Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika aga17

aga17

#6476299 Napisano: 23.03.2018 12:28:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asantesana napisał(a):

joan napisał(a):

lager napisał(a):

Nie wiem co głupsze. Zmarnowanie niespełna 200tys zł przez Kinder na poradniki czy przez Cheetos i ich nową loterię z pulą nagród prawie 500 tys zł na naklejki emotka


Będziemy się wspólnie zastanawiać emotka

Przy czym Kinder już to sobie dobrze obmyślił - wbrew regulaminowi przyznał jednej osobie po kilkanaście książek, każdy może jednak otrzymać max 1 szt. Zatem własnymi działaniami Kinder sprawił, że jego wydatki się zmniejszają, bo oto w/w kilkunastu książek nie będą musieli wydać, a co za tym idzie: zaoszczędzą sporo na kosztach wysyłki, W dodatku książeczka jest tak tandetna, że większość laureatów nie odeśle paragonów... tadam! kolejna oszczędność. Następnym razem Kinder ogłosi światu, że przeznacza milion złotych na nagrody, przy czym będzie to 500.000 książeczek po 2 zł. I tych książeczek oczywiście też nie będą wysyłali. Miszcze zua emotka

Myślę, ze mylicie się w kwestii tego, ze oni utoną w tych książeczkach i zaoszczędzą tylko na wysyłce, moim zdaniem oni tych tysięcy książeczek nie wydrukowali, bo i po co? emotka  Wydrukowali trochę i najwyżej będą dodrukowywać wedle zapotrzebowania (którego przy wysyłce paragonu pocztą zakładam, że nie będzie), a reszta kasy za druk zostaje w kieszeni. 

Dokładnie,doskonale wiedzą że ludzie nie wyślą poleconego za 6zł aby dostać książeczkę za 3,69zł.Gdyby chcieli rozdać te książki to mogli kazać w formularzu podać adres i już,zdjęcia paragonów  przecież mają.Diabelski plan...400 000zł zostaje u nich w kieszeni.Naciągane to wszystko, życie konkursowicza jednak jest ciężkie....Te ich nagrody z pierwszego etapu też mi się wydaje że wycenili  za wysoko. Wyświetl w wątku >>

aga17

#6476159 Napisano: 22.03.2018 22:44:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nagrody nie rozdane pozostaja u organizatora, okolo 50 000 tysiecy sztuk ksiazek ze wszystkich etapow po 3,69zl plus koszty wysylki to ladna kasa im zostanie...Wygrana oczywiscie ksiazka Kinder u mnie , ale odsylac paragonu to ja nie bede. Wyświetl w wątku >>
0 0

aga17

#6461762 Napisano: 09.02.2018 16:06:03 w Smolar
Czy wygrał ktoś w loterii Kaufland więcej niż jeden bon na jedną osobę? Wyświetl w wątku >>
0 0

aga17

#6431561 Napisano: 22.11.2017 10:10:36 w Winiary
U mnie też z wczoraj pudło, nikt też nie chwalił się wygraną to może bramki były zamknięte
tereniagno napisał(a):

aga17 napisał(a):

Wygrał ktoś wczoraj kartę?

Wczoraj następne -pudło emotka

U mnie też z wczoraj pudło, nikt też nie chwalił się wygraną to może bramki były zamknięte. Wyświetl w wątku >>
0 0

aga17

#6431542 Napisano: 22.11.2017 09:16:20 w Winiary
Wygrał ktoś wczoraj kartę? Wyświetl w wątku >>
0 0

aga17

#6424148 Napisano: 03.11.2017 21:58:30 w Wkurza mnie...
Wszystko mnie dzisiaj wkurza Wyświetl w wątku >>
1 mietowa 0

aga17

#6414554 Napisano: 10.10.2017 17:21:18 w Smolar
freyja88 napisał(a):

Smolar rzucił rezerwą (ostatni dzwonek C4). Gdzie to zapisać? emotka Szkoda, ze coca-cole w Biedrze ominął.

No właśnie gdzie rezerwa z Coca coli emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aga17

#6413156 Napisano: 07.10.2017 15:51:20 w Biedronka
masza napisał(a):

aga17 napisał(a):

ivanotta napisał(a):

mahuska napisał(a):

Było gdzieś??http://wiadomosci...asy-samoobslugoweJak tak to sorki haha, ale ja bym się ucieszyła emotka Ps.. dlaczego nie ma emotki konkursowicza przy kasie emotka

Yes, yes, yes.. moje postulaty zostały spełnione emotka

A może lepiej by było gdyby więcej ludzi zatrudnili co?Tylko trzeba by było im zapłacić...Ja nie korzystam z takich kas ponieważ odbierają one prace ludziom.

tylko pytanie,czy są chętni do pracy tam?

Biedronka tnie koszty na czym tylko może,niech podniosą pensje i zatrudnią więcej pracowników to i chętni się znajdą. Wyświetl w wątku >>
1 kammaro 0

aga17

#6413136 Napisano: 07.10.2017 14:17:52 w Biedronka
ivanotta napisał(a):

mahuska napisał(a):

Było gdzieś??http://wiadomosci...asy-samoobslugoweJak tak to sorki haha, ale ja bym się ucieszyła emotka

Ps.. dlaczego nie ma emotki konkursowicza przy kasie emotka

Yes, yes, yes.. moje postulaty zostały spełnione emotka

A może lepiej by było gdyby więcej ludzi zatrudnili co?Tylko trzeba by było im zapłacić...Ja nie korzystam z takich kas ponieważ odbierają one prace ludziom. Wyświetl w wątku >>
0 0

aga17

#6412157 Napisano: 05.10.2017 14:36:39 w Smolar
loteryjki napisał(a):

aga17 napisał(a):

  Może ktoś wie kiedy będzie rezerwa z Coca Coli w Biedronce? W regulaminie  jest napisane że będzie rezerwa, chyba że wszyscy odesłali paragony na głośniki w co wątpię.

Jeśli by miała być to już dawno by była. Pewnie ze 2 tygodnie temu.

Czyli Smolar znowu nie rozlosował nagród. Wyświetl w wątku >>
0 0

aga17

#6412142 Napisano: 05.10.2017 14:16:26 w Smolar
  Może ktoś wie kiedy będzie rezerwa z Coca Coli w Biedronce? W regulaminie  jest napisane że będzie rezerwa, chyba że wszyscy odesłali paragony na głośniki w co wątpię. Wyświetl w wątku >>
0 0

aga17

#6404454 Napisano: 17.09.2017 23:40:21 w Dyskusje o wynikach konkursu
norweska20 napisał(a):

aga17 napisał(a):

jokan napisał(a):

madllen napisał(a):

norweska20 napisał(a):

loetria tiger trip -sprawdzam sobie wyniki a tu taka zbieżność numerów tel. i numerów paragonów -chyba hurtownicy ruszyli do działania Nagroda dodatkowa 48737XXX012 494924Nagroda dodatkowa 48737XXX548 492456Nagroda dodatkowa 48737XXX636 487448Nagroda dodatkowa 48737XXX369 488046Nagroda dodatkowa 48737XXX771 488803

Też zwróciłam na to uwagę i to samo pomyślałam  emotka


ale te numery z poczatkiem 737 wygraly w biedronce auta (tylko nie wiem czy to te same numery), widac ze gang hurtownikow grasuje...sama pisalam, ze chyba musze kupic numer na 737....

A jaka agencja prowadzi konkurs?

to loteria a organizatorem jest SMOLAR 

Hurtownicy? Tam są tylko 3 nagrody wartościowe.No nie wiem czy ktoś zainwestuje dużo kasy przy małym prawdopodobieństwie wygranej.Kiedyś lubiłam Smolara ale ostatnio coś zaczyna mi się on  nie pododać. Wyświetl w wątku >>
0 0

aga17

#6404450 Napisano: 17.09.2017 23:29:03 w Dyskusje o wynikach konkursu
jokan napisał(a):

madllen napisał(a):

norweska20 napisał(a):

loetria tiger trip -sprawdzam sobie wyniki a tu taka zbieżność numerów tel. i numerów paragonów -chyba hurtownicy ruszyli do działania Nagroda dodatkowa 48737XXX012 494924Nagroda dodatkowa 48737XXX548 492456Nagroda dodatkowa 48737XXX636 487448
Nagroda dodatkowa 48737XXX369 488046
Nagroda dodatkowa 48737XXX771 488803

Też zwróciłam na to uwagę i to samo pomyślałam  emotka


ale te numery z poczatkiem 737 wygraly w biedronce auta (tylko nie wiem czy to te same numery), widac ze gang hurtownikow grasuje...sama pisalam, ze chyba musze kupic numer na 737....

A jaka agencja prowadzi konkurs? Wyświetl w wątku >>
0 0

aga17

#6401427 Napisano: 09.09.2017 16:14:09 w Pomocy!!!!
 Nie mogę wysłać smsa na 5 cyfrowy nr. premium.Mam telefon w Play, blokadę mam zdjętą.Ktoś wie dlaczego?
Co mam zrobić emotka .Wyskakuje mi błąd 38. Wyświetl w wątku >>
0 0

aga17

#6400492 Napisano: 07.09.2017 13:41:30 w Wkurza mnie...
inter81 napisał(a):

kinzao napisał(a):

Wkurza mnie tłumaczenie Panią w marketach po co mi pieczątka na do d... opisanym paragonie! emotka Dzisiaj miałem całą przeprawę z Panią z Intermarche, która zaczęła mi rzucać tekstami, że takie przybijanie pieczątek jest nielegalne O.o emotka Długo musiałem jej tłumaczyć, że opis żelu pod prysznic w żaden sposób nie sugeruje produktu Palmolive i tylko dlatego proszę o potwierdzenie tego co kupiłem... ostatecznie pieczątkę dała, ale 5 minut walenia głową w mur bo w moim zapyziałym mieście chyba jestem jedynym, które gra w konkursach i śmie prosić o takie rzeczy...

opis jest ten sam na cały kraj fakt faktem intermasze ma beznadziejnie opisane produkty,  jedynie to chyba piwo pisze konkretnie jaka marka

To ciesz się że Ci podbiła, bo ja w Biedronce tłumaczyłam o co chodzi a ona nie i nie bo się boi.Tylko ja nie wiem czego.Normalnie masakra jakaś.Dzwoniłam dzisiaj do organizatora powiedział mi pan że jak  nie podbiją to mam odesłać takie jak mam,ale najlepiej by było mieć z opisem sklepu.Idę tam dzisiaj jeszcze raz ale już nie będę miła. Wyświetl w wątku >>
0 0

aga17

#6400414 Napisano: 07.09.2017 12:17:54 w Mam problem...
@@gnieszk@ napisał(a):

aga17 napisał(a):

Syn wygrał tablet w konkursie Bic w Biedronce.Na paragonie oczywiście nie ma wymienionego producenta, więc poszłam do sklepu po pieczątkę.Pani kierowniczka stwierdziła że w komputerze ten produkt nie jest opisany i ona mi nie podbije.Kazała mi dzwonić na infolinie Biedronki, zadzwoniłam wytłumaczyłam o co chodzi  kazali mi czekać na telefon od nich więc czekam tylko nie wiem jak długo.Czy ktoś miał też taką sytuację?Dałam nawet takie same długopisy tej kobiecie, pokazałam że na czytniku jest to samo co na paragonie i nie będzie poświadczać nieprawdy. A ona nie bo w systemie nie ma producenta i ona mi nie podbije.

Ja wysyłałam bez opisów i pieczątek. A wygrałaś z tego ostatniego etapu?

Z 3 etapu. Wyświetl w wątku >>
0 0

aga17

#6400411 Napisano: 07.09.2017 12:16:54 w Mam problem...
madzia1-s napisał(a):

aga17 napisał(a):

Syn wygrał tablet w konkursie Bic w Biedronce.Na paragonie oczywiście nie ma wymienionego producenta, więc poszłam do sklepu po pieczątkę.Pani kierowniczka stwierdziła że w komputerze ten produkt nie jest opisany i ona mi nie podbije.Kazała mi dzwonić na infolinie Biedronki, zadzwoniłam wytłumaczyłam o co chodzi  kazali mi czekać na telefon od nich więc czekam tylko nie wiem jak długo.Czy ktoś miał też taką sytuację?Dałam nawet takie same długopisy tej kobiecie, pokazałam że na czytniku jest to samo co na paragonie i nie będzie poświadczać nieprawdy. A ona nie bo w systemie nie ma producenta i ona mi nie podbije.

Ja wyslalam paragon taki jaki mialam, bo zaden product bic nie byl opisany prawidlowo.nie chodzilam po zadne pieczatki

Tylko że w regulaminie jest napisane,
że jeśli na paragonie nie ma producenta to ma być potwierdzenie i pieczątka ze sklepu w którym się kupowało. Wyświetl w wątku >>
0 0

aga17

#6400270 Napisano: 07.09.2017 00:51:05 w Mam problem...
edzia21 napisał(a):

aga17 napisał(a):

Syn wygrał tablet w konkursie Bic w Biedronce.Na paragonie oczywiście nie ma wymienionego producenta, więc poszłam do sklepu po pieczątkę.Pani kierowniczka stwierdziła że w komputerze ten produkt nie jest opisany i ona mi nie podbije.Kazała mi dzwonić na infolinie Biedronki, zadzwoniłam wytłumaczyłam o co chodzi  kazali mi czekać na telefon od nich więc czekam tylko nie wiem jak długo.Czy ktoś miał też taką sytuację?Dałam nawet takie same długopisy tej kobiecie, pokazałam że na czytniku jest to samo co na paragonie i nie będzie poświadczać nieprawdy. A ona nie bo w systemie nie ma producenta i ona mi nie podbije.

Zadzwoń do Columbita emotka  i o tym powiedz.

Tak chyba jutro zrobię, wkurzyłam się okropnie przez tą kobietę. Wyświetl w wątku >>
0 0

aga17

#6400267 Napisano: 07.09.2017 00:35:28 w Mam problem...
Syn wygrał tablet w konkursie Bic w Biedronce.Na paragonie oczywiście nie ma wymienionego producenta, więc poszłam do sklepu po pieczątkę.Pani kierowniczka stwierdziła że w komputerze ten produkt nie jest opisany i ona mi nie podbije.Kazała mi dzwonić na infolinie Biedronki, zadzwoniłam wytłumaczyłam o co chodzi  kazali mi czekać na telefon od nich więc czekam tylko nie wiem jak długo.Czy ktoś miał też taką sytuację?Dałam nawet takie same długopisy tej kobiecie, pokazałam że na czytniku jest to samo co na paragonie i nie będzie poświadczać nieprawdy. A ona nie bo w systemie nie ma producenta i ona mi nie podbije. Wyświetl w wątku >>
0 0

aga17

#6390210 Napisano: 16.08.2017 10:56:58 w Smolar
elmo napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

loteryjny napisał(a):

na stronie coca coli biedronkowej smolara nie da się wysyłać zgłoszen - wyskakuje błąd numeru telefonu i zniknął pasek dodawania paragonów, też tak macie?

tak

Tak jest, niestety... 

U mnie też Wyświetl w wątku >>
0 0