Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalisto1986

kalisto1986

#6117161 Napisano: 21.11.2015 21:17:05 w Biedronka
gulieta Ja rozumiem tą uczciwość i walke z plagiatami, ale nie rozumiem dlaczego akurat w tym konkursie robicie taką wojne i na jakiej podstawie. Dlaczego w innych nie?
Ja pytam serio.
Gdybym sama miala jakieś wątpliwości to bym walczyła zwłaszcza, że wtedy to ja miałabym szanse na auto, ale ja tutaj nie widzę żadnych uchybień  regulaminu.
Publikacja haseł w tym przypadku jest tylko dobrą wolą organizatora, a jeśli wie co go czeka to tego nie zrobi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6117155 Napisano: 21.11.2015 21:08:36 w Biedronka
ilosto3995 to nie tak, że ja jestem przeciwna, żeby opublikowali hasła, chociaż ogólnie nie jestem tego zwolenniczką jeśli nie wszystkie agencje to robią. Albo wszyscy, albo nikt, bo później plagiatorzy wykorzystują te hasła. Ja tylko nie mogę zrozumieć na jakiej podstawie akurat w tym konkursie jest robiona wojna, skoro nigdzie nie było napisane, że hasła będą opublikowane. Jeśli ktoś miałby dowód na łamanie regulaminu, to ok? Ale przecież tutaj nie ma podstaw. 
 Jeśli agencja opublikuje hasła ok, fajnie jak wykryjemy plagiaty jeśli są - sama napiszę wtedy reklamację.
Ale zakładanie z góry, że wyniki są nieuczciwe i awanturowanie się z agencją bez podstaw jest śmieszne i tylko nam szkodzi

1Hiacynta1 zgadzam się z Tobą emotka
Magnus trzeba rozkoszować się tym zapachem, to następnym razem zostanie on na dłużej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6117139 Napisano: 21.11.2015 20:51:36 w Biedronka
normafia napisał(a):

Ja jestem jak najbardziej za publikacją haseł, ale pod jednym warunkiem- niech je publikują WSZYSCY organizatorzy. Mało było już takich przypadków, że autor przegrywał z własnym hasłem, zawłaszczonym przez plagiatora? Aż strach pomyśleć ile takich sytuacji ma miejsce i nikt tego nie wykrył, bo plagiator wiedział, że organizator konkursu nie ujawni haseł (np. Columbit, Albedo, Smolar i większość pozostałych).  Dlaczego w konkursie z leonami HH ma publikować wyniki,  a z Albedo oraz  PMI Combera nikt o to nie walczy?

I wlaśnie ja tego nie mogę zrozumieć. Jeśli są podstawy to sama nie raz walczyłam. Ale miałam podstawy, a nie oskarżałam, bo miałam przeczucia.
emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6117136 Napisano: 21.11.2015 20:48:00 w Biedronka
giulietta napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

giulietta napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

Tak na prawdę tutaj nie ma o co walczyć, czy ktoś ma szanse na auto czy nie ma.
Moim zdaniem robienie burzy jedynie co to odbiera radość z wygranej zwycięzcom. 
Patrząc na liste zwycięzców nie ma się do czego przyczepić, bo to, że powtarza się nr paragonu nie świadczy o tym, że zgłosiła go ta sama osoba. Owszem, gdyby wrzucili hasła pewnie znalazłyby się plagiaty przy takiej ilości nagród, ale regulamin mówi tylko o tym,że wyrażamy zgode na publikacje. Nie ma konkretnego zaznaczenia, że będzie ona opublikowana - chyba, że jestem ślepa to zwracam honor emotka

Jeśli ktoś ma chęci walczyć o listę to róbcie to, ale nie róbcie cenzuraburzy na forum bez powodu wiedząc, że czytają to zwyciezcy aut i mogą to odbierać personalnie. 

i tego się trzymajmy emotka  a plagiatu nie powinno być żadnego emotka  jak czyta to zwycięzca, który wygrał prawdziwym, a nie podrobionym paragonem i swoim, a nie splagiatowanym hasłem to myślisz, że się czegoś obawia? emotka  chyba tylko tego czy otworzyć dziś następny szampan emotka

Oczywiście, że nie obawia się. Jednak może nie czuć się fajnie czytając jak to ludzie z góry zakładają, że wśród zwycięzców są oszuści. Bez powodu dziewczyny nie tłumaczyły się tutaj ( może nie do końca tłumaczyły, ale nie wiem jak to ująć). 
Jeśli opublikują te hasła to będzie tutaj jedno wielkie szambo, bo zaczną się dociekania, że to hasło podobne do tego, a to do tamtego. Co przy 100 znakach nawet mimowolnie może się zdarzyć. 

Sama mogłabym sobie uroić, że jacyś zwycięzcy wrzucili plagiat, czy film/laurkę i może to auto trafi do mnie. Jednak wole żyć z myślą, że wygrana jest uczciwa niż niepotrzebnie nakręcać się niezdrowymi emocjami.
Ja wole, gdy hasła nie są publikowane, bo m.in. nie daję to kolejnej szansy dla plagiatora.
Jeśli opublikują i będą plagiaty sama będe walczyć, jeśli nie wrzucą listy wole skupić się na innych konkursach i szczerze gratulować zwycięzcom. 

ale gratulować plagiatów? bo tak może być bez publikacji haseł emotka   już nie raz plagiatorzy stracili główne po reklamacjach emotka  a publikacja haseł? jak ktoś nie jest złodziejem to nie ukradnie emotka  a poza tym, bo nie mam czasu wdawać się w szczegóły   emotka   http://demotywato...07276/Punkt-widzenia

Z całym szacunkiem, ale czy Ty siebie czytasz? Niby zwycięzcy nie powinni źle się czuć czytając to wszystko. Jednak Ty z góry zakładasz, że tam są plagiaty. O co Ty walczysz? Czemu nie robisz wojny o publikację haseł z każdego tylko w tym konkretnie? 
Rozumiem, że żądanie opublikowania haseł motywujesz tym, że tam na pewno auta trafiły do złodziei ?

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia?   Jassssne w takim razie powinnam chyba dołączyć do tej cenzuraburzy, bo, gdyby faktycznie były plagiaty to mam ogromną szanse na auto ....

A jeśli personalnie odnosisz się do mnie jeśli chodzi o plagiat i ten demot to całym szacunkiem ośmieszasz się

ŻENADA Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6117125 Napisano: 21.11.2015 20:16:31 w Biedronka
giulietta napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

Tak na prawdę tutaj nie ma o co walczyć, czy ktoś ma szanse na auto czy nie ma.
Moim zdaniem robienie burzy jedynie co to odbiera radość z wygranej zwycięzcom. 
Patrząc na liste zwycięzców nie ma się do czego przyczepić, bo to, że powtarza się nr paragonu nie świadczy o tym, że zgłosiła go ta sama osoba. Owszem, gdyby wrzucili hasła pewnie znalazłyby się plagiaty przy takiej ilości nagród, ale regulamin mówi tylko o tym,że wyrażamy zgode na publikacje. Nie ma konkretnego zaznaczenia, że będzie ona opublikowana - chyba, że jestem ślepa to zwracam honor emotka

Jeśli ktoś ma chęci walczyć o listę to róbcie to, ale nie róbcie cenzuraburzy na forum bez powodu wiedząc, że czytają to zwyciezcy aut i mogą to odbierać personalnie. 

i tego się trzymajmy emotka  a plagiatu nie powinno być żadnego emotka  jak czyta to zwycięzca, który wygrał prawdziwym, a nie podrobionym paragonem i swoim, a nie splagiatowanym hasłem to myślisz, że się czegoś obawia? emotka  chyba tylko tego czy otworzyć dziś następny szampan emotka

Oczywiście, że nie obawia się. Jednak może nie czuć się fajnie czytając jak to ludzie z góry zakładają, że wśród zwycięzców są oszuści. Bez powodu dziewczyny nie tłumaczyły się tutaj ( może nie do końca tłumaczyły, ale nie wiem jak to ująć). 
Jeśli opublikują te hasła to będzie tutaj jedno wielkie szambo, bo zaczną się dociekania, że to hasło podobne do tego, a to do tamtego. Co przy 100 znakach nawet mimowolnie może się zdarzyć. 

Sama mogłabym sobie uroić, że jacyś zwycięzcy wrzucili plagiat, czy film/laurkę i może to auto trafi do mnie. Jednak wole żyć z myślą, że wygrana jest uczciwa niż niepotrzebnie nakręcać się niezdrowymi emocjami.
Ja wole, gdy hasła nie są publikowane, bo m.in. nie daję to kolejnej szansy dla plagiatora.
Jeśli opublikują i będą plagiaty sama będe walczyć, jeśli nie wrzucą listy wole skupić się na innych konkursach i szczerze gratulować zwycięzcom.  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6117119 Napisano: 21.11.2015 19:56:05 w Biedronka
Tak na prawdę tutaj nie ma o co walczyć, czy ktoś ma szanse na auto czy nie ma.
Moim zdaniem robienie burzy jedynie co to odbiera radość z wygranej zwycięzcom. 
Patrząc na liste zwycięzców nie ma się do czego przyczepić, bo to, że powtarza się nr paragonu nie świadczy o tym, że zgłosiła go ta sama osoba. Owszem, gdyby wrzucili hasła pewnie znalazłyby się plagiaty przy takiej ilości nagród, ale regulamin mówi tylko o tym,że wyrażamy zgode na publikacje. Nie ma konkretnego zaznaczenia, że będzie ona opublikowana - chyba, że jestem ślepa to zwracam honor emotka

Jeśli ktoś ma chęci walczyć o listę to róbcie to, ale nie róbcie cenzuraburzy na forum bez powodu wiedząc, że czytają to zwyciezcy aut i mogą to odbierać personalnie.  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6116917 Napisano: 21.11.2015 00:13:15 w Biedronka
evita dziękuje za zwrócenie uwagi, przyznaję się popełniam notorycznie ten błąd emotka

akaska na jakiej podstawie twierdzisz, że ktoś wygrał takimi samymi hasłami? Mógł napisać 2-3 dobre hasła i mieć to szczęście, że wygrał tyle aut emotka  Tylko gratulować. Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6116891 Napisano: 20.11.2015 23:46:31 w Biedronka
Wy na prawdę sądzicie, że nie da się napisać kilku tekstów, które będą na wysokim poziomie?
Mogę wam powiedzieć mylicie się emotka
Wszystkie moje wygrane hasła są bardzo blisko siebie, więc bez problemu uwierzę, że ktoś dał radę napisać 2 hasła na miare auta.
Ja po prostu gratuluje tej osobie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6116832 Napisano: 20.11.2015 22:45:56 w Kupię...
Słuchawki nauszne (reloop odpadają i z futerkiem), jakieś fajne, jednak nie w zabójczej cenie, bo to dla dziecka emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6116637 Napisano: 20.11.2015 19:26:52 w Intermarche
stelka napisał(a):

Mieliście kiedyś problem z realizacją bonów z ITM? Właśnie wracam ze sklepu w którym przemądrzałe baby nie przyjęły mi bonów bo stwierdziły że to nie z ich sklepu- ITM Słupsk

Mieliśmy, mieliśmy... Ale sprawić się nie daliśmy emotka

roger111 napisał(a):

Foto-front napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Foto-front napisał(a):

Wysłałem zgłoszenie na nr 70068, zgodnie z wzorem i otrzymalem zwrotnego SMSa, żę dziękują, ale konkurs zakończył się 16.10. i życzą powodzenia w kolejnych promocjach Unilever  emotka  
Czy kotś tak miał , nie wiem czy zgłoszenie się zakwalifkowało i czy słać następne.

A był prefix ITM przed odpowiedzią? 

jak najbardziej był prefix ITM, za drugim razem tak samo emotka

Pewnie pisałeś małymi literami itm ?

Nie ma znaczenia czy to duże, czy małe. System przyjmuje i te i te. Tutaj pewnie był pomysłowy nr, lub zrobiona literowka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6114263 Napisano: 18.11.2015 13:19:45 w Biedronka
mundek2004 napisał(a):

a jak odsyłacie dane sms to wpisujecie nr telefonu, bo nic o nim nie pisze?

Nie, przecież widzą z jakiego przyszedł emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6114242 Napisano: 18.11.2015 13:10:56 w Biedronka
Są wyniki słanych zgłoszeń i przez stronę i sms emotka
 Może jednak jeszcze nie puścili wszystkich, bo przychodziły w róznych odstępach Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6113624 Napisano: 17.11.2015 20:33:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kasiaskabek napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

Wy i te wasze teorie spiskowe emotka
Wystarczy wejść w odpowiedni wątek, a rozwiejecie swoje wątpliwości co do telefonów...

to nie teorie spiskowe emotka  
to ponowne przeczytanie regulaminu.
bo samej nie chciało mi się wierzyć.
I Że o tej godzinie ? hm. 
sama nie wiem, a auto fakt nagroda bardzo wartościowa więc i może dzwonią. nie mówię, że nie .

Telefon+ sms = wszystko zgodne z regulaminem.
Nie pierwsza agencja, która dzwoni o tej godzinie  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6113614 Napisano: 17.11.2015 20:27:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wy i te wasze teorie spiskowe emotka
Wystarczy wejść w odpowiedni wątek, a rozwiejecie swoje wątpliwości co do telefonów... Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6113494 Napisano: 17.11.2015 18:27:49 w Carrefour konkursy
Czy wszyscy dostali @ z informacją o rodzaju nagrody z lego? Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6112188 Napisano: 15.11.2015 17:50:21 w Kupię...
kalisto1986 napisał(a):

Kupie encyklopedia postaci Marvel - chętnie 2 sztuki. Poproszę o konkretną propozycję cenową

Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6111102 Napisano: 13.11.2015 10:37:04 w Intermarche
aerdna napisał(a):

694.....44

dziękuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6111097 Napisano: 13.11.2015 10:32:54 w Intermarche
z jakiego nr dzwonią z kawą? Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6110491 Napisano: 12.11.2015 08:59:32 w Kupię...
Kupie encyklopedia postaci Marvel - chętnie 2 sztuki. Poproszę o konkretną propozycję cenową Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#6109654 Napisano: 09.11.2015 21:43:12 w Informują
kalisto1986 napisał(a):

Kiora z lego c4 dzwoni

W związku z pytaniami. Nie podali rodzaju nagrody, dzwonili z nr 602 ...  Wyświetl w wątku >>
0 0