Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika katmich

katmich

#2720463 Napisano: 06.10.2009 07:45:51 w Oddam za darmo
katmich napisał(a):

zaproszenie na dzisiaj na KNO do kina w Wola Parku w Warszawie na postanawiającą umrzeć Weronikę emotka 1 zaproszenie




PW proszę jak ktoś chce emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#2720461 Napisano: 06.10.2009 07:44:15 w Oddam za darmo
zaproszenie na dzisiaj na KNO do kina w Wola Parku w Warszawie na postanawiającą umrzeć Weronikę emotka 1 zaproszenie Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#2710635 Napisano: 02.10.2009 01:58:26 w Dziś cieszę się z.....
a ja się cieszę że jest już za 1 godzinke weekend!! wyjdę z roboty i wreszcie odpocznę !! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#2709797 Napisano: 02.10.2009 09:24:49 w Wkurza mnie...
delfinka101 napisał(a):

No więc ja CI odpowiedziałam skad mam te 3000 głosów.TYLKO JA JE MAM NIKT WIECEJ NIEMA 3000.Więc pytanie było do mnie.
Wiem,ze sporo osób oszukuje ale tutaj nawet nabijacze mają poblokowane z tego co wiem możliwosci oddawania wielokrotnie glosów.Bo zablokowali nie tylko numery IP ale tez numer komputera.



nie rozumiem tej dyskusji, nie zadawałam pytania tylko wyrażałam w wątku wkrurza mnie - że mnie wkurza konkurs falvit i zadałam retoryczne pytanie skąd ludzie mają 3000 punktów nie licząc na odpowiedź.. rownie dobrze mogłam zadac pytanie skąd ludzie mają 1000 głosów.. nie śledzę listy osób biorących udział w tym konkursie i nie wiem czy to Ty masz 3000 pkt. Nie traktuj tego osobiście i nie denerwuj się emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#2709719 Napisano: 02.10.2009 09:00:26 w Wkurza mnie...
delfinka101 napisał(a):

katmich napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

katmich napisał(a):

iaziaz napisał(a):

katmich napisał(a):

wkurza mnie falvit, już nawet 1 głosu na siebie oddać nie mogę.. emotka i inni też nie mogą emotka


to własnie dziwne bo ja tez nie moge a inni ciagle moga klikac emotka




noo innym przybywa emotka a my bidulki zostajemy w tyle emotka emotka


U mnie tez nikt niemoze klikac kto raz juz oddal glos.W regulaminie jasno napisane jest;raz na jedną prace.Ja tez niemoge u siebie klikać




no tak.. tylko ciekawe skąd ludzie maja po 3000 głosów?? emotka



Powiem ci skąd.To wlasnie moj wymarzony dzien ma tyle punktów i sa wszystkie zebrane uczciwie.Mój syn jest nieuleczalnie chory.Jest pod opieką fundacji i zrzeszen, min.Ludzie serca gdzie ejst około 1000 osób i kazdy ma znajomych i na NK znajomi Natan zostali poproszeni o głosik na nas.Zanim zaczniesz kogos podejrzewac o oszustwo zastanów się.Jak widzisz i tam i tutaj mam taki sam nick.NAwet ludzie z forum tutaj głosują mi.Oni tez niemogą oddawać wiecj niż jeden głos.Na profilu syna jest ponad 1800 znajomych.Ludzie Serca podzielili strony ze znajomymi miedzy sobą i pisali do kazdego prosbe, dlatego mamy tyle punktów.Do tej pory zawsze we wszytkim przegrywałam z nabijaczami i tymi co mają kilka kont.Co do 3000 to nie ludzie tylko ja mam tyle punktów ale zobaczy ile ludzi się w to zaangazowało..masz prawo też prosic innych o głosy.Ja wszystkim kto mnie poprosił tu z forum zagłosowałam, bo ilosć punktów nieoznacza wygranej.Wazne aby być w 100 która zostanie brana pod uwage



to że mnie to wkurza nie jest równoznaczne z tym, że oskarżam Cię o oszustwo! rozumiem, że w tej całej masie sa ludzie uczciwi, którzy tak jak Ty próbują zdobyć głosy i dobrzy ludzie im w tym pomagają, ale są też tacy którzy robią to nieucziciwie, ale moje pytanie było skąd mają ludzie po 3000 głosów a nie dlaczego ludzie oszukują.
Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#2709570 Napisano: 02.10.2009 08:15:09 w Wkurza mnie...
delfinka101 napisał(a):

katmich napisał(a):

iaziaz napisał(a):

katmich napisał(a):

wkurza mnie falvit, już nawet 1 głosu na siebie oddać nie mogę.. emotka i inni też nie mogą emotka


to własnie dziwne bo ja tez nie moge a inni ciagle moga klikac emotka




noo innym przybywa emotka a my bidulki zostajemy w tyle emotka emotka


U mnie tez nikt niemoze klikac kto raz juz oddal glos.W regulaminie jasno napisane jest;raz na jedną prace.Ja tez niemoge u siebie klikać




no tak.. tylko ciekawe skąd ludzie maja po 3000 głosów?? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#2707274 Napisano: 01.10.2009 10:58:15 w Wkurza mnie...
iaziaz napisał(a):

katmich napisał(a):

wkurza mnie falvit, już nawet 1 głosu na siebie oddać nie mogę.. emotka i inni też nie mogą emotka


to własnie dziwne bo ja tez nie moge a inni ciagle moga klikac emotka




noo innym przybywa emotka a my bidulki zostajemy w tyle emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#2707255 Napisano: 01.10.2009 10:55:46 w Wkurza mnie...
wkurza mnie falvit, już nawet 1 głosu na siebie oddać nie mogę.. emotka i inni też nie mogą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#2701122 Napisano: 29.09.2009 02:15:00 w Poczta kradnie
iaziaz napisał(a):

katmich napisał(a):

iaziaz napisał(a):

katmich napisał(a):

iaziaz napisał(a):

katmich napisał(a):

iaziaz napisał(a):

katmich napisał(a):

poczta kradnie, a własciwie mój listonosz ukradł mi nagrodę z konkursu aha hama (ładowarka i smycz) emotka emotka emotka nie wiem co robić!! poczta mówi że tylko nadawca może złożyć reklamację a nadawca mówi że u nich nikt się nie będzie bawił w reklamacje!! a ja co mam robić emotka emotka emotka [/quote
wiesz co mysle ze to wcale nie musiał twoj listonosz ukrasc ,na poczcie przesyłka przez tyle rak przechodzi ze wcale jemu nie musiała sie przylepic tylko mogła komus innemu emotka



ale listonosz twierdzi że mi ją wrzucił do skrzynki!! poleconą przesyłkę! i odnotował że jest doręczona! bo myślał że ja mam zgode na wrzucanie przesyłek!! jasne!! i ona wyparowała
emotka a to wszystko dlatego że się już na niego pare razy skarżyłam wiec się zemścił


w takim przypadku to chyba masz racje emotka



wolałabym nie mieć racji a miec przesyłkę .. ale mi przykro.. emotka


ok ale ja bym poszła do naczelnika jakim prawem on sie za mnie podpisał ze odebrał przesyłke emotka




naczelnik ma mnie w d..ie i zasłania się przepisami, że ja nie mogę złożyć reklamacji na przesyłkę tylko nadawca.. ja za to piszę skargę na listonosza.. aż się boję jego zemsty!!


no zemsta moze byc słodka z jego strony (brak kolejnych przesyłek) emotka




dokładnie emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#2701091 Napisano: 29.09.2009 02:10:31 w Poczta kradnie
iaziaz napisał(a):

katmich napisał(a):

iaziaz napisał(a):

katmich napisał(a):

iaziaz napisał(a):

katmich napisał(a):

poczta kradnie, a własciwie mój listonosz ukradł mi nagrodę z konkursu aha hama (ładowarka i smycz) emotka emotka emotka nie wiem co robić!! poczta mówi że tylko nadawca może złożyć reklamację a nadawca mówi że u nich nikt się nie będzie bawił w reklamacje!! a ja co mam robić emotka emotka emotka [/quote
wiesz co mysle ze to wcale nie musiał twoj listonosz ukrasc ,na poczcie przesyłka przez tyle rak przechodzi ze wcale jemu nie musiała sie przylepic tylko mogła komus innemu emotka



ale listonosz twierdzi że mi ją wrzucił do skrzynki!! poleconą przesyłkę! i odnotował że jest doręczona! bo myślał że ja mam zgode na wrzucanie przesyłek!! jasne!! i ona wyparowała
emotka a to wszystko dlatego że się już na niego pare razy skarżyłam wiec się zemścił


w takim przypadku to chyba masz racje emotka



wolałabym nie mieć racji a miec przesyłkę .. ale mi przykro.. emotka


ok ale ja bym poszła do naczelnika jakim prawem on sie za mnie podpisał ze odebrał przesyłke emotka




naczelnik ma mnie w d..ie i zasłania się przepisami, że ja nie mogę złożyć reklamacji na przesyłkę tylko nadawca.. ja za to piszę skargę na listonosza.. aż się boję jego zemsty!!

Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#2701064 Napisano: 29.09.2009 02:03:56 w Poczta kradnie
iaziaz napisał(a):

katmich napisał(a):

iaziaz napisał(a):

katmich napisał(a):

poczta kradnie, a własciwie mój listonosz ukradł mi nagrodę z konkursu aha hama (ładowarka i smycz) emotka emotka emotka nie wiem co robić!! poczta mówi że tylko nadawca może złożyć reklamację a nadawca mówi że u nich nikt się nie będzie bawił w reklamacje!! a ja co mam robić emotka emotka emotka [/quote
wiesz co mysle ze to wcale nie musiał twoj listonosz ukrasc ,na poczcie przesyłka przez tyle rak przechodzi ze wcale jemu nie musiała sie przylepic tylko mogła komus innemu emotka



ale listonosz twierdzi że mi ją wrzucił do skrzynki!! poleconą przesyłkę! i odnotował że jest doręczona! bo myślał że ja mam zgode na wrzucanie przesyłek!! jasne!! i ona wyparowała
emotka a to wszystko dlatego że się już na niego pare razy skarżyłam wiec się zemścił


w takim przypadku to chyba masz racje emotka



wolałabym nie mieć racji a miec przesyłkę .. ale mi przykro.. emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#2701055 Napisano: 29.09.2009 02:01:45 w Poczta kradnie
iaziaz napisał(a):

katmich napisał(a):

poczta kradnie, a własciwie mój listonosz ukradł mi nagrodę z konkursu aha hama (ładowarka i smycz) emotka emotka emotka nie wiem co robić!! poczta mówi że tylko nadawca może złożyć reklamację a nadawca mówi że u nich nikt się nie będzie bawił w reklamacje!! a ja co mam robić emotka emotka emotka [/quote
wiesz co mysle ze to wcale nie musiał twoj listonosz ukrasc ,na poczcie przesyłka przez tyle rak przechodzi ze wcale jemu nie musiała sie przylepic tylko mogła komus innemu emotka



ale listonosz twierdzi że mi ją wrzucił do skrzynki!! poleconą przesyłkę! i odnotował że jest doręczona! bo myślał że ja mam zgode na wrzucanie przesyłek!! jasne!! i ona wyparowała
emotka a to wszystko dlatego że się już na niego pare razy skarżyłam wiec się zemścił

Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#2701029 Napisano: 29.09.2009 01:53:11 w Poczta kradnie
poczta kradnie, a własciwie mój listonosz ukradł mi nagrodę z konkursu aha hama (ładowarka i smycz) emotka emotka emotka nie wiem co robić!! poczta mówi że tylko nadawca może złożyć reklamację a nadawca mówi że u nich nikt się nie będzie bawił w reklamacje!! a ja co mam robić emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#2697968 Napisano: 28.09.2009 12:52:36 w Wkurza mnie...
tato999 napisał(a):

korni84 napisał(a):

lalunia napisał(a):

cb656 napisał(a):

wkurza mnie użalanie się nad Polańskim - biedny, pokrzywdzony, starszy pan emotka
Pedofilia jest pedofilią bez względu na dokonania artystyczne, bo w końcu co ma piernik do wiatraka? Kolejny podział na równych i równiejszych? Jak bogaty i do tego artysta, to już mu wszystko wolno?!
Ciekawe, czy ci wszyscy obrońcy tak samo chętnie zgodziliby się na to, by ich nastoletnia córka uprawiała seks z kolegą z pracy ?!




Mam takie same odczucia emotka


popieram
emotka




również popieram emotka podobny przykład szanowna Otylia Jędrzejczak nie poszła siedzieć za śmierć brata bo jest sławna i wystarczającą karą dla niej są wyrzuty sumienia a zwykły szary człowiek siedziałby w więzieniu i nawet okiem by nie mrugnęli emotka




noooo dokładnie.. zgadzam się z Wami.. tak jak było w przypadku tego Zientarskiego.. też sprawa ucichła emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#2682832 Napisano: 23.09.2009 08:27:08 w Zbieramy kasę!
klik i Pw - ja odkliku emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#2680742 Napisano: 22.09.2009 11:26:30 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
ja już od dawna nic emotka buuuuuuuuuuuuu Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#2666045 Napisano: 17.09.2009 08:23:24 w Wkurza mnie...
wkurza mnie że napalam sie jak arab na kurs pilotażu czekając na odbiór nagrody a potem jak ją odbieram to czuję zawód, że jest taka kiepska... dzisiaj odebrałam nagrodę z planety kobiet.. miała być książka kosmetyki i korale.. ksiązka używana (poradnik nt. rozwodu!!), korale tandetne, a kosmetyki to próbki emotka

TEŻ TAK MACIE?? emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#2663206 Napisano: 16.09.2009 10:06:38 w Wkurza mnie...
ilus napisał(a):

beciala napisał(a):

jaanonimka napisał(a):

prozac napisał(a):

streetcom, jak zwykle - już tak dawno u nich jestem, wysłałam oswiadczenie dawno temu, a oni mnie olewają. 5 lub 6 kampanii beze mnie !!!
Teraz jeszcze miały być jakieś coś do chrupania - też mnie ominęło, ani enter, ani zupek, ani głupiej pasty nie dali (czy potrzebują kogoś w specjalnym wieku czy coś???)
O rany, jak mnie to wkurzyło !


tak jak bym siebie slyszala emotka
tez mnie ten streetcom denerwuje barz emotka emotka


dołączam się do rozżalonych emotka emotka emotka emotka
To, że mieszkam w pięknej, małej, cichej okolicy to znaczy, że nie mogę mieć zdania na temat jakiegoś produktu?



mnie też wkurza streetcom! właśnie za takie nierówne traktowanie ludzi z prowincji emotka mogli od razu w zasadach napisać, że szansę do kampanii mają tylko ludzie z dużych miast, a tak robią tylko ludziom nadzieję emotka aż czasami mam ochotę do nich napisać maila za tą dyskryminację!!! i oświecić ich, że w mniejszych miejscowościach też ludzie gotują obiady, myją zęby... emotka



mieszkam w wawce i też mnie nie zapraszają, więc myślę, ze nie powinnyście czuc sie dyskryminowane
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#2662953 Napisano: 16.09.2009 09:16:09 w PODZIĘKOWANIA
dziękuję sweety162 za dobre emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#2662466 Napisano: 16.09.2009 07:34:57 w Wkurza mnie...
wkurza mnie radio zet! wczoraj pojechałam do kina by zrealizować wygraną (ostatnia akcja), zwolniłam się z roboty, jechałam w korkach 1,5 godziny i wszystko po to by dowiedzieć się że radio zet nie przysłało listy i że wogóle nikt nic nie wie na temat tego konkursu!! emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0