Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalisto1986

kalisto1986

#5997958 Napisano: 28.03.2015 22:06:31 w Konkursowiczki w ciąży
dzasmina napisał(a):

aaa dzięki dziewczyny. pytam, bo starsza choć ur tydzień po terminie nie miała żadnych problemów ze skórą, natomiast młody miał suchą, a nawet bardzo suchą skórę.

Taka sucha skóra to może być objaw przenoszenia. Ja Bartka urodzilam pod koniec 41 tygodnia. Linomag ( chyba nic nie pomieszalam) taki żółty moment sobie poradzil Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5997956 Napisano: 28.03.2015 21:53:58 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

Kali nie wiem jak dokładnie który model się nazywa ze stacyjkowa ale kiedyś w sklepie dzieciecym jak ogladaliśmy i zastanawialismy sie nad zakupem to okazało sie ze jedne jeżdżą lokomotywy same a drugie to jakis przycisk jest a torze co wciaga i tylko zjeżdża lokomotywa bo jest taka "zwykła" a nie samojezdna.


A czy któras ma moze ochraniacze z decathlona? Jak wypadają rozmiary XXS i XS?

Tak dokładnie właśnie wyczytałam ze najpierw byla seria die cast, później stack track - tą mozna rozbudować w górę i jest pełno zestawów. Jest jeszcze motorised i tutaj kolejki są samojezdne. Szukam teraz czy kolejka z motorised pasuje rozstawrm kół do stack tracka, bo wtedy byloby super z uwagi na tak dużą możliwość rozbudowy Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5997922 Napisano: 28.03.2015 19:41:56 w Konkursowiczki w ciąży
Dzasmina w zgieciach zwlaszcza w nadgarstkach i przy nóżkach pękająca skóra taka bardzo sucha.


Dziewczyny miala któraś moze trasy tomy stacyjkowo ? Potrzebuje rady czy po pierwsze 2 latek zainteresuje się tym i po drogie czy seria stack track i didi cast różni sie czymś od siebie i czy łączą się razem ? 
Kota dostane dla każdego dziecka mam prezenty na zajączka tylko Bartkowi nie mam pojęcia co kupic emotka  kocha jeździć na czymś, ale takie gadżety mamy po domisiu. Kocha stacyjkowo  i peppe i myślałam coś z tego kupić. Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5997361 Napisano: 26.03.2015 21:06:11 w Kupię...
kalisto1986 napisał(a):

Grzecznosciowo szukam tabletu i telefonu. Nie ma określonego modelu jednak raczej w przystępnej cenie 200-500 zł. Oferty wraz z ceną z wysyłką Proszę na pw

Poszukiwany również niedrogi notebook Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5997072 Napisano: 26.03.2015 10:20:49 w Konkursowiczki w ciąży
My mieliśmy komode kapielowa z przewijakiem, wanienką i poleczkami jak dla mnie to jedna z bardziej potrzebnych gadżetów. Najczęściej używamy do kąpieli babydream, czasem tylko inne jako przerywnik. Smarowanie bylo tylko po porodzie specjalnym aptecznym linomagiem w miejscach gdzie skora miala objawy przenoszenia ciąży. Później tylko od czasu do czasu. Kremów przeciw odparzeniom nie stosujemy jeśli nie ma takiej potrzeby. A do prania tylko żele - ale to dlatego, że ja proszków bardzo nie lubie nawet dla nas.  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5996453 Napisano: 25.03.2015 10:34:25 w Konkursowiczki w ciąży
Wode mam okropną i właśnie dlatego dobry żel do mycia załatwia sprawę, a w gorszych przypadkach są oleje np ze slodkich migdalow, czy oliwa z oliwek. Balsamy owszem też ale takie, które faktycznie nawilżają bez większości składników drazniacych. Ja mam porównanie bo sama kiedyś nie pqtrzalam na składy tak jak teraz, więc nie piszę tego by pisać. Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5996436 Napisano: 25.03.2015 10:23:37 w Konkursowiczki w ciąży
Dolly ale ograniczenie chemii raczej szkody nie przyniesie, a jej nadmierne stosowanie tak. Mam kuzynke, ktora prawie do kazdego obiadu uzywa mixy fixy i inne śmieci, dzieci też to jedzą, a ciagle sie dziwi ze maja alergię i ciągle chorują- no sorry ja tu widze główny powód. Nie kupi dzieciom zelu do mycia z dobrym skladem tylko emolient ze skladem, ktory tylko moze pogorszyc. Ja przez to przechodzilam, moze nie tak jak większość, ale po tym jak zwracam na takie rzeczy uwagę widze ile to zmienia. Wiec nie ma tu z czego się nabijać, by nie zawsze rozwój technologii i postęp jest dobry dla nas i trzeba do tego podchodzić z głową a nie wierzyc w każdą reklame Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5996425 Napisano: 25.03.2015 10:14:48 w Konkursowiczki w ciąży
dolly napisał(a):

icotynato napisał(a):

tato999 napisał(a):Drogie mamusie do rozwiązania jeszcze a może tylko 3 miesiące emotka znacie jakieś stronki gdzie za rejestracje dostaje się próbki kosmetyków itp. dla dzieciaczka? Jeśli mogę prosić proszę o przesłanie na pw 

To co za darmo to sama chemia, dziecko wystarczy kąpać w czystej wodzie z dodatkiem gliceryny, z kremami na odparzenia też trzeba mocno uważać (najlepiej nie dopuszczać do odparzeń), chusteczek nawilżających tez nie wolno używać("może tylko od święta")-dziecko trzeba podmywać czystą wodą . My jak sie urodziliśmy to nikt Nas nie faszerował taką chemią tak teraz faszeruje się dzieci a potem rodzice się dziwią skąd problemy z alergiami i innymi chorobami. Ja tym sposobem wychowałam pierwsze dziecko i następne też tak zamierzam emotka .

Tak, tak, jeszcze pieluchy tylko tetrowe i pranie w garze tylko przez gotowanie.
a czym nawilzasz skórę malenstwa? Tluszczem zwierzecym?
Bez przesady.

Może ja nie jestem, aż tak radykalna jak icotynato ale ma rację. Teraz masę osób nie patrzy na składy tego co jemy i co używamy, a tak na prawdę do końca nie wiadomo jak to dziala na nas czy nasze dzieci. Są bardzo dobre z dobrym składem i nie drogie kosmetyki dla dzieci,po które z decydowanie lepiej sięgnąć niż te reklamowane przeladowane chemicznym g... ( np babydream, chusteczki fitti lub te z netto)
Ps pieluchy tetrowe są o wiele zdrowsze od pampersow i od dawna nie są tak trudne w użytkowaniu jak za naszego dzieciństwa. Niemowlak poza niektorymi przypadkami nie potrzebuje nawilżenia skóry ... właśnie przez wszędzie atakujące reklamy ludzie popadają w przesade, ktora nie zawsze jest dobra
Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5995548 Napisano: 23.03.2015 12:35:35 w Konkursowiczki w ciąży
koper napisał(a):

Ten mały puky to petarda! Jest leciutki i łatwo się go nosi "na biodrze" jak dziecku się znudzi jeżdżenie. Kupiliśmy nowy i córeczka intensywnie jeździła na nim 2 sezony, jeden sezon jeździła córeczka znajomych i po 3 latach dalej wygląda jak nowy, myślę, że spokojnie i bez obaw można kupić używany.  

Wlasnie ja tez same świetne opinie. Na używane patrzę zwlaszcza ze moge kupic nawet różowy bo mąż może wymalowac co tylko na nim zechcę.
Ale o ebayu faktycznie nie myślałam wieczorem poszukam Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5995533 Napisano: 23.03.2015 12:18:53 w Konkursowiczki w ciąży
Tak mówię o tym malutkim puky
 Bartuś bez butów ma długość nóżek 29 cm o ile dobrze zmierzylam. Co do używanego to nie mam z tym problemu jednak najpierw przymierzymy się do chicco, bo jak na swoją cene ma na prawdę swietnne opinię Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5995036 Napisano: 20.03.2015 23:38:14 w Konkursowiczki w ciąży
size  aaa ubij mnie, bo zapomniałam, a kilka razy dziennie koło niej przechodzę wychodząc z klatki emotka  Mam teraz kilka dni wariackich i jestem tak zakręcona, że szok
Nie identyczna, ale bardzo podobna do naszej http://allegro.pl...6386_Hulajnogi-86394

Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5995024 Napisano: 20.03.2015 23:04:50 w Konkursowiczki w ciąży
dianek ale tak na prawdę to puky ma normalne te kółka. Tzn 10 cali i z tego co patrzę to nic nadzwyczajnego. Chicco też ma dziesiątki emotka  Czytałam opinie i albo nie znalazłam, albo jest bardzo mało negatywów jeśli chodzi o wywracanie. Znam też kilka osób, które miało puky, ogólnie nie zastanawiałabym się nad inną biegówką, ale ta cena lekko mnie powstrzymuje, jeśli mogą mieć rower o połowe tańszy, a też ze świetną oceną. Pytanie tylko czy chicco nie będzie za wielki, ale to okażę się jak znajdę go stacjonarnie   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5994947 Napisano: 20.03.2015 20:19:19 w Konkursowiczki w ciąży
Dobra kinderkraft leci do zwrotu, bo zdecydowanie będzie za duży. Baaaa nawet chicco może być duży na tego mojego karzełka emotka , ale jeszcze spróbuje go przymierzyć. Z wymiarów na chwile obecną pasuje tylko puky  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5994900 Napisano: 20.03.2015 18:35:21 w Konkursowiczki w ciąży
U nas od roku poza katarem takim bardziej ząbkowym nic nie łapie - tzn poza mną i mężem, bo nas jakiś czas temu rozłożyło.

Teraz mam zagwostkę. Byłam w intermarche i była biegówka kinderkrafta 2 way w fajnej cenie, no i za bony emotka  Wziełam ją z myślą, że sprawdzę w domu opis i jak coś to zwróce jakby nie pasowała. 
Czytam opinie i są ok, ale waga chyba jednak trochę duża bo 4 kg (chicco waży mniej niż 3 kg) I teraz sama nie wiem co robić emotka  Ale chyba lepiej dołożyć te kilka złotych i wziąć lżejszą, jak myślicie ? Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5994736 Napisano: 20.03.2015 12:53:17 w Konkursowiczki w ciąży
Dolly chillafish ma przekladane kola czyli moze byc 3 kolowcem, a moze byc tradycyjną biegowka 2 kolowa.
Bartus poszedl przed roczkiem.

Wracając do biegowek wczoraj troche porownalam i w puky podoba mi się to, ze ma miejsce fo położenia nóg i jest minimalnie mniejsza niż chicco. ChIcco natomiast jest odrobinę lżejsza no i zdecydowanie tańsza. Mam jeszcze miesiąc i chyba faktycznie zdecyduje po przymiarkach jesli znajde je stacjonarnie Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5994580 Napisano: 20.03.2015 00:05:16 w Konkursowiczki w ciąży
dolly chillafish dla roczniaka jest już super emotka
 Dla Bartka jeszcze teoretycznie jest dobry, ale on ma jakiegoś bzika siadania zaraz za kierownicą przez co automatycznie nóżki musi bardziej wyginać i nie jest mu już tak wygodnie. Tylko, że on ma tak w każdym pojeździe, który ma siodełko tak jakby łączone (bez przerwy na rame itp) Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5994221 Napisano: 19.03.2015 11:42:39 w Konkursowiczki w ciąży
Dzięki dziewczyny. sprobuje dorwać stacjonarnie chicco i przymierzyć go, a jeślibędzie duzy to wtedy będę kombinować. Jednak cena jest świetna i opinie na miare tych dużo droższych, a jednak za różnice moge dokupić mu jakies gadzety. Rowerek chce kupić pod koniec kwietna, ale chcialavchcialabym do tego czasu mieć wybrany. Na razie jeszcze śmiga na biegowce chillafish i Innych jego pojazdach podworkowych Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5994039 Napisano: 19.03.2015 00:10:46 w Konkursowiczki w ciąży
benasia   pamiętasz wzrost lub rozmiar ubranek Mikiego, jak na nim jeździł ? Bo Bartuś jest malutki ( nosi 86 cm w porywach 92 ) i właśnie boje się tego, żeby nie był rower za duży.  Chociaż chyba będę musiała poszukać stacjonarnie, żeby go przymierzyć 
keiti właśnie oba są dosyć ciężkie, a chciałabym jak najlżejszy.

Początkowo byłam przekonana do puky, ale czytam teraz opinie o chicco a dobre są, a cena jednak ponad połowe mniejsza 


Size jeśli nie zapomnę to zerknę jakiej firmy jest domiśka hulajnoga, bo teraz jest na dole na klatce i nie chce mi się złazić emotka  Ale ma na pompowanych kołach, z hamulcami na prawdę świetna. Śmiga na niej od kilku lat i jeszcze długo powinna być dobra. Tylko, że to dla rodziców o stalowych nerwach, bo można na niej osiągnąć prędkość, oj można  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5994005 Napisano: 18.03.2015 22:53:08 w Konkursowiczki w ciąży
madziamck ja mam hipcia fisher price pchacz na sprzedaż.
I ogólnie zbieram się do porządków w zabawkach.


Dziewczyny jaka biegówka dla 2 latka najlepsza ? Zerkam na puky, ale może same coś polecicie ? Chce po urodzinach Bartusia wymienić jego chillapish bunzi na coś większego. Jednak tak, żeby był dobry już na teraz i też trochę posłużył.
Polecicie coś ?


edit Olunka ja niestety też w tym przypadku nie pomogę. Jedyne aparaty wybudzeniowe jakie znałam to mamuśki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5992986 Napisano: 17.03.2015 10:10:40 w Hochland
iaziaz napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

Ja od wczoraj nie mogę się dodzwonić do osoby odpowiedzialnej. Albo zajęte, albo nie odbiera

dzwonisz do agencji czy do Hochlandu?

Hochland Wyświetl w wątku >>
0 0