Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika kalisto1986

kalisto1986

#6268163 Napisano: 12.10.2016 11:20:35 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

dziewczyny chciałabym kupic dla córki puzzle puankowe takie duże by zrobic z nich mate - czy wybrac standardowe np cyfry które maja wyciągane elementy ale na ich korzyść wypada stosunkowa duza ilość w paczce czy lepiej wziac cale gladkie których jest mniej i cena jest wyższa? Czy ma ktoras z takimi puzzlami doświadczenie, czy wieksze niemowle nie wyciagalo tych cyferek by je zjeść?

Miałam przy starszym te z cyferkami, wyciągał je non stop. Gdybym miała teraz kupić, to wybierałabym bez wyciąganych elementów. Patrz też na skład i atesty, bo akurat przy tych matach jest dużo świństwa, zresztą dużo o tym było pisane na przeróżnych portalach. Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6268145 Napisano: 12.10.2016 11:05:56 w Konkursowiczki w ciąży
bridget napisał(a):

a  wiecie ze podobno  fajne działanie ma olej kokosowy zamiast tych wszystkich oliwek kremikow, jest naturalny,  fajnie natłuszcza;) i się wchłania:)

Wiemy, ale dla dzieci jeszcze lepszy jest olej ze słodkich migdałów emotka

Bardzo fajne są też pampersy tesco, jak dla mnie bez porównania z dada i nawet chyba bardziej mi pasowały niż pampers. Tylko, że ja same pieluszki jednorazowe używałam u młodszego jak był starszy, a tak to od czasu do czasu. Wyświetl w wątku >>
1 ace 0

kalisto1986

#6268130 Napisano: 12.10.2016 10:50:57 w Konkursowiczki w ciąży
Też je uwielbiam emotka  Jeszcze w netto są chusteczki z chyba nawet lepszym składem, ale te już nie przypasowały mi tak bardzo. Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6268127 Napisano: 12.10.2016 10:47:29 w Konkursowiczki w ciąży
Ja bym odpuściła sobie tą oliwkę. Bardzo dobry skład mają też babydream z rossmana, a cenowo wychodzą świetnie. Z kosmetyków na pewno przydadzą się żele do kąpieli, balsam do ciała, ewentualnie jeśli rodzi zimą to krem na mróz (bez wody). Pieluszki zdecydowanie rozmiar 2, Pampersa są ok. Dobre jeśli chodzi o skład, są chusteczki nawilżane fitti z biedronki. Zależy ile chcesz wydać, ale może zamiast dużej ilości kosmetyków to jakaś karta podarunkowa do smyka lub rossmana? Wyświetl w wątku >>
1 ace 0

kalisto1986

#6268042 Napisano: 12.10.2016 08:50:05 w Sport
Prawdopodobnie, będą jednak dwa olimpijskie złota Anity Włodarczyk emotka  http://www.przegl...ul,727056,1,969.html Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6267878 Napisano: 11.10.2016 19:55:02 w WC - rozmowy o wszystkim
mczarna napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

mczarna napisał(a):

kalisto1986 

Ja rozumiem,że pomagasz i to doceniam emotka  W wątku Kliknijcie, pewnie jak za starych czasów, za kliknięcie ktoś prosi o głos w zamian i Ci się nie chce/nie masz czasu itd ale wystarczy,że ktoś zobaczy,że ten wątek WC-Rozmowy o wszystkim tak super działa w klikaniu to i wszyscy się zaraz tu przeniosą i będzie śmietnik...

Wejdź proszę do wątku Kliknijcie i sprawdź, czy mi się chce, czy nie.

Możesz mi wierzyć,  ale znam zasady forum,  nie pisze w każdym możliwym wątku,  a tylko tutaj w którym jak przystało na wc, czasami wszystko wleci. I nie sądzę,  żebym zrobiła tutaj nie wiem jaki bałagan. Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6267859 Napisano: 11.10.2016 19:16:09 w WC - rozmowy o wszystkim
mczarna napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

Ryzykuje karniakiem,   ale tak jestem w ostatnim czasięgu grzeczna, że przeżyje

Ludziska, groźbą, przekupstwem i błaganiem namowilam bardzo bliska mi osobę do udziału w konkursie o wesele.  Żeby miała na to szansę musi być w pierwszej 10 wśród osób z największą ilością głosów.  Trochę już późno,  ale liczę,  ze uda się ich dogonić.  Głosować z jednego kompa można raz dziennie. Pomożecie? 
http://welcometab.../3207/work_id/594955

Dołączy ktoś jeszcze do pomocy?

Żeby tutaj nie spamowac, chętnie będę przypominać na pw 

Nie dasz rady zbierać głosów w wątku Kliknijcie?

Niestety nie dam emotka

Kazdy  że nie biorę się za takie konkursy, a tutaj pomagam, bo jest ku temu powód.  
Staram się nie spamowac i dlatego proszę o pw. Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6267853 Napisano: 11.10.2016 19:00:04 w WC - rozmowy o wszystkim
kalisto1986 napisał(a):

Ryzykuje karniakiem,   ale tak jestem w ostatnim czasięgu grzeczna, że przeżyje vemots/tongue.gif

Ludziska, groźbą, przekupstwem i błaganiem namowilam bardzo bliska mi osobę do udziału w konkursie o wesele.  Żeby miała na to szansę musi być w pierwszej 10 wśród osób z największą ilością głosów.  Trochę już późno,  ale liczę,  ze uda się ich dogonić.  Głosować z jednego kompa można raz dziennie. Pomożecie? 
http://welcometab.../3207/work_id/594955

Dołączy ktoś jeszcze do pomocy?

Żeby tutaj nie spamowac, chętnie będę przypominać na pw  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6267758 Napisano: 11.10.2016 16:41:50 w WC - rozmowy o wszystkim
scrabble napisał(a):

431- 8 miejsce emotka

Tylko, żeby je utrzymać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6267658 Napisano: 11.10.2016 14:27:10 w Wkurza mnie...
Dokładnie jak @teodozja pisze, w niektórych miastach nocna opieka jest przy szpitalu i tam robią od razu wszystkie badania. Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6267598 Napisano: 11.10.2016 13:12:49 w Wkurza mnie...
asiatko napisał(a):

od 3 dni boli mnie po prawej stronie na dole brzucha i jakiś kujak kłuje mnie na wysokosci płuc tez po prawej stronie, wczoraj tak sie tego wystraszylam ze omal nie zemdlalam, musialam sie polozyc zeby samoloty przeszly. Do lekarki troche sie z tym wstydze isc bo ost wymusilam na niej skierowanie na jakies badania zwiazane z tym ze zbyt czesto jestem przy...bana i spiaca. Pobadaniach wyszlo ze jest ok i że widocznie taka moja uroda. Jest tu jakis lekarz???

Jeśli już tak bardzo się wstydzisz, to idź na dyżur wieczorem emotka  
Jednak ja bym radziła schować wstyd w kieszeń i jednak odwiedziić lekarza.

Swoją drogą jeśli wcześniejsze wyniki wyszły źle, to wcale nie musi oznaczać Twojej urody, a również to, że trzeba zrobić bardziej szczegółowe badania lub odwiedzić specjalistę np. endokrynologa itp Wyświetl w wątku >>
1 kalka 0

kalisto1986

#6267064 Napisano: 10.10.2016 17:09:14 w WC - rozmowy o wszystkim
lolka182 napisał(a):

i ode  mnie głosik poleciał dzięki cb656 (gdyby nie Twoje wywody nie zauważyłabym pewnie prośby).
Dobra robota !  emotka
Przypominaj mi proszę o nim codziennie żebym nie zapominała zagłosować emotka

PS. Wg regulaminu wesele może trwać tylko 10 godzin (15.00-01.00)? Głupota, ciekawe czy można to z nimi jakoś dogadać - u mnie wesele skończyło się przed 7 rano...

Podejrzewam, że będzie można,  tak samo możliwe, że mogą się zgodzić na większą ilość osób  (o ile sala ma taką pojemność). 
Z tego co pamiętam to u mnie wesele trwało coś w okolicach 10 godzin. Jednak my mieliśmy później slub. Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6267001 Napisano: 10.10.2016 15:28:19 w Intermarche
aleks1983 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

Wygraj weekend w prowansalskim stylu - czy smolarowi zacięła się maszyna losująca tfu czytająca, czy coś pokręciłam z terminem wyników?

Ktoś wie cokolwiek na ten temat?

5go mieli informować

Tak właśnie myślałam. Czyli zacięła się maszyna losująca emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6267000 Napisano: 10.10.2016 15:27:27 w Wkurza mnie...
letnil napisał(a):

cb656 napisał(a):

letnil napisał(a):

a mnie wkurza wymog podania 3-4konkursow na miesiac.... na tej stronie by mozna bylo dyskutowac na forum. Za kazdym razem gdy podam jakis adres strony z konkursem okazuje sie, ze juz taki konkurs jest w bazie, wiec skad mam wymyslic konkurs zeby moc dyskutowac na niektorych tematach. Uwazam, ze to nie do konca dobry pomysl.

No a jednak INNI jakoś te konkursy znajdują i dodają. emotka
Dostęp do forum jest formą nagrody za starania, bonus.
Widocznie za słabo się starasz, więc nie zasługujesz na nagrodę. Proste? emotka


Proste... ale jak ktoś siedzi tu cały czas i jak tylko coś znajdzie to wysyła to zgadza się - fajna nagroda. Ale jeżeli ktoś powrócił do zabawy po dłuższym czasie i nie siedzi non stop to taka trochę dyskwalifikacja. 
Na szczęście są także inne serwisy emotka  ale ten ma swój klimat:P dlatego go bardzo lubię.

Inni również nie bywają tutaj regularnie. Idąc dalej, inni też mieli przerwę i tylko w odskoku od pracy tutaj "rzucali okiem", ale, żeby móc to robić, to dodawali te konkursy. Nie trzeba być geniuszem, żeby znaleźć 3 konkursy w miesiącu emotka Wyświetl w wątku >>
1 niunia-k 0

kalisto1986

#6266977 Napisano: 10.10.2016 15:03:24 w Intermarche
kalisto1986 napisał(a):

Wygraj weekend w prowansalskim stylu - czy smolarowi zacięła się maszyna losująca tfu czytająca, czy coś pokręciłam z terminem wyników?

Ktoś wie cokolwiek na ten temat? Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6266866 Napisano: 10.10.2016 12:56:42 w WC - rozmowy o wszystkim
Powysyłałam pw odnośnie głosowania, tak, żeby nie robić tutaj śmietnika i przy okazji nie drażnić innych emotka

Jeśli ktoś nie dostał, a ma ochotę pomóc to bardzo proszę o pw, bo mogłam kogoś pominąć.  Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

kalisto1986

#6266616 Napisano: 10.10.2016 00:17:05 w Żegnamy zmarłych
Ogromna strata emotka Wyświetl w wątku >>
[*] 0

kalisto1986

#6266576 Napisano: 09.10.2016 22:00:07 w WC - rozmowy o wszystkim
cb656 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

cb656 napisał(a):

wojna pomiędzy oczekiwaniami uczestników, a założeniami organizatora nigdy się nie zakończy. Totalny pat.
Ja jestem przeciwny "rywalizacjom", w których werdykt oddaje się ilości głosów oddanych przez tłum.

Cb, przeczytaj zasady konkursu i dopiero się wypowiadaj, bo w przeciwnym wypadku zalatuje tutaj odrobinę komizmem (...) Celem jest właśnie kolesiostwo/uklady/duża rodzina.  O czym informuje nawet organizator.

Czytałem zasady, o których wspominasz. Nie zgadzam się z taką ideą. Protestuję przeciwko czemuś takiemu właśnie. Dla mnie to wcale nie jest komiczne. Chyba jednak to nie ja się "czepiam" emotka

To myślę, że najlepszym sposobem na protest będzie napisanie do organizatora. Być może w przyszłym roku weźmie to pod uwagę emotka Jednak w tym roku takie zasady są, jakie są, więc pretensję można mieć wyłącznie do organizatora. 


Miłego wieczoru  Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

kalisto1986

#6266562 Napisano: 09.10.2016 21:37:18 w WC - rozmowy o wszystkim
cb656 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

muszę przyznać,  że po mistrzowsku potrafisz odwrócić kota ogonem emotka  
I śmiało, wyrażaj je tutaj jak najwięcej i podbijaj wątek. Ty wypuścisz trochę pary, a być może ktoś wejdzie tutaj i stwierdzi, że odda głos na tą osobę. 

emotka
No i wychodzi na to, że się przysłużyłem sprawie, przeciwko której się opowiadam. Świat jest pełen paradoksów emotka
Co do kota ogonem, to zupełnie nie rozumiem. Niczego nie odwracam, od początku do końca mam jedno i to samo zdanie. Na temat zdjęcia, które moim zdaniem nie jest na tyle wybitne, by zasługiwać na nagrodę. A organizator? Cóż... ta wojna pomiędzy oczekiwaniami uczestników, a założeniami organizatora nigdy się nie zakończy. Totalny pat. Ja jestem przeciwny "rywalizacjom", w których werdykt oddaje się ilości głosów oddanych przez tłum. Bo zawsze będzie to niesprawiedliwe - głosy nie odzwierciedlają jakości pracy, a jedynie ilość osób skłonnych oddać na pracę swój głos. Z powodów dalekich od obiektywnej oceny merytorycznej danej pracy.  To jest po prostu przejaw kumoterstwa. A kumoterstwo leży na tej samej półce, na której spoczywa obłuda, plagiaty i inne szemrane układy.

Cb, przeczytaj zasady konkursu i dopiero się wypowiadaj, bo w przeciwnym wypadku zalatuje tutaj odrobinę komizmem ; )
Jak najbardziej rozumiem Twoje stanowisko w przypadku konkursu na najlepsze/najladniejsze/najbardziej kreatywne zdjęcie.  Jednak w tym konkursie,  nie chodzi o to. Celem jest właśnie kolesiostwo/uklady/duża rodzina.  O czym informuje nawet organizator. Oczywiście pominąłeś to jak pisałam o tym wcześniej,  bo tutaj nie chodzi o wyrażanie Twojego zadania, a o to, że leży Ci coś na wątrobie  (nie wnikam co Ci tam robią w realu), a najprościej jest wejść na forum i chociaż tutaj móc poczekać się.  

Wiec powtórzę się.  Rozumiem oburzenie w konkursach, gdzie ma być oceniana praca, jednak to nie jest taki konkurs. To jest konkurs w którym głosy mają jedynie przepuścić garstke  osób do dalszego etapu. Chyba każdy kto chociaż odrobinę orientuje się w konkursach, wiec dlaczego jest to tak zrobione. Wiec może prościej by było,  jakbyś skupił się na konkursach, gdzie wyraźnie chodzi o jakość i tam powalczył, wiesz tak w ramach dobrej woli/chęci zbawienia świata i od razu możliwości wypowiedzenia własnego zdania emotka
Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

kalisto1986

#6266536 Napisano: 09.10.2016 20:50:02 w WC - rozmowy o wszystkim
cb656 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

Ja nie napisałam cb656 ochhh błagam Cię zagłosuj na to zdjecie mój Ty forumowy kolego. (...) Tutaj nie wygrywa zdjecie, które jest najpiękniejsze,  ani takie, które ma najlepszy pomysł.  Tutaj nie chodzi o ocenę jakości zdjęcia,  a wręcz tylko i wyłącznie o zebranie jak najwiecej głosów,  czego organizator nie ukrywa i wręcz to zaznacza. (...) Żenujące i banalne jest Twoje wieczne narzekanie i szukanie dziury w całym,  ale jak dla mnie możesz wylewać tutaj swoje żale. 

emotka
Forum jak sama nazwa wskazuje, jest miejscem publicznego wyrażania swoich opinii, z czego korzystam tak samo, jak inni. To na razie zrozumiałe, prawda? emotka
Nie prosiłaś mnie imiennie, to prawda (wcale tak zresztą nie twierdzę, co wiesz doskonale), ale mam takie samo prawo wyrażenia swojego zdania w temacie, który pojawił się publicznie. Działam na takiej samej zasadzie, jak ci wszyscy, którzy wypowiadają się (na przykład) o autorce kartonowych zdjęć - krytykując, mają do tego prawo. I jakoś nikomu to nie przeszkadza. Co łączy tych wszystkich "wyrażających swoje zdanie"? Ano to, że im się to nie podoba. I w zasadzie to zamyka temat. Mnie zaprezentowane zdjęcie, zgłoszone do rywalizacji, nie podoba się na tyle, że zasługuje na wyrażenie o nim swojej subiektywnej opinii. I o co tyle oburzenia? emotka

Ależ ja nie oburzyłam się wcale, daleko mi do tego. Tak jak napisałeś,  Ty wyrażasz swoje zdanie (chociaż czasem warto przed ym zapoznać się z zasadami konkursu),  ja wyrażam swoje.
Jednak muszę przyznać,  że po mistrzowsku potrafisz odwrócić kota ogonem emotka  
I śmiało, wyrażaj je tutaj jak najwięcej i podbijaj wątek. Ty wypuścisz trochę pary, a być może ktoś wejdzie tutaj i stwierdzi, że odda głos na tą osobę.  
Całe szczęście konkursowicze potrafią się czasem spiąć i wspólnie w czymś pomóc. Kto mnie zna to wie, że słów na wiatr nie rzucam, a ta para, zasługuje jak diabli na wygraną w tym konkursie. 

Miłego wieczoru  Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0