Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika joan

joan

#7093327 Napisano: 15.05.2023 10:09:54 w Dyskusje o wynikach konkursu
Ostin789 napisał(a):

Cześć, od niedawna biorę udział w konkursach. Dziś zauważyłam, że w lavazza ludzie zgarniają po kilka razy dzienne, o co chodzi? Jedna z osob 10x ma wygraną jak to robi? https://wstyluespresso.pl/lista-laureatow/ Ma ktoś dla mnie logiczne wytłumaczenie bo to chyba nie jest aż taki przypadek lub szczęście?


Mnie przychodzą do głowy 2 konteksty:
1) działania uczestnika zgodne z regulaminem; to od twórcy regulaminu / organizatora zależy, co będzie się działo w danej akcji.
2) działania uczestnika niezgodne z regulaminem; to od twórcy regulaminu / organizatora zależy, co będzie się działo w danej akcji.

Odnośnie punktu 1):
Podczytując forum zobaczysz, że niektórzy z nas biorą udział dosłownie we wszystkim! co się pojawia, wydając (często bezwiednie) krocie na konkursy / loterie promocyjne. Tu kupią cukroprodukty dla dziecków w ilościach hurtowych, tam półroczny zapas nibysera Almette albo hektolitry chemicznych energetyków... a jeszcze będą się wkurzać, że po drodze nie wygrali w 30. loteriach z bramkami. Sporo jest takich ludzi, czytaj pomiędzy wierszami emotka Ale są również inni konkursowicze. Tacy, co na spokojnie przeglądają listę akcji i uczestniczą może w jednej na miesiąc / dwa m-ce. Kiedy podpasuje im produkt (albo regulamin), przeznaczają sporo pieniędzy na zakupy. Wtedy to właśnie oni rzucają się w oczy na listach laureatów.

PS: Można nie należeć do żadnej z w/w grup emotka Wyświetl w wątku >>

joan

#7093237 Napisano: 14.05.2023 19:49:39 w Wkurza mnie...
monikar napisał(a):

Wkurza mnie, że zamiast o Prince Polo z rozpędu napisałam o Milce emotka


Ultramugolizm, nagroda siem należy, nie wszystek stracon emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#7091608 Napisano: 05.05.2023 19:32:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mczarna napisał(a):

Wiecie cos może o co chodzi z tymi akcjami np. na profilu Eski? Oznaczają kogoś,ze cos wygrał,ale trzeba założyć gdzieś tam konto i podać różne dane...Komentarze niby pozytywne,ale konta wyglądają fejkowo...Dla mnie to wygląda jak ściema,ale kto ich tam wie...
Rudy Rudanacja teraz oznacza ludzi...


To oszustwo emotka i to na dużą skalę. Oznaczający profil nie ma nic wspólnego z Eską (ani z Rudym). Potrafią oznaczyć kogoś, że "nagle" wygrał w konkursie... sprzed 2 lat! emotka Zgłaszajcie i trzymajcie się od tego syfu z daleka, jako i ja onegdaj uczyniłam emotka Wyświetl w wątku >>
1 mczarna 0

joan

#7090478 Napisano: 27.04.2023 21:48:45 w WC - rozmowy o wszystkim
iszhara napisał(a):

Jakie polecacie programy Cashback do zakupów przez internet? Chodzi mi głównie o zakupy Allegro, Hebe, AliExpress. Możecie polecić co fajnego i wypłacalnego ?  emotka


Polecam (dosłownie) emotka link z mojej stopki: TIPLI. Kiedyś mój szwagier wspomniał o nim w którymś ze swoich filmów na YT i od tamtego momentu korzystam emotka

Bardzo łatwo zbiera się złotówki, sama najczęściej dostaję zwroty za rezerwacje via Booking, ale zdarzyło mi się np. otrzymać cashback za zakup materaca do łóżka emotka Wyświetl w wątku >>

joan

#7088034 Napisano: 13.04.2023 11:09:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Co do Heinekena:
"1.9. (...) objęte Loterią są wyłącznie powyższe produkty, (...) których data minimalnej trwałości (tzw. termin przydatności do spożycia) nie upłynął przed dniem 01.04.2023 roku."
Dlatego stare kapsle / zawleczki zbierane "na wszelki wypadek" nie wchodzą   emotka Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

joan

#7086021 Napisano: 28.03.2023 13:51:51 w Avanti
pioge7 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

https://www.kibicujzlays.lays.pl/ tu maci link

ale poronione zasady emotka Osobiście nie oglądam meczy, bo nie lubię... I będzie trzeba siedzieć i oglądać...


Ależ nie musisz siedzieć i oglądać meczy. Możesz obejrzeć ciekawe skróty / najlepsze akcje / najbardziej epickie gole / najpiękniejsze interwencje bramkarzy z dowolnego meczu w historii ludzkości emotka Wyświetl w wątku >>

joan

#7083561 Napisano: 09.03.2023 21:37:58 w WC - rozmowy o wszystkim
mia napisał(a):

W żadnej "apce". emotka W sensie, że korzystałabym z tego w komputerze - więc jeśli tu mogę wejść na te Google Docs, to ok.
Ważne jest dla mnie, żeby to był dobry program, bo o większości opinie są żałosne. No i chodzi o język polski, co pewnie też ma znaczenie.


Przed chwilą przetestowałam na Google Doc, u mnie działa cacy emotka Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

joan

#7083552 Napisano: 09.03.2023 21:02:03 w WC - rozmowy o wszystkim
mia napisał(a):

Szukam programu, który by działał trochę jak dyktafon, ale w sensie, że ja mówię, a on to zapisuje (np. w Wordzie).
Dobrego programu, wypróbowanego. Mogę nawet za niego zapłacić, ale żeby faktycznie działał.
(Nie do celów konkursowych, jakby kogoś to intrygowało. emotka )
Bardzo proszę o linki i opinie. emotka Zależy mi na czasie.


A w jakiej apce? Generalnie wszędzie to masz, np. w Google Docs jest opcja Narzędzia -> Pisanie głosowe. Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

joan

#7083085 Napisano: 07.03.2023 18:15:31 w Wkurza mnie...
zielonooka85 napisał(a):

A ja bym tymi drogami nie szła emotka  
Ale ale może spróbuję następnym razem.. może ja za dobre zgłoszenia ślę.. dlatego raz na 6 wygrywam emotka


Są różne drogi, ta nie jest jedyna. Ale sprawdzona emotka Wyświetl w wątku >>

joan

#7083074 Napisano: 07.03.2023 17:33:38 w Wkurza mnie...
vishnia21 napisał(a):

Wkurza mnie Smolar. Już od roku jestem w gronie konkursowiczów, biorę udział prawie w każdym konkursie od Smolaru i do tego nic. Ani w konkursie, ani w loteriach. Już nie wiem, co trzeba zrobić i napisać żeby tam wygraćemotka


W loteriach -> to kwestia szczęścia, na to nie masz wpływu.

W konkursach -> możesz spróbować puszczać po 1 zgłoszeniu więcej, niż zwykle... ale wg poniższego schematu:
- pomysł przeciętny plus forma banalna,
- kulawizna językowa, za którą ZUS przyznałby Ci rentę,
- losowe stawianie znaków interpunkcyjnych lub ich całkowity brak (a użycie spójnika wykluczy Cię z grona laureatów),
- błąd dowolnego rodzaju, np. ortograficzny.

Jeśli pójdziesz tą ścieżką, daj mi pls znać za pół roku / rok, czy udało Ci się coś wygrać emotka
Nie twierdzę, że to jedyny przepis na sukces, ALE spróbować możesz emotka

I oczywiście niniejszym ślę pozdrowienia dla Smolara emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>

joan

#7082933 Napisano: 06.03.2023 19:43:45 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
AUĆ! AŁA!
(prosto w emotka  ...) Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#7082879 Napisano: 06.03.2023 17:20:22 w SZUKAM....
pikawka napisał(a):

Szukam kilku konkursów do wprowadzenia emotka  może ktoś poratuje (jak zwykle :( )


(1) https://static02....kurs_28.02%20(1).pdf

(2) https://www.faceb...SFasiojEyT5uYDTARNRl

(3) https://www.indig...azji-dnia-Kobiet.pdf Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0

joan

#7081400 Napisano: 24.02.2023 12:36:16 w Czy informują/ informowali?
Adrianna26 napisał(a):

Czy informowali już  z 7 days ?


Mnie niestety nie, ale wg regulaminu mieli czas do 20.02.2023. Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#7081393 Napisano: 24.02.2023 12:21:08 w teraz (tylko info, bez pytań i dyskusji !)
Do dziś (24.02.2023) -> „Konkurs Speedo” (FB):

https://www.faceb...05/6466978023313539/
https://konkursy....lamin-konkurs-speedo

Nagrody: 10 x okularki pływackie Speedo model BIOFUSE 2.0 w kolorze czerwonym https://bit.ly/3xplpsH o wartości 114,99 zł. Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#7081372 Napisano: 24.02.2023 10:42:38 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
aleksandra1212 napisał(a):

joan przesyłam dużo zdrowia!

I u mnie słabo, a tak liczyłam na Ptasie Mleczko 😑


Dziękuję! emotka

Na Ptasie Mleczko również liczyłam, ale żadne z moich zgłoszeń nie zostało nagrodzone emotka Zdaje się, że nie potrafię ciekawie wyznawać miłości emotka lecz... pociesza mnie myśl, że mojemu facetowi to najwyraźniej nie przeszkadza emotka Wyświetl w wątku >>

joan

#7081362 Napisano: 24.02.2023 09:49:32 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Chyba mogę powoli zacząć narzekania na bilans lutego: -4200 zł (zostawione u lekarzy), nic wartościowego nie wpadło emotka Wyświetl w wątku >>

joan

#7081339 Napisano: 23.02.2023 23:01:05 w Smolar
vanillasky-2017 napisał(a):

Po co? Bo tak wypada. Ogłaszam konkurs, publikuję regulamin a na końcu ogłaszam listę zwycięzców. Proste. Przy okazji widać np. czy wszystkie nagrody zostały wydane uczestnikom. Choćby dlatego. Transparentność.
Niepotrzebnie tak się podnieciłaś. Zalecam luz bo coś Ci może ... strzelić.


Wypada? Nie ma czegoś takiego, ot puste pojęcie ze świata fantastyki emotka

Transparentność może dla kogoś oznaczać podanie do publicznej wiadomości: imion i nazwisk laureatów, miast zamieszkania, treści nagrodzonych zgłoszeń... co widać po wpisach na forum emotka Wyświetl w wątku >>

joan

#7081319 Napisano: 23.02.2023 20:29:10 w Smolar
vanillasky-2017 napisał(a):

No właśnie, pytanie dlaczego tak duża i jak się okazuje wymagająca agencja jak Smolar nie publikuje listy laureatów i miast. Bardzo chętnie zobaczyłabym taką listę z loterii, którą zrobili przed świętami w Lidluemotka


Ale po co? Żeby komuś żyłka w d* strzeliła, że pani X to za często sprzęt AGD wygrywa, ile to ona kuchni ma w domu, hę? A pan Y to już kiedyś plecak wygrał w konkursie tej marki, pamiętam z Facebooka, idę tam goownoburzę robić! No i co ja paczem, tylu laureatów z miasta Z, na bank mafia konkursowa i paragonowi drukarze, na stos ich, sootki obcęgami wykręcać i na 3 pokolenia do przodu klątwami obłożyć! emotka

Sama pochodzę z konkursowego miasta; jest dobrze, póki konkursów sporo i jakoś się mijamy, kręcą nas inne konki. W przeciwnym wypadku na bank by ktoś skargi pisał i żale wylewał...

Zakładam uczciwość Smolara i to mi wystarcza, bo musi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#7081318 Napisano: 23.02.2023 20:22:51 w Pomocy!!!!
agicho napisał(a):

(...) Może numer paragonu im się nie podobaNie wiem ale załączam przecież zdjęcie paragonu. Pierwszy raz odrzucenie be podania przyczyny 
A paragon wygląda tak.zanzaczyalm który numer podalam


To nie jest ten numer, którego im potrzeba, masz nawet wskazówkę "i" z wizualizacją, co wpisać.

natik999 napisał(a):

Mój paragon z zakupem  cukierków Wawela wytarł się właśnie na tej pozycji, jest ledwo czytelne a na zdjęciu już total masakra, a paragon jest świeżutki, co by było w przypadku wygranej? Jakiś duplikat ze sklepu? Oświadczenie? emotka


To zależy od sklepu. Jeśli możesz, sprawdź u źródła. Bo sklep może Ci czasami zaproponować taki jakby "rozszerzony paragon", czyli wydruk z ich kompa, ALE najczęściej odnosi się on wyłącznie do numeru paragonu, który sklep uznaje za numer paragonu. Przykładowo: organizator konka każe podać nr paragonu u góry po prawej, czyli 1234. Podajesz w zgłoszeniu. Paragon blednie. Idziesz do sklepu i dostajesz potwierdzenie czy coś, ale do numeru paragonu gdzieś z dołu 090009 / spod kodu kreskowego 000500900600 / transakcji ABCD itp., bez jakiegokolwiek odniesienia do zgłoszonego przez Ciebie uprzednio numeru 1234. Wyświetl w wątku >>
1 natik999 0

joan

#7081299 Napisano: 23.02.2023 19:42:08 w Smolar
Hmm że rachunek bankowy musi należeć do laureata, to ja rozumiem -> pewnie element strategii przeciwdziałania wspieraniu przestępczości zorganizowanej czy coś. Natomiast kwestie paragonowe... cóż, wychodzi ze mnie głupek, ale zupełnie nie zwracam uwagi na to, kto opłaca zakupy emotka Ledwo wczoraj częściowo zapłaciliśmy kartą, a częściowo gotówką za ten sam paragon emotka Karta lubego, gotówka moja! Dodam jeszcze, że nie tak dawno nasza forumowiczka wygrała samochód zakupiwszy 1 szt. oliwy (jeden dowód zakupu zgłosiła, znaczy się) - ściganie kogokolwiek w kontekście prawidłowych paragonów to wg mnie już lekka paranoja emotka Wyświetl w wątku >>
1 Monika11 0