Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika katmich

katmich

#3021617 Napisano: 15.01.2010 11:15:09 w Dyskusje o wynikach konkursu
sylwika76 napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

lovcia88 napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

a wygrywa ktoś na portalu dlalejdis ?? czy to jakiś podejrzany portal emotka


kilka osob z forum wygralo, jednak trzeba miec szczescie w losowaniu.


no to dobrze że ktos wygrywa emotka dzięki za odp emotka


mnie udało się tam wygrać 1 raz a gram od początku emotka



mi tez 1 raz i to były bilety na koncert w Warszawie wiec pewnie dlatego wygrałam
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#3001166 Napisano: 07.01.2010 11:56:24 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
zuzkaa napisał(a):

marmoladella napisał(a):

Moja ostatnia wygrana wpadła jeszcze w pierwszej połowie grudnia.
Ech, to se moge ponarzekać emotka emotka


u mnie również tak samo cisza i pustka...




i u mnie cichutko, pusto i beznadziejnie.. od połowy grudnia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#2961010 Napisano: 23.12.2009 09:52:29 w Wkurza mnie...
wkurza mnie że nie wygrałam ani jednego zestawu men expert loreala emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#2948922 Napisano: 17.12.2009 12:56:00 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
nic, pustki, SUSZA.. PUSTYNIA.. aż mi skóra z nosa zaczęła schodzić od tej suszyyyyyy emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#2945948 Napisano: 16.12.2009 08:47:35 w Wkurza mnie...
taaga20 napisał(a):

zajrzałam z ciekawości czy i ja mam tę anulkę zablokowaną - no i jest emotka emotka anulka powinna wygrać konkurs pt. na najwiekszą ilość osób u których jestem zablokowana emotka bo to też trzeba do tego wytrwałości - gratuluję emotka




u mnie też jest zablokowana emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#2934482 Napisano: 11.12.2009 03:43:58 w Wkurza mnie...
dianek napisał(a):

a mnie wkurza to śmierdzące, szare miasto w którym królują żule i snoby emotka emotka emotka w tramwajach śmierdzi i wiecznie jest mgła... ale jeszcze 2 lata... i zamieszam choćby w namiocie na działce (chociaż to już mam) w kotlinie żywieckiej... z widokiem na Babią Górę, Pilsko, Jezioro Żywieckie, Skrzyczne... gdzie tylko lekki powiew powietrza, szum drzew i śpiew ptaków... eh... emotka
ide na poczte... powdychać bagiennego powietrza które przez wawelskiego smoka zostało skazane na wieczny zapach siarki, ołowiu i całego syfu z polski południowej...

jeszcze mnie na uczelni uświadomili co siedzi w tej dolinie... wszystkie prądy powietrzne tu stają... syf słowaków i wschodniego śląska tutaj... blech, aż mi nie dobrze jak widzę te tabele co mamy w powietrzu emotka tylko dwa miejsca w polsce są gorsze...



pochodzę z Żywca.. a mieszkam w śmierdzącej Warszawie.. wzdycham do moich beskidów żywieckich cudnych, pachnących i pięknych
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#2934448 Napisano: 11.12.2009 03:28:24 w TESCO konkursy
Zebra napisał(a):

mam esa z knora emotka




ooo gratki, koszyk produktów? Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#2934376 Napisano: 11.12.2009 03:00:20 w TESCO konkursy
czy ktoś się kontaktował z organizatorem konkursu Knorr w tesco z pytaniem kiedy bedzie rozstrzygnięcie? Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#2933462 Napisano: 11.12.2009 09:47:12 w PODZIĘKOWANIA
ja chciałabym podziękować wszystkim, którzy mi wczoraj pomagali w sprawie pragonu do konkursu jak oni sprzątają! Dzięki Wielkie! Dzięki Waszej pomocy udało mi się rozwiązać problem i mam nadzieję wkrótce otrzymam odkurzacz. emotka

To miłe że są tutaj na forum osoby z dobrym emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#2931074 Napisano: 10.12.2009 03:50:50 w Wkurza mnie...
barbara1910 napisał(a):

martakonopko napisał(a):

czarnygreg napisał(a):

martakonopko napisał(a):

mnie dziś wkurzyło to,że w pracy na e-konkursy wejśc nie mogłam,poieważ mam neostradę o zmiennym IP i tak się trafiło,że jakiś kretynek,który też ma neostradę narozrabiał kiedyś(?) na e-konkursach i akurat dziś miałam to IP,które zostało zablokowane za Naciąganie i oszukiwanie ludzi....-przynajmniej tak to wytłumaczył Pionas...i dopóki moje IP się nie zmieni-zero wchodzenia w pracy na e-konkursy...A mój szef się za mnie śmieje z tego powodu emotka


To możesz w pracy wchodzić na konkursy? emotka
Szczęściara, też chcę taką pracę, ja nawet jak telefon odbieram to udaję zawsze ze służbowy i wychodzę z pokoju zeby nikt nie słyszał, ze prywata a już z konkursów to szefowa by mnie zmasakrowała,



Tak trafiło,że mam taką właśnie pracę emotka Ale żeby nie było-też miewam złe chwile w pracy emotka


tez jestem zaskoczona taka praca emotka rany to jak ty siedzisz w pracy na e konkach to jak wywiazujesz sie ze swoich obowiazków emotka teraz juz prawie w kazdej pracy blokuja roznego rodzaju stronki internetowe,podobnie jest z telefonami...praca to nie zabawa emotka




ja też cały dzień w pracy siedze na e-konkach.. szef nie ma nic przeciwko emotka bylebym tylko wywiązywała się z obowiązków, których niestety mam niewiele i konkursy są dla mnie sposobem na zabicie nudy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#2931029 Napisano: 10.12.2009 03:38:25 w skojarzenia
wierność - Pluto Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#2930738 Napisano: 10.12.2009 02:16:20 w Wkurza mnie...
yaro2004 napisał(a):

questsa napisał(a):

a mnie wkurza ze nie mam jeszcze misia z zetki emotka emotka emotka



Juz wiem co stało się z misiem - http://atrapa.net/files/misporwany1.jpg

:] Uśmiechnij się, ja też nie mam emotka




ja też nie mam, nie ma się co wkurzac, poczta pewnie przed świętami ma opóźnienia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#2930709 Napisano: 10.12.2009 02:09:28 w TESCO konkursy
kalisto1986 napisał(a):

Winner napisał(a):

czy można jeszcze liczyć na nagrodę z knorra? czy już powiadamiali zwycięzców?


no wlasnie tez jestem ciekawa niby malo nagrod ale zeby nikt sie nie pochwalil emotka




nadal nic nie wiadomow sprwie knorra? Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#2930253 Napisano: 10.12.2009 12:03:24 w Paragony
katmich napisał(a):

raia2006 napisał(a):

katmich napisał(a):

baraba napisał(a):

mariwanna napisał(a):

Katmich, zadzwoń moze do organizatora i spytaj z jakiego dnia musisz wysłać paragon. moze się wyjaśni w ten sposób ile paragonów chcą...



u mnie były eski tej treści:
Gratulacje! Wygrałeś bezprzewodowy odkurzacz Electrolux! W ciągu 7 dni przeslij listem poleconym na adrs: Skr.Poczt.9, 87-800 Włocławek 1, z dopiskiem SPRAWD¬ JAK ONI SPRZ¡TAJ¡, swój telefon, adres, imię, nazwisko i paragon z terminem zakupu od 01.10.09 do .... - tu była data z godziną, bo prawdopodonie z tego dnia i godziny była wygrana i odsyłałam tylko po 1 paragonie, odkurzacze mam już w domu emotka



czyli jesli dostałam tak jak Ty tyle że od 03.10.09 - 13.11.2009 11:37 to mam wysłac tylko ten paragon z 13.11.2009 ?


A czemu od 03.10 u mnie też było od 1.10.Zresztą nieważne musisz mieć paragon z tego przedziału czasowego 13.11.2009 o 11.37 wysłałaś pewnie zgłoszenie i dlatego paragon ma być sprzed tej godziny.



dziękuję Wam wszystkim za pomoc, próbuję się tam dodzwonić, ale jakby ktoś jednak miał na zbyciu ten paragon z datą przed 03.10 to na PW proszę
emotka




własnie się dodzwoniłam Pani powiedziała że wystarczy 1 paragon ale dla bezpieczeństwa mogę wysłać wszystkie bo klienci się czasem mylą.. no to wyślę te dwa co mam i będę ściskać kciuki żeby mi zaliczyli emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#2930242 Napisano: 10.12.2009 12:00:37 w Paragony
raia2006 napisał(a):

katmich napisał(a):

baraba napisał(a):

mariwanna napisał(a):

Katmich, zadzwoń moze do organizatora i spytaj z jakiego dnia musisz wysłać paragon. moze się wyjaśni w ten sposób ile paragonów chcą...



u mnie były eski tej treści:
Gratulacje! Wygrałeś bezprzewodowy odkurzacz Electrolux! W ciągu 7 dni przeslij listem poleconym na adrs: Skr.Poczt.9, 87-800 Włocławek 1, z dopiskiem SPRAWD¬ JAK ONI SPRZ¡TAJ¡, swój telefon, adres, imię, nazwisko i paragon z terminem zakupu od 01.10.09 do .... - tu była data z godziną, bo prawdopodonie z tego dnia i godziny była wygrana i odsyłałam tylko po 1 paragonie, odkurzacze mam już w domu emotka



czyli jesli dostałam tak jak Ty tyle że od 03.10.09 - 13.11.2009 11:37 to mam wysłac tylko ten paragon z 13.11.2009 ?


A czemu od 03.10 u mnie też było od 1.10.Zresztą nieważne musisz mieć paragon z tego przedziału czasowego 13.11.2009 o 11.37 wysłałaś pewnie zgłoszenie i dlatego paragon ma być sprzed tej godziny.



dziękuję Wam wszystkim za pomoc, próbuję się tam dodzwonić, ale jakby ktoś jednak miał na zbyciu ten paragon z datą przed 03.10 to na PW proszę
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#2930156 Napisano: 10.12.2009 11:32:45 w Paragony
baraba napisał(a):

mariwanna napisał(a):

Katmich, zadzwoń moze do organizatora i spytaj z jakiego dnia musisz wysłać paragon. moze się wyjaśni w ten sposób ile paragonów chcą...



u mnie były eski tej treści:
Gratulacje! Wygrałeś bezprzewodowy odkurzacz Electrolux! W ciągu 7 dni przeslij listem poleconym na adrs: Skr.Poczt.9, 87-800 Włocławek 1, z dopiskiem SPRAWD¬ JAK ONI SPRZ¡TAJ¡, swój telefon, adres, imię, nazwisko i paragon z terminem zakupu od 01.10.09 do .... - tu była data z godziną, bo prawdopodonie z tego dnia i godziny była wygrana i odsyłałam tylko po 1 paragonie, odkurzacze mam już w domu emotka



czyli jesli dostałam tak jak Ty tyle że od 03.10.09 - 13.11.2009 11:37 to mam wysłac tylko ten paragon z 13.11.2009 ?
Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#2930112 Napisano: 10.12.2009 11:18:38 w Pomocy!!!!
bardzo proszę o pomoc w konkursie cif domestos, wczoraj dostałam smsa o wygranym odkurzaczu, wysłałam 3 smsy ile paragonów mam odesłać?

będę wdzięczna za pomoc na PW Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#2930094 Napisano: 10.12.2009 11:15:17 w Paragony
anik01 napisał(a):

katmich napisał(a):

niuniu napisał(a):

baraba napisał(a):

anik01 napisał(a):

katmich napisał(a):

raia2006 napisał(a):

katmich napisał(a):

emotka pierwszy raz coś wygrałam w konkursie promocyjnym i brakuje mi 1 paragonu a więc szukam:

PARAGON z jak oni sprzątają (Cif, domestos) data przed 04.10.09

PW proszę



A co 25 tys wpadło???

Ja powinnam mieć sprzed tej daty, sprawdzę w domu.



nie, odkurzacz, wczoraj dostałam smsa a moj maz chyba mi zrobił porządki w paragonach.. mam 2 a 1 się pod ziemię zapadł
emotka


przecież oni wołają tylko jeden paragon do odesłania, chba że dwa razy wygrałaś....... emotka



ode mnie też tylko po jednym paragonie wołali na każdy odkurzacz emotka emotka



pewnie katmich ma 2 ale z innymi datami



hmm.. moze ja nie rozumiem regulaminu, wysłałam 3 smsy wiec musze odesłać 3 paragony, prawda? a mam 2 paragony a pierwszego za cholerę nie mogę znaleźć
emotka


w sms jest zakres dat o paragon, ale nie ma nic że są wszystkie do odesłania, chyba że wygrałaś nagrodę główną emotka




nie, wygrałam odkurzacz.. kurcze to co ja mam zrobić? Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#2930063 Napisano: 10.12.2009 11:09:29 w Paragony
niuniu napisał(a):

baraba napisał(a):

anik01 napisał(a):

katmich napisał(a):

raia2006 napisał(a):

katmich napisał(a):

emotka pierwszy raz coś wygrałam w konkursie promocyjnym i brakuje mi 1 paragonu a więc szukam:

PARAGON z jak oni sprzątają (Cif, domestos) data przed 04.10.09

PW proszę



A co 25 tys wpadło???

Ja powinnam mieć sprzed tej daty, sprawdzę w domu.



nie, odkurzacz, wczoraj dostałam smsa a moj maz chyba mi zrobił porządki w paragonach.. mam 2 a 1 się pod ziemię zapadł
emotka


przecież oni wołają tylko jeden paragon do odesłania, chba że dwa razy wygrałaś....... emotka



ode mnie też tylko po jednym paragonie wołali na każdy odkurzacz emotka emotka



pewnie katmich ma 2 ale z innymi datami



hmm.. moze ja nie rozumiem regulaminu, wysłałam 3 smsy wiec musze odesłać 3 paragony, prawda? a mam 2 paragony a pierwszego za cholerę nie mogę znaleźć
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#2930030 Napisano: 10.12.2009 11:02:07 w Paragony
katmich napisał(a):

emotka pierwszy raz coś wygrałam w konkursie promocyjnym i brakuje mi 1 paragonu a więc szukam:

PARAGON z jak oni sprzątają (Cif, domestos) data przed 04.10.09

PW proszę


Wyświetl w wątku >>
0 0