Nasz serwis prowadzony przez Adriana Pionkę wraz naszymi partnerami wymienionymi w Polityce
Prywatności wykorzystuje pliki cookies zapisywane na Twoim urządzeniu i inne technologie do
zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania
ruchu na stronie i w Internecie.
Przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na nasze usprawiedliwione potrzeby, co obejmuje między
innymi konieczność zapewnienia bezpieczeństwa usługi (np. sprawdzenie, czy do Twojego konta nie
loguje się nieuprawniona osoba), dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług i
dopasowania ich do potrzeb i wygody użytkowników (np. personalizowanie treści w usługach) jak
również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług Administratora. Dane te są przetwarzane do
czasu istnienia uzasadnionego interesu lub do czasu złożenia przez Ciebie sprzeciwu wobec
przetwarzania.
Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych
i/lub partnerom wymienionym w
Polityce
Prywatności.
Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz
prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie
bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia
sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu
Ochrony Danych Osobowych.
joan
Postów 18889
Data rejestracji 02.09.2008
Punkty karne 0
Konkursy dodane
Sprzedam / wymienię: Multistyler Dyson Airwrap, Robot planetarny KitchenAid, Plecak Doughnut, e-Bon do Sklepanwen.pl i e-Bon do MoyaMatcha.com Po szczegóły zapraszam do wątku "Wygrane na wymianę/sprzedaż"
joan
Postów 18889
Data rejestracji 02.09.2008
Punkty karne 0
Konkursy dodane
Spox, pewnie dojdzie, też tak raz miałam, w końcu go listonosz przyniósł, chyba go na rowerze od nadawcy wiózł
joan
Postów 18889
Data rejestracji 02.09.2008
Punkty karne 0
Konkursy dodane
joan
Postów 18889
Data rejestracji 02.09.2008
Punkty karne 0
Konkursy dodane
joan
Postów 18889
Data rejestracji 02.09.2008
Punkty karne 0
Konkursy dodane
joan
Postów 18889
Data rejestracji 02.09.2008
Punkty karne 0
Konkursy dodane
joan
Postów 18889
Data rejestracji 02.09.2008
Punkty karne 0
Konkursy dodane
joan
Postów 18889
Data rejestracji 02.09.2008
Punkty karne 0
Konkursy dodane
joan
Postów 18889
Data rejestracji 02.09.2008
Punkty karne 0
Konkursy dodane
Uchachachacha
A może... trociny? Dla gryzonia, bo coś mnie ciągnie w tym kierunku
joan
Postów 18889
Data rejestracji 02.09.2008
Punkty karne 0
Konkursy dodane
To miało być coś potrzebnego, sambolera, po co Ci flet?
Kolejna propozycja: worek ziemniaków. Wyświetl w wątku >>
joan
Postów 18889
Data rejestracji 02.09.2008
Punkty karne 0
Konkursy dodane
Kule, to trudne - człowiek ma w domu tyle rzeczy niepotrzebnych
Więc może: rulon folii bąbelkowej (ona kręci ludzi w każdym wieku!) Wyświetl w wątku >>
joan
Postów 18889
Data rejestracji 02.09.2008
Punkty karne 0
Konkursy dodane
Wszędzie na świecie znajdzie się ktoś, kto swą moralność tanio sprzeda. Pytanie więc, czy warto ją sprzedawać w ogóle? Wyświetl w wątku >>
joan
Postów 18889
Data rejestracji 02.09.2008
Punkty karne 0
Konkursy dodane
joan
Postów 18889
Data rejestracji 02.09.2008
Punkty karne 0
Konkursy dodane
joan
Postów 18889
Data rejestracji 02.09.2008
Punkty karne 0
Konkursy dodane
Tu się zgadzam - sami pod sobą dołki kopiecie. Ale zawsze można przecież przestać to robić
To jest dla mnie najbardziej szokujące: żadne Bomi, żadne lokalne Społem, wszędzie można było kupić te produkty, a tak ludzie nie kupili
joan
Postów 18889
Data rejestracji 02.09.2008
Punkty karne 0
Konkursy dodane
Ale ktoś może nie wiedzieć, że kody się odsyła, więc odlepia, wklepuje i sruuu. Wyświetl w wątku >>
joan
Postów 18889
Data rejestracji 02.09.2008
Punkty karne 0
Konkursy dodane
Już z niego skorzystał. Przecież na forum też paragonów na Tymbark szukano... Po co w ogóle kupować te soki? Przecież ludzie sami zgłaszają się z ofertami typu Mam paragon z Tymbarka. To jest zachęta do działań typu odlepię-nie-kupię... Wyświetl w wątku >>
joan
Postów 18889
Data rejestracji 02.09.2008
Punkty karne 0
Konkursy dodane
PS: Oczywiście, nie skorzystam z tej atrakcyjnej oferty
joan
Postów 18889
Data rejestracji 02.09.2008
Punkty karne 0
Konkursy dodane
joan
Postów 18889
Data rejestracji 02.09.2008
Punkty karne 0
Konkursy dodane
Nie dziw się, bo od nas pewnie niewielu ludzi startowało
A po dane pewnie dzwonili. Wyświetl w wątku >>