Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika kalisto1986

kalisto1986

#6266484 Napisano: 09.10.2016 18:08:47 w WC - rozmowy o wszystkim
taalvikki napisał(a):

bruce napisał(a):

Ok, wsio jasne emotka , zawsze pisz, jak potrzeba, bo - jak głoszą reklamy - "nieważne: gdzie, ważne: z kim" - głos oddam zawsze dla Znajomego, zgłoszenie to w moim odczuciu rzecz "ostatniorzędna". emotka


no i to właśnie pokazuje "sens" takich "konkursów". 

Przeczytaj zasady emotka  Organizator sam zaznaczył, że w tym etapie chodzi wyłącznie o namowienie jak największej ilości osób do zagłosowania na dane zdjęcie. Akurat w tym etapie nie chodzi o nic poza tym. Dopiero następny etap do którego przechodzi 10 osób z największą ilością głosów, jest oceniany pod względem twórczym.  Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

kalisto1986

#6266481 Napisano: 09.10.2016 18:05:15 w WC - rozmowy o wszystkim
cb656 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

cb656 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

Pomożecie? 
http://welcometab.../3207/work_id/594955

Zdjęcie totalnie bez polotu. Nie zagłosuję. emotka

Cb656, eee jak na Ciebie to i ten komentarz również za wysokich lotów nie jest; ) 
Nikogo nie zmuszam do głosowania, a zdjęcie może i bez polotu, ale za to z piękną historia, ktora dla tej pary wiele znaczy. Tak więc jeśli uda im się wygrać,  to chcieli to zrobić dokładnie tym zdjęciem. 

Ale czego oczekujesz? Kolesiostwa? To żenujące jest. Zdjęcie jest BANALNE. Żadnego powodu nie widzę, by oddać głos. Prawda boli?

Szukając powodu, żeby się dowalic, pominąłeś pewną istotną kwestie.
Po 1.
Ja nie napisałam cb656 ochhh błagam Cię zagłosuj na to zdjecie mój Ty forumowy kolego. Wręcz nie zwróciłam się o to do nikogo tutaj personalnie. Spytałam ogółu, czy ktoś pomoże,  wiec kto chce to robi, kto nie to jest jego wola. 

Po 2.
Znając to jaki jesteś i jak uwielbiasz wnikać w szczegóły, można by się spodziewać,  że zanim wyrazisz swoje zdanie odnośnie głosowania na zdjęcie "bez polotu", to również przeczytasz zasady konkursu, oraz to co jest w nim oceniane i jakie są zasady wygranej. Jednak skoro tego nie zrobiłeś,  to wyręcze Cię i napisze. Tutaj nie wygrywa zdjecie, które jest najpiękniejsze,  ani takie, które ma najlepszy pomysł.  Tutaj nie chodzi o ocenę jakości zdjęcia,  a wręcz tylko i wyłącznie o zebranie jak najwiecej głosów,  czego organizator nie ukrywa i wręcz to zaznacza. Nawet poszedł organizator o krok dalej, tutaj wcale nie wygrywa zdjęcie,  a jedynie największa ilość głosów, daje szansę na pójście do kolejnego etapu. Jak można by się spodziewac, po konkursowiczu z takim stażem i po osobie, która uwielbia podkreślać swoje "ja", zapewne wiesz w jakim celu organizator ustalił takie zasady.

Po 3.
Zupełnie nic mnie nie boli, ja osobiście nie potrzebuje nikogo pomocy, żeby wygrywać w konkursach,  za to ta osoba tak, wiec dodając ten post, sama jej pomagam. 

Po 4.
Żenujące i banalne jest Twoje wieczne narzekanie i szukanie dziury w całym,  ale jak dla mnie możesz wylewać tutaj swoje żale. Wysłucham/poczytam Cię bardzo chętnie,  być może podreperujesz sobie tym swoje ego i w życiu realnym będzie Ci lżej emotka  Pisz "kochany" śmiało,  podbijanie wątku w tym przypadku jest jak najbardziej wskazane emotka Wyświetl w wątku >>

kalisto1986

#6266405 Napisano: 09.10.2016 11:08:14 w WC - rozmowy o wszystkim
Dziękuję :*
To nie jest moje zgłoszenie,  a mojej kuzynki, która jest dla mnie jak siostra. Dostała juz od życia takiego kopa, że teraz należy jej się slub jak z bajki. Ja to zgłoszenie traktuje nawet z większym zaangażowaniemieście,  niż byłoby moje.
Będę was męczyć od jutra na pw,  aż będziecie mieć mnie dosyć emotka emotka Wyświetl w wątku >>
2 brucee, donia7 0

kalisto1986

#6266400 Napisano: 09.10.2016 11:01:23 w WC - rozmowy o wszystkim
Raz na dobę  ;) Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

kalisto1986

#6266396 Napisano: 09.10.2016 10:55:12 w WC - rozmowy o wszystkim
bruce napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

scrabble napisał(a):

rozpędziliście się 130 emotka  do kiedy głosowanie?

Niestety, aż miesiąc emotka  
Dlatego jak będę wiedziała kogo mogę męczyć,  to chętnie będę to robiła pw.

Dziękuję wszystkim  emotka

Ja nie w temacie, o co chodzi? emotka Pomóc w głosowaniu? Jest w ten link głos nr 156, a ile razy można na dzień/dobę?

Tak dokładnie emotka  Można raz dziennie z 1 konta na fb.
Dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

kalisto1986

#6266390 Napisano: 09.10.2016 10:41:50 w WC - rozmowy o wszystkim
scrabble napisał(a):

rozpędziliście się 130 emotka  do kiedy głosowanie?

Niestety, aż miesiąc emotka  
Dlatego jak będę wiedziała kogo mogę męczyć,  to chętnie będę to robiła pw.

Dziękuję wszystkim emotka Wyświetl w wątku >>
1 defed 0

kalisto1986

#6266351 Napisano: 09.10.2016 00:43:24 w WC - rozmowy o wszystkim
cb656 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

Pomożecie? 
http://welcometab.../3207/work_id/594955

Zdjęcie totalnie bez polotu. Nie zagłosuję. emotka

Cb656, eee jak na Ciebie to i ten komentarz również za wysokich lotów nie jest; ) 
Nikogo nie zmuszam do głosowania, a zdjęcie może i bez polotu, ale za to z piękną historia, ktora dla tej pary wiele znaczy. Tak więc jeśli uda im się wygrać,  to chcieli to zrobić dokładnie tym zdjęciem.  Wyświetl w wątku >>

kalisto1986

#6266272 Napisano: 08.10.2016 20:57:47 w WC - rozmowy o wszystkim
Dziękuję wam :* 
Teraz zobaczyłam,  że nie z jednego kompa, a z jednego konta na fb można głosować raz dziennie.

Jakby miał ktoś ochotę pomoc codziennie, to, żeby tutaj nie spamowac, niech kliknie łapkę w górę,  a będę przypominać na pw <3 Wyświetl w wątku >>

kalisto1986

#6266254 Napisano: 08.10.2016 20:16:20 w WC - rozmowy o wszystkim
Ryzykuje karniakiem,   ale tak jestem w ostatnim czasięgu grzeczna, że przeżyje emotka

Ludziska, groźbą, przekupstwem i błaganiem namowilam bardzo bliska mi osobę do udziału w konkursie o wesele.  Żeby miała na to szansę musi być w pierwszej 10 wśród osób z największą ilością głosów.  Trochę już późno,  ale liczę,  ze uda się ich dogonić.  Głosować z jednego kompa można raz dziennie. Pomożecie? 
http://welcometab.../3207/work_id/594955 Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6265688 Napisano: 07.10.2016 13:03:26 w Intermarche
Wygraj weekend w prowansalskim stylu - czy smolarowi zacięła się maszyna losująca tfu czytająca, czy coś pokręciłam z terminem wyników? Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6259831 Napisano: 26.09.2016 11:19:36 w Paragony na trwające konkursy
taalvikki napisał(a):

uprzejmie informuję, że w regulaminach konkursów organizatorzy chcą, by "uczestnik dokonał zakupu produktu promocyjnego" a nie paragonu na ów produkt. i będę o tym pisać do skutku, tzn. albo do przywrócenia wątku "paragony" (ku czemu się zbliżam), albo zamknięcia także tego działu handlowego. 

Uprzejmie informuję,  że swoją interpretacją lekko ośmieszasz  się.  Tak jak wspominasz w regulaminach jest mowa o zakupie produktu promocyjnego, który jest potwierdzony paragonem/fakturą. Nie ma mowy o osobistym stawiennictwie w sklepie, czy zachowaniu produktu, a o zachowaniu paragonu. Osoba, która zleca taki zakup, nadal kupuje produkt, tylko przekazuje go dalej, a zachowuje dla siebie paragon. Wszystko jest zgodne z regulaminem.  Natomiast zakup paragonu, czy nawet produktu po wysłaniu zgłoszenia,  nie jest już zgodne z regulaminem.  

Na forum również obowiązują zasady ustalone przez administratorów, jeśli nie podobają Ci się one, zawsze możesz kliknąć magiczny przycisk "usuń konto" i sprawdzić jakie jest konkursowe życie bez wspomnianego forum.  Wyświetl w wątku >>

kalisto1986

#6259005 Napisano: 23.09.2016 12:55:21 w TESCO konkursy
bezaczek7 napisał(a):

assal napisał(a):

Uznawali pojedyncze - nagrody na takie paragony wpadały emotka

No to teraz mam zal do agencji, bo mam niewykorzystany paragon emotka  pojedyncze braly udzial ale jakies kilogramowe. Kodu z czteropakow nie bylo w regulaminie. A jesli wygraly takie paragony, to brak mi slow emotka

Wpisz te kody z regulaminu, a zobaczysz, że wyskoczą pojedyncze. Byś może nie było go na pudełku,  bo jest albo stary, albo nie wiem, ale na bank to były pojedyncze. Ja nawet nie miałam wątpliwości.  Tak samo jeśli chodzi o czteropaki.  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6258986 Napisano: 23.09.2016 12:36:11 w TESCO konkursy
estrelitta napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

Wpiszcie kod i nazwę  w Google, to wyskoczy. Pojedyncze ciastoliny są tak zapisane chociażby na Amazonie. Zresztą nawet patrząc w wyszukiwarce widzę, że agencja odpisała komuś,  że pojedyncze brały udział. 

mi napisali, że ciastoliny nie biorą udziału emotka

Tzn. Pojedyncze?  Może zależy jak było konstruowane pytanie. Wygrane były i na pojedyncze i na czteropaki. Zresztą kody i nazwy zgadzamy się z Google,  pomimo, że na pudełku nie można było go znaleźć.   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6258976 Napisano: 23.09.2016 12:30:00 w TESCO konkursy
Wpiszcie kod i nazwę  w Google, to wyskoczy. Pojedyncze ciastoliny są tak zapisane chociażby na Amazonie. Zresztą nawet patrząc w wyszukiwarce widzę, że agencja odpisała komuś,  że pojedyncze brały udział.  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6258755 Napisano: 23.09.2016 10:22:24 w TESCO konkursy
22114 pd classic colours theme ast - czteropak 
pd single pack 22573 - pojedyncze  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6258742 Napisano: 23.09.2016 10:11:36 w TESCO konkursy
bezaczek7 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

arya napisał(a):

Czy w tym konkursie jest przewidziana rezerwa? Coś mi się wydaje, że byłaby duża, bo niektórzy kupowali niewłaściwe produkty.

Nie ma.
Niewłaściwe czyli jakie? Tam raczej wszystko brało udział + przecież wysyłało się paragon w zgłoszeniu 

Niewłaściwe, czyli np czteropak ciastoliny. Albo pojedyncze pudełeczka ciastoliny emotka
Serio nie ma rezerwy, tak wynika z regulaminu? Nie czytałam dalszej części. Trochę szkoda emotka

Pojedyncze pudełeczka były na bank w regulaminie, nie pamiętam jak z czteropak ami  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6258600 Napisano: 22.09.2016 21:38:58 w TESCO konkursy
arya napisał(a):

Czy w tym konkursie jest przewidziana rezerwa? Coś mi się wydaje, że byłaby duża, bo niektórzy kupowali niewłaściwe produkty.

Nie ma.
Niewłaściwe czyli jakie? Tam raczej wszystko brało udział + przecież wysyłało się paragon w zgłoszeniu  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6258591 Napisano: 22.09.2016 21:34:15 w TESCO konkursy
norweska20 napisał(a):

agniecha1985 napisał(a):

aerdna napisał(a):

@ idą na raty. U mnie o 21:14 dopiero. Wcześniej nic.

Ooo czyli jest jeszcze nadzieja...

a może napiszecie inne czasy o czasie otrzymania @ - czy te przypuszczenie jest podstawne ..i jest jeszcze szansa

20:36 Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6258575 Napisano: 22.09.2016 21:07:43 w TESCO konkursy
joan napisał(a):

Ja nie wzięłam udziału, ale cieszę się, że Wam się udało wygrać, bo mocno zakręcony był ten konkurs (w kontekście zakupienia prawidłowych produktów).

Tam chyba wszystkie produkty brały udział,  albo prawie wszystkie. Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6258554 Napisano: 22.09.2016 20:53:23 w TESCO konkursy
cc_investigator napisał(a):

Czy wg was wybieramy tylko ze sklepów z regulaminu?

Prosimy o przesłanie mailem (...) oraz informację, w którym ze sklepów Tesco przygotować wygraną do odbioru.
Na www.wyprawkazazabawke.pl dostępne oświadczenie zwycięzcy oraz lista sklepów objętych promocją (w regulaminie).

Tak, dokładnie z tej listy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0