Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalisto1986

kalisto1986

#6044970 Napisano: 15.07.2015 19:25:19 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

bridget napisał(a):

moze ktos z Was ma na sprzedaz uzywany Puky LR M, mam po Wikim rowerek biegowy ale za duzy, a na nowego wydac 240 na kilka miesiecy  to bezsensu albo moze cos polecicie?:)  dla 21 miesiecznego dziecka;)

Poluj na allegro. Ostatnio aukcja się skończyła na 100zł.

Używane puky w dobrym stanie nie są dużo droższe niz nowe niestety.
Keiti czemu na kilka miesięcy ? Jego dosyć dobrze się reguluje, powinien przejeździć minimum 2 sezony, jak nie 3.
Ja polecam puky z całego serca, zresztą możesz zobaczyć u mnie na fb co Bartek robił na nim na samym początku Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6043317 Napisano: 11.07.2015 22:56:21 w TESCO konkursy
Chyba za szybko się cieszyłam z tego, że udało się zarezerwować tą kolonie,  którą chcieliśmy ... dzisiaj dostalam informacje, że akurat ta nie odbędzie się i musimy wybrać jedną z czterech zaproponowanych. Jedyny plus, że miejsce w hotelu jest na 100% zarezerwowane Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6043104 Napisano: 10.07.2015 23:48:07 w TESCO konkursy
emanuela24 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

Ufff u mnie zarezerwowane emotka
Przychodzi później jakies potwierdzenie na meila ?


ja nie mam żadnego potwierdzenia na @
wydrukowałam umowę i mam nadzieję że wystarczy

Mamy już wszystko emotka
To teraz matki będą płakać emotka emotka emotka

Jedzie od nas jakieś dziecko na "moja pierwsza kolonia w górach" turnus od 4 sierpnia ? Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6043101 Napisano: 10.07.2015 23:42:25 w TESCO konkursy
Ufff u mnie zarezerwowane emotka
Przychodzi później jakies potwierdzenie na meila ? Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6043097 Napisano: 10.07.2015 23:25:06 w TESCO konkursy
Ja już pogodziłam się z tym Zakopcem, wręcz teraz chce go, więc niech nie świrują i ślą te vouchery, bo jedna kolonia nie ma już miejsc w tym terminie, który nam pasuje, została jeszcze jedna Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6043094 Napisano: 10.07.2015 23:19:17 w TESCO konkursy
emi starzeje się, bo nigdy nie panikowałam, a tu mam stres, że nie będzie koloni. Już na jednej nie ma miejsc  emotka


Mahuska gdzie wybraliście ? Pamiętaj, że jeśli ten sam termin i hotel to i tak będą się widzieć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6043089 Napisano: 10.07.2015 23:12:09 w TESCO konkursy
jokan napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

o której dostaliście vouchery ? U mnie cisza emotka

22:09

No to chyba zaczynam się martwić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6043085 Napisano: 10.07.2015 23:05:14 w TESCO konkursy
o której dostaliście vouchery ? U mnie cisza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6043055 Napisano: 10.07.2015 21:32:35 w TESCO konkursy
maa dlatego właśnie mój syn jedzie z kuzynem.  Jedynie obawiam się, że hotel zamienią w ruinę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6042890 Napisano: 10.07.2015 15:09:23 w TESCO konkursy
maa napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

mahuska napisał(a):

Moze zrobią dodatkowa grupę na Mazurach dla konkursowiczówemotka


dzwoniłam do kompasa Pani nic nie wie odnośnie dorzucania jakichkolwiek kolonii
taka jest umowa z tesco że wybieramy to co zostało i tyle
oni nie odpowiadają za brak miejsc - ogólnie zlewka totalna na zasadzie twój problem emotka
Pani mówiła że została Jura i Zakopane i tam proszę dziecko wysłać - pytałam co będzie jeśli dziecko zacznie płakać ? Pani odpowiedziała zadowolona z siebie że trzeba wtedy po dziecko przyjechać (szkoda tylko że na drugi koniec Polski bo oni nie potrafili dla konkursowiczy zaklepać miejsc w kilku miejscach w kraju tak żeby każdy mógł coś w miare blisko zarezerwować ) emotka

rzeczywiście organizacja tego konkursu pozostawia wiele do życzenia. Ja rozumiem wybierać w ramach wolnych miejsc w biurze podróży ale spośród wszystkich sprzedawanych a nie tylko spośród kilku wybranych. Po pierwszym etapie było naprawdę dużo fajnych propozycji - morze, Mazury, góry i nawet Hiszpania.

Ja z nimi rozmawiałam chyba 2 dni temu, to Pani mówiła, że na Kaszubach na sierpień chyba wcale nie było terminów, za to w górach powinno dla wszystkich starczyć i może być tak, że coś dorzucą.
Też baaaardzi boję się tych gór, bo ja nawet nie mam najmniejszych szans, że pojadę jeśli młody będzie tęsknił. Jedyne pocieszenie jest takie, że siostra ma opcję, że być może pojedzie też do tego samego miasta tak w połowie turnusu jesli będzie pisk.
Ehhh szkoda mi tych kaszub, bo byłabym zdecydowanie spokojniejsza emotka

Mogli dać chociaż morze, mimo, że nie chciałam morza, to jednak dla mnie to mniejsza odległość jakby coś się działo. Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6042703 Napisano: 10.07.2015 09:33:55 w TESCO konkursy
emanuela24 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

mahuska napisał(a):

xena napisał(a):

nikt się nie orientuje kiedy będą vouchery na kolonie?? bo zaczyna się robić kompletna kicha!! nie ma morza, nie ma Mazur, co lepsze wg mnie kolonie -brak miejsc...wolne terminy -od 11 lipca -super! do MC nie idzie się dodzwonić -cały czas zajęte


ja tez wypatruje, maleńki wybór został, zwłaszcza ze mnie tylko pasuje ta końcówka lipca emotka Kurcze może jak zaczniemy zebrać u Kompasa to dołożą troszke Mazuremotka

Z informacji od kompasu być może coś dołożą .... ale na pewno nie kaszuby. Skoro nie będzie Kaszub w tym terminie co mnie interesuje mam nadzieje, że gór starczy emotka


Wybrał ktoś Zakopane w sierpniu w kategorii wiekowej 5-9 lat ?

 Kali powiedz że żartujesz z tymi Kaszubami - bo dla mnie tylko tam kolonia wchodzi w grę (mały jedzie pierwszy raz sam, nie zna nikogo) i liczymy sie z tym że po 2 dniach będziemy go odbierali jak coś będzie nie hallo (nie mam pojęcia jak zareaguje)
nie wyślę na pierwsze kolonie dziecka gdzieś daleko emotka

Niestety dowiadywalam się emotka  Mój też jedzie pierwszy raz, tylko,  że z kuzynem i ja niestety raczej nie będę miała możliwości zabrania go wcześniej,  dlatego rozmawiamy o tym.  Też wolalabym kaszuby,  bo tam jednak łatwiej nam podjechać Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6042602 Napisano: 09.07.2015 22:20:17 w TESCO konkursy
mahuska napisał(a):

xena napisał(a):

nikt się nie orientuje kiedy będą vouchery na kolonie?? bo zaczyna się robić kompletna kicha!! nie ma morza, nie ma Mazur, co lepsze wg mnie kolonie -brak miejsc...wolne terminy -od 11 lipca -super! do MC nie idzie się dodzwonić -cały czas zajęte


ja tez wypatruje, maleńki wybór został, zwłaszcza ze mnie tylko pasuje ta końcówka lipca emotka Kurcze może jak zaczniemy zebrać u Kompasa to dołożą troszke Mazuremotka

Z informacji od kompasu być może coś dołożą .... ale na pewno nie kaszuby. Skoro nie będzie Kaszub w tym terminie co mnie interesuje mam nadzieje, że gór starczy emotka


Wybrał ktoś Zakopane w sierpniu w kategorii wiekowej 5-9 lat ? Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6041427 Napisano: 07.07.2015 21:42:15 w TESCO konkursy
jokan napisał(a):

bzowapani napisał(a):

jokan napisał(a):

jokan napisał(a):

maria1980 napisał(a):

A jak to jest z tymi koloniami ,bo na sierpien praktycznie terminów brak ? Został tylko lipiec czy ja czegoś nie ogarniam ?  

a czemu piszesz ze na sierpien juz nie ma?

Bo jak daje dostępne terminy to przy każdej sierpniowej pisze ,zeby zapytać o wolne miejsce ...i nie wiem czy to oznacza ,ze juz nie ma czy co emotka  a przeglądam stronę na iPadzie ,bo się wczasuję i mam trudności z przeglądaniem stron emotka  

masz rację, ja też to zauważyłam...będzie problem, bo nie będzie w czym wybrać...Połowa terminów niedostępna, większość od 11-go lipca emotka



to bez sensu, to powinni zarezerwowac dla nas jakies miejsca

a w regulaminie cos takiego bylo, ze niby jak juz nie ma w czego wybierac to nagroda przepada....cos czuje, ze to ZONK bedzie, a potem jak dziecku wytlumaczyc ze jednak nie pojedzie?emotka emotka

Nie straszcie, bo też zwróciłam na to uwagę, a syn wcześniej niz w sierpniu nie pojedzie. 
Jakby ktoś mógł do nich zadzwonić rano to proszę o pw, jak nie to sama zadzwonię po pracy,  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6041334 Napisano: 07.07.2015 18:55:17 w TESCO konkursy
Jakby ktoś sprzedawał kolonie to proszę o propozycje na pw - chcialabym, żeby syn pojechal z towarzystwem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6040830 Napisano: 06.07.2015 19:49:24 w TESCO konkursy
is77 napisał(a):

jak to do jutra? nie było 2 dni od posiedzenia komisji?

2 dni robocze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6040814 Napisano: 06.07.2015 19:29:36 w TESCO konkursy
Ciii do jutra mają czas, pewniw czytają wszystkie hasła emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6040693 Napisano: 06.07.2015 15:28:40 w TESCO konkursy
Mam nadzieje, że MC pilnie czyta smsy z kolonii, dlatego jeszcze jch nie puścili. I nie usłyszymy "laureaci zostali już powiadomieni" Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6040096 Napisano: 03.07.2015 21:58:37 w TESCO konkursy
kalka napisał(a):

Pani z KOMPASU zapewniała, że dla konkursowiczów teskowiczów będzie oferta z koloniami nad morzem w Jastrzębiej Górze ale okazuje się że morza nie ma   Okazuje się też, że cena  2000 zł (bo na tyle Kompas wycenia niektóre z podanych ofert) nie zawiera dojazdu i wycieczek   

Moje dziecko jest właśnie na kolonii nad samym morzem, w cenie 540 zł (oferta 599 ze strony, ale stali klienci i rodzeństwo mają zniżki, a poza tym każdy kto nagocjuje ma tam zniżki )  jest wycieczka autokarowa, całodzienna zabawa w parku linowym, zajecia taneczne z instruktorem tańca (w tej cenie też nie ma dojazdu)  Jeśli ktoś poszukuje to polecam extraobozy.pl, moje dziecko już trzeci raz wyjechało z tą firmą i jest mega zadowolone. 

Czyli nie ma dojazdu ?? Ciekawe co na to organizator konkursu, bo wg regulaminu dojazd jest zapewniony Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6036734 Napisano: 25.06.2015 13:48:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Podpowie mi ktoś ile kosztują piwa Łomża i gdzie na pewno je dostane ? Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6035965 Napisano: 23.06.2015 23:52:42 w SZUKAM....
magnus napisał(a):

vickichelm napisał(a):

magnus napisał(a):

szukam @ do TQ

kaufland@tqg.pl emotka

Dzięki emotka  
ten mam, szukam jeszcze jakiegoś  emotka

biuro@tqg.pl
ekupon@tqg.pl Wyświetl w wątku >>
0 0