Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika kalisto1986

kalisto1986

#2171856 Napisano: 13.02.2009 09:04:37 w Rossmann
w szczecinie na wyzwolenia tez bez mleczka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2165822 Napisano: 10.02.2009 11:15:58 w Rossmann
karolkas napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

odbieral ktos w szczecinie ? prosze o pw emotka



ja odbieralam na kołątaja,bez problemów


ja mam zamiar na wyzwolenia w piatek , ciekawa jestem czy bezproblemu wydadza kilka sztuk Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2165761 Napisano: 10.02.2009 10:42:00 w Rossmann
odbieral ktos w szczecinie ? prosze o pw emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2133659 Napisano: 28.01.2009 03:36:05 w wątek bezrobotnego konkursowicza :)
ja tez na urlopie wychowawczym i studiująca , ale musze juz zacząc szukac innej pracy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2133163 Napisano: 28.01.2009 12:29:19 w Wkurza mnie...
sopran napisał(a):

monia24 napisał(a):

sopran napisał(a):

tekla napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

tekla napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

minia napisał(a):

Ja tez nie mam pojecia jak inni zbiearaja punkty emotka
Ja sie mecze i wychodze z siebie a na d mam tylko 32


naprawde nie wiecie jak ? nie bede sie wychylac bo zaraz bede zjechana ale jestem swerzytka w konkursach a juz cos mniej wiecej zalapalam jak oni to robia emotka



a ja powiem emotka Zmieniają IP.
Tylko żeby zdobyć ileś tysięcy głosów to wychodzi na to że powinni głosować non stop niemalże przez 24 h na dobę. A i tak nie wyszło by na tyle co mają emotka A i komu by sie jeszcze chciało i miał tyle czasu ;/ No chyba, że mają jakieś programy do głosowania ( jeśli takie coś wogóle istnieje ). Ale dobry informatyk wszystko umie pewnie stworzyć hehe

byc moze
ja powiem tak dopuki ktos bierze udzial w konkursie z jednego konta to niech sobie zdobywa te glosy jak chce o to w tym wkoncu chodzi , ale jesli ktos leci na 10 kont to mnie szlak trafia ze nie daje innym wygrac



no masz rację. Tylko, że ludzie są zachłanni i ciągle im mało emotka ( oczywiście nie mówię o wszystkich ) emotka Nie wystarczy im jedna nagroda i chcą więcej tłumacząc sie wielkością rodziny emotka lub na sprzedaż co jest jeszcze do zrozumienia emotka
I pewnie mją to gdzieś że ktoś nie wygra , bo pewnien Pan X postanowił wygrac sobie X np. kamerek



To lepiej, jakiś czas temu ktoś się chwalił że wygrał 160(!) par kapci Leona, a ja grałam jak głupia i nie udało mi się wygrać żadnej pary la córci. Jak ośmieliłam się skomentować, to jeszcze zjebki na priv dostałam, że kapci było 6000 i to nie przez nią nie wygrałam. A argumentem na granie było to, że ludzie wygrali po 1000batonów
emotka brak mi słów momentami.




a ja uważam, że w takich konkach jak batony czy leon nie da się oszukać i skoro ktoś poświęcił czas i pieniądze żeby np. kupić te batony żeby mieć kody to dlaczego ma nie wygrać skoro potrafi.
Inna sprawa w konkach klikanych gdzie ludzie zmieniają IP, to już trochę nie fair.



Ale serio uważasz, że wygranie 160 par kapci jest normalne??

A inna rzecz, która mnie właśnie wkurzyła- siedzę jak głupia od godziny i klikam ludziom, wszyscy mi
odpisują, że klikali, a mam raptem 3 punty więcej od wczoraj. Suuuper emotka

ja mam to samo , moze pozniej naliczaja pkt
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2130799 Napisano: 27.01.2009 09:06:46 w Wkurza mnie...
hittmanka napisał(a):

A mnie wkurzył listonosz!!!
Wsadził mi do skrzynki list z żarówką... nie mogłam go wyjąć więc rozdarłam i wyszarpałam kopertę... potem kartonowe opakowanie z tej żarówki i dalej nic... pól godziny grzebałam przy skrzynce narażając się na wrogie spojrzenia sąsiadów emotka i efekt jest taki że w skrzynce mam żarówkę emotka za cholerę nie mogłam jej wyjąć ( 2 milimetry za duża średnica) ...
Pewnie będzie tam leżeć ąż nie dorwę tego... listonosza emotka

ja tak mialam z balsamem do ciala jak wpadlam na poczte to biegusiem wyjeli
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2130610 Napisano: 27.01.2009 08:24:04 w Wkurza mnie...
tekla napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

minia napisał(a):

Ja tez nie mam pojecia jak inni zbiearaja punkty emotka
Ja sie mecze i wychodze z siebie a na d mam tylko 32


naprawde nie wiecie jak ? nie bede sie wychylac bo zaraz bede zjechana ale jestem swerzytka w konkursach a juz cos mniej wiecej zalapalam jak oni to robia emotka



a ja powiem emotka Zmieniają IP.
Tylko żeby zdobyć ileś tysięcy głosów to wychodzi na to że powinni głosować non stop niemalże przez 24 h na dobę. A i tak nie wyszło by na tyle co mają emotka A i komu by sie jeszcze chciało i miał tyle czasu ;/ No chyba, że mają jakieś programy do głosowania ( jeśli takie coś wogóle istnieje ). Ale dobry informatyk wszystko umie pewnie stworzyć hehe

byc moze
ja powiem tak dopuki ktos bierze udzial w konkursie z jednego konta to niech sobie zdobywa te glosy jak chce o to w tym wkoncu chodzi , ale jesli ktos leci na 10 kont to mnie szlak trafia ze nie daje innym wygrac
Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2130355 Napisano: 27.01.2009 07:18:50 w Wkurza mnie...
minia napisał(a):

Ja tez nie mam pojecia jak inni zbiearaja punkty emotka
Ja sie mecze i wychodze z siebie a na d mam tylko 32


naprawde nie wiecie jak ? nie bede sie wychylac bo zaraz bede zjechana ale jestem swerzytka w konkursach a juz cos mniej wiecej zalapalam jak oni to robia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2130305 Napisano: 27.01.2009 07:07:36 w Pomocy!!!!
potrzebuje osob ktore zarejestruja sie z mojego polecenia na bitmail emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2114791 Napisano: 21.01.2009 02:41:21 w Wkurza mnie...
wkurza mnie yeppas mimo wyslanego zdjecia do weryfikacji zablokowali mi konto za brak zdjecia , wszystko zrobilam dobrze emotka ciekawe czy to nie ma jakiegos zwiazku ze mam jeszcze 3 dni na spelnienie warunkow aby dostac nagrode za wygrany konkurs emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2113422 Napisano: 20.01.2009 06:39:33 w Pomocy!!!!
a ja mam prosbe czy moze jest tu ktos kto wygral i-poda z blendamed i czy moze napisac mi na pw ile mial pkt w momencie wygranej ? Wyświetl w wątku >>
0 0