Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika gregory

gregory

#5207939 Napisano: 28.05.2012 01:03:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ja równiez dostałem na dwa telefony z nałęczowianki, że niestety i tak dalej...
tydzien temu nie dostałem sms-a ale tez nikt nie zadzwonił, że wygrałem. wiec chyba czasem cos sie zawiesza i nie informuja o braku wygranej. Wyświetl w wątku >>
0 0

gregory

#5205694 Napisano: 27.05.2012 05:17:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gracet napisał(a):

sledzislaw napisał(a):

mam takie pytanie, bo po raz pierwszy spotykam się z tego typu sytuacją. jak pewnie z większość z Was wie, brałem udział w 24-godzinnym konkursie Parku Śląskiego. od 17 do 22 miałem pare razy więcej głosów od osoby, która była za mną. potem nagle nie można było zobaczyć, na kogo ile oddano głosów. następnie głosowało na mnie jeszcze ze 150-200 osób i jestem pewien, że NIKT NIE PRZEBIŁ MOJEGO WYNIKU. i hyc - okazało się, że wygrał ktoś, kto najprawdopodobniej miał naprawdę małą ilość głosów. osoba ta ma 111 znajomych na fb, w dodatku nie widziałem, żeby prosiła o głosy na naszym forum albo w ogóle w grupach klikaczy na facebooku. w regulaminie jest napisane 2. Na decyzję jury zdecydowany wpływ będzie miała liczba głosów oddanych na hasło przez użytkowników fanpage’u WPKIW., czyli jeżeli ZDECYDOWANY wpływ mają wyniki, to nimi powinni kierować się organizatorzy, prawda? aktualnie walczę o ujawnienie ilości głosów uczestników, ale organizator milczy... co mam robić? jestem wściekły! emotka


walcz!!!!
w ten sam sposób straciłam nagrodę, bo nie walczyłam:(


dlatego nie gram od roku w konkursach klikanych. tam prawie nigdy nie jest uczciwie. ludzie w ciagu 10 min potrafia zdobyc 10 000 glosow.bzdura i tyle
Wyświetl w wątku >>
0 0

gregory

#5198307 Napisano: 23.05.2012 05:53:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ruda88 napisał(a):

Odnośnie loterii Nałęczowianki - czy do kogoś może dzwonili już z rezerwy? Liczę cichaczem że znajdą się tacy, co nie odbierają telefonu lub wyrzucili nakrętki i wtedy wpadnie jakaś niespodziewana stówka emotka


ja coś zaczynam wątpić w nałęczowiankę. zapas wody na całe lato zrobiony i ciągle cisza w telefonie. Wyświetl w wątku >>
0 0

gregory

#5195744 Napisano: 21.05.2012 05:59:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
odnośnie wyników serenady i innych konkursów gdzie wygrywaja osoby z laurkami. otóz od dzis na każdy konkurs kreatywny bede wysyłal dwa zgłoszenia - jedno zgodne z regulaminem czyli np. sam tekst i drugie wzbogacone o pracę plastyczną. i namawiam by inni również tak robili. w ten sposbó stworzymy solidną konkurencje dla osób które ciagle wygrywaja dzieki laurką. co wy na to? Wyświetl w wątku >>
0 0

gregory

#5191431 Napisano: 18.05.2012 09:24:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
like-a-bomb napisał(a):

z FB

Serenada: Kochani, zwycięzcy zostali wybrani przez jury, zaś regulamin konkursu nie przewiduje publikowania prac.


no to pozdro! pewnie złamali regulamin, wybrali prace graficzne i jest cudnie... ja za ich konkursy i paskudne sery podziękuje, a reklamacji chyba nie piszę, bo już pięknie wydałam na nich, sery 40 zeta, wysyłka 6...


trudno mi sie nie zgodzic. popieram kazde słowo. jakby bylo ok to opublikowaliby prace Wyświetl w wątku >>
0 0

gregory

#5191313 Napisano: 18.05.2012 08:33:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
a swoja drogą to sery maja zupełnie niesmaczne. i nie mowie tego dlatego, że nie wygrałem. Wyświetl w wątku >>
0 0

gregory

#5191305 Napisano: 18.05.2012 08:30:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

gregory napisał(a):

dlatego powinni opublikowac nagrodzone prace. wtedy by sie okazało z czym przegralismy.


Przede wszystkim zobaczycie, że nie tylko jedna pani rękodzieło śle i skończy się denna gadka, że ktoś coś do niej ma emotka


tak czy inaczej to niezgodne z regulaminem Wyświetl w wątku >>
0 0

gregory

#5191286 Napisano: 18.05.2012 08:25:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jenny21 napisał(a):

joan napisał(a):

Fuj.

A wtyki to owszem, ale tylko takie elektryczne.

Niech pokażą prace laureatów lodówkowych, ale WSZYSTKICH emotka

jenny21 - choć nie grałam, rozumiem Twoje rozgoryczenie...



Nie ukrywam wyslalam dwa zgloszenia na swoje nazwisko - sie postaralam, wydawaloa sie ze jest smiesznie i serowo, a potem jak widze ze wygrywa ta Pani o ktorej sie tyle tutaj na forum naczytalam to wiesz ... coż nie zawsze się wygrywa - trochę naiwnościa bylo tez sadzic ze w piatce bede emotka


dlatego powinni opublikowac nagrodzone prace. wtedy by sie okazało z czym przegralismy. Wyświetl w wątku >>
0 0

gregory

#5191279 Napisano: 18.05.2012 08:23:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
linka132 napisał(a):

gregory napisał(a):

wiedziałem, że przejda grajace laurki. a przeciez mialo sie wpisac tekst.




a czy ona przypadkiem nie ma jakis wtyków- przeciez chyba nie mozna miec az takiego farta emotka


ja bede chciał poznac nagrodzone prace. zeby reklamowac trzeba wiedziec za co nagrodzili. bo podejrzewam, że nie za sam tekst. zreszta nie tylko ja to podejrzewam. a jezeli nie za sam tekst to juz jest podstawa do reklamacji. czy tylko ja tak mysle? Wyświetl w wątku >>
0 0

gregory

#5191251 Napisano: 18.05.2012 08:15:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wiedziałem, że przejda grajace laurki. a przeciez mialo sie wpisac tekst. Wyświetl w wątku >>
0 0

gregory

#5190467 Napisano: 17.05.2012 03:22:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ejulek59 napisał(a):

gregory napisał(a):

piekielna napisał(a):

gregory napisał(a):

moze dzis do kogos dzwonili z serenady. nie wierze ze nikt z forum nie wygrał



u mnie cisza, dziwny konkurs emotka


niepoważna jest tak agencja co go organizuje. z wyników zrobili tajemnice jakby chodziło o bezpieczenstwo całego świata.



wczoraj dzwonili koło godz 15 do znajomego, bardzo szybko mówią więc pewnie wszystkich obdzwonili


czyli serenada pozamiatana. ech, szkoda. liczyłem na ten konkurs. ale dziwne, że nikt na forum sie nie chwalil. pewnie znowu jakies grajace laurki wygrały. Wyświetl w wątku >>
0 0

gregory

#5190381 Napisano: 17.05.2012 02:42:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
piekielna napisał(a):

gregory napisał(a):

moze dzis do kogos dzwonili z serenady. nie wierze ze nikt z forum nie wygrał



u mnie cisza, dziwny konkurs emotka


niepoważna jest tak agencja co go organizuje. z wyników zrobili tajemnice jakby chodziło o bezpieczenstwo całego świata. Wyświetl w wątku >>
0 0

gregory

#5190336 Napisano: 17.05.2012 02:23:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
moze dzis do kogos dzwonili z serenady. nie wierze ze nikt z forum nie wygrał Wyświetl w wątku >>
0 0

gregory

#5189681 Napisano: 17.05.2012 08:32:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ludzie, niech ktos zadzwoni do serenady. moze sie czegos dowie, bo mi sie nie udalo Wyświetl w wątku >>
0 0

gregory

#5189426 Napisano: 17.05.2012 05:06:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
moze ktos dzis zadzwoni do serenady? moze wreszcie cos powiedza? jak myslicie Wyświetl w wątku >>
0 0

gregory

#5188599 Napisano: 16.05.2012 02:05:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
a ja ciagle pytam o serenade. dlaczego oni ciagle nie podali nagrodzonych?????????????? ktos jeszcze do nich dzwonil? Wyświetl w wątku >>
0 0

gregory

#5188389 Napisano: 16.05.2012 12:24:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ashley878 napisał(a):

Serenada dalej milczy emotka ?


milczy, milczy. nie wiem dlaczego tak robią i co to za tajemnica, skoro zgodnie z regulaminem wylonili juz zwyciezców. mysle, że juz dawno do nich zadzwonili. do mnie niestety nie. trudno Wyświetl w wątku >>
0 0

gregory

#5186145 Napisano: 15.05.2012 10:14:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gregory napisał(a):

ashley878 napisał(a):

gregory napisał(a):

ponawiam pytanie o serenade. moze ktos do nich dzwonił i cos wie?



Pani w Wizard nie udziela żadnych informacji (przynajmniej mni ;/)


no to nie tylko tobie. nie rozumiem co to za tajemnica powiedziec czy powiadomili już zwycięzców...


smiem twierdzic, ze juz pozamiatane. mysle ze ci co wygrali, juz o tym wiedza. na stronie serenady nic nie ma, ale ta weryfikacja paragonów pozwala sadzic, że juz zawiadamiali. no cóz, konkurs kreatywny to i w gust jury ciezko sie bylo wbic pewnie. Wyświetl w wątku >>
0 0

gregory

#5185873 Napisano: 15.05.2012 07:44:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asia670 napisał(a):

powiedzcie proszę,czy jeśli w konku nałeczow.dostawałam w poniedziałki sms-a o niewygraniu,a wczoraj nie,to jest szansa że cos wpadnie?


tez sie zastanawiam, bo tez nie dostałem. ale nie licze na wiele, bo o wygranej chyba tez w poniedziałki powiadamiaja Wyświetl w wątku >>
0 0

gregory

#5185859 Napisano: 15.05.2012 07:34:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ashley878 napisał(a):

gregory napisał(a):

ponawiam pytanie o serenade. moze ktos do nich dzwonił i cos wie?



Pani w Wizard nie udziela żadnych informacji (przynajmniej mni ;/)


no to nie tylko tobie. nie rozumiem co to za tajemnica powiedziec czy powiadomili już zwycięzców... Wyświetl w wątku >>
0 0