Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika gregory

gregory

#5412270 Napisano: 21.10.2012 08:08:49 w Biedronka
sydariameki napisał(a):

picola napisał(a):

trebor1 napisał(a):

tak tu wszyscy o tych bonach, wiec możne zainicjujemy słownik pojęć na potrzeby bonowych konkursów, i tak:

Królowa BONA - konkursowiczka, która wygrała wiadomo co

BON Kichot -konkursowicz, która wygrała wiadomo co

BON-a-Parte - bon wygrany na spółkę

BONwłajaż - bon który przeszedł nam koło nosa

BON ton - bon za sms w dobrym tonie

BON mot - bon za sms za motany

BONhater - osobnik który dzielnie walczył do końca konkursu, ale nic nie wychaczył

może ktoś jeszcze dopisze? emotka


BONżur, bon wygrany za wiadomo jaki produkt emotka


BONulubion- bon za hasło:dodaj do ulubionych emotka


No to u mnie same bonwlajaz. Ale swoja droga przydalby sie osobny watek... Wyświetl w wątku >>
0 0

gregory

#5411845 Napisano: 21.10.2012 03:17:09 w Biedronka
A w biedronce to jest tak, ze można dostać po weekendzie np. Dwa smsy jezeli sie grało przez te trzy dni codziennie? Ktos ma doswiadczenie? Wyświetl w wątku >>
0 0

gregory

#5411419 Napisano: 21.10.2012 07:33:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mieszenko napisał(a):

anet napisał(a):

luko922 napisał(a):

Ani Prince Polo, ani 3bit, ani Alpen Gold mnie nie lubią...



Nie jesteś sam emotka


i jest nas wielu emotka


Nie narzekajcie bo ja jeszcze biedronke do tejwyliczanki moge dorzucic. Wyświetl w wątku >>
0 0

gregory

#5411178 Napisano: 20.10.2012 06:28:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
martuska11 napisał(a):

Mam do Was pytanie- moze ktos mi potrafi na nie odpowiedziec:) Rozumiem,że jesli coś wygramy to przenosimy prawa autorskie na organizatora. ale co z pracą, która nie wygrała? Do niej organizator też ma prawa autorskie?


Zwykle nie. Ale czasem w regulaminie jest ze org. Zabiera prawa co jest wedlug mnie nieuczciwe. No ale z regulaminem sie nie dyskutuje albo sie nie beirze udzialu Wyświetl w wątku >>
0 0

gregory

#5410016 Napisano: 19.10.2012 03:14:11 w Biedronka
znowu nic. ten konkurs mnie wykancza Wyświetl w wątku >>
0 0

gregory

#5409878 Napisano: 19.10.2012 02:12:43 w Biedronka
nataszka napisał(a):

Biedronucha-ropucha rozkręciła się jak ZYWIEC POKAŻ JÊZYK-EMOCJI CAŁA FURA ...
ja raz na kilka dni puszczę zgłoszenie -0 bonów narazie dziś też 1 zgłoszeniem liczę na coś a siostra zaszalała i puściła całe 3 -więc my cieńka konkurencja -cieńkie bolki... emotka


Skoro juz o zywcu wspomnialas to ipad mam z tego konkursu. Wyświetl w wątku >>
0 0

gregory

#5409861 Napisano: 19.10.2012 02:01:24 w Biedronka
No i jeszcze dodam, ze dzis oczywiscie tez czekam. Moze wreszcie jakis sms zadzwoni o 17 Wyświetl w wątku >>
0 0

gregory

#5409857 Napisano: 19.10.2012 02:00:23 w Biedronka
Nie narzekajcie, nie narzekajcie, bo ja jeszcze ani jednego bonu nie trafilem, a tez gram codziennie. Jakos nie moge trafic w ich gust. Powoli sie zniechecam, ale za to biedronki lubie i u mnie pod parapetem moze sobie ich zimowac tyle ile tylko sie zmiesci. Zapraszam Wyświetl w wątku >>
0 0

gregory

#5406599 Napisano: 17.10.2012 02:45:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Przepraszam,pomylilem sie. To racja. Losuja w srode i trzy dni na powiadomienie. Ale w ferrero jest bardzo trudno wygrac. Mi sie jeszcze nigdy nie udalo. Nie wiem jak ta, grac zeby trafic, a sporo tego kupuje.



lucja napisał(a):

gregory napisał(a):

asiabuczkowska napisał(a):

violka88 napisał(a):

czy już ktoś słyszał, czy powiadamiali z ferrero rosher? z I etapu???
za info serdecznie dziękuję emotka


tez czekam...nie mam zadnych wiesci


z regulaminu wywnioskowałem, że juz dawno z pierwszego etapu zawiadomili. jak sie nie myle to maja dzwonic w srode po kazdy etapie. czyli wypada, ze dzis juz drugi obdzwaniaja



Nieprawda, od środy tj. dnia losowania maja 3 dni na powiadomienie.

Z tego wynika, że I etap juz powiadomiony.
dziś losowanie z II.


Wyświetl w wątku >>
0 0

gregory

#5405998 Napisano: 17.10.2012 10:07:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asiabuczkowska napisał(a):

violka88 napisał(a):

czy już ktoś słyszał, czy powiadamiali z ferrero rosher? z I etapu???
za info serdecznie dziękuję emotka


tez czekam...nie mam zadnych wiesci


z regulaminu wywnioskowałem, że juz dawno z pierwszego etapu zawiadomili. jak sie nie myle to maja dzwonic w srode po kazdy etapie. czyli wypada, ze dzis juz drugi obdzwaniaja Wyświetl w wątku >>
0 0

gregory

#5323459 Napisano: 11.08.2012 02:11:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ponawiam pytanie o konkurs z muratora - wymarzony ogród
. Ktoś moze wie cos o wynikach? Wyświetl w wątku >>
0 0

gregory

#5315774 Napisano: 06.08.2012 12:27:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy ktos wie cos o wynikach konkursu z muratora wymarzony ogród????? moze ktos wygrał i lepiej sie juz nie łudzic Wyświetl w wątku >>
0 0

gregory

#5303304 Napisano: 27.07.2012 01:16:14 w Dyskusje o wynikach konkursu
mam pytanie. swego czasu był konkurs muratora i ogrodumarzen.pl na opis wymarzonego ogrodu. nagrodami byly meble. czy ktos widział moze gdzies wyniki? ktos cos wie na ten temat? wszelkie szczególy mile widziane Wyświetl w wątku >>
0 0

gregory

#5245412 Napisano: 19.06.2012 06:31:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kotmarian napisał(a):

folle napisał(a):

CO z konkursem Paoli? Teoretycznie były już 4 losowania a informacji o zwycięzcach brak. Kończą mi się już syropy i nie wiem czy warto nadal grać????


powiem tak, przeczytalam skład tego syropu, a ze wyznaje zasade jak masz zrobic zakup konkursowy to musi byc przedanty to stwierdzilam ze szkoda kasy na ten sztuczny, chemiczny sok


ja też grałem i wielka cisza. a syrof faktycznie sztuczny. cos ten konkurs mi sie nie podoba. Wyświetl w wątku >>
0 0

gregory

#5223822 Napisano: 06.06.2012 08:08:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ania1234 napisał(a):

Ciąg dalszy sprawy plagiatu w konkursie Palette.
Osoba, która ukradła moje hasło, notabene zaawansowana forumowiczka, ma pecha, że trafiła na mnie. Jak mnie coś wkurzy to tak drążę aż dopnę swego. I tym razem poruszyłam niebo i ziemię emotka I z tego co się dowiedziałam, to osoba ta poniesie konsekwencję swojego czynu.
Na moim przykładzie widać, że warto dochodzić swoich praw i tępić chamstwo. Zachęcam wszystkich do działania, bo inaczej złodzieje w dalszym ciągu będą zgarniać nagrody naszymi hasłami.


od razu Ci radziłem, żebyś reklamowała jeżeli tak jest jak pisałas.
Wyświetl w wątku >>
0 0

gregory

#5218319 Napisano: 03.06.2012 02:30:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
radosna napisał(a):

anus napisał(a):

ania1234 napisał(a):

iva321 napisał(a):

Są dodatkowe wyniki z Palette.



A mnie zaraz szlag trafi! Właśnie przeczytałam wszystkie dodatkowe hasła I laptopa wygrała pani moim hasłem z zeszłorocznego konkursu, gdzie wygrałam jedną z głównych nagród!!!!! Hasło rozni się tylko nazwą produktu!
Ku*** to teraz trzeba się liczyć, że nasze hasła z Palette będą w tysiącach innych konkursów!!!!

emotka emotka emotka


Aniu, właśnie jedno hasło wydało mi się skądś znajome, teraz już wiem skąd emotka




Napisz, które to hasło. Tym samym napiętnujemy zwycięzcę.


REKLAMUJ. inaczej zawsze znajdą się nieuczciwi. Wyświetl w wątku >>
0 0

gregory

#5214279 Napisano: 31.05.2012 07:33:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
merkana napisał(a):

nataszka napisał(a):

czy Murator się do kogoś odezwał?




nikt się nie chwalił. Swoją drogą, ciekawe jak wielu z nas czeka na wyniki emotka


o jakim konkursie mówicie? po nitce do kłębka? pewnie znowu wygra kolorowa laurka bo tam nagradzali oryginalnośc. dlatego sobie ten konkurs odpusciłem Wyświetl w wątku >>
0 0

gregory

#5207939 Napisano: 28.05.2012 01:03:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ja równiez dostałem na dwa telefony z nałęczowianki, że niestety i tak dalej...
tydzien temu nie dostałem sms-a ale tez nikt nie zadzwonił, że wygrałem. wiec chyba czasem cos sie zawiesza i nie informuja o braku wygranej. Wyświetl w wątku >>
0 0

gregory

#5205694 Napisano: 27.05.2012 05:17:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gracet napisał(a):

sledzislaw napisał(a):

mam takie pytanie, bo po raz pierwszy spotykam się z tego typu sytuacją. jak pewnie z większość z Was wie, brałem udział w 24-godzinnym konkursie Parku Śląskiego. od 17 do 22 miałem pare razy więcej głosów od osoby, która była za mną. potem nagle nie można było zobaczyć, na kogo ile oddano głosów. następnie głosowało na mnie jeszcze ze 150-200 osób i jestem pewien, że NIKT NIE PRZEBIŁ MOJEGO WYNIKU. i hyc - okazało się, że wygrał ktoś, kto najprawdopodobniej miał naprawdę małą ilość głosów. osoba ta ma 111 znajomych na fb, w dodatku nie widziałem, żeby prosiła o głosy na naszym forum albo w ogóle w grupach klikaczy na facebooku. w regulaminie jest napisane 2. Na decyzję jury zdecydowany wpływ będzie miała liczba głosów oddanych na hasło przez użytkowników fanpage’u WPKIW., czyli jeżeli ZDECYDOWANY wpływ mają wyniki, to nimi powinni kierować się organizatorzy, prawda? aktualnie walczę o ujawnienie ilości głosów uczestników, ale organizator milczy... co mam robić? jestem wściekły! emotka


walcz!!!!
w ten sam sposób straciłam nagrodę, bo nie walczyłam:(


dlatego nie gram od roku w konkursach klikanych. tam prawie nigdy nie jest uczciwie. ludzie w ciagu 10 min potrafia zdobyc 10 000 glosow.bzdura i tyle
Wyświetl w wątku >>
0 0

gregory

#5198307 Napisano: 23.05.2012 05:53:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ruda88 napisał(a):

Odnośnie loterii Nałęczowianki - czy do kogoś może dzwonili już z rezerwy? Liczę cichaczem że znajdą się tacy, co nie odbierają telefonu lub wyrzucili nakrętki i wtedy wpadnie jakaś niespodziewana stówka emotka


ja coś zaczynam wątpić w nałęczowiankę. zapas wody na całe lato zrobiony i ciągle cisza w telefonie. Wyświetl w wątku >>
0 0