Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika katmich

katmich

#6243765 Napisano: 21.08.2016 07:01:07 w Kupię...
Kupię vouchera do SPA w rozsądnej cenie. Za gotówkę. Propozycje na priv. Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#6243645 Napisano: 20.08.2016 16:13:56 w SZUKAM....
Szukam vouchera do SPA. Zapraszam na priv. Odkupię za gotówkę w rozsądnej cenie. Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#5905397 Napisano: 21.08.2014 09:55:33 w SZUKAM....
kupię/szukam biletów na mistrzostwa świata w siatkówce, najchętniej do Warszawy, oferty na PW proszę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#5407480 Napisano: 18.10.2012 07:24:46 w Oddam za darmo
oddam za darmo osobie z Poznania zestaw sushi do odbioru w restauracji.

Wiadomość na PW.

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#5202911 Napisano: 25.05.2012 08:17:29 w Kupię...
szukam ebooka lub tableta - oferty z ceną na pw proszę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#5150392 Napisano: 19.04.2012 02:00:14 w Popraw sobie humor...
Poszedł mały Jasio do cyrku i tak się złożyło, że musiał usiąść w pierwszym rzędzie. Rozpoczął się występ i na arenę wychodzi Klaun Szyderca. Podchodzi do Jasia i pyta:
– Jak masz na imię?
– Jasiu.
– A więc Jasiu, czy ty jesteś głową krowy?
– Nie.
– A czy ty jesteś tułowiem krowy?
– Nie.
– A więc Jasiu, ty jesteś cenzura wołowa! HAHAHA!!! (zaśmiał się szyderczo Klaun Szyderca).
Smutny Jasio wrócił do domu, opowiedział wszystko tacie, na co ten mu mówi:
– Jasiu, jutro też pójdziesz do cyrku.
– Ale jak to? Do cyrku? A Klaun Szyderca? Znowu będzie się śmiał.
– Jasiu, nie możesz się tak poddać. Musisz jutro jeszcze raz iść do cyrku!
Smutny Jasio poszedł do cyrku i pech chciał, że znów musiał usiąść w pierwszym rzędzie. Po rozpoczęciu występu znów na arenę wyszedł Klaun Szyderca i widząc Jasia podszedł do niego i mówi:
– Widzę tutaj mojego przyjaciela Jasia! Proszę, powiedz mi, Jasiu, czy ty jesteś głową krowy?
– Nie.
– A czy ty jesteś tułowiem krowy?
– Nie.
– A więc Jasiu, ty jesteś cenzura wołowa! HAHAHA!!! – znów zaśmiał się szyderczo Klaun Szyderca.
Wszyscy ludzie w cyrku zaczęli się śmiać, a Jasio, któremu zrobiło się bardzo przykro wrócił do domu i powiedział o wszystkim tacie. Jego tata na to:
– Jasiu, jutro jeszcze raz pójdziesz do cyrku!
– Ale tato, ja nie chcę! Tam jest Klaun szyderca, on znowu się będzie śmiał!
– Nie martw się, Jasiu, tym razem pójdzie z tobą Wujek Staszek Mistrz Ciętej Riposty.
No i tak się stało. Następnego dnia poszli Jaś i Wujek Staszek Mistrz Ciętej Riposty do cyrku, usiedli w pierwszym rzędzie i czekają na występ Klauna Szydercy. Wychodzi więc Klaun Szyderca na arenę i zaczyna swój znany występ. Podchodzi do Jasia i pyta:
– Jasiu, czy ty jesteś głową krowy?
Na co Wujek Staszek Mistrz Ciętej Riposty:
– Spierd**aj.


Płynie kajakiem Kubuś Puchatek z Prosiaczkiem. Płyną... płyną... spoko machają wiosełkami... Nagle Kubuś Puchatek jak nie grzmotnie Prosiaczka przez łeb!!! Prosiaczek się odwraca biedny i pyta ale za co... dlaczego?! A na to Kubuś Puchatek:
- A bo wy świnie zawsze coś knujecie!


Idzie Kubuś Puchatek z Prosiaczkiem przez las.
Prosiaczek pyta:
- Kubusiu. gdzie my idziemy?
- Do Krzysia na imprezę, Prosiaczku!
- A czy ja tam muszę iść?
- Oczywiście!
- A jaka to impreza?
- Świniobicie!


emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#5053745 Napisano: 05.03.2012 10:40:32 w Pomocy!!!!
19790411 napisał(a):

katmich napisał(a):

kochani, szukam pomocy rady. Jutro wybieram się w odwiedziny do szpitala do mojej ciężko chorej cioci. nigdy nie byłam w szpitalu w odwiedziny i nie mam pojęcia co jej kupić. myślałam że może poduszeczkę mięciutką, żeby mogła się przytulić ale nie wiem czy można czy wypada? a może kwiaty? emotka


często leżałam w szpitalu i najprzyjemniejsze okazywały się... odwiedziny. Z tym, ze ja nie mogłam jeść, tylko piłam wodę. Poduszka to też dobry pomysł. Leżąc kilka dni/tygodni ciężko znaleźć wygodną pozycję, a szpitalna pościel jest... troszkę sfatygowana. Jak ciocia ma siłę i lubi czytać to możesz jej zabrać książkę, gazety...



19790411,efelinkaaa, bc14 - dziękuję za rady.. ciocia jest na diecie i rzeczywiście suchary chyba będą dobre i woda do tego, kupię też gazetki bo jej się tam nudzi podobno.. i chyba zaryzykuję z poduszką emotka
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#5053695 Napisano: 05.03.2012 10:21:02 w Pomocy!!!!
kochani, szukam pomocy rady. Jutro wybieram się w odwiedziny do szpitala do mojej ciężko chorej cioci. nigdy nie byłam w szpitalu w odwiedziny i nie mam pojęcia co jej kupić. myślałam że może poduszeczkę mięciutką, żeby mogła się przytulić ale nie wiem czy można czy wypada? a może kwiaty? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#5046721 Napisano: 29.02.2012 03:46:14 w Oddam za darmo
oddam za pokrycie kosztów przesyłki nowy, oryginalny FELIWAY razem z aplikatorem. Kotka już nie mam a szkoda żeby się zmarnowało. Jesli ktoś ma problemy z kotkiem i potrzebuje to proszę o PW. Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#5046384 Napisano: 29.02.2012 12:03:31 w Wkurza mnie...
karolkas napisał(a):

jenny21 napisał(a):

karolkas napisał(a):

Wkurza mnie, że chyba zacznę do wszystkich swoich życiorysów i podań o pracę dodawać załączniki w postaci prac plastycznych, być może ktoś w końcu zauważy moje podanie. Co zrobić, żeby chociaż zostać zauważonym i poproszonym na rozmowę, jak mam zdobyć doświadczenie w rozmowach kwalifikacyjnych jak nawet nie jestem tam zapraszana. emotka


Karolkas a moze poszukaj w jakiejs redakcji lub marketingu? Masz do tego talent!!




kiedy ja nie mam wykształcenia, doświadczenia, wychodzi na to że nic nie mam , tylko dwoje dzieci na karku i 40-tkę już prawie. Znów podłapuję depresję jeśli chodzi o robotę.Jakoś w Grecji nie musiałam nic umieć i mnie przyjeli do pracy i się świetnie sprawdziłam, a tu w Polsce nawet do sklepu się już nie nadaję.



dziewczyny, ja teraz przeprowadzam rekrutację na swoje stanowisko (zmieniam pracę) i jestem załamana ilością CV jakie wpłynęły. W ciągu 2 dni od momentu ukazania się ogłoszenia wpłynęło ponad 600 zgłoszeń. Przeglądam je i z ciężkim sercem odrzucam każde zgłoszenie, tak mi czasem żal tych ludzi emotka I strasznie mnie wkurza, że żyjemy w takim kraju gdzie młodzi, zdolni wykształceni ale i starsi ludzie z ogromnym potencjałem i życiorysem przegrywają walkę o pracę i godne życie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#4988191 Napisano: 01.02.2012 03:26:31 w Oddam za darmo
katmich napisał(a):

katmich napisał(a):

oddam:

1. piankę trwale koloryzującą wellaton do włosów firmy w kolorze czarnym 2/0, taka jak tutaj:

http://www.wella.com/pl-PL/wellaton.aspx

pianka jest nowa, oryginalnie zapakowana, termin wazności 01/2014.


2. emulsję do kąpieli oilatum soft bezzapachową, nową oryginalnie zapakowaną, termin ważności 09/2012


oddam za pokrycie kosztów przesyłki.

osoby zaintersowane na PW proszę.




oilatum takie:

http://www.doz.pl...__do_kapieli__150_ml




oddane po 2 minutach, prosze już nie pisać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#4985994 Napisano: 31.01.2012 02:03:16 w Oddam za darmo
katmich napisał(a):

oddam:

1. piankę trwale koloryzującą wellaton do włosów firmy w kolorze czarnym 2/0, taka jak tutaj:

http://www.wella.com/pl-PL/wellaton.aspx

pianka jest nowa, oryginalnie zapakowana, termin wazności 01/2014.


2. emulsję do kąpieli oilatum soft bezzapachową, nową oryginalnie zapakowaną, termin ważności 09/2012


oddam za pokrycie kosztów przesyłki.

osoby zaintersowane na PW proszę.




oilatum takie:

http://www.doz.pl...__do_kapieli__150_ml Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#4985988 Napisano: 31.01.2012 02:01:34 w Oddam za darmo
oddam:

1. piankę trwale koloryzującą wellaton do włosów firmy w kolorze czarnym 2/0, taka jak tutaj:

http://www.wella.com/pl-PL/wellaton.aspx

pianka jest nowa, oryginalnie zapakowana, termin wazności 01/2014.


2. emulsję do kąpieli oilatum soft bezzapachową, nową oryginalnie zapakowaną, termin ważności 09/2012


oddam za pokrycie kosztów przesyłki.

osoby zaintersowane na PW proszę. Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#4984486 Napisano: 30.01.2012 03:02:14 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
pusto, puchy, nic, zero, nul, smutek, żal, nagród w tym roku brak emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#4948295 Napisano: 11.01.2012 02:41:27 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
olmix napisał(a):

Ale się wkurzam! Nic, zero! Ciągle sprawdzam wyniki, których bardzo mało i nie mogę nic wygrać... Do tego mało konkursów internetowych, w których najchętniej biorę udział emotka Załamka emotka




zupełnie jak ja emotka też nic nie wygrywam.. marnie ten rok zaczęłam emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#4934011 Napisano: 03.01.2012 01:43:55 w Popraw sobie humor...
Przy wspólnym obiedzie rozmawiają katolik, protestant, muzułmanin i żyd.
Katolik:
- Jestem tak bogaty, że zamierzam kupić CitiBank.
Protestant:
- Ja jestem bardzo bogaty i kupię sobie General Motors.
... Muzułmanin:
- Ja jestem bajecznie bogatym księciem... Kupię Microsoft
Zapadła cisza, wszyscy czekają co odpowie żyd. Ten spokojnie zamieszał kawę, oblizał łyżeczkę i odłożył ją na spodek. Następnie popatrzył na pozostałych biesiadników i mówi:
- A ja nie sprzedaję.

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#4902923 Napisano: 15.12.2011 11:32:12 w Wkurza mnie...
dajar35 napisał(a):

aneczkar10 napisał(a):

pola731 napisał(a):

malutka456 napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

Wkurza mnie już kompletnie wszystko, takiego tygodnia jak ten nie miałam jeszcze emotka Carrefour emotka Hortex emotka Prima emotka Real emotka . Co za fatum jakieś emotka


myslalam, ze tylko ja tak mam emotka emotka


czas na urlop - w każdym razie u mnie czas najwyższy


ja mam to samo emotka emotka

nawet paczki kawy nie umiem wygrać ,
emotka emotka



ja też emotka biorę urlop konkursowy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#4888694 Napisano: 09.12.2011 08:43:57 w Wkurza mnie...
wall.e napisał(a):

martu18 napisał(a):

wkurza mnie, że oczywiście przychodzi piątek i znów nie ma wody emotka emotka emotka emotka


U mnie w piątki nie ma mięsa emotka




emotka bez mięsa da się przeżyć.. a bez wody.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#4888665 Napisano: 09.12.2011 08:31:14 w Wkurza mnie...
martu18 napisał(a):

wkurza mnie, że oczywiście przychodzi piątek i znów nie ma wody emotka emotka emotka emotka




emotka u mnie też.. chyba blisko siebie mieszkamy i też mnie to wkurza.. wody nie będzie do jutra do 9 rano emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#4848342 Napisano: 23.11.2011 01:36:54 w Oddam za darmo
katmich napisał(a):

katmich napisał(a):

podwójne zaproszenie na galę KSW która odbędzie się 26 listopada w łódzkiej Atlas Arenie - szczegóły na PW



odbiór osobisty w Łodzi, więc najlepiej osobie z Łodzi właśnie emotka



oddane tygrysek82bu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0