdym konku się da znaleźć na liście zwycięzców, zatem niniejszym owa konkurencja gratuluje zwycięzcom! I zazdrości troszeczkę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3559691 Napisano: 20.07.2010 02:00:38 w Wkurza mnie...
katmich napisał(a):

a mnie wkurza, że mi się moja du*a i bebzon wymknęły spod kontroli a ja zupełnie nie mogę się zmobilizować do odchudzania emotka


Ja wczoraj odebrałam od fotografa zdjęcia na prawko i omal się na miejscu nie rozpłakałam! emotka Toż ja tak wcale nie wyglądam! emotka Ale zamówiłam sobie kostium kąpielowy w necie i mam zamiar się w niego wpasować no matter what emotka
PS: Jutro jadę do WORDa ze zdjęciem dowodowym sprzed 3 lat - może przejdzie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3559676 Napisano: 20.07.2010 01:56:00 w Wkurza mnie...
czarnygreg napisał(a):

próbowałam wysłać hasło z konka kubus, za każdym razem wyskakiwał mi komunikat: dokończ zdanie, a przecież hasło było wpisane!!!!
w końcu się zdrzaźniłam i wpisałam: to g... niewarte picia! i...przyjęło mi!
i nic w tym dziwnego, doczytałam ze konk prowadzi Czart-gówniana agencja, gówniane hasło!
przepraszam za słownictwo ale się tak wkurzyłam...


emotka Po przeczytaniu Twojego wpisu dziś już się na pewno na nic nie wkurzę... Mam nadzieję, że wygrasz, ponieważ Twoja odpowiedź będzie prosta i nietuzinkowa! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3558807 Napisano: 20.07.2010 09:00:01 w Wkurza mnie...
smsowicz napisał(a):

Palimy i stajemy w obronie palących? emotka

Znam 94-letniego starca, który całe życie pił, dziś jeszcze pije i jest zdrów jak ryba. Brat jego natomiast nie brał nigdy kropli do ust i umarł, mając 2 lata. - J. Tuwim


Teściu mojego kolegi też kozaczył i to na maxa! To był chyba nr 1 pośród orędowników hasła Na coś trzeba umrzeć! w moim województwie, dopóki nie znalazł się w hospicjum, żebrzący o leki przeciwbólowe. Nie ma go już między nami. Bez komentarza. Niech się wnuki tegoż gościa wypowiedzą, jak dorosną. I córka. I żona.

Bez sensu stawać w obronie, skoro brak było ataku emotka

W temacie: wkurzają mnie ludzie z WORDa, co nie odbierają telefonów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3558272 Napisano: 19.07.2010 09:35:57 w Carrefour konkursy
arta napisał(a):

klaudia0505 napisał(a):

to nie ma proszków o gramaturze 3,5 kg bo w regulaminie pisze zeby taki kupić


u mnie na paragonie nie ma napisanej gramatury proszku


U mnie też brak szczegółów, ale mam z tyłu pieczątkę sklepu i odpowiednie adnotacje. Podbijając paragon, pani z POKu patrzyła na mnie współczującym wzrokiem wszechwiedzącej matrony w tonie Dziecko, Ty naprawdę sądzisz, że można wygrywać w jakichś końkursach??? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3558264 Napisano: 19.07.2010 09:33:02 w Carrefour konkursy
bostonekk napisał(a):

gargal napisał(a):

Odnośnie pralek z Ariela

wg. strony internetowej Ariel konkurs trwa od 7.07.2010 do 19.08.2010 natomiast wg strony carfour od 7.07.2010 do 19.07.2010

Wyjaśniał to ktoś ?? do kiedy rzeczywiście trwa ten konkurs ??

Ja na wszelki wypadek dziś zrobiłem zakupy emotka
proszek 5 kg za 42,18 zł
płyn do prania ariel za 35,18 zł
Strasznie drogi interes z tą praleczka emotka
Pocieszające jest to że w sklepach których dziś byłem nie ma żadnych plakatów informujacych o konkursie emotka


Do 19 sierpnia jest wydanie nagród, a do dziś zgłoszenia sms...


U mnie w sklepie były plakaty informujące o konkursowym zakupie samego proszku (i to bez sugestii, co do jego wymaganej wagi) + ulotki na temat konka Ariel... z maja! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3556921 Napisano: 19.07.2010 01:00:08 w Dyskusje o wynikach konkursu
karolkas napisał(a):

a czemu ja? bo nie rozumiem, powodzenia dla wszystkich, co zbierali like choć im się to nie podobało i nie lubia takich konków


Bo tak emotka

A tak na poważnie emotka bo podoba mi się Twój wpis... Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3556883 Napisano: 19.07.2010 12:44:49 w Dyskusje o wynikach konkursu
malpka napisał(a):

No i zbieranie głosów poszło na marne emotka konkurs empika na facebooku
http://www.facebo...om?v=wall&ref=ts

jak w ogóle można zmieniać zasady po zakończeniu konkursu? emotka emotka

Chyba skończę z klikanymi konkursami raz na zawsze emotka



Mnie się nie podoba, że Pani Beata C. podała link do naszego portalu w komentarzu do własnej wypowiedzi na tablicy Empika, przez co w ciągu dwóch dni zaroi się tu od tylu spamowych troli, ilu karty Władcy pierścieni nie widziały!!! emotka

Co do wyników - powodzenia, karolkas! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3556830 Napisano: 19.07.2010 12:15:25 w Wkurza mnie...
ewa1982 napisał(a):

joan napisał(a):

Wkurza mnie brak wyników konka Campus emotka Wolę wiedzieć, że nic nie wygrałam, niż trwać w niepewności emotka


ja też bym wolała wiedzieć ale nik się nie chwalił na MDW wiec pewno jeszcze maili nie wysyłali. A 16ty był ..... daaawno temu!!!


Zjem coś i zadzwonię tam incognito emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3556785 Napisano: 19.07.2010 11:53:02 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie brak wyników konka Campus emotka Wolę wiedzieć, że nic nie wygrałam, niż trwać w niepewności emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3556656 Napisano: 19.07.2010 11:05:35 w Wkurza mnie...
Pozwolę sobie wyrazić moją opinię w sprawie produktów oznaczanych jako anty - ich skuteczność bierze się stąd, że zaburzają naturalne procesy zachodzące w organizmie i szlag trafia układ hormonalny, który chyba jest dosyć istotny, skoro nie można go kontrolować w ten sam łatwy sposób, jak np. zaciśnięcie pięści. Pamiętajcie też, że organizm utrzymywany jest w stanie permanentnej ciąży, dlatego nie ma wtedy możliwości w prawdziwą ciążę zajść. Dodajcie sobie dwa do dwa i wiadomo, czemu komuś - mimo młodego wieku - się coś zepsuło w organiźmie emotka

Na opakowaniach jest napisane o skutkach ubocznych, ale ... Pomyślcie o przypadkach, z którymi zetknęłam się kiedyś na wieczorze panieńskim: lasencje brały tabletki od 16. roku życia i włala, teraz mają 26, co oznacza 10 lat wpier* tego świństwa. Łatwo policzyć, że: 10 lat x 9 m-cy (wliczam przerwę, którą i tak nie każda robi) x 21 dni = 1890 zeżartych tabletek. Brednie o mniejszych dawkach obcego hormonu, który ma się codziennie wprowadzać do swojego ciała, przypominają mi dysputy o tym, że papierosy z filtrem nie szkodzą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3555982 Napisano: 19.07.2010 07:29:50 w dzis mam urodzinki
joka napisał(a):

Ja też mam dzisiaj 24 urodzinki emotka torcik dla was emotka emotka


Ooooo, to najlepszego! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3555961 Napisano: 19.07.2010 07:18:46 w dzis mam urodzinki
Oł swibek... Wszystkiego NAJ, oby ten dzień przyniósł mnóstwo chwil wartych wspomnienia! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3555569 Napisano: 18.07.2010 08:29:07 w Wkurza mnie...
Też mam karniaczka emotka Zostawię go sobie na pamiątkę, co by mi przypominał, że żaden ze mnie ideał i również popełniam błędy emotka

Aaa, żeby nie było, że post bez związku z tematem, to wkurza mnie, iż nie jestem piękna i bogata, ani nawet urodziwa i zamożna emotka I że jakiś Grek z gęsto owłosionymi plecami nawija do lubej marielu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3555051 Napisano: 18.07.2010 04:56:50 w Wkurza mnie...
psemulek napisał(a):

a mnie wkurzają te wszystkie konkursy na facebook, co to tam ludzie głosują i klikają, ja nigdy nie mam szans w takich konkursach i nie biorę udziału emotka


Bez sensu się wkurzać. Nigdy w takich konkach nie biorę udziału - przecież jest mnóstwo innych, gdzie da się wygrać. Szkoda nerwów, ludzie po kilkadziesiąt kont mają - na FB można łatwo i przyjemnie wygrywać, co niniejszym potwierdzam emotka

PS: Wkurzyłam się dziś, ale mi ulżyło. Mejle do organizatorów mają chyba zbawienne działanie... Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3554174 Napisano: 18.07.2010 08:56:51 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
swibek napisał(a):

skoro komuś zalezy to będzie się starał.. i to samo powinno być przy rejestracji!!! Dokładnie takie samo okienko z pytaniem: dlaczego właśnie ja tu powinienem być? i nic by się nie stało gdyby wyskakiwał formularzyk z dodaniem jednego konka!! Nowy użytkownik mógłby się wysilić (jeśli nie na starcie to w ciągu tygodnia) i mógłby jeden (!!!) konkurs dodać! emotka wtedy było by wiadomo, ze wchodzi ktoś kto wie co to jest konkurs i dobra zabawa.


Lubię! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3554150 Napisano: 18.07.2010 08:43:04 w Dziś cieszę się z.....
... z wszechogarniającego chłodu, co płynie do mnie przez otwarte okna emotka wróciła mi ochota do aktywności innej niż tylko spanie & sapanie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0