Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika joan

joan

#7080966 Napisano: 22.02.2023 11:03:17 w Podatkowo-konkursowe know how
nanajka81 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

O ile życie konkursowicza byłoby łatwiejsze skarbowo i nie tylko, gdyby agencje dawały nam zawsze wybór - nagroda albo ekwiwalent pieniężny emotka

tyle że wtedy większość osób wybierało by kasę i ci co robią te wszystkie gadżety do konkursów - mogliby zamykać firmy. (chodzi o agencje reklamowe, które mają niezły zysk z np. wyklejania logo na koszulkach).

A czy ktoś żałuje producentów kaset VHS albo dachowego azbestu? Czasami trzeba się przebranżowić, ten syf reklamowy i tak jest szkodliwy dla środowiska naturalnego, więc można od razu pójść po rozum do głowy i wybrać coś innego  emotka    Wyświetl w wątku >>

joan

#7080947 Napisano: 22.02.2023 09:34:07 w Wkurza mnie...
onlyrybka napisał(a):

Duże rachunki za prąd dopiero będą, po przekroczeniu limitu kW.
2.000 zł miesięcznie za prąd to kosmos, ale pewnie ogrzewanie elektryczne. U mnie za miesiąc ok. 250 zł i wydaje się to dużą kwotą emotka  

Rachunki wzrosną - taka kara dla ludzi, co ekologicznie żyją emotka  A przy ogrzewaniu elektrycznym ten rządowy limit roczny kwh to się wyrabia w miesiąc  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#7080944 Napisano: 22.02.2023 09:23:07 w Wkurza mnie...
peppa7 napisał(a):

joan napisał(a):

Poniżej dwóch tysięcy zł za prąd / m-c w miesiącach zimowych nie schodzę  emotka  Dzień dobry emotka

O kurde... skąd taki rachunek wysoki? emotka Ja mam dom i rachunek mamy około 500 zł na 2 miesiące (ostatnio było 541 zł i wydawało mi się dużo już emotka )

Wszystko na prąd działa. Wynajmujemy całe piętro domu. Niby jest fotowoltaika, co dla społeczeństwa oznacza, że mamy "ciągle cały prąd za darmo". A w praktyce rachunki kosmos i tyle. Ponoć po przekroczeniu iluś kwh wejdziemy w wyższą stawkę i będzie 3000 zł / m-c, ale nawet o tym nie myślę, bo co da zamartwianie się...  Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#7080942 Napisano: 22.02.2023 09:15:04 w Wkurza mnie...
Poniżej dwóch tysięcy zł za prąd / m-c w miesiącach zimowych nie schodzę  emotka  Dzień dobry emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#7080679 Napisano: 20.02.2023 19:20:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magalan83 napisał(a):

Nie mogę znaleźć regulaminu do konkursu indykpol humuskus, orientuje sie ktoś kiedy wyniki?


Zapisałam, że do 06.03.2023 @. Wyświetl w wątku >>
1 magalan83 0

joan

#7080634 Napisano: 20.02.2023 13:26:11 w Podatkowo-konkursowe know how
natasza78 napisał(a):

Kurcze, to coś się teraz zmieniło? Zawsze było tak, że Organizator konkursu odprowadzał podatek i nic więcej nas nie interesowało, żadne zgłaszanie do pitu, zwłaszcza gdy nagroda była mniej warta niż próg coś 2k z kawałkiememotka


Tu chodzi o podatek w przypadku sprzedaży posiadanej nagrody. Jeśli podatek od wygranej został odprowadzony, a nagrodę sobie zostawiasz, to nic więcej nie musisz robić emotka Wyświetl w wątku >>

joan

#7080315 Napisano: 17.02.2023 19:55:21 w WC - rozmowy o wszystkim
Silesia City Center / FB:
Dziś Dzień Kota! 🐈😻 Mamy nadzieję, że przyłączycie się do naszej akcji, której celem jest nie tylko wspólne świętowanie dnia tych cudnych zwierzaków, ale przede wszystkim wsparcie miejsc niosących im pomoc tj. Miejskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Katowicach, Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Chorzowie oraz Miejskiego Schroniska dla Zwierząt w Tychach 💞 Co zrobić, aby dołączyć o naszej akcji? ❣💥 Wystarczy, że w komentarzu pod tym postem zamieścicie zdjęcie Waszego kota – jedna osoba może wstawić jedną fotografię. Jeśli dodacie minimum 200 komentarzy ze zdjęciem – przekażemy łącznie 9 tysięcy złotych – kwota ta zostanie rozdysponowana w równym stopniu pomiędzy wymienione powyżej organizacje. Na zdjęcia czekamy do 18 lutego do godz. 23:59. Więcej szczegółów znajdziecie w regulaminie akcji 👇👇👇
https://www.faceb...7hMfDBpUDHUSiKuPfal/ Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

joan

#7079972 Napisano: 15.02.2023 20:02:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adamo86 napisał(a):

joan napisał(a):

O kurka! Napisałam "rzadko" w wersji "żadko"  emotka  Idę wymyślić zgłoszenie na któryś konek Smolara, taki stan umysłu nie może się zmarnować! emotka


Może chodziło Ci o "Żabko" ? emotka


Trudno stwierdzić - dobrze, że się człowiek potrafi śmiać z samego siebie, zamiast jęczeć, że "znowu w życiu mi nie wyszło" i "a w ogóle to inni mają łatwiej" emotka Wyświetl w wątku >>
1 monisss 0

joan

#7079969 Napisano: 15.02.2023 19:57:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
O kurka! Napisałam "rzadko" w wersji "żadko"  emotka  Idę wymyślić zgłoszenie na któryś konek Smolara, taki stan umysłu nie może się zmarnować! emotka Wyświetl w wątku >>

joan

#7079968 Napisano: 15.02.2023 19:55:13 w Co można dostać gratis?
Może kogoś zainteresuje -> udział w projekcie językowym z opcją refundowanego egzaminu IELTS z British Council (sprawdziłam cenę i zwykle to koszt ok. 830 zł!):

Stypendium Językowe Santander | Angielski i IELTS z British Council 2023

https://app.becas...rogram/bc-ielts-2023

Jeśli chcesz ubiegać się o certyfikat uznawany międzynarodowo / podnieść swoje kwalifikacje zawodowe / pójść konkretną ścieżką w celu uporządkowania posiadanej wiedzy z j. angielskiego... spróbuj emotka Przed laty wzięłam udział w jakimś krótkim, lokalnym, bezpłatnym projekcie i uzyskałam certyfikat TOEIC emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#7079964 Napisano: 15.02.2023 19:40:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sesyjnie1 napisał(a):

Nie wiem, nie wiem ale aż się przeszłam do zabki po loda 😂😂😂


O to im chodziło emotka Żadko kto kupuje lody w zimie, a te ich miesięczne kody do EmpikGo można dostać za darmo w bibliotece miejskiej; muszą narobić trochę szumu emotka Wyświetl w wątku >>

joan

#7079963 Napisano: 15.02.2023 19:37:00 w Avanti
mietowa napisał(a):

Dołączam do grona zawiedzionych. Avanti/Pepsi i Lays nas rozpieszczało, a teraz kiszka - 5 projektorów po 3 koła i 100 podwójnych biletów to niestety żaden szał. O loterii nawet nie wspominam. 


Co prawda jestem całkowicie za nagrodami pieniężnymi - bądźmy eko! ale akurat projektory do stworzenia kina domowego w dowolnym miejscu (latem choćby w ogrodzie przy białym prześcieradle) oraz bilety do ogólnopolskiej sieci kin wpisują się w filmowy klimat Pepsi/Lay's emotka I nagród jest sporo, bo co tydzień 5x projektor i 100x podwójne zaproszenie do kina emotka

Jedyny zarzut, jaki mam do Avanti aktualnie, to odsyłanie oświadczeń Pocztą Polską. Serio? To tacy giganci, jak Smolar nie chcą nawet skanu oświadczenia przy nagrodzie niskiego stopnia (wypełnia się pola formularza laureata i tyle), a Avanti jest oryginał oświadczenia potrzebny? emotka Wyświetl w wątku >>

joan

#7079955 Napisano: 15.02.2023 19:19:26 w Wkurza mnie...
lasiglasty napisał(a):

Wkurza mnie widmo ekokomuny, myślałam, że nigdy już nie dożyję powrotu "kartek", a ostatnio dużo czytam, że Warszawa jest w programie C40 cities, który dąży do tego, aby był limit mięsa na obywatela 16 kg na rok, a potem 0. 90 kg nabiału na rok, a potem 0. Ubrania 8 sztuk na rok, a potem 3. Pojazdy 190 na 1000 osób, a potem 0. Lot samolotem raz na 2 lata, a potem raz na 3 lata. Długo myślałam, że to fejk nius, ale nie  emotka  niby to tylko rekomendacje, ale po coś to ustalili, żeby w końcu wprowadzić. Kiedyś to chociaż był przydział na samochód, a teraz ma być 0... 


Oto dokument pierwotny, gdyby ktoś nie wierzył polskim portalom informacyjnym: https://www.c40.o..._250719.original.pdf

Czyli mieszkańcy Warszawy nie będą już mogli wygrywać w konkach samochodów, zagranicznych wycieczek i bonów do Zalando? emotka

A tak na poważnie: jak czytam, że zakup pięciopaku majtek będzie szkodliwy dla środowiska, gdy tymczasem jego mać! w środku Europy od roku PŁONIE kraj, to mnie szlag trafia emotka Wygląda na to, że mieszkańcy naszej stolicy będą musieli zamawiać slipki do Paczkomatów w innych miastach emotka Wystarczy popatrzeć na zdjęcia z frontu, ile tam całych blokowisk na śmietniska pójdzie, do tego pozostałości amunicji, konstrukcje stalowe... ale spoko, najłatwiej piedrolić o złowrogich slipkach emotka I to piszę ja: człowiek eko, co aktualnie już stosuje wszystkie te ich "rekomendacje" (choć co do nabiału pewności nie mam)... Wyświetl w wątku >>

joan

#7079868 Napisano: 15.02.2023 12:04:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adamo86 napisał(a):

joan napisał(a):

W jakim czasie od otrzymania kodu EmpikGo z Magnum należy go aktywować? Jest jakieś info / instrukcja? Nie chcę grać i komuś zabrać kodu, jeśli jest krótki czas na aktywację... 

Można aktywować do 31.12.2023
Kodów nie zabierzesz innym, bo póki co jest ich więcej niż chętnych - poza tym nie da się grać o główną bez wzięcia kodu emotka

Thx za szybką odpowiedź - myślałam, że może jest tylko tydzień albo miesiąc na aktywację takiego kodu  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#7079865 Napisano: 15.02.2023 11:58:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W jakim czasie od otrzymania kodu EmpikGo z Magnum należy go aktywować? Jest jakieś info / instrukcja? Nie chcę grać i komuś zabrać kodu, jeśli jest krótki czas na aktywację...  Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#7079803 Napisano: 14.02.2023 21:48:05 w Wkurza mnie...
notta napisał(a):

fachowe rady! Czyli sama muszę zmienić swoje postępowanie. Widocznie moja klątwa wiedzy mnie ogranicza i wydaje mi się że zostawianie opakowań jest logiczne (naturalne), ale widocznie tylko ja tak uważam  emotka


Najwygodniej ogłosić, że na wszystkim, co trzeba zostawić, będziesz dawała żółtą karteczkę (przymocowaną trwale taśmą klejącą albo zszywaczem), wtedy Ty sama w jakiś nerwowy dzień unikniesz przypadkowego wyrzucenia opakowania. Kto nigdy w śmieciach nie grzebał, niech pierwszy rzuci paragonem emotka Bo jak się z pretensją wyskoczy do domowników, to potem oni kufa dosłownie WSZYSTKO zostawiają i wszędzie w domu masz skitrane opakowania & butelki, papierki po lodach / batonikach = bajzel pod hasłem "Nie było Cię w domu i nie wiedziałem, czy to mam wyrzucić, czy nie..." emotka Wyświetl w wątku >>

joan

#7079798 Napisano: 14.02.2023 21:39:12 w Wkurza mnie...
notta - dekada to dłuuugo. Domownicy muszą każdorazowo mieć się na baczności przy kontakcie z opakowaniem po jogurcie, sraytaśmie czy batoniku. Bo raz tytka zbędna, innym razem ło-panie-niezbędna (kod wewnątrz albo paragon źle opisany i lepiej opakowanie zachować). Zamęt w codzienności, że tak powiem. Po stronie osoby konkursującej jest zadbać o to, żeby wpadkom zapobiegać. Można np. nalepić na kubeczek Almette żółtą karteczkę z napisem "OPAKOWANIE KONKURSOWE - ZACHOWAĆ!"  emotka  

A jeśli lubisz eksperymentować, poczytaj książkę "Mindfulness w związku", tam zdaje się jest rozdział o nawykach / wyzwalaczach nawyków i możesz sobie opracować strategię na gary / podłogę / pranie. Natomiast o sprawy konkowe to może jednak niech dba konkowicz; dajmy żyć naszym TŻ, i tak mają z nami kosmiczne jazdy emotka Wyświetl w wątku >>

joan

#7079377 Napisano: 11.02.2023 19:39:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

sesyjnie1 napisał(a):

(listę laureatów usunęłam z tego cytowania) Takie fajne zdjęcia wysyłam i cieszynki maja mnie .. głęboko gdzies , ale ten Szymon G i Jakub U maja Szczęście emotka  

ps: tak, wiem ze to może być zbieżność… 


taaa... akurat zbieżność... ech...


Pomimo, iż nie biorę i nie będę brała udziału w tym konku, pozwolę sobie na następujący komentarz:
(1) Na forum nie można zamieszczać list laureatów, a jedynie linki do nich emotka
(2) Każdy uczestnik konka uważa, że jego prawda jest najmojsza, a zgłoszenia: najlepsze. Ten wątek służy do dyskusji merytorycznych. Proponuję smucić się we "Wkurza mnie..." oraz "Dziś nic nie wygrałem! To już było!", tak dla porządku emotka
(3) Regulamin konka cieszynkowego mówi jednoznacznie: "8. W konkursie Uczestnik może wygrać po 1 Nagrodzie z tym zastrzeżeniem, że każda z Nagród musi być innego rodzaju (po jednej Nagrodzie I stopnia lub/i II stopnia lub/i III stopnia lub/i IV stopnia lub/i V stopnia lub/i VI stopnia lub/i VII stopnia)." emotka Wyświetl w wątku >>

joan

#7079373 Napisano: 11.02.2023 19:04:31 w Czy informują/ informowali?
aspartaqs napisał(a):

Czy informowali z Konkursu "Lay’s Movies - Żabka, a Ty? Żabka"?


Coś tam informowali, ale czy całość & główną -> pewności nie ma... Wyświetl w wątku >>
0 0

joan

#7078635 Napisano: 07.02.2023 13:07:47 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Tablet Samsung Galaxy Tab A 7 Lite (SM-T220 Gray/32 GB) / nowy & oryginalnie zapakowany / paragon Avanti na 604,86 zł + wypełniona promocyjna karta gwarancyjna Samsung:
a) sprzedam za 450 zł w gotówce do ręki -> oferta dla sąsiadów (K-ce, Siemianowice Śl., Chorzów, Ruda Śl., Świętochłowice itp.)
b) wymienię na 500 zł w postaci kart paliwowych lub bonów spożywczych -> oferta dla każdego (preferowane sklepy: Crf, Kfl, Ldl, Bdr, Ntt, Itm).

Zapraszam emotka Wyświetl w wątku >>
1 alexmusic 0