Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalisto1986

kalisto1986

#6299455 Napisano: 12.12.2016 19:53:18 w Przedszkolaki i przedszkola :)
benasia napisał(a):

jakie fajne zabawki polecacie dla 5 -latka? Piasek kinetyczny mamy, rózne klocki też. Może podpowiecie co fajnego mogę kupić?

Macie rzepy? Mozaikę quercetti, koła zębate. z play doh fajna jest remiza strażacka. Fajna gra planszowa.

Pelno tego. ja aktualnie wypaliłam się przez te wszystkie prezenty emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6298304 Napisano: 09.12.2016 11:12:04 w Przedszkolaki i przedszkola :)
Ja ogólnie melissa&dough uwielbiam.
Mam całe długie listy zabawek raczej kreatywnych i nie drogich. 
Jest pełno fajnych gier, memory dotykowe,  zapuchowe.  klocki kukurydziane (łączy się je wodą). 
Zastanawiamy się nad klockami magnetycznymi, ale oryginalne powalają ceną w stosunku do ilości,  a podróbki wolałabym sprawdzone.
Fajne są tez klocki koła zębate, przeróżne pieczątki. drewniane skrzynki z magnesami  (po jednej stronie tablica na pisaki suchoscieralne, po drugiej na tradycyjną krede). Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6298248 Napisano: 09.12.2016 09:28:33 w Przedszkolaki i przedszkola :)
kumulacja napisał(a):

Zaproponujcie coś ciekawego i rozwijającego dla dwuletniej dziewczynki - poza lalkami, klockami czy przytulankami.

Pewnie trochę późno, ale:
Klocki mini wafle marioinex  (czekamy na nie, ale wiem, że są świetne).
Piasek kinetyczny.
Nie wiem jak mała radzi sobie kreatywnie, ale jeśli da rade to baaaardzo polecam rzepy do układania - są rewelacyjne .
Kulodrom
Zamki z melissa&dough 
Mozaika quercetti 
I mogę tak wymieniać i wymieniać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6297112 Napisano: 07.12.2016 08:23:55 w Biedronka
alesk napisał(a):

ophaal napisał(a):

a kiedy można się spodziewać powiadomień z 1grudnia z drGerarda?


w tamtym tygodniu były w czwartek  :)

Były w środę i teraz również muszą być dzisiaj emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6294353 Napisano: 01.12.2016 16:44:34 w Biedronka
zaczytana-pola napisał(a):

  • Mam prośbę. Czy ktoś mógłby podać  2 i 3 cześć smsa?

2/3 dane adresowe, nr telefonu i oswiadczenia (zalaczniki do regulaminu dostepne na www.jet.com.pl) na adres:
3/3 JET, ul.Usypiskowa 12, 02-386 Warszawa, z dopiskiem "Slodkie Swieta z dr Gerard". Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6294334 Napisano: 01.12.2016 16:30:44 w Biedronka
melissa napisał(a):

marzenier napisał(a):

Z ciekawości ...
Oni auto tez sms puścili ?
Toż to idzie na zawał zejść jak np.untie pół tekstu emotka

zwłaszcza, że tu dochodzą aż 3 SMSy - pierwszy z określeniem wygranej może zaginąć w akcji;)

U mnie tak właśnie na chwile zaginął emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6294161 Napisano: 01.12.2016 13:47:20 w Kaufland konkursy
Jeszcze chyba nigdy się nie stało się tak, żeby wyniki konkursu z większą ilością aut, nie były komentowane na forum (od złej strony). 
Może zamiast doszukiwać się błędów innych to zdrowiej przyjąć brak wygranej na klatę ?  
Zapewne aut na forum jest więcej niż 2, ale nikt z chociaż trochę rozwiniętym instynktem przetrwania nie pochwali się głośno.

A swoją drogą czasami zastanawiam się, czy wole przegrać z dobrym filmem, czy z hasłem wywlekajacym wszelkie choroby rodzinne i biedę. .. A niestety to norma, nawet przy malutkich nagrodach.

Ja tam gratuluję każdemu kto wygrał audi i życzę, żeby to autko zmieniło ich życie ; ) Wyświetl w wątku >>
3 arya, kemli, slavek 0

kalisto1986

#6291354 Napisano: 27.11.2016 00:07:56 w Biedronka
Dolly przecież ja nie groźna emotka

Co do ilości, żeby to było coś co kusi smakiem... A tak sama też nie szaleje. Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6291352 Napisano: 27.11.2016 00:05:48 w Biedronka
escada napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

Przychodzą wam normalne zwrotki z dr Gerard? 
Zaraz cala kartę ogołocę, bo ciągle mam zwrotkę:
Wyślij smsa jeszcze raz, ale zgodnie ze schematem... - wysyłam idealnie ze schematem emotka

może gdzieś niepotrzebnie kropkę wstawiasz albo spację?sprawdż dokładnie poczatek:)

Wszystko było dobrze napisane, ale... Kopiowalam z pliku do telefonu, być może coś się nadpisało. jak przepisałam ręcznie to poszło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6291332 Napisano: 26.11.2016 22:38:05 w Biedronka
staszek napisał(a):

vivi napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

Przychodzą wam normalne zwrotki z dr Gerard? 
Zaraz cala kartę ogołocę, bo ciągle mam zwrotkę:
Wyślij smsa jeszcze raz, ale zgodnie ze schematem... - wysyłam idealnie ze schematem emotka

ja wysyłałam po 19, zwrotka normalnie przyszła

Ja niedawno wysyłałam i też przyszła bez problemu.

Mi z dwóch nr nie idzie, już nawet nie pisze ile kasy wyladowalam na próby. 
Nawet okulary założyłam, żeby sprawdzić czy w oczach mi się nie mieni emotka Wyświetl w wątku >>
1 maryam 0

kalisto1986

#6291327 Napisano: 26.11.2016 22:16:58 w Biedronka
Przychodzą wam normalne zwrotki z dr Gerard? 
Zaraz cala kartę ogołocę, bo ciągle mam zwrotkę:
Wyślij smsa jeszcze raz, ale zgodnie ze schematem... - wysyłam idealnie ze schematem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6290431 Napisano: 24.11.2016 23:00:56 w Smolar
edzia21 napisał(a):

bethan napisał(a):

Nie powinien dostać sms'a nikt, kto nie brał udziału w tej promocji, jest to bezdyskusyjne. W to, że zmienią swoje praktyki nie wierzę, bo przyświeca im jeden cel - tępić konkursowicza, co swego czasu nawet werbalizowali.

A najbardziej przykre w tym jest to...że to właśnie MY dajemy im możliwość robienia $$$.
Smolar powinien opanować podstawowe zasady symbiozy  emotka
Zastanawia mnie jedno, po co im numer i seria dowodu osobistego? http://www.smolar..._laureata_Tetley.pdf Dorobili nową kolumnę w excelu?  emotka

Kiedyś też brali to.
I właśnie trzeba to zaznaczyć w piśmie do GIODO.
Na nagrody, ktire nie podlegają opodatkowaniu, nie potrzebne są takie dane. Jeśli oprowadzany jest podatek to wystarczy pesel. A oni (i w tym przypadku nie tylko oni), naduzywają tych danych. Wyświetl w wątku >>
1 ziolko 0

kalisto1986

#6290341 Napisano: 24.11.2016 20:51:23 w Smolar
picola napisał(a):

giulietta napisał(a):

trochę dziwne te wszystkie negatywne komentarze i nie chodzi o to, że wygrywam w Smolarze, bo moją (naszą) statystykę najlepiej oddaje refren "Ty jedna na milion...." https://www.youtu.../watch?v=0OTIhqEUeGo  a wracając do sedna sprawy to przecież taki konkursowy numer nie należy do agencji tylko do firmy zewnętrznej i to raczej tu trzeba się dopatrywać "POMYŁEK"......... a nie macie tak, że wysyłacie smsa do agencji X na numer XXXX, którego wcześniej używała agencja Y i wraca wam treść tego smsa do agencji Y??, który w fonie już dawno jest historią.... ?

Nie, nie mam tak, a sprawa nieuprawnionego przechowywania i przetwarzania danych osobowych przez agencję jest naruszeniem prawa. Jeśli udostępniam dane osobowe (nr telefonu jest taką daną) na potrzeby konkursu XXX, to z chwilą zakończenia procedury reklamacyjnej w tym konkursie, dane powinny ulec zniszczeniu. Akurat trochę "siedzę" w ochronie i  przetwarzaniu danych osobowych i akurat tutaj Smolar zawinił na całej linii. Pytanie, czy będą odważni, aby zgłosić to do GIODO

Będą,  będą i nie tylko do GIODO, ale i do izby celnej.
Jakieś rady co do konstrukcji pisma ? Wyświetl w wątku >>
1 luko922 0

kalisto1986

#6290338 Napisano: 24.11.2016 20:49:29 w Smolar
giulietta napisał(a):

trochę dziwne te wszystkie negatywne komentarze i nie chodzi o to, że wygrywam w Smolarze, bo moją (naszą) statystykę najlepiej oddaje refren "Ty jedna na milion...." https://www.youtu.../watch?v=0OTIhqEUeGo  a wracając do sedna sprawy to przecież taki konkursowy numer nie należy do agencji tylko do firmy zewnętrznej i to raczej tu trzeba się dopatrywać "POMYŁEK"......... a nie macie tak, że wysyłacie smsa do agencji X na numer XXXX, którego wcześniej używała agencja Y i wraca wam treść tego smsa do agencji Y??, który w fonie już dawno jest historią.... ?

Agencja wykupuje aplikacje / bramkę z której sama wysyła smsy. Tylko w przypadku małych firm, których nie stać na opłaty/ jest dla nich to nieoplacalne, smsy wysyła za nich firma zewnętrzna. 
To ich baza się posypała, a wiadomo,  że przetrzymuja dane od dawna, teraz dali na to tylko kolejny dowód. Wyświetl w wątku >>
1 slonko365 0

kalisto1986

#6290245 Napisano: 24.11.2016 19:00:30 w Smolar
cc_investigator napisał(a):

Nie, kreatywny.

A już myślałam, ale jeśli wypłynęły tez dane z loterii to nie tylko GIODO, ale też izba celna może być zainteresowana... Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6290242 Napisano: 24.11.2016 18:56:34 w Smolar
Czekajcie... Tetley to była loteria?  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6290144 Napisano: 24.11.2016 17:28:46 w Smolar
emanuela24 napisał(a):

o.lukasz napisał(a):

ktoś zna się na przepisach i wie co napisać w zgłoszeniu do GIODO
żeby ich ruszyli?

też byłabym wdzięczna za takie informacje - co konkretnie pisać, aby im ktoś nalot zrobił i aby musieli czarne listy zlikwidować  emotka

Tez poproszę o informacje. Wyświetl w wątku >>

kalisto1986

#6290137 Napisano: 24.11.2016 17:23:25 w Smolar
rpk napisał(a):

o.lukasz napisał(a):

ktoś zna się na przepisach i wie co napisać w zgłoszeniu do GIODO
żeby ich ruszyli?

Nie wiem o co wam chodzi emotka Smolar to agencja chyba najbardziej przychylna graczom. Nie są doskonali i czasem im się też jakaś wpadka zdarzy. Takie życie. Co ciekawe u mnie na telefonach żadnego sms  nie było. Może wysłali tylko na numery z "czarnej listy" emotka

Smolar przychylne emotka

Agencja nie ma być przychylna, ani miła,  ani ... Agencja ma przeprowadzić konkurs zgodnie z umowami, ktire podpisują i wybierać laureatów nie patrząc na to, czy grają dużo, czy malo. Czy z tego numeru grała Stasia, czy Asia, czy mieszkała ona w wypierdku, a teraz w kuźni.  
Agencja nie ma przechowywać naszych danych i robić z nimi co chce i nie ma przypisywać numerów do  tych danych, ani w nich mieszać. 
Nie zapomnijmy, że większości z nas mają pesele i nr dowodów!

Mają przeprowadzić konkurs, przeczytać wszystkie zgłoszenia,  sprawdzić przesłane dokumenty, wysłać nagrody i skasować zdobyte dane. Wtedy jest to rzetelne i za to zgarniają kasę. 
Jeśli agencja przechowuje dane bez zgody, robi z nimi co chce, to nie jest przychylność, ani rzetelność,  bo to regulują przepisy.  Wyświetl w wątku >>

kalisto1986

#6290110 Napisano: 24.11.2016 17:05:39 w Smolar
taalvikki napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

zazulek napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

melissa napisał(a):

Dotarło i do mnie - a od dawna omijam ich loterie szerokim łukiem. Ostatnio zagrałam u nich jakiś rok temu. Przydałoby się powiadomić GIODO!

Tez jestem tego zdania.  Im więcej osób powiadomi to może w końcu skończy się ich ciągle przetwarzanie danych i  dopasowanie numerów do nazwisk.

Jeśli nie udaje Wam sie wygrać to nie znaczy źle o agencji. SMOLAR jest jedną z najlepszych agencji - sprawdźcie recenzje o nich. Solidnie weryfikują zgłoszenia i mimo, że kiedyś odrzucili moje zgłoszenie to patrze obiektywnie i pod względem pracy nie mam zastrzeżeń. Każdemu może nawalić system! Szybko wysłali przeprosiny

Ja Ciebie proszę Ty chyba nie wiesz co piszesz.
Nikt tutaj nie pisze o braku wygranych, to po pierwsze.
po drugie smolar NIGDY nie była solidną agencja, chyba, że dla zleceniodawców. Od zawsze naduzywali przetwarzanie danych. Od zawsze losowali zamiast czytać zgloszenia. I od zawsze zwracali uwagę jakie numery nagradzajai czym.
I wie to każdy,  kto trochę już gra.

A recenzje to ja też mogę napisać jak to "moja" firma jest solidna. To żaden dowód na faktyczną solidność, skoro wpadka goni wpadkę. 


dziś smolar odwalił szopkę, to fakt, ale opowieści o tym, że zawsze losują zamiast czytać, uważam za szopkę jeszcze większą. no, chyba, że ktoś ma na to solidne dowody. ja ich nie znam.

Na forum było już na to wystarczająco dowodów ; ) Jeśli ktoś wygrywa hasłem składającym się z dwóch bezsensownych słów,  bo przez przypadek wysłał za szybko smsa, albo hasłem o całkowicie  innym produkcie, to chyba o czyms świadczy?  
 Zresztą smolar tylko potwierdzał to tym, że publikował wygrane hasła i pokazując ich jakość.  I nie mówię tutaj o subiektywnej oceni, bo wiadomo, że każdemu podoba się ci innego, ale mówię o hasłach z kosmosu. 

Dużo, by pisać, ale to, że losują dla mnie jest pewne.

Zresztą rozwiązywanie konkursów na hasła przy jednoczesnym czytaniu wszystkich zgłoszeń jest całkowicie niemożliwe (biorąc pod uwagę ilość zgloszen) Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6290089 Napisano: 24.11.2016 16:58:29 w Smolar
sylzab2294 napisał(a):

darog napisał(a):

1 sms z wygrana wyjaśniony.
koleżanka brała udział pierwszy raz w konkursie i wygrała wódkę żubrówkę..choc chciała rower  tamdem..konkurs
był w carrefour- organizator Smolar..

reszta nie do sprawdzenia z którego konkursu dane zostawili...

z warki, loterii w buedronce emotka
Moja niekonkursowa całkiem koleżanka grała tylko tam i też dostała sms i już do mnie dzwoniła co to znaczy emotka
I u mnie to by się pokrywało z numerami, które rzekomo wygrały ....

To była cała ogólna baza, bez szczególnego konkursu ; )
Za dużo naladowalido tego garnka i wykipiało im. Teraz śmieją się,  że puszcza jakieś przeprosiny, ewentualnie rzucą jakimiś ochlapami i konkursowiczka zapomną o sprawie. 
W końcu to taka rzetelna agencja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0