Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika kendi

kendi

#5678169 Napisano: 17.06.2013 16:41:32 w Z jakiego konkursu ta nagroda??? / Wygrałem - ale
no raczej nie ten - bo oni nie mieli danych brałam udział w nim - ale nie wygrąłam - wiec danych adresowych nie przesyłałam ;( Wyświetl w wątku >>
0 0

kendi

#5678160 Napisano: 17.06.2013 16:31:30 w Z jakiego konkursu ta nagroda??? / Wygrałem - ale
dostałam torbę i zapas suplementów diety minilinię, na opalanie, na stawy, na skórę, na pamięć - ktos cos wie emotka ))
bo szukałam i nie mogę znaleźć żadnych z konkursów gdzie mogłabym wygrac - to nie z g-suplemments - bo tam mnie nie ma na liście wygranych
ktos mi pomoże bo nie wiem skad ta nagroda Wyświetl w wątku >>
0 0

kendi

#5170557 Napisano: 04.05.2012 12:39:59 w Twoja najcenniejsza nagroda:D
parę lat temu 2 bilety na dowolny lot do USA emotka )) - niestety nie skrozystałam Wyświetl w wątku >>
0 0

kendi

#4895972 Napisano: 12.12.2011 03:48:15 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
doszły kalosze Huntera, zestaw kosmetyków aa organic, aa eco, książki, herbata, zaparzaczka
100 zł - karta orlen emotka )) Wyświetl w wątku >>
0 0

kendi

#4895968 Napisano: 12.12.2011 03:46:55 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
wygałaam dwa zestawy Ziaji - jeden seria przeciwzmarszczkowa i kuracja nawilżajaca
przyszło to kurierem bez nadawcy - czy ktos może mnie oświecić co to bł za konkurs emotka ))) Wyświetl w wątku >>
0 0

kendi

#4120503 Napisano: 08.02.2011 08:42:46 w Rossmann
benasia napisał(a):

nowy konk od 9 lutego -do wygrania kremy Olay emotka



to zobaczymy jaki będzie rekord jeśli choddzi o kremy na jedna osobę (dobrze, że trzeba pokazywać dowód przy odbiorze nagrody bo to jest już chore) Wyświetl w wątku >>
0 0

kendi

#4048714 Napisano: 14.01.2011 03:16:37 w Zakupy na konkursy - usługi
o 17 dzis jadę do rossmanna - jak ktos cos potrzebuje niech pisze emotka ))) Wyświetl w wątku >>
0 0

kendi

#4027589 Napisano: 07.01.2011 07:00:23 w Rossmann
emaran napisał(a):

Chciałam odebrać nagrodę z Hippa- słonika i zupki i nie ma nazwiska na liście w sklepie, mimo,że na stronie jest:(. Miał już ktoś taką sytuację?



a może przez pomyłkę zgłosiłaś inną galerię do odbioru prezentu emotka )) Wyświetl w wątku >>
0 0

kendi

#3947626 Napisano: 10.12.2010 01:14:04 w Rossmann

kendi

#3946608 Napisano: 10.12.2010 08:29:39 w Rossmann
efelinkaaa napisał(a):

kacia napisał(a):

no tyle osob wygrało w tym Bjouris a ja nawet tego nie ...



no ja neistety tez nie mogę dołaczyć do grona posiadaczy żelu.. widziałam w MDW wpisy 3 żele z Rossnetu czy więcej.. spoko, ja grałam tylko raz i niestety nie udało się emotka
chyba założę sobie kolejne konta na SIEBIE i zacznę grać w tym konkursie świątecznym, to może będe miała jakieś szanse.. emotka




ja też nie wygrałam żelu bo mam jedno konto ale za to wygrałam zestaw elnett- szczerze mówiąc najbardziej zależy mi na nagrodzie daj pyska do reklamy tej głównej nagrody - choć wątpie bo nie mam jakos szczęścia do rossnetu na razie w ciagu 2 lat zdarzyły sie 4 nagrody tkzw pocieszenia emotka )) Wyświetl w wątku >>
0 0

kendi

#3945505 Napisano: 09.12.2010 06:53:03 w Rossmann
becis napisał(a):

psemulek napisał(a):

kinga1 napisał(a):

kate1980 napisał(a):

czy przy odbiorze nagrody powinno być jakieś upoważnienie? czy musi być koniecznie dowód osoby która wygrała? czy mogę odebrać nagrodę mamie bez jej dowodu?


ja odbierałam męża nagrode chcieli upowaznienie albo dowód



no, a mama miała mój dowód, bez upoważnienia. Powiedziała, że ostatni raz tak wydaje, mam przyjść osobiście.
Ehhh, te ekspedientki z Rossmanna, to lubią się czasem tam poczuć wielkimi kierowniczkami
emotka


Ekspendientka z Rossmana miała jak najbardziej rację! ba nawet miałaby prawo wezwać policję, że ktos przyszedł z nie swoim dowodem osobistym!! trochę więcej znajomości prawa dziewczęta:) i dopiero wieszajcie psy na ekspendietkach, bo w razie czego to ta pani na kasie bedzie odpowiadać materialnie - podobnie jest na poczcie, urzedach itp. ważnym dokumentem do reprezentowania kogoś innego jest pisemne upoważnienie!



bardzo dobrze, ze tka nareszcie sie stąło. Skończy sie że jedna osoba gra za kilkunastu członków po to by mieć większe szanse - bo umówmy sie wiele osób zakłada konta za rodzinę nawet ich o tym nie informując - i często nagrodę zabiera dla siebie - trudno mieć szansę w konkursie gdzie jedna osoba ma 20 głosów a jedna tylko jeden - to mało uczciwe- niech graja rodziny - ale niech każdy gra za siebie a nie jedna osoba za wszystkich ;((( dużo osób się chwali że wygrywa 2,3 zestawy nagród - teraz jeśli trzeba będzie osobiście odebrać nagrodę może to sie skończy emotka )) Wyświetl w wątku >>
0 0

kendi

#3943280 Napisano: 09.12.2010 07:48:42 w Rossmann
anetka129 napisał(a):

czy ktoś odebrał dziś zestaw z konkursu
Piękno według Elite
niby wart 150 zł a badziew totalny szczotka trochę gumek do włosów kosmetyczka nożyczki do paznokci i pędzelek



ja nie miałam nożyczek tylko pęsete i to co ty. na mojej torbie było zestaw IV Wyświetl w wątku >>
0 0

kendi

#3941766 Napisano: 08.12.2010 06:09:49 w Rossmann
henryczka62 napisał(a):

kendi napisał(a):

moniaainom napisał(a):

ludzka_istota napisał(a):

kendi napisał(a):

a jak jest u was ze świecami brise bo dopiero w 3 rossmannie je dostałam w innych jeszcze nie było.




no właśnie też nei znalazłam:( za to Skarby leżały sobie bezczelnie



u mnie też nie było tych świec, ale przemiły pan z obsługi powiedział, żebym sprawdziła w naturze, bo tam chyba mają emotka



polecił ci konkurencje - nie no dobre ;(( trzeba bło spytać, czy te kupione w drogerii natura też mogą brać udział w konkursie ;((((
świecie wszędzie są ale nie w rossmannie


a ja kupiłam w pierwszym rossmanie bez problemu



na dzień dzisiejszy świec nie ma w rossmannie - warszawa
na chmielnej i na marszałkowskiej 104/122
ja kupiłam na dworcu centralnym emotka )))
Wyświetl w wątku >>
0 0

kendi

#3941275 Napisano: 08.12.2010 03:42:22 w Rossmann
moniaainom napisał(a):

ludzka_istota napisał(a):

kendi napisał(a):

a jak jest u was ze świecami brise bo dopiero w 3 rossmannie je dostałam w innych jeszcze nie było.




no właśnie też nei znalazłam:( za to Skarby leżały sobie bezczelnie



u mnie też nie było tych świec, ale przemiły pan z obsługi powiedział, żebym sprawdziła w naturze, bo tam chyba mają emotka



polecił ci konkurencje - nie no dobre ;(( trzeba bło spytać, czy te kupione w drogerii natura też mogą brać udział w konkursie ;((((
świecie wszędzie są ale nie w rossmannie
Wyświetl w wątku >>
0 0

kendi

#3941225 Napisano: 08.12.2010 03:28:55 w Rossmann
i tak nawet bez konkursu miałam kupić świece zapachowe. jednak bardziej podobają mi sie air wick
za to skarb widziałam tylko w jednym rossamnnie w innych juz nie ma.
a te świece jeszcze do większości sklepów nie dojechały ;(((( Wyświetl w wątku >>
0 0

kendi

#3941191 Napisano: 08.12.2010 03:22:30 w Rossmann
a jak jest u was ze świecami brise bo dopiero w 3 rossmannie je dostałam w innych jeszcze nie było. Wyświetl w wątku >>
0 0

kendi

#3941186 Napisano: 08.12.2010 03:21:52 w Rossmann
a co mielisćie w zestawie od rossmana za 150 zł
bo ja rękawice do masaży, kosmetyczke, szczotkę, pędzel do różu, pęsete, dwie gumki do włosów, kilka spineczek i to wszystko - jakos nie wierzę, że to jest warte 150 zł ;(((( Wyświetl w wątku >>
0 0

kendi

#3924256 Napisano: 03.12.2010 09:22:14 w Rossmann
ja też nic z presto
ale liczę na daj pyska do reklamy. za taka wygraną mogę sprzątnąć całą chałupę sama - nawet umyć okna w taki mróz emotka ))) Wyświetl w wątku >>
0 0

kendi

#3911175 Napisano: 29.11.2010 03:19:43 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
a miałam dziś z rana iść do rossmanna - trochę późno ten mail ;((((

Szanowni Państwo,

pragniemy poinformować, iż nagrody z konkursu Piękno według Elite z przyczyn logistycznych zostaną wysłane do naszych drogerii w późniejszym terminie i będzie można odbierać je w dniach 8.12.-22.12.2010r.

Za utrudnienia i zaistniałą zmianę bardzo przepraszamy!

Jednocześnie gorąco zachęcamy do odwiedzania naszego portalu jak i udziału w innych atrakcyjnych akcjach organizowanych na rossnet.pl.

Z pozdrowieniami,

Redakcja Rossnet.pl
Wyświetl w wątku >>
0 0

kendi

#3906154 Napisano: 27.11.2010 06:45:30 w Połączenia nieodebrane
pekaes86 napisał(a):

79magda napisał(a):

Około godziny temu pierwsze połączenie, przed chwilą ponownie z zastrzeżonego, jak odebrałam, ktoś się rozłączył emotka




mam to samo, ktoś wie co to za licho? emotka

aaa i jeszcze dziś męczą z jakiejś szkoły językowej emotka



do mnie tab dzownili z radia kolor
ziolko napisał(a):

przed chwilą 2 sygnały z zastrzeżonego - nie udało mi się odebrać - ktoś wie skąd to???




do mnie o tej godzinie dzwonili z radia kolor. najpierw rozłączyło - ale jednak zadzwonili za chwilę i gratulowali nagrody emotka ))) dzwonili o 13:20 Wyświetl w wątku >>
0 0