Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika joan

joan

#3475069 Napisano: 19.06.2010 08:20:03 w Popraw sobie humor...
krynia napisał(a):

E-konkowicz wpada na forum:

- Hurra ! Serbia wygrała z Niemcami !!!

-Wygrała? Co wygrała?? Blender, grill czy żelazko??? A próbek nie dawali ?


Dobre, a sądziłam, że mi dziś nic nie poprawi humoru... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3474628 Napisano: 19.06.2010 05:58:34 w Dziś cieszę się z.....
sten napisał(a):

z wyjazdu na 3 miesiące do NY emotka 2 lata juz tam nie byłem. Swoją drogą nie wiem jak ja bez konkursów wytrzymam emotka


Hejo, świetna sprawa taki wyjazd! A tymczasem będziesz Zaoceanicznym Królem Konków, bo jest przecież znaczna (bodajże 6h) różnica czasowa między Polską, a U.S.A., więc możesz startować we wszelkich polskich czasówkach, gdy rodacy będą smacznie spali emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3473196 Napisano: 19.06.2010 09:26:32 w Wkurza mnie...
swibek napisał(a):

emotka wkurza mnie fejsbuk.. nie dlatego zebym tam wygrywała czy przegrywała.. tylko w momencie zakończenia jakiegokolwiek konkursu na tymże portalu, wszyscy mający nóż na gardle robią bajzel w każdym wątku prosząc o głosy.. litości.. emotka emotka


swibek, dawidekk, kingaa oraz inni
Ostatnio nie wytrzymałam i pewnej osobie, niejakiej Joannie S. uprzejmie i kulturalnie napisałam, co myślę o takim zachowaniu emotka A ona mi na to, cytuję niestety, konkursy klikane mają to do siebie, że trzeba zbierać głosy emotka pozdrawiam emotka Co za poczucie humoru, tylko pogratulować emotka I zaśmieca dalej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3470359 Napisano: 18.06.2010 01:30:41 w Wkurza mnie...
...że nie mam parasola, a leje jak z cebra emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3469139 Napisano: 18.06.2010 08:24:49 w Wkurza mnie...
sniper1 napisał(a):

Może ktoś zna tego gościa


Niestety, być może znamy go wszyscy, bo loguje się tutaj na 600. różnych użytkowników emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3466733 Napisano: 17.06.2010 12:52:12 w Carrefour konkursy
olus15 napisał(a):

bluesky napisał(a):

fajny konkurs w carrefourze . . . emotka Żywiec Zdrój - mój ulubiony emotka



ja odpadam
wygrana blender mnie nie pociąga a z wielkopolski tłuc się na weekend do Zakopanego to bez sensu
ale jakbym pochodziła z okolic Zakopanego to sprawa wyglądałaby inaczej emotka


Zakopane na weekend??? emotka Dziękuję, ale nie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3465832 Napisano: 17.06.2010 08:37:20 w Carrefour konkursy
kamel napisał(a):

dlatego, że czasami agencje zastrzegają sobie, aby wysyłać tylko listem zwykłym - a poza tym kto pyta nie błądzi emotka


Dzięki za odpowiedź! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3465806 Napisano: 17.06.2010 08:31:01 w Carrefour konkursy
kamel napisał(a):

wysylacie zwyklym czy poleconym?/?


Mam pytanie. Może się wydać głupie, ale proszę o poradę, bo nie bardzo potrafię wymyślić odpowiedź... A mianowicie: dlaczego co jakiś czas ktoś pyta, czy wysłać paragon/zgłoszenie/dane osobowe listem zwykłym czy może raczej poleconym? Czy wysłanie listem zwykłym daje jakąś korzyść? Nie rozumiem. Przy nagrodach powyżej 10 zeta raczej nie ma co oszczędzać...

Z mojego punktu widzenia, list polecony to i tak najbardziej zwyczajna & tania forma wysyłki. Gdy już wygram samochód, odeślę im wszystko kurierem DHL. Albo nawet sama podjadę z papierami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3464888 Napisano: 16.06.2010 08:29:09 w Wkurza mnie...
Tak sobie czytam i czytam & widzę, jak wiele tutaj mam się nazbierało - kurczę, będę szczera: spadać mi mamuśki czym prędzej do wątku Dziś cieszę się z... i tam coś na dobranoc skrobnijcie, bo macie zaiste wieeelkie szczęście emotka
Do jutra. Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3464871 Napisano: 16.06.2010 08:22:54 w Wkurza mnie...
ania napisał(a):

ja dostaje nerwicy jak mam iść do lekarza, z kręgosłupem musiałam iść 4 razy do lekarza żeby mnie wysłał na l4 i przepisał leki.


Też tak mam, lekarzy omijam z daleka, oprócz wizyt kontrolnych. Wkurza mnie, że nigdy nie pytają o możliwą przyzynę choroby, tylko zaraz jakieś leki przepisują, adekwatne do sponsorów posiadanych notesików i zegarów ściennych emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3464802 Napisano: 16.06.2010 07:57:02 w Wkurza mnie...
Poza tym, to dzięki, że sobie tu mogę tak popisać, bo chodzi o moją prawie-szwagierkę i w sumie nie mam z kim pogadać = wszyscy się już popłakali, nie nadają się do rozmowy i nie mam jak odreagować. Więc się wkurzam. Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3464790 Napisano: 16.06.2010 07:53:59 w Wkurza mnie...
moniaainom napisał(a):

Myślę, że to trochę przesadzone. Nie sądzę, żeby tak powiedziała (owszem, mogę się mylić). Lekarze są różni, ale pewnie to słowa wyrwane z kontekstu.


Tak powiedziała, jak gdyby rozmowa toczyła się na tema dziurawych rajstop. Nawet gdyby stwierdziła uprzejmie To może Państwo poszukają w Internecie jakiegoś zakładu opieki dla dziecka, gdzie można byłoby je oddać. dla mnie to przegięcie. A ludzi nieprofesjonalnych, nienadających się absolutnie do swojej pracy, nieposiadających żadnych umiejętności w kontaktach międzyludzkich, wyładowujących w domu stresy z pracy, a w pracy - te z domu, jest mnóstwo. Nie dotyczą one żadnej szczególnej grupy zawodowej, ale zawsze wzbudzają we mnie wstręt. Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3464767 Napisano: 16.06.2010 07:48:59 w Wkurza mnie...
krynia napisał(a):

ż-a-r-t-u-j-e-s-z ?
i takie coś kogoś ma czelność diagnozować ?????


Moim zdaniem, skoro jeszcze nic nie jest pewne, kobieta mogła sobie darować swoje pseudoużyteczne komentarze, bo znajomi są kompletnie rozbici psychicznie, rodziny spłakane, a przecież kobietom w ciąży trzeba w miarę możliwości stresujących sytuacji oszczędzać emotka Szkoda, że babsko ma państwową posadkę. Gdyby pracowała w prywatnym przybytku, już dawno by się z nią pożegnali... Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3464724 Napisano: 16.06.2010 07:36:22 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie zachowanie lekarki, do której znajoma poszła z mężem na badanie USG. Lekarka stwierdziła, że dziecko ma jakiś duży brzuszek, więc raczej będzie upośledzone, ale dobrze, że ona to wypatrzyła już teraz, to będzie można dokonać aborcji albo gdyby jednak nie, to lepiej zacząć szukać specjalnych ośrodków, bo tam można t-a-k-i-e dziecko oddać i oni już się nim zajmą emotka We wtorek będą dodatkowe badania, niestety ich wyniki przyjdą dopiero za miesiąc... Aż trudno sobie wyobrazić, że takie babsko ma kontakt z kobietami w ciąży emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3463470 Napisano: 16.06.2010 12:24:13 w Pomocy!!!!
kala405 napisał(a):

po lewej stronie, kurna nie wiem co wybrać w tym empiku , co polecacie emotka


A może coś Cejrowskiego? Polecam Gringo Wśród Dzikich Plemion oraz Rio Anaconda. Prywatnie gościa nie trawię, ale książki fajniste, do wielokrotnego czytania emotka A Gringo akurat jest w promocji emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3462568 Napisano: 16.06.2010 07:17:41 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Przed chwilą na mejla kod 15 zeta do Empiku z Douwe Egberts - kto jeszcze nie dostał, niech zachowa nadzieję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3460482 Napisano: 15.06.2010 12:06:21 w Rossmann
U mnie kosmetyki, lepszy rydz... Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3459844 Napisano: 15.06.2010 09:05:55 w Dyskusje o wynikach konkursu
sten napisał(a):

Przepraszam ale czy ma ktoś ochotę podyskutować ze mną na temat wyników z EKOnkursu TESCO?! emotka


Nie brałam udziału i dobrze, bo bym nad tym pół dnia siedziała, sto poprawek zrobiła, a tu chyba po prostu losowanie zrobili emotka Szkoda czasu & energii na dyskusję... Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3458772 Napisano: 14.06.2010 07:47:31 w Popraw sobie humor...
Właśnie zobaczyłam w bazie następujący konek:

Konkurs Akcja PCK: Oddaj krew i wygraj samochód
https://www.e-konkursy.info/articles-1-65237.html

Ludzie będą padać, jak muchy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3458733 Napisano: 14.06.2010 07:32:24 w Carrefour konkursy
krynia napisał(a):

joan napisał(a):

Grałam, jak zwykle, jednym smsem emotka A kawę wezmę chłopakom do pracy, bo sama nie pijam emotka Wam proponuję poodwiedzać znajomych (szczególnie tych, co na ogródku grilla robią) i każdemu wręczyć po kawie, żeby nie przyjść z pustymi rękami emotka
PS: Szkoda, że wróżka nie wyczytała w swej kuli, że to właśnie jej sms będzie najgorszą niespodzianką dnia; może by go nie wysyłała emotka
Jak ktoś gra o blender Fairy, mogę zapodać numer do tej wróżki = na pewno poda, o której dokładnie sekundzie wysłać smsa emotka



już widzę ten tłumek chętnych na numer do konkursowej wróżki emotka emotka emotka


Podam na pw za doładowanie o wartości od 5 zł emotka Tylko konkretne propozycje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0