Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika joan

joan

#3458700 Napisano: 14.06.2010 07:21:06 w Carrefour konkursy
Grałam, jak zwykle, jednym smsem emotka A kawę wezmę chłopakom do pracy, bo sama nie pijam emotka Wam proponuję poodwiedzać znajomych (szczególnie tych, co na ogródku grilla robią) i każdemu wręczyć po kawie, żeby nie przyjść z pustymi rękami emotka
PS: Szkoda, że wróżka nie wyczytała w swej kuli, że to właśnie jej sms będzie najgorszą niespodzianką dnia; może by go nie wysyłała emotka
Jak ktoś gra o blender Fairy, mogę zapodać numer do tej wróżki = na pewno poda, o której dokładnie sekundzie wysłać smsa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3458638 Napisano: 14.06.2010 07:03:53 w Carrefour konkursy
A ja kilka godzin temu oczekiwałam smsa z konka Nescafe. I nagle przychodzi sms z numeru premium, to aż mi dech zaparło, czytam, a tam... Nie pozwól, aby zaskoczyły Cię niemiłe niespodzianki, jakie czekają w najbliższej przyszłości. Wróżka doradzi Ci, jak postąpić... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3457605 Napisano: 14.06.2010 01:47:28 w Carrefour konkursy
klawisz napisał(a):

2x nescafe ale co z tymi danymi ?


W regulaminie napisali: 13. Organizator wykona 3 próby połączenia telefonicznego z potencjalnymi Nagrodzonymi w Konkursie.
Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3457509 Napisano: 14.06.2010 01:28:17 w Konkurs na forum2?
Hmmm, te 2:0 dla Holendrów zamieszało w tym konku emotka Ale mam taki pomysł, żeby nagrodę podarować forumowiczce o ksywce toka, bo w sumie to biorąc pod uwagę ilość zdobytych goli, mamy wynik 1:1 emotka Chyba, że komisja konkursowa nie przyzna nagrody. Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3457476 Napisano: 14.06.2010 01:20:34 w Carrefour konkursy
rafal100 napisał(a):

emio2 napisał(a):

myślicie że już się rozeszły setki???



już chyba po ptakach:(


Po ptokach to będzie, jak wszyscy wymienią prawidłowe paragony na pieniążki emotka U mnie niestety wielkie zero... Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3457446 Napisano: 14.06.2010 01:09:01 w Konkurs na forum2?
Nie do wiary, akurat dziś chyba grają cuś defensywnie (lukam na Onet.pl) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3457133 Napisano: 14.06.2010 11:52:10 w Konkurs na forum2?
lolo napisał(a):

OK BYŁO TO 4:3 DLA HOLANDII


Jeśli wygrasz, to podwójnie, bo przy tylu golach i mecz ciekawy być powinien emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3457096 Napisano: 14.06.2010 11:40:22 w Konkurs na forum2?
3:2 dla Holandii emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3456388 Napisano: 14.06.2010 08:09:05 w Wkurza mnie...
Nie-do-wiary. Dziś po odpaleniu kompa znów mam w skrzynce spamy klikaniowe, min. od lizzie co skłania mnie ku myśleniu, że osoby z wątku KLIKNIJCIE żadko inne wątki śledzą emotka

keiti78zg napisał(a):

hmmm akurt na konki klikane wydaje mi sie, ze trzeba najwiecej czasu poswiecic, chcac oczywiscie w nich wygrac (uczciwie). Irytujące w tym co napisałas jest to, ze dla Ciebie osoby z forum klinijcie sa gorsi, z góry to zakładasz , ze sa mało ambitni ( bez polotu). To, ze biora udział w tego rodzaju konkursach nie oznacza, ze w innych sie nie udzielają. Kazdy ewoluuje, czesc z Was równiez jakis czas temu tam zaczynała - co nie uwazam zeby było jakąs ujmą. Hmm co do wysyłania pw nieznajomym ( pochodzacym nie z watku kliknijcie) ciezko mi sie wypowiadac, bo tego nie robie, ale tez nie bede wypowiadac sie za reszte.


keiti78zg - moja wypowiedź była parafrazą Twojej, a jej prawdziwość pokazuje moja skrzynka pocztowa oraz wpisy o klikach wlepione jak popadnie we wszystkie wątki forum. Zgadzam się z Tobą, że na konki klikane trzeba poświęcić dużo czasu i jest to moim zdaniem czas stracony. Bo jeśli się nie wygra, nie ma się nic, a znajomi i rodzina mają człowieka dosyć. Tam, gdzie trzeba coś wymyślić, jeśli się nie wygra i tak człowiek jest zwycięzcą, bo rozwinął swoją kreatywność, a rodzina miała dobrą zabawę we wspólnym procesie twórczym. Po 5. latach brania udziału w konkach... no cóż. Jeden będzie miał zero kumpli i samych interesownych znajomych, a drugi wspaniałą wyobraźnię i grono przyjaciół. Wiem, że to trochę uogólniona wizja, ale chciałabym, żebyś zrozumiała, o co mi chodzi, bo nie rozmawiając twarzą w twarz łatwo o nieporozumienie. Jedyną jednostką, którą płaci się we współczesnym świecie jest czas, więc warto go szanować. Pamiętam, że Sthephen King w książce 'Sklepik z marzeniami' napisał coś w stylu Każdy chciałby dostać coś za darmo nawet, jeśli miałby zapłacić za to wszystkim. Pozostawiam ten cytat do przemyślenia. Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3455746 Napisano: 13.06.2010 08:42:52 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

Rety, gdzie Ty byłaś, że ja się na Ciebie nie natknąłem dotychczas??
Lejesz balsam na moje serce takim pisaniem emotka
Nie dość, że jasno i czytelnie, bez wyrafinowanej złośliwości, ale wystarczająco dosadnie...
Kurczę, pięknie to ujęłaś, przychylam się i podpisuję emotka
P.S. Gdybym miał konto na facebooku (a nie mam i nie zamierzam mieć) to kliknąłbym Ci za to LUBIÊ TO! emotka emotka


O rety, ale miłe emotka Aż nie wiem, co napisać emotka Ja tutaj kiedyś z rzadka zaglądałam, bo do niedawna nie miałam neta. Teraz to sobie śmigam Netią że fiu fiu emotka Napisałam swoją opinię, każdy może mieć inną, ale fajnie, że ta jest nasza wspólna emotka

PS: Od razu wskakuję do wanny i idę spać, żeby mi się dobry humor przez sen spotęgował emotka Dobrej nocy. Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3455551 Napisano: 13.06.2010 07:58:54 w Wkurza mnie...
krynia napisał(a):

jak nam tak palma odbija, to ja się przyznam osobiście, że jedynie zdjątko z palmą wzbudziło moje zainteresowanie emotka szacun za pomysł i inwencję twórczą emotka


W każdym razie, konkurencja wymiata, nawet nie ma co startować. Ta kiełbasa wybitnie wpisuje się w klimat relaksu i SPA emotka

moniaainom = emotka

keiti78zg = z Tobą też się zgadzam w tym sensie, że wypowiadam Twój tekst na głos i oto sarkazm jest. I wiesz co? On jak najbardziej na miejscu jest emotka Może więc pojadę parafrazą: po to jest to forum, żeby spamować nieznajomych, bo znajomych to byłby wstyd i gańba. Tu się nie błaga o głosy, bo to nie przystoi; tu się od razu linki podaje bez ‘cześć’ i ‘jak się dzisiaj masz?’ i wkleja się swoje zdesperowane prośby we wszystkie wątki. Konki klikane są dla ludzi, co ani polotu nie mają, ani czasu, więc każdy orze, jak może emotka
No i proszę, jest śmiech, jest okejka emotka Przestałam się wkurzać emotka Abstrahując - fajny mecz teraz w tv. Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3455287 Napisano: 13.06.2010 06:40:52 w Wkurza mnie...
Skoro już jesteśmy w takim odjechanym humorze, zapraszam tutaj: http://www.facebook.com/weloveflo#!/spaplanet Jest tam konk w klimacie Pokaż nam, w jaki sposób się relaksujesz. W sumie, może powinnam go raczej wrzucić w wątek 'Popraw sobie humor...' emotka Niektóre arcydzieła nas autentycznie rozbawiły do łez emotka Nawet przez chwilę miałam ochotę im kliknąć, aby organizatorzy, widząc tę bidę z nędzą pośród zwycięzców skumali mądrość wszechświata w kwestii konków klikanych... Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3455248 Napisano: 13.06.2010 06:27:40 w Wkurza mnie...
missy7 napisał(a):

Klikane wkurzaja ..ale prawda jest taka że tam można łatwo cuś wygrać emotka emotka Fakt trzeba się trochę nasiedzieć


Zależy, co się robi podczas owego siedzenia emotka Bo jakoś mam wrażenie, że jeno spamuje znajomych, nieznajomych, nienarodzonych, niepoczętych oraz profile na prababkę od strony matki zakłada. Nie uważam, że łatwo tak coś ugrać i chyba radość jest mniejsza, niż gdy się dostaje nagrodę np. za najbardziej romantyczny opis randki czy najpiękniejszą laurkę własnego dziecka. Może to i dobrze, że nie wszystkim się myśleć chce, paragony zbierać - więcej nagród dla mnie emotka Poza tym to nie te konki mnie wkurzają, lecz niektórzy ludzie w nich uczestniczący. Jak będzie konk na Lajki! o nazwie Spamer dekady, chętnie wezmę udział i poklikam, że hej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3455167 Napisano: 13.06.2010 05:56:00 w Wkurza mnie...
Ła, jak fajnie, ktoś się wkurzył za mnie w sprawie konków klikanych. I ja już nie muszę emotka Mordeczki, aż bym Wam z wdzięczności w coś kliknęła emotka
PS: A wiecie co? Ja dzięki tym konkom klikanym dostaję peeełno bezinteresownych pw emotka Do tego każdy chce być moim zajefajnym znajomym na fb emotka Nie do wiary, jak bardzo jestem lubiana, żyć nie umierać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3455120 Napisano: 13.06.2010 05:37:22 w Rossmann
margo466 napisał(a):

tynka9863 napisał(a):

a u mnie nawet skarbu nie było



u mnie też nie było a pytałam przy kasie emotka


U mnie JUŻ nie było w piątek, choć właśnie w piątek miała się rozpocząć oficjalna dystrybucja emotka Wg danych z okładki, nakład ma bodajże 400 000 egz. Może talentu matematycznego nie przejawiam, ale cała sprawa śmierdzi emotka Mam nawet teorie spiskowe emotka I Skarb też mam (tzw. cufal). Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3452210 Napisano: 12.06.2010 12:28:06 w Rossmann
gryszelm napisał(a):

Czy było już rozwiązanie majowej krzyżówki...


Nie było. W zeszłym miesiącu podali na stronie piętnastego, więc chyba trzeba czekać do wtorku. Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3451099 Napisano: 11.06.2010 07:50:09 w Dziś cieszę się z.....
To dopiero piąty post dziś w tym wątku. Gdzie byliście & o czym 'ważnym' pisaliście przez cały dzień? emotka Nie odpowiadać - tak sobie myślę, że to chyba wpływ upałów.
***
Dziś cieszę się, że...
... jutro zobaczę znajomych z liceum, min. tych, którzy mieszkają poza Polską.
... dotarły świetne kosmetyki Dermiki i będę jeszcze piękniejsza emotka
... oglądam sobie za darmo prawym okiem mecz na RTL.
... udało mi się skutecznie nauczyć córkę sąsiadki i nie ma już zagrożenia w szkole.
... ekspedientka w Rossmannie wyciągnęła ostatni numer Skarbu spod lady. Nie miała już szamponików, więc dała próbkę płynu do naczyń, ale akurat ta zamiana mi odpowiadała emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3449813 Napisano: 11.06.2010 11:16:22 w Oddam za darmo
Kodzik coke.pl:

MPFHMX X6H6KH AP4L Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3446948 Napisano: 10.06.2010 11:54:30 w Wkurza mnie...
smsowicz napisał(a):

Chciałem 900, żeby się pozbyć, ale z drugiej strony - zainwestowałem i za darmo nie będę rozdawać. W sklepach są za 1400.
Znaczy swoim to za free, ale nie obcym. Tak czy siak bym musiał jeszcze zapłacić podatek za darowiznę emotka


Spoko loco, zmywarka = towar chodliwy, na pewno dojdziesz z kimś do porozumienia i oboje będziecie zadowoleni... Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#3446883 Napisano: 10.06.2010 11:34:41 w Wkurza mnie...
smsowicz napisał(a):

Dostałem propozycję 700zł za zmywarkę, bo na allegro są po 999 emotka emotka emotka



Biznes jak się patrzy emotka Ale moim zdaniem powinieneś poczekac na lepsze oferty, np. 49, bo w sklepach są po 1049 emotka


W temacie - wkurzam się, że wstałam o 5 rano, a nie miałam jazd, bo w eLce pękł pasek-czegośtam ;/ Potem dla odprężenia postanowiłam pozgadywać tożsamości wampirów, został jeden koleś... nie mogę sobie przypomnieć, któż on. I teraz będzie mi to nad głową wisieć, jak to zwykle bywa z niezałatwionymi sprawami. Może mi się nawet przyśni, skoro się w niego gapię od kilku godzin emotka I w ogóle, śpiąca jestem & zmierzła emotka A dziś nie ma rozwiązania żadnego z moich konków, żeby pocieszyć... Wyświetl w wątku >>
0 0