Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika joan

joan

#3513564 Napisano: 02.07.2010 12:26:59 w Pomocy!!!!
ewelinakbk99 napisał(a):

prosze na green ewelinakbk odklikam na pw


Ty naprawdę potrzebujesz pomocy - ale SPECJALISTY emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3513056 Napisano: 02.07.2010 09:30:24 w Rossmann
ewelinakbk99 napisał(a):

poprosze na green dzgnijcie ewelinakbk odklikam


Dźgam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3512246 Napisano: 01.07.2010 09:11:55 w Rossmann
lavenda7 napisał(a):

joan napisał(a):

lavenda7 napisał(a):

był taki konkurs zeby opisac swojego wymarzonego faceta, wiadomo kiedy wyniki ?:P


Wyniki 06.07.2010 o 12:00. Wysłałeś opis Twojego wymarzonego mężczyzny? emotka


no emotka i to jaki cenzura:D w reg nei było, że tylko dla kobiet emotka emotka emotka


Tak sobie pomyślałam, że może... po prostu nieskromnie opisałeś siebie emotka Jeśli wygrasz, staniesz się bożyszczem białogłowych emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3512240 Napisano: 01.07.2010 09:09:35 w Rossmann
lavenda7 napisał(a):

był taki konkurs zeby opisac swojego wymarzonego faceta, wiadomo kiedy wyniki ?:P


Wyniki 06.07.2010 o 12:00. Wysłałeś opis Twojego wymarzonego mężczyzny? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3509245 Napisano: 01.07.2010 07:05:52 w Wkurza mnie...
finessa napisał(a):

Wkurzają mnie tak perfidni ludzie, którzy oszukują w konkursach, a organizatorzy nie są w stanie tego wyłapać. Tzn. może by i byli, gdyby mieli zdrowy rozsądek! Ta osoba wygrywa w wielu konkursach, to jest niedorzeczne! emotka uczciwe osoby nie mają szans! Wystarczy popatrzeć na osoby, które rzekomo polubiły wpis. Sama fikcja! Jeszcze śmie wypisywać takie obelgi na temat innych emotka
Proszą bardzo, ci co nie w temacie.
http://www.facebo...anthenolSpray?ref=ts


Co to znaczy: w wielu konkursach? Bo u mnie od maja ponad 35 wygranych emotka
A tak na poważnie: szkoda się tym wkurzać emotka W ogóle dziwi mnie trochę przejmowanie się konkami - przecież 99% rzeczy, które są do wygrania, można zwyczajnie kupić i każdego na nie stać! A ludzie skaczą sobie do oczu za torebki Jana Niezbędnego, plastry na odciski i pluszaki. WTF? Może z moją pensją nie stać mnie na to, by od tak kupić samochód, ani nawet wziąć go na raty, ale statystycznie mogę sobie pozwolić na prawie każdą nagrodę i niezmiennie szokuje mnie, jak nisko ludzie mogą upaść i jak bardzo się zeszmacić, żeby osiągnąć swój konkowy cel emotka
Finessa, moim zdaniem, jeśli lubisz brać udział w konkach i sprawia Ci to frajdę, po prostu przerzuć się na inne rodzaje konków. Dla każdego znajdzie się coś fajnego! Życzę wielu wygranych!
PS: Gwoli ścisłości - nie jestem dla nikogo żadnym zagrożeniem na FB, bo nie klikam (klikacz jeszcze nie dotarł, a lato nadeszło), a poza tym... mnie nikt nie lubi! POWAŻNIE! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3509191 Napisano: 01.07.2010 06:48:55 w Wkurza mnie...
monia24 napisał(a):

Wkurza mnie rozliczenie prądu które przyszło wczoraj emotka


Znam ten ból - u mnie rachunek wyrównawczy za gaz z czwartku emotka ponad 641 zeta dopłaty! emotka Bo zima była za zimna... Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3506358 Napisano: 30.06.2010 09:26:20 w Inne mniejsze markety
Proszę się tu nie wkurzać na owego Piotra, bo obejrzawszy jego profil na n-k mam ochotę zasugerować przeniesienie dyskusjido Popraw sobie humor emotka Można też do Piotra uderzyć na komórkę, bo... oficjalnie podał numer emotka CO za gościu, bij mnie laciem... Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3500257 Napisano: 28.06.2010 07:59:13 w Dziś cieszę się z.....
bruce napisał(a):

zaraz po robocie już tam jadę!
mam tylko jedną przesiadkę i jeszcze mam miesięczny! emotka


Zapraszamy emotka
PS: Z jednym się nie zgadzam - nie ma czegoś takiego, jak konkursowe przegrane emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3500220 Napisano: 28.06.2010 07:46:35 w Dziś cieszę się z.....
bruce napisał(a):

a w temacie:
czytam dziś w lokalnej prasie:
W chorzowskim rosarium kwitnie 30 tysięcy róż!

i tak sobie myślę: czasami marzą mi się egzotyczne wyprawy, ciepłe morza, palmy i kokosy... a piękno jest tuż obok... niezauważone, przemija bezpowrotnie...


W Chorzowie aktualnie kwitnie mnóstwo róż, nie tylko w rosarium WPKiW, ale także np. ... w Parku Róż emotka I oczywiście na wszelkich możliwych skwerkach. Piknie jes emotka
PS: A o podróżach dalekich marzyć warto, bo marzenia podróżnicze się spełniają - coś o tym wiem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3499643 Napisano: 27.06.2010 08:10:15 w Oddam za darmo
My dziś odbieraliśmy kubeczki w Katowicach (SCC) - trzeba było okazać mejla z info o wygranej, a ponieważ ich nie mieliśmy (odbiór był max spontaniczny), musieliśmy się zalogować z kompów w salonie na nasze konta pocztowe i zrobić Prześlij dalej na @ iSpot... Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3497299 Napisano: 26.06.2010 07:09:19 w Wkurza mnie...
dawidekk napisał(a):

Wkurza mnie, że umyłem (tak, jestem facet pracujący emotka ) kawałek ramy od okna i teraz bardzo się odróżnia od reszty, a nie chce mi się myć dalej więc nie wiem czym mam go znowu pobrudzić żeby się nie odróżniał emotka


Wkrótce zrobi się ciemno i dylemat z głowy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3497247 Napisano: 26.06.2010 06:48:43 w Dziś cieszę się z.....
marielu napisał(a):

oj ma emotka emotka ja np uwjelbiam jak smieciara jedzie a na niej niczym kowboj taki pjenkny małoletni ^^


... i ten małoletni, niczym trzecie koło u rydwanu, przeważnie podczas jazdy nonszalancko trzyma się jedną ręką śmieciarki - znam to, k-o-z-a-k & hard core emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3497229 Napisano: 26.06.2010 06:42:59 w Dziś cieszę się z.....
marielu napisał(a):

joan napisał(a):

Cieszę się, że sąsiad wreszcie przestał mi borować w głowie swoją wypasioną kosiarką do chwastów i od razu udało mi się trzy zgrabne opisówki ukulać emotka


mmm mmmm mmmm somsiad na golasa ci kosił trawnik a ty narzekasz emotka i do tego jeszcze ci pokazywał swoją wypasioną kosiarkę emotka cód mjót normalnie pozazdrościc emotka


Ech Marielu, piękna bajka, ale póki zimno jest, nie ma co liczyć na takie atrakcje. Co będzie, gdy temperatura pójdzie do góry - się zobaczy emotka A ja się zawsze dziwiłam tym babom, co wiecznie przy oknie siedzą, na parapecie piwo i wzrok wbity w dal. Teraz widzę, że to ma sens emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3497211 Napisano: 26.06.2010 06:36:30 w Dziś cieszę się z.....
Cieszę się, że sąsiad wreszcie przestał mi borować w głowie swoją wypasioną kosiarką do chwastów i od razu udało mi się trzy zgrabne opisówki ukulać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3492661 Napisano: 25.06.2010 06:57:14 w Wkurza mnie...
edith napisał(a):

Wkurza mnie ze dzwoniła dzisiaj pani z ubezpieczeniem nowotworowym dla kobiet,zdołowała mnie emotka Skladka co miesiąc 60 zł zależy od wieku a gdy powiedziałam że nie chce to powiedziala ze już niedługo co 2 osoba bedzie miala raka i zle robię...pokrzepiajaca wiadomośc emotka


Grrr, mamią ludzi i dla zysku wykorzystują wszelkie techniki manipulacji, a jak wiadomo, strach jest najlepszym sposobem do skłaniania innych, by robili, co się chce (jeden z mistrzów w tej dziedzinie = G.W. Bush). Następnym razem możesz jej powiedzieć, że skoro co druga osoba będzie miała raka, to z nas dwóch to będzie PANI! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3487277 Napisano: 23.06.2010 02:02:53 w Wkurza mnie...
Mieszkanie powinno się zdać w stanie niepogorszonym, czyli: możesz sobie mieszkać z tą plamą, ale wyprowadzając się, gościu potrąci Ci z kaucji za malowanie LUB poprosi o kasę LUB każe pomalować ścianę we własnym zakresie przed opuszczeniem lokalu. Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3485085 Napisano: 22.06.2010 08:07:05 w Oddam za darmo
anka napisał(a):

oddam kod pepsi za głos na lays


Takie posty sugerują, że w życiu nie ma nic za darmo, ale i tak jestem przekonana, że jest inaczej... Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3476386 Napisano: 20.06.2010 02:19:57 w GFK
isetta napisał(a):

ja miałam ankietę o mrożonej kawie +60 pkt, pierwsza ankieta moja


U mnie przed chwilą to samo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3476371 Napisano: 20.06.2010 02:15:01 w Oddam za darmo
Dwie sztuki ET wędrowały parkiem i butelki zgubiły. Ludzie to chyba nie byli, bo tradycyjny ziemiański kosz na śmieci stał max 4 metry dalej emotka

Oto i coke.pl x 2:

XNRLWX FPEJAJ XXFR

X4HR6P MLPEJ3 RH6K Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3475123 Napisano: 19.06.2010 08:36:46 w Wkurza mnie...
ziber napisał(a):

szaraczek i początkujacy ...
niegroźny , zaobrączkowany , stary i łysy emotka


Za dużo informacji personalnych podałeś = już Cię mamy...
http://thegreatwillow.com/store/images/uploads/oldgreyhare_tee.jpg Wyświetl w wątku >>
0 0