Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalisto1986

kalisto1986

#2450396 Napisano: 22.06.2009 10:09:30 w Wkurza mnie...
magdalenka26 napisał(a):

wogóle mi sie monini nie otwiera kolejny raz!!!!!!!!!!!!! co zrobic doradzcie?? emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka

wczytuje formularz konkursu i wczytac nie moze emotka


mi wysyla 100 lat wczoraj szlo dlugo ale dzisiaj to juz przegiecie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2450381 Napisano: 22.06.2009 09:59:54 w Pomocy!!!!
kalisto1986 napisał(a):

pomoze mi ktos z 2 pytaniem w oliwach nie jestem pewna emotka pw


juz mam slepak ze mnie emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2450376 Napisano: 22.06.2009 09:58:31 w Pomocy!!!!
pomoze mi ktos z 2 pytaniem w oliwach nie jestem pewna emotka pw Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2450344 Napisano: 22.06.2009 09:32:53 w Wkurza mnie...
ati88 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

brightwitch napisał(a):

To, że mi się nie chce uczyć emotka


oj mi tez w weekand mam cholerne zaliczenia z logiki ktorej wcale nie rozumiem a zamiast uczyc sie to albo siedze na konkach albo mysle o ciaglych problemach emotka


mam to samo i tak sie strasznie wkurzam na siebie, że odłacze chyba sobie neta emotka


emotka takiego samobojstwa nie popelni emotka chyba ze maz sie wkurzy i odlaczy , ale w zapasie mam 2 bezprzewodowy emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2450329 Napisano: 22.06.2009 09:24:27 w Wkurza mnie...
visserarthur napisał(a):

a mnie wkurzylo, ze przez wlasna glupote (lub bezmyslnosc, roztargnienie) przepadly mi dwie nagrody, bo do dzis mialem wyslac paragony ;>

moze jak jutro wyslesz to uznaja ? ja juz tak mialam i dostalam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2450194 Napisano: 22.06.2009 08:13:26 w Wkurza mnie...
brightwitch napisał(a):

To, że mi się nie chce uczyć emotka


oj mi tez w weekand mam cholerne zaliczenia z logiki ktorej wcale nie rozumiem a zamiast uczyc sie to albo siedze na konkach albo mysle o ciaglych problemach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2448884 Napisano: 22.06.2009 11:02:45 w Rossmann
martu18 napisał(a):

a odebrał juz ktoś wygraną z konkursu Dove Heat Defence? bo od dzis można, a ja dopiero za tydzien odbiorę i jestem ciekawa emotka


tesz jestem ciekawa co jest w zestawie Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2447316 Napisano: 21.06.2009 01:09:59 w Paragony
mam 2 paragony tesco cappy pw Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2446601 Napisano: 20.06.2009 10:11:50 w Wkurza mnie...
lala82 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

monini emotka



mnie też emotka


nie wiem czy oni robia to specjalnie czy tak im serwer zawalamy ale od kilku dni tak jest wczoraj siedzialam chyba do 2 i nici emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2446596 Napisano: 20.06.2009 10:09:03 w Wkurza mnie...

kalisto1986

#2446564 Napisano: 20.06.2009 09:35:22 w Rossmann
sildunia napisał(a):

ksantypa napisał(a):

Reni napisał(a):

ksantypa napisał(a):

Reni napisał(a):

ismena napisał(a):

sarenka napisał(a):

jaanonimka napisał(a):

Reni napisał(a):

halfpint napisał(a):

sildunia napisał(a):

martu18 napisał(a):

jaanonimka napisał(a):

mam pytanie do krakusek emotka

czy komus udalo sie odebrac prezent kolo bagateli??

bo mnie te kobity juz do szalu doprowadzaja, dzis byla siostra i tez nie dostala bo podobno jeszcze nie ma!!!


ja tam nie chodzę, bo te kobiety mnie wkurzają. za to na wiślnej są bardzo uprzejme emotka



na Dunajewskiego odradzam
fajna kierowniczka jest na Wiślnej i super zorientowana laska na Dietla emotka pozdrawiam te mile panie emotka



Ja na Dunajewskiego byłam już 4 razy przez ostatnie 2 tygodnie czekając na prezenty i ciąle nic. Napisałam też do rossnetu, czy wiedzą coś na ten temat i dostałam odpowiedź, że jest problem z dostawą i powiadomią mnie, jak prezenty tam dotrą... szkoda tylko, że został tylko tydzień na odebranie prezentu emotka ech, normalnie co za życie... emotka


Ja już zrezygnowałam z tego prezentu na Dunajewskiego-kupony oddałam sąsiadce
emotka Szkoda dla czegoś takiego czasu i nerwów... emotka




no porazka w tamtym rossmanie, a kobietki tam pracujace powinny dostac odznaczenie za nieuprzejmosc i gburowatosc
nalezy im sie emotka emotka



nie polecam rossmana na Wiślnej, a szczególnie jednej niegrzecznej sprzedawczyni.
Chciałam odebrać 2 prezenty, bo byłam z córką.
To sprzedawczyni stwierdziła, że dziecko nie otrzyma bo nie jest 100 % osobą i że prezent może odebrać tylko pełnoletnia osoba...



prezent przysługuje zalogowanemu użytkownikowi rossnet.pl. W regulaminie strony nie ma zastrzeżenia, że użytkownikiem może być wyłącznie osoba pełnoletnia... Więc Twoja córka jak najbardziej może na rossnet.pl posiadać konto i odbierać prezenty emotka ja bym napisała o takim zachowaniu sprzedawczyni do redakcji...


dokłdnie! nie ma nigdzie zapisane ze musi byc to osoba pełnoletnia tylko że osoba fizyczna a nia staje sie człowiek w chwili urodzenia emotka
no chyba, ze po wpisaniu daty urodzenia dziecka nie wyskakuje automatycznie ikonka z prezentem? Bo tego to nie wiem... emotka


no i tu sie mylicie moje drogie w regulaminie wydawania prezentow jest jak wol napisane , że
# Warunkiem uczestnictwa w Akcji jest:

* spełnienie warunków uczestnictwa wskazanych w § 3 pkt 1. Dodatkowo uczestnik Akcji deklaruje, że jest pełnoletnim nieubezwłasnowolnionym obywatelem RP.
* akceptacja całości Regulaminu oraz Regulaminu Subskrypcji i wyrażenie bezwarunkowej zgody na zastosowanie wszystkich jego postanowień;
Ja oczywiscie odbieram na nie pelnoletnie dzieci i nie mialam jeszzce problemu ale to dlatego , ze spzredawczynie nie czytają regulaminu


emotka faktycznie, a ja specjalnie czytałam regulamin i tego wcześniej nie zauwazyłam emotka


tylko , że skoro przy profilu mojego maloletniego syna jest ikonka z prezentem to oni sami są niekonsekwentni



ciekawe, czy twój małoletni syn wie, że jest aktywnym klubowiczem emotka


ja bylam odebrac 3 prezenty z mezem i 3 letnim synkiem pani powiedziala ze moze dac mi 1 prezente a ja ze jestesmy w trojke i wydala z kwasna mina ale wydala emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2445985 Napisano: 20.06.2009 12:59:05 w Pomocy!!!!
sandrulcia napisał(a):

potrzebuje pomocy kogos kto zna sie troszke na komorkach...
chce sobie zainstalowac słownik ang.-pol., aplikacja ktora sciagnełam na komputer ma 1 245KB, a ja mam karte pamieci prawie pusta 2 GB, i słownik nie chce sie zainstalowac bo niby za mało pamięci... i nie wiem o co kaman emotka


moze instaluje ci nie na karcie ale pamieci telefonu ? Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2445810 Napisano: 20.06.2009 10:55:51 w Wkurza mnie...
uklady ktore naginaja prawo , walka z wiatrakami emotka pogoda Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2445739 Napisano: 20.06.2009 10:19:35 w Rossmann
takemehigher napisał(a):

Są już wyniki z Dove Go Fresh? Rossnet mi nie działa emotka tylko mi ? emotka Jak jest lista, to proszę, napiszcie ją na forum emotka


nie ma jeszcze wynikow , chyba mialy byc w poniedzialek lub wtorek jak sie nie myle Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2445240 Napisano: 19.06.2009 09:38:42 w Rossmann
erikakr napisał(a):

Byłam dziś po darmowy prezent. Pani była miła, ale dała mi chyba stary prezent bo była tylko piłka, coś na mole, żel pod prysznic i odżywka do włosów.
A jak się zapytałam o SKARB to powiedziała, że będzie dopiero wykładany.


to nie stary takie teraz sa zestawy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2445217 Napisano: 19.06.2009 09:18:51 w Pomocy!!!!
kozuszka38 napisał(a):

79magda napisał(a):

monia24 napisał(a):

79magda napisał(a):

Czy dalej nie działa Wam streetcom - nie mogę się zalogować emotka



u mnie też nie działa





emotka




u mnie tez

u mnie wlasnie zadzialal
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2445216 Napisano: 19.06.2009 09:08:44 w Rossmann
bobi57 napisał(a):

gusiabo81 napisał(a):

odebrał już ktoś zestaw za zagadke z bluszczem?


Byłam dzisiaj (19.06) po odbiór i konsternacja ekspedientek - jaka nagroda?, jaki konkurs?, a gdzie mam kod?. Pokazałam zrzut ze strony z wynikami, ekspedientka poszła do kierowniczki, po 10min wróciła i powiedziała żeby się dowiadywać telefonicznie we środę (24.06!!!!). Piszę email do rossnetu z pytaniem co jest grane?


ja za nivea baby tez sie nalatalam wkoncu mieli kosmetyki a nie mieli listy dla kogo dzisiaj pojechalam z nastawieniem bojowym i jednak mogli zadzwonic dowiedziec sie komu wydac wczesniej nie chcialy ale teraz przynajmiej prosily o moj nr i jak cos tylko przyjdzie beda dzwonic emotka no nareszcie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2443981 Napisano: 19.06.2009 11:15:00 w Paragony
i aj mam 2 paragony z tesco cappy propozycje na pw Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2443211 Napisano: 18.06.2009 11:18:49 w Paragony
w takim razie mam 2 paragony cappy najchetnie zamienie za cos emotka tylko powazne oferty na pw emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2443208 Napisano: 18.06.2009 11:11:50 w Paragony
turbek napisał(a):

crism napisał(a):

turbek napisał(a):

lizzie napisał(a):

frezja napisał(a):

turbek napisał(a):

Potrzebuję każdej ilości paragonów z Tesco Cappy, najlepiej z pierwszych dni konkursu, ale liczą się jakiekolwiek. emotka


emotka nie kupiłes nic a grałes emotka



Taaaaaaaa, kolejny cwaniaczek. Mam nadzieję, ze nikt nie sprzeda. Pamiętajcie, że jak nie sprzedacie, to może się okazać, że wygracie z listy rezerwowej!!!
Ja tak wygrałam wycieczkę na Wyspy Kanaryjskie z Natury emotka



Zdziwicie się drogie panie, to nie tak że nic nie kupiłem. Od wczoraj zmieniły się zasady - trzeba mieć tyle paragonów, ile się grało razy. Wygrałem dopiero w ostatnim dniu, wysłałem paragon, i dzisiaj zadzwoniła miła pani z informacją, że mam jeszcze dosłać 13 paragonów. Więc proszę o chwilę zastanowienia przed wysnuwaniem takich ocen. A jeśli liczycie na listę rezerwową, to lepiej też naszykujcie 14 paragonów, jeśli grałyście codziennie. emotka



Nie tyle zmienily sie zasady, co zaczeli liczyc...
Od dawien dawna jak byk stoi w regulaminie, ze 1 zakup uprawnia do wyslania 1 smsa wiec...


Owszem, nie twierdzę, że nie, ale zapewne większość osób postępowała jak ja, grając na tym samym paragonie, skoro w smsie było prosimy o przesłanie PARAGONU dokumentującego zakup (liczba pojedyncza) i 1 paragon im wystarczał. Skoro poszli po rozum do głowy, to chociaż nie powinni tego robić w trakcie, a właściwie pod koniec trwającego konkursu. Mogli ten jeden dzień się wstrzymać, aby wszyscy byli potraktowani na tych samych zasadach.


oj w regulaminie juz odrazu bylo napisane ze 1 paragon upowaznia do 1 smsa i tzreba miec tyle samo paragonow co smsow emotka
a swoja droga czy tam jest lista rezerwowa ? Wyświetl w wątku >>
0 0