Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika spineczka

spineczka

#103168 Napisano: 16.03.2006 04:08:38 w Konkursy firm tytoniowych

dziś zamówiłem śpiworek emotka


Qrde, czemu nikt z moich dostawców kodów nie pali malboro?? <sciana> <sciana> <sciana> potrzebuje śpiwór i namiot!
Mam 500 kodów l-m i własnie zamówiłam zapalniczkę...
nie wiem po co mi ona skoro i tak nie palę!

Nie piszczie, ze mam dac komus kto mi kody daje.. dostawców jest dwóch a zapalniczka jedna <spluwa> <spluwa> <spluwa> Wyświetl w wątku >>
0 0

spineczka

#103162 Napisano: 16.03.2006 03:54:34 w Konkursy firm tytoniowych

spineczka jeżeli coś ci nie przyszło to dzwoń na infolinię ze mną za transglobe rozliczyli się co do sztuki na przełomie listopada i grudnia a jeżeli nic nie dostałaś to znaczy że poczta kradnie więdz dzwoń i jeszcze raz dzwoń. (przy czym ja ich poganiałem przez infolinie i zaziałało)


Poczta nie kradnie! to l-m ma długi ogon... w historii nagrod mam wciąż wpisane przy torbie wprowadzone. jesli tobra by była wysłana zmieniłoby sie na wysłane. emotka
L-m sa badziewiaste, ale zadzwonie do nich, bo zmieniłam numer telefonu... i telefon emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

spineczka

#103034 Napisano: 16.03.2006 01:07:27 w Konkursy firm tytoniowych



jeszcze z 2tyg i zamawiam namiot albo śpiwór emotka
pewnie jak nie będzie juz to pkt przepadają i nie przyślą tańszej nagrody... emotka


a sa namioty??? emotka emotka emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

spineczka

#103029 Napisano: 16.03.2006 01:04:12 w Konkursy firm tytoniowych

2 zapalniczki z LM emotka
jedne z ładniejszych jakie rozdawali emotka emotka

aszro a te smycze to za głosowanie? emotka
a zresztą po co mi 57 smycz... emotka emotka


nie lubie l-m... mam nabitych ponad 500 kodow i co z tgeo...
strona muli...nagród garstka...
jeszcze czekam na torbe z transglobe z wrzesnia ub. :@ Wyświetl w wątku >>
0 0

spineczka

#102810 Napisano: 16.03.2006 07:23:24 w Wpisujcie Miasta
B*Y*D*G*O*S*Z*C*Z

Z czego miasto moje slynie:
* Drugie miasto w Polsce, w ktorym znależiono łabedzie chore na ptasią grypę emotka
* żużel Polonia Bydgoszcz
* piękny stadion Zawisza
* piękne kobiety emotka

hehe, zapraszam <piwo> Wyświetl w wątku >>
0 0

spineczka

#99477 Napisano: 10.03.2006 06:55:04 w Konkursy firm tytoniowych

W grudniu wysłałam list o przesłanie kodu do stronki z L&M oraz Pall Mall i jeszcze nic nie dostałam.Można zadzwonić do nich na infolinię i mi podadzą kod?


Zadzwoń.... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

spineczka

#96334 Napisano: 04.03.2006 06:55:04 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!


A co do konkursów w ktorych nie chce grac teoretycznie jest to mozliwe ale nie bedzie to zrealizowane (nie na chwile obecna)...



emotka Dobrze, że nie uzyskałam odpowiedzi, że nie mozliwe ... posotaje nadzieja, że kiedys tak sobie opcja ta się pojawi <oklaski> <oklaski>

Co do stronki i jej nowego image, to mi sie podoba...
Jest troszkę błędów i chwastów, ale myślę, że wspólnymi siłami wszystkich Uzytkowników szybko je wypielimy <spluwa>

Zauwazyłam, że po kliknieciu na konkursy, w których GRAŁAM - zakończone wyświetla się tylko 1 strona, po kliknieciu na kolejne wyświetlają się wszystkie zakończone konkursy - i te co w nich grałam i te w które nie grałam bo leniem jestem emotka
Bardzo proszę o wypielenie tego chwaścika <piwo>

Z góry dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

spineczka

#95575 Napisano: 03.03.2006 06:24:34 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!

Hej,
nie wiem czy juz ktos to zaproponował bo tyle postow na forum, ze nie jestem w stanie tego wszystkiego przeczytać, ale....

W opisach konkursów mamy możliwośc oznaczenia czy bralismy udział w danym konkursie (zielone kóleczko) czy też nie (czerwone kóleczko) i moje pytanie....
Czy byłaby mozliwośc wprowadzenia opcji w stylu nie chce grać odrzuć czy coś w podobnym stylu...???
Choci mi o to, ze w niektórych konkursach nie spelnia się wymogów np: wiek, miasto, rejestracja itp. Często jak przegladam konkursy to czasami jestem zainteresowana ponownie tymi co już kiedyś odrzuciłam z powodów niespełniania wymogów lub poprostu, ze konkurs mi nie odpowiadał. Myślę, że taka opcja bylaby bardzo pozyteczna.... ulatwilaby przeglądanie zasobow strony ... przegladanie konkursow i ich segregacja dla grajacego byla by bardziej przejzysta??

Proszę autorow strony o ustosunkowanie sie do tego pomyslu emotka

Dziękuje,
spineczka emotka



Ponawiam prośbę... <piwo>

pozdrawiam,
spineczka Wyświetl w wątku >>
0 0

spineczka

#95141 Napisano: 02.03.2006 09:31:21 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Hej,
nie wiem czy juz ktos to zaproponował bo tyle postow na forum, ze nie jestem w stanie tego wszystkiego przeczytać, ale....

W opisach konkursów mamy możliwośc oznaczenia czy bralismy udział w danym konkursie (zielone kóleczko) czy też nie (czerwone kóleczko) i moje pytanie....
Czy byłaby mozliwośc wprowadzenia opcji w stylu nie chce grać odrzuć czy coś w podobnym stylu...???
Choci mi o to, ze w niektórych konkursach nie spelnia się wymogów np: wiek, miasto, rejestracja itp. Często jak przegladam konkursy to czasami jestem zainteresowana ponownie tymi co już kiedyś odrzuciłam z powodów niespełniania wymogów lub poprostu, ze konkurs mi nie odpowiadał. Myślę, że taka opcja bylaby bardzo pozyteczna.... ulatwilaby przeglądanie zasobow strony ... przegladanie konkursow i ich segregacja dla grajacego byla by bardziej przejzysta??

Proszę autorow strony o ustosunkowanie sie do tego pomyslu emotka

Dziękuje,
spineczka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

spineczka

#92209 Napisano: 23.02.2006 12:09:10 w Poczta kradnie
Oczywiście mina mi zrzedła a nie zbladła emotka emotka emotka Sorka za przejęzyczenie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

spineczka

#92205 Napisano: 23.02.2006 11:58:10 w Poczta kradnie
Mi Pani na poczcie wzróciła tylko uwagę, ze w kopertach nie wolno przesyłać ubrań. Ciekawe jak zgadła, że w środku jest koszulka? ja jej o tym nie powiedziałam emotka Zdziwiłam sie bardzo tą jej wscibskością i faktem iż nie mogę wysłać w ten sposób rzeczy. Często robiąc zakupy na aukcjach dostaję ciuchy również takim sposobem. Upierałam sie przy swoim, i w końcu babka uległa bo zagiełam ją, gdy poprosiłam o pokazanie, gdzie w regulaminie poczty jest napisane, że w listach nie wolno przesyłać ubrań. Dzień poźniej na TVN leciał program o POCZCIE i jej poczynaniach i mina mi zbladła. W efekcie nie wiem czy list doszedł... bo nagle jakoś kontakt z kupującym sie urwał, ale jesli nie, to widocznie Pani z okienka bluzeczkę sobie przygarnęła. W końcu wiedziała co jest w kopercie, bez konieczności jej otwierania emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

spineczka

#90056 Napisano: 18.02.2006 06:28:43 w poznajmy się BLIŻEJ
Ksywka: spinka
Imię: Ola
Wiek: rocznik 1983
Wzrost: 163 cm
Waga: cenzura
Oczy: piwne, choc czasem stają się zielone
Miasto: Bydgoszcz
Znak rozpoznawczy: aparat ortodontyczny emotka
Stan cywilny: panna w związku prawie 2 letnim
Edukacja: wyższe, ale jeszcze nie magazynier
Praca: jest, ale chętnie ją zmienie
Zwierzęta: w dzieciństwie chomiki i królik, obecnie brak
Hobby: aerobik, ale obecnie zapracowanym leniem jestem i na zainteresowania czasu brak
Ulubiona potrawa: rosół jako zupa, szarma z frytami i surówą emotka
Ulubiony film: Życie jest piękne Roberto Benigni jeśli ktoś nie widział, to niech żałuje! cudowny film!
Lubie: jeździć autem, lato, słonko, plażę, leżeć do góry nogami, robić zakupki - nic tak nie poprawia mi humoru jak zakup nowego ciuszka emotka
Nie lubie: ćpunów, gulaszu, szpinaku, kaszanki i gotowanej marchewki, upoconych ludzi, tłoku w autobusach, donosicielstwa, świń podkładania, kolejek przy kasie, lizusów, zimy, wionsy i jesieni, sprzątać i wiele wiele innych rzeczy, o których mogę pisać i pisać emotka
Krótko o sobie: wredna ale zarazem sympatyczna

emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

spineczka

#89350 Napisano: 16.02.2006 07:03:27 w Poczta kradnie
Oglądam i jestem w szoku... we wtorek wysłałam moją pierwszą przesyłkę - przedmiot, który sprzedałam na aukcji internetowej.
I juz sie denerwuję czy dojdzie do adresata ??? ??? ???

Qrde, jak tak mozna?
Ceny za usługi pocztowe rosna, ale dla PP to widocznie za mało...
Więc dorabiaja sobie poprzez kradzieże NASZYCH paczek, listów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0