Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalisto1986

kalisto1986

#6119583 Napisano: 25.11.2015 17:17:18 w Biedronka
Nie, nie, nie róbcie tego... Bo na bank prąd się jeszcze nie skończył emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6119035 Napisano: 24.11.2015 19:33:21 w Biedronka
barszcz napisał(a):

emotka Napiszcie do Akon.W moim przypadku jeszcze nie wysłali nagrody.Sa w trakcie wysyłek i nagrodę dostanę na pewno do końca grudnia.Dostałam bardzo szybko odpowiedź.

Tylko po co im zawracać tyłek, jeśli wiemy, że mają jeszcze czas i to dużo czasu?
Też nie dostałam ani jednej paczki, tak samo jak większość moich znajomych. Niestety, ale trzeba spakować, zaadresować i przekazać kurierowi 7 tysięcy paczek. Tego nie zrobi się w dzień, czy dwa. Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6118967 Napisano: 24.11.2015 18:05:58 w Zakupy na konkursy - usługi

kalisto1986

#6118809 Napisano: 24.11.2015 14:36:00 w Intermarche
aniolka2310 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

Czy jest ograniczenie na osobe w konkursie świątecznym?

Na osobę tak emotka

Faktycznie już znalazłam, dziękuje Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6118796 Napisano: 24.11.2015 14:32:14 w Intermarche
Czy jest ograniczenie na osobe w konkursie świątecznym? Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6118756 Napisano: 24.11.2015 13:44:28 w Intermarche
aerdna napisał(a):

Nie działa mi cytowanie, nie wchodzą buźki - za to wyobraź sobie, że dostajesz młotkiem po głowie emotka

ała emotka
Przyznaję się bez bicia, że jestem zakręcona emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6118749 Napisano: 24.11.2015 13:40:08 w Intermarche
aerdna napisał(a):

A konkurs nie jest od 10 ? emotka

Faktycznie emotka  Czyli pierwszy kwadrans obdzwaniają  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6118742 Napisano: 24.11.2015 13:37:23 w Intermarche
dzwonią z rannych godzin Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6118678 Napisano: 24.11.2015 12:38:14 w Intermarche
malutka456 napisał(a):

informowali juz z dziś? może być pw ;D

dołączam do pytania Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6118602 Napisano: 24.11.2015 11:51:06 w Informują
dzwoni merco wedel z nr 606 544... Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6118367 Napisano: 24.11.2015 08:42:30 w Intermarche
cc_investigator napisał(a):

Hej,
wczoraj udało mi się wygrać w konkursie świątecznym co 15 minut, rozmowę prowadziłam w mocno niesprzyjających okolicznościach i właśnie się zorientowałam, że zupełnie nie zapamiętałam, gdzie mam wgrać ten skan. Byłabym wdzięczna za podpowiedź emotka

http://www.konkurspg.pl/ zakładka zgłoszenie Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6118279 Napisano: 23.11.2015 21:56:31 w Paragony
Został mi ostatni paragon z niedzieli, proszę o propozycję na pw Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6117856 Napisano: 23.11.2015 12:58:29 w Paragony
Mam paragony inter z soboty wieczorem (czyli "niedzielne") proszę o konkretną propozycję na pw Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6117370 Napisano: 22.11.2015 13:37:01 w Biedronka
80% osób które pisze dobre hasła i wygrywa dużo wartościowych nagród, nie pisze o tym na forum. Nie dlatego że nie chce się cieszyć swoją radością, a dlatego, że wie jak zawistni potrafią być inni. Jak konkursowicz nie potrafi postawić się na miejscu drugiej osoby i zamiast myśleć o sobie pomyśli tez o drugiej osobie.

Wiecznie tutaj czyta się, że na forum są "kliki" - tak są. To osoby, które sobie pomogą nie oczekując w zamian czegoś dla siebie. Oddadzą swoje hasło i jak wygra nim ktoś inny nie chcą nic w zamian tylko cieszą się tym. Jak komuś zabraknie paragonu to oddadzą swoje mimo, że stracą przez to swoją nagrodę gorszego stopnia. Tak są takie osoby na forum, ale siedzą na pw wiedząc jakie są inne osoby i jak potrafią wszystko spieprzyć. 

Możecie być pewni, że są też osoby, które wygrały te leony i nie napisały o tym na forum. Pomimo, że wygrały uczciwie teraz siedzą i myślą czy po publikacji haseł ktoś nie zmiesza ich z błotem "bo hasło było zbyt proste", czy nie zrobiły jakieś literówki przez co zostaną posadzone o anaalfabetyzm. Czy nie użyły jakiegoś popularnego zwrotu, przez co ktoś posądzi ich o plagiat. Może kiedyś i wy będziecie na ich miejscu i dopiero wtedy zrozumiecie, jak ktoś może odebrać wam radość z wygranej.
Z góry zakladajac agencji oszustwo sprawiacie że później oni traktują nas tak samo. Wolą dać nagrodę potencjalnemu mugolowi i nie martwić się, że może wygrała rodzina przez co oni będą posadzoni o oszustwo.

Reklamacje są ok kiedy jest co do tego zasadność - tutaj jej nie ma. Regulamin jest napisany zgodnie z prawem, czytelnie. Nigdzie nie wskazuje, że organizator ma obowiązek publikacji haseł, czy nazwisk. Lista jest opublikowana w takim stanie na jaki zdecydował się organizator. Kto miał kiedyś do czynienia z tworzeniem regulaminów czy prawnik, potwierdzi to. To tylko bramka dla agencji, gdyby zdecydowała się na publikację, bez takiej zgody nie może tego zrobić. I zamiast patrzeć na to co wygrał ktoś inny, spójrzcie na to co wy macie. 
Zrobiliście szambo z tego forum i większość wstydzi się przyznawać przy odbiorze nagrody, że też tutaj jest. I to nie jest wina agencji, konkursów, a nas samych. Jeśli jest złamanie regulaminu co jest jednoznaczne ze złamaniem prawa to wtedy się walczy, ale nie wtedy kiedy nie ma się do tego podstaw.  I nikt mi nie wmówi w przypadku tego konkursu, że walczy dla samej idei, że szuka haków tylko po to, żeby mieć pewność. Inne konkursy olewa, tak samo jak łamania regulaminu, ale tutaj nagle obudził swoją "moralność".
Mimo tego wszystkiego ciesze się, że tak wyszło, bo pokazało to jakie maski niektórzy potrafią nosić.
I pomimo tego, że wg regulaminu w przypadku rezerwy mam ogromną szansę na auto, mam nadzieję, że listy tej nie będzie. Ciesze się z tego co wygrałam i nie chce szukać za wszelką cenę haka na innych.  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6117340 Napisano: 22.11.2015 12:25:41 w Biedronka
rkvi napisał(a):

Ale w Albedo lista była taka, jak bylo zapisane w regulaminie.

W regulaminie nie ma nic, że opublikują. Wyrażamy zgodę na publikację co jest równoznaczne z tym, że oni mogą to zrobić. Jednak mogą to zrobić i ile te dane będą wtedy dostępne. Mamy na forum prawników wiec niech oni się wypowiedzą.

I ostatni raz to napisze, bo kilka osób mnie nie zrozumiało. Nie jestem jakimś przeciwnikiem publikacji haseł jeśli robi to każda agencja. Wyrywkowe publikacje dają tylko pole do popisu plagiatorom. Jeśli tutaj opublikują te hasła ok będzie można sprawdzić czy wszystko ok, ale wywoła to kolejna burze, bo znowu będziecie oceniać czy dane hasło zasłużylo na nagrodę, czy nie jest podobne (podobne nie takie same) do hasła z innego konkursu itp A wiem, że przy 100 znakach podobieństwa są nieuniknione.
I na tym kończę ta dyskusje ciesząc się wygranymi kartami zamiast zakładać, że auta trafiły do zlodziei

Elit. Zapraszając kogoś do domu przy pozegnaniu nie przeszukuje tej osoby z góry zakladajac, że mnie okradł. Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6117334 Napisano: 22.11.2015 12:10:21 w Biedronka
edzia21 napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

giulietta napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

Giuletta popraw mnie jeśli się mylę. Jesteś pierwsza na liście kart, lub bardzo blisko? 

nie, dlaczego?

Czysta ciekawość emotka

Wg mnie lista kart jest odwrotnie chronologiczna. Wszystkie wygrane przez mnie nagrody są idealnie ustawione od najpóźniejszej daty do tej z początku konkursu. Więc nie można określić kto był blisko leonka emotka

Dokladnie emotka  tez to odkrylam. Im ktos wczesniej bral udzial, tym nizej jest na liscie. Na pierwszych miejscach sa zgloszenia z ostatnich minut konkursu...

U mnie zgłoszenia są wymieszane, zupełnie nie są ułożone wg czasu w którym wysylalam. W regulaminie tez jest zapis o kolejności i na kogo przechodzą auta w przypadku złamania regulaminu...


Aut jest dużo na forum i to u osób "haselkowych". To, że kilka osób się pochwaliła, nie znaczy, że więcej nie wygrało.
Szkoda, że nikt nie chciał takiej listy w wedlu, kiedy to albedo dawno już straciło swoją wiarygodność. Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6117259 Napisano: 22.11.2015 00:20:08 w Biedronka
giulietta napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

Giuletta popraw mnie jeśli się mylę. Jesteś pierwsza na liście kart, lub bardzo blisko? 

nie, dlaczego?

Czysta ciekawość emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6117257 Napisano: 22.11.2015 00:16:01 w Biedronka
Giuletta popraw mnie jeśli się mylę. Jesteś pierwsza na liście kart, lub bardzo blisko?  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6117204 Napisano: 21.11.2015 22:29:06 w Biedronka
skarb888 napisał(a):

normafia napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

gulieta Ja rozumiem tą uczciwość i walke z plagiatami, ale nie rozumiem dlaczego akurat w tym konkursie robicie taką wojne i na jakiej podstawie. Dlaczego w innych nie?
Ja pytam serio.
Gdybym sama miala jakieś wątpliwości to bym walczyła zwłaszcza, że wtedy to ja miałabym szanse na auto, ale ja tutaj nie widzę żadnych uchybień  regulaminu.
Publikacja haseł w tym przypadku jest tylko dobrą wolą organizatora, a jeśli wie co go czeka to tego nie zrobi emotka

Ja też nie rozumiem nagonki na publikację haseł TYLKO W TYM KONKURSIE.  Dlaczego zakładacie, że tu były plagiaty, a np. w Wedlu nie?

 
Nie chce mi się wszystkiego czytać, ale moim zdaniem, bez snucia teorii spiskowych, niezaprzeczalnym faktem pozostaje jednak to, że
agencja HH złamała swój regulamin, który przewidywał:
47. W razie przyznania Nagrody Uczestnicy wyrażają zgodę na publikację swoich danych (imię, nazwisko,miejscowość) oraz treści zwycięskiej odpowiedzi konkursowej na Stronie Internetowej Konkursu. Dane te zostaną usunięte po upływie 1 miesiąca od daty zamieszczenia na Stronie Internetowej.
Rozumiem to tak, że przez miesiąc powinny być na stronie internetowej wyniki zawierające imiona,nazwiska, miejscowości i  zwycięskie hasła.A co opublikowali? Numery telefonów i numery paragonów…  To jednak nie to samo.
W przypadku przywoływanego Albedo nie było podstaw domagania się publikacji haseł, bo regulamin przewidywał tylko:
44.3 Publikacja imienia i pierwszej litery nazwiska Zwycięzców (…)
 
czyli opublikowali to, co przewidywał regulamin i finito.
 
Akon i agencja od Whiskasa opublikowali hasła, zgodnie z regulaminami.
 
Tutaj regulamin sobie, a agencja sobie - publikuje co innego niż powinna. I tyle.

To tylko i wyłącznie oznacza, że wyrażamy zgodę na publikację. Nie ma tutaj mowy, że organizator opublikuje. Może, ale nie musi.  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6117174 Napisano: 21.11.2015 21:39:35 w Biedronka
giulietta napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

gulieta Ja rozumiem tą uczciwość i walke z plagiatami, ale nie rozumiem dlaczego akurat w tym konkursie robicie taką wojne i na jakiej podstawie. Dlaczego w innych nie?
Ja pytam serio.
Gdybym sama miala jakieś wątpliwości to bym walczyła zwłaszcza, że wtedy to ja miałabym szanse na auto, ale ja tutaj nie widzę żadnych uchybień  regulaminu.
Publikacja haseł w tym przypadku jest tylko dobrą wolą organizatora, a jeśli wie co go czeka to tego nie zrobi emotka

napisałam wyżej emotka  różne numery, by nikogo nie zdziwiły i nie ja je znalazłam, opieram się na danych z forum i doświadczeniu z innych konkursów, a jak agencja wybrała fajne hasła to tak samo niczego się nie obawia jak Ci, którzy pewnie dziś tego kolejnego szampana piją emotka  prawda zawsze sama się obroni emotka

Ja nie pytam się o przeczucia, tylko konkrety gdzie jest złamanie regulaminu, co jest podejrzanego. Bo różne numery, a nawet takie same tym nie są. 
Chciałam zobaczyć suche fakty, ale jak domyśliłam się wcześniej cała cenzuraburza opiera się na domysłach.
Dlatego podtrzymuje swoje zdanie. Mam nadzieje, że nie zapomnicie o awanturach przy wszystkich innych wynikach, które teraz były lub zaraz będą. 
Oby to wszystko nie odbiło się na nas, jak to za każdym razem bywa Wyświetl w wątku >>
0 0