Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika katmich

katmich

#2549447 Napisano: 05.08.2009 09:23:57 w Wkurza mnie...
ksantypa napisał(a):

iwonciaaa napisał(a):

a mnie wkurzył bulvar-mieli dac zestawy olay na 3 tygodniowa kuracje a dali na 3 dniową.I tutaj apel-
ja do nich napisalam na kontakt , ze chyba pomylili sie i zamiast na kuracje 3 tygodniowa dali na 3 dniowa-może jak duzo osob napisze do nich rowniez to się zreflektują na przyszlosc

popieram, też pisałam emotka


na razie nie odpisali ale napewno pzreczytali-niech nie mysla , ze rzuca ochłap w postaci darmowych próbek i po sprawie.Mogli napisac , ze do wygrania próbki
tutaj kontakt dla pozostałych dziewcząt
redakcja@bulvar.pl




też do nich napisałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#2515870 Napisano: 23.07.2009 01:57:02 w Pomocy!!!!
ismena napisał(a):

dziś dotarła epoka lodowcowa z konkursu bosha (chociaż to mało ważne akurat emotka ) i jest problem emotka płyta była zafoliowana, nieruszona, wszystko ok, ale... no właśnie - nie ma nigdzie wyboru języka, napisów, itd. Powinien być wybór scen, dodatki, itd... jak to zwykle bywa emotka jednak ta płyta leci ciągiem wszystkie reklamy, potem zaczyna sie film i jest po angielsku emotka
zdarzyla sie juz komus taka sytuacja? prosze o rady i pomoc emotka



miałam to samo z wygraną płytą mamma mia! i nic nie udało mi się zrobić
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#2510262 Napisano: 21.07.2009 01:36:22 w Wkurza mnie...
z mnie wkurza że od wielu tygodni nic nie wygrywam i mam kryzys konkursowy! ooooo allachu czemu mi nie zsyłasz nagródek z dachuuuuuu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#2502590 Napisano: 17.07.2009 01:08:34 w Konkursowiczki w ciąży
magdalenka26 napisał(a):

magdalenka26 napisał(a):

heh przeczytałam wszystkie wasze posty...gratuluję wszystkim zaciążonym , przyszłym i młodym mamusiom emotka

opowiem wam moją historię ... emotka

My o dzidziusia staraliśmy się 3 miesiące:) kiedy zobaczyłam dwie kreseczki skakałam z radości:)

wszystko było wspaniale... ale nie długo... nie chcę skłamać bo nie pamiętam zal na początku ciąży zaczełam plamić. oczywiście pojechaliśmy do lekrza i w szpitalu po badaniu USG lekarz powiedział mi ze to puste jajo nastepnie jakby nigdy nic zapytał kiedy jadłam bo idę na górę i tam mnie wyczyszczą zupełnie nie wiedziałam co mnie czeka...zapłakana razem z mężem miałam czekać parę godzin...(podobno 6h przed znieczuleniem ogólnym nie można jeść) a ja zjadłam przed wyjściem kolację. było póżno i na dyzur nocny przyszedł inny lekarz. poprosił mnie na jeszcze jedno badanie pytał o to moje plamienie...dosłownie poprosił zebym mu pokazała wkładkę. zobaczył i stwierdził ze to brudna krew więc może wcale nie jest tak żle...zrobił mi kolejne badanie USG.trwało chyba z 20 minut po czym stwierdził prosze sie napić jeśli jest pani głodna proszę cos zjeść. zwariowałam !!
oczywiscie odwołał mój nocny zabieg . powiedział ze poczekamy kilka dni ze ciąża jest bardzo wczesna i wszystko jego zdaniem jest dobrze. Zostałam w szpitalu.nie będę pisać co wtedy czułam alepo 5 dniach przestałam plamić a po 10 poszłam na kolejne USG na którym lekaż pokazał mi coś maleńkiego ruszającego się było to rosnące serduszko mojej Oleńki !!! Nawet nie chcę myślec co było by gdyby ten lekarz nie przyszedł wtedy na dyżur...dzisiaj Ola ma 3 latka i jest cudownym zdrowym dzieckiem emotka Życzę wam dziewczynki abyście trafiły na wspaniałych lekarzy a nie takich konowałów jak ka w pierwszym etapie ciąży emotka




ale historia! rety! gratuluję Ci córeczki i nie zazdroszczę musiałaś wiele nerwów stracić.. super jest ten wątek.. jak zaciążę to się będę udzielać.. mam nadzieję że to będzi ejuż wkrótce emotka
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#2499860 Napisano: 16.07.2009 10:36:57 w Konkursowiczki w ciąży
madzior88 napisał(a):

katmich napisał(a):

Hej, mam nadzieję, że wkrótce dołączę do zaciążonych emotka staramy się o dzidziusia! trzymajcie kciuki emotka


też sie staralismy i po roku udało sie!:)




gratuluję! Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#2499846 Napisano: 16.07.2009 10:31:18 w Konkursowiczki w ciąży
Hej, mam nadzieję, że wkrótce dołączę do zaciążonych emotka staramy się o dzidziusia! trzymajcie kciuki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#2489434 Napisano: 10.07.2009 01:56:42 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
u mnie też lipcowa susza.. nic zero.. a ze starych też nic nie przychodzi.. buuuuuuuuu Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#2489273 Napisano: 10.07.2009 12:45:29 w Wkurza mnie...
a mnie wkurzają ludzie którzy dzisiaj rano namoich oczach rozjechali dwa małe kotki samochodem i cały dzień o tym myślę i jak zamknę oczy to widzę ich małe łepki pod kołami samochodu i ryczę cały dzień emotka ratujcie.. Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#2483142 Napisano: 08.07.2009 08:13:22 w Pomocy!!!!
xagadee napisał(a):

katmich napisał(a):

xagadee napisał(a):

katmich napisał(a):

Witam wszystkich, potrzebuję pomocy. Sprzedałam plecak na allegro. Facet odebrał przesyłkę za pobraniem i dzisiaj dzwoni do mnie i mówi że brakuje w nim takiego etiu na którym mu zależało. Przyznam szczerze że nawet nie wiem jak ono wyglada. Zdjecia na allegro rzeczywiscie były z tym etui i opis też (skopiowałam ze strony producenta). I on teraz chce ode mnie to etui. Nie wiem co robić. Pierwszy raz sprzedałam coś na allegro i taka wtopa. Proszę poradźcie co robić? Jakie są przepisy? Retyy ale dałam ciała emotka



przeproś, zaproponuj rabat, wytłumacz, że skopiowałaś zdjęcia ze strony producenta

jeśli się będzie upierał, przyjmij zwrot towaru i oddaj wszystkie pieniądze, które Ci wpłacił (łącznie z kosztami wysyłki w dwie strony, bo musi Ci przecież odesłać ten plecak)

nie kopiuj zdjęć ze stron producentów, tylko rób swoje emotka




no to wyjdę na zero.. o rety.. ale porażka. a tak się cieszyłam..



dlatego najpierw przeproś i zaproponuj rabat - może się zgodzi emotka




nieee.. juz próbowałam.. facet wyjeżdza jutro na wakacje, jest wściekły jak osa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#2483137 Napisano: 08.07.2009 08:11:42 w Pomocy!!!!
xagadee napisał(a):

katmich napisał(a):

Witam wszystkich, potrzebuję pomocy. Sprzedałam plecak na allegro. Facet odebrał przesyłkę za pobraniem i dzisiaj dzwoni do mnie i mówi że brakuje w nim takiego etiu na którym mu zależało. Przyznam szczerze że nawet nie wiem jak ono wyglada. Zdjecia na allegro rzeczywiscie były z tym etui i opis też (skopiowałam ze strony producenta). I on teraz chce ode mnie to etui. Nie wiem co robić. Pierwszy raz sprzedałam coś na allegro i taka wtopa. Proszę poradźcie co robić? Jakie są przepisy? Retyy ale dałam ciała emotka



przeproś, zaproponuj rabat, wytłumacz, że skopiowałaś zdjęcia ze strony producenta

jeśli się będzie upierał, przyjmij zwrot towaru i oddaj wszystkie pieniądze, które Ci wpłacił (łącznie z kosztami wysyłki w dwie strony, bo musi Ci przecież odesłać ten plecak)

nie kopiuj zdjęć ze stron producentów, tylko rób swoje emotka




no to wyjdę na zero.. o rety.. ale porażka. a tak się cieszyłam.. Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#2483105 Napisano: 08.07.2009 08:04:39 w Pomocy!!!!
Witam wszystkich, potrzebuję pomocy. Sprzedałam plecak na allegro. Facet odebrał przesyłkę za pobraniem i dzisiaj dzwoni do mnie i mówi że brakuje w nim takiego etiu na którym mu zależało. Przyznam szczerze że nawet nie wiem jak ono wyglada. Zdjecia na allegro rzeczywiscie były z tym etui i opis też (skopiowałam ze strony producenta). I on teraz chce ode mnie to etui. Nie wiem co robić. Pierwszy raz sprzedałam coś na allegro i taka wtopa. Proszę poradźcie co robić? Jakie są przepisy? Retyy ale dałam ciała emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#2474461 Napisano: 03.07.2009 08:50:26 w Wkurza mnie...
niuniu napisał(a):

alaalex40 napisał(a):

ze przegapilam kolejny fajny konkurs- oczywiscie ten z plusa mi chodzi emotka


OOOOOOOOOOOo właśnie!!!!!!!!! ja też się wkurzam sama na siebie że go przegapiłam!!!!!!!!!!!!!!




ja też się wkurzam!! jak ja to mogłam przegapić.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#2436936 Napisano: 16.06.2009 08:27:08 w Połączenia nieodebrane
czy wczoraj około 15 ktoś do Was dzownił z numeru 502 354 *** ?? Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#2411290 Napisano: 02.06.2009 09:49:11 w Oddam za darmo
katmich napisał(a):

katmich napisał(a):

oddam za darmo bilecik do kina Silverscreen w Wola Parku dzisiaj g. 19:00 Kino na obcasach film
Ja cię kocham, a ty z nim

zainteresowanych poproszę na PW
emotka




juz oddane daisy08 emotka


Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#2411286 Napisano: 02.06.2009 09:48:00 w Oddam za darmo
katmich napisał(a):

oddam za darmo bilecik do kina Silverscreen w Wola Parku dzisiaj g. 19:00 Kino na obcasach film
Ja cię kocham, a ty z nim

zainteresowanych poproszę na PW
emotka




juz oddane emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#2411232 Napisano: 02.06.2009 09:37:02 w Oddam za darmo
oddam za darmo bilecik do kina Silverscreen w Wola Parku dzisiaj g. 19:00 Kino na obcasach film
Ja cię kocham, a ty z nim

zainteresowanych poproszę na PW
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#2398343 Napisano: 27.05.2009 01:06:36 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
ja też dzisiaj nic ale nie załamuję się.. wolę wygrać raz na kilka tygodni coś konkretnego niż małe pierdółki codziennie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#2396100 Napisano: 26.05.2009 02:18:28 w Wkurza mnie...
a mnie wkurza że wszyscy dostali już zegarki kurierem z tvn style a JA NIEEEEEEEEE emotka gdzie jesteś mój zegareczku emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#2388209 Napisano: 22.05.2009 10:09:42 w Rossmann
atyde napisał(a):

JA TEż NIC emotka




i ja jak zwykle nic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

katmich

#2386066 Napisano: 21.05.2009 07:35:31 w Połączenia nieodebrane
pysiek30 napisał(a):

katmich napisał(a):

czy dzisiaj o 18:00 z zastrzezonego do kogos dzwonili emotka emotka


do mnie o 18.09, ale nie zdążyłam emotka może jeszcze zadzwonią...




no właśnie.. jeden sygnał był u mnie i się rozłączyli emotka Wyświetl w wątku >>
0 0