Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika aga17

aga17

#2245976 Napisano: 19.03.2009 09:47:27 w Wkurza mnie...
irom napisał(a):

marielu napisał(a):

o już wiem co mje wkurza emotka

że został przyblokowany top batonowy z którego tak na prawdę nic nie wynika, i nie było potrzeby - za to nagle powyskakiwały nie znane nicki i w tempie 10 postów na 10 minut próbują dobić wymaganego minimum emotka pisząc w 80% bez sensu . A przeca od pisania bez sensu to jestem ja emotka


ale i tak w topie batonowym , jak i w innych w pisaniu takich postow przoduja Ci co maja ich po kilkaset, pisza wielokrotnie identyczne odpowiedzi typu ja tez ojej itp w kazdym mozliym topie, wielokrotnie cytujac, to dopiero jest nabijanie postow...


Wyświetl w wątku >>
0 0

aga17

#2245934 Napisano: 19.03.2009 09:39:07 w Rossmann
sania30 napisał(a):

Wygrałam zestaw lirene w konku na Dzień Kobiet. Czy ktoś wie czy trzeba być osobiście? Jak długi jest czas na odebranie nagrody? Akurat w przyszłym tygodniu muszę wyjechać, a do Rossmana w Dzierżoniowie mam spory kawałek


Ja też wygrałam i z tego co czytałam na forum to trzeba odebrać pokazując dowód osobisty Wyświetl w wątku >>
0 0

aga17

#2245914 Napisano: 19.03.2009 09:35:32 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
hittmanka napisał(a):

moi drodzy nowi konkursowicze. Pewnie zauważyliście, że narzekają w tym topie osoby z małą ilością postów lub które są z nami od niedawna. Ja sama jak znalazłam tą stronkę to nie wierzyłam że można wygrać coś fajnego jak to... przecież nie mam szczęścia, to inni wygrywają ale nie ja. Pamiętam swoją Pierwszą WYGRAN¡- kurczaka na smyczy. Była to smyczka z przyczepioną chińską zupką ale tak mnie to ucieszyło i nabrałam apetytu na jeszcze że wzięłam się solidnie do roboty!!! Rozwiązywałam wszystkie konkursy na bieżąco, zaraz jak pojawiły się w bazie i w nie długim czasie mój mąż zaczął być zazdrosny o listonosza... wierzcie lub nie ale jak listonosz nie zapukał jakiegoś dnia do drzwi to martwiłam się czy się borajstwo nie pochorowało. To nie były jakieś duże wygrane ale cieszyły. Teraz odpuściłam sobie konkursy i mało co wpada, skoncentrowalam się na konkursach w których czuję się mocna. Wygrane są za darmo---> nic bardziej błędnego ... trzeba się solidnie napracować żeby wygrać !!! Powodzenia i odwagi emotka


Ja jestem na etapie wysyłania na wszystkie konkursy,ale chyba zaczynam mieć tego dosyć.Męczy mnie to i chyba trochę odpuszcze Wyświetl w wątku >>
0 0

aga17

#2221227 Napisano: 12.03.2009 07:20:41 w Wkurza mnie...
agicho napisał(a):

bibianna napisał(a):

mimbla napisał(a):

Wkurza mnie, że Olay nas tak olewa, przysyła ankiety do wypełnienia a kremy chyba jeszcze się produkują, albo zużyli je sami pracownicy ich marketingu.


mimbla napisał(a):

Wkurza mnie, że Olay nas tak olewa, przysyła ankiety do wypełnienia a kremy chyba jeszcze się produkują, albo zużyli je sami pracownicy ich marketingu.


racja ja juz nie licze że ten krem dotrze



Tak samo czekam , jescze pisza śmieszne maile na moje pytania :

Witamy emotka

Bardzo przepraszamy za to nie porozumienie.
Sprawa wysyłki produktu jest wyjaśniana, została zgłoszona reklamacja i

na razie nie mamy odzewu z Poczty Polskiej.

Jak tylko dotrze do nas jakakolwiek informacja, w trybie natychmiastowym
damy znać:)

Pozdrawiamy

Zespół Olay

Jeden krem mógł zaginąc ale nie tyyyle!

emotka


A czy dostałyście @ o przyznaniu dodatkowych kremów za ankiete z olaya?Bo tam miała dostać co 7 osoba Wyświetl w wątku >>
0 0

aga17

#2188383 Napisano: 23.02.2009 05:32:14 w GRATISY
onnn21 napisał(a):

ha ha ha ale się uśmialem jak otworzylem pudło od paczkowozu.

Dostalem:

-> Zmywak plastikowy x 3
-> Gąbka dla dzieci
-> Zmywak do naczyń x 5 (duże)
-> Klamerki do bielizny 18 sztuk
-> Zmywaki do naczyc sztuk 10
-> Sciereczki x5
-> 3 gabki kapoielowe o roznej strosci
-> Gabka olbrzymia

To tyle emotka


A gdzie takie gratisy wysyłają Wyświetl w wątku >>
0 0

aga17

#2185268 Napisano: 21.02.2009 06:37:34 w Paragony
monia24 napisał(a):

aga17 napisał(a):

swibek napisał(a):

aga17 napisał(a):


O paragonach jest mowa wszystko w temacie o niczym innym nie pisze każdy może mieć swoje zdanie na ten temat ,a moje jest właśnie takie czyli na nie.



emotka może jaśniej.. z jednym przecinkiem to jakoś tak... emotka a na co jesteś na nie, bo tak czytam i jakoś nie wiem co nie.. emotka


W temacie są paragony,a nie j. polski.Doskonale wiesz co znaczy moje nie. Skoro wiesz gdzie postawić przecinek, to powinieneś również wiedzieć, że zdanie zaczynamy pisać z dużej litery. emotka




powinnaś*
Swibek to kobita emotka


Tak? Nie wiedziałam, bo nie miałam takiej przyjemności. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aga17

#2185265 Napisano: 21.02.2009 06:35:37 w Paragony
Tak? Nie wiedziałam, bo nie miałam takiej przyjemności. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aga17

#2185240 Napisano: 21.02.2009 06:25:57 w Paragony
aga17 napisał(a):

swibek napisał(a):

aga17 napisał(a):


O paragonach jest mowa wszystko w temacie o niczym innym nie pisze każdy może mieć swoje zdanie na ten temat ,a moje jest właśnie takie czyli na nie.



emotka może jaśniej.. z jednym przecinkiem to jakoś tak... emotka a na co jesteś na nie, bo tak czytam i jakoś nie wiem co nie.. emotka


W temacie są paragony,a nie j. polski.Doskonale wiesz co znaczy moje nie. Skoro wiesz gdzie postawić przecinek, to powinieneś również wiedzieć, że zdanie zaczynamy pisać z dużej litery. emotka


Temat paragonów jest chyba dla Ciebie bardzo niewygodny. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aga17

#2185236 Napisano: 21.02.2009 06:22:10 w Paragony
swibek napisał(a):

aga17 napisał(a):


O paragonach jest mowa wszystko w temacie o niczym innym nie pisze każdy może mieć swoje zdanie na ten temat ,a moje jest właśnie takie czyli na nie.



emotka może jaśniej.. z jednym przecinkiem to jakoś tak... emotka a na co jesteś na nie, bo tak czytam i jakoś nie wiem co nie.. emotka


W temacie są paragony,a nie j. polski.Doskonale wiesz co znaczy moje nie. Skoro wiesz gdzie postawić przecinek, to powinieneś również wiedzieć, że zdanie zaczynamy pisać z dużej litery. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aga17

#2185207 Napisano: 21.02.2009 05:47:29 w Paragony
cudaczek121 napisał(a):

aga17- szanuję Twoje zdanie,ale się z nim do końca nie zgadzam.Co do listy rezerwowej to faktycznie masz rację.Ale jak sami komuś najpierw oddamy nasz dowód zakupu,to jeśli potem wygramy z listy rezerwowej, na pewno ktoś nas poratuje emotka


Oczywiście że są takie sytuacje jak zagubiony paragon czy brak jednego i jestem w stanie to zrozumieć.Ale są ogłoszenia np.o dużej ilości wygranych koszy i ktoś szuka konkretnych propozycji od ludzi z paragonami.To jest to dziwne. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aga17

#2185142 Napisano: 21.02.2009 04:58:10 w Paragony
swibek napisał(a):

aga17 napisał(a):

asiam napisał(a):

O jak dobrze ktoś pomyślał...
Mam nadzieję,że nie będą tutaj zabierały głosu osoby,które są przeciwne wymianie bądź sprzedaży paragonów.Ten temat tyczy się wyłącznie paragonów i róbta co chceta...
Jesteś przeciwny wymianie -nie zaglądaj tu.Chcesz pohandlować - to jest temat dla Ciebie emotka


Będę zaglądać gdzie mi się podoba i pisać to co chcę a temat to paragony a nie handelek dla cwaniaczków


lepiej żeby to był temat do handelku paragonami.. bo w przeciwnym razie na forum zrobi się bałagan jak tak każdy będzie pisał co chce i gdzie chce.. jest temat o paragonach to niech się tu wymieniają, sprzedają i kupują.. emotka


swibek napisał(a):

aga17 napisał(a):

asiam napisał(a):

O jak dobrze ktoś pomyślał...
Mam nadzieję,że nie będą tutaj zabierały głosu osoby,które są przeciwne wymianie bądź sprzedaży paragonów.Ten temat tyczy się wyłącznie paragonów i róbta co chceta...
Jesteś przeciwny wymianie -nie zaglądaj tu.Chcesz pohandlować - to jest temat dla Ciebie emotka


Będę zaglądać gdzie mi się podoba i pisać to co chcę a temat to paragony a nie handelek dla cwaniaczków


lepiej żeby to był temat do handelku paragonami.. bo w przeciwnym razie na forum zrobi się bałagan jak tak każdy będzie pisał co chce i gdzie chce.. jest temat o paragonach to niech się tu wymieniają, sprzedają i kupują.. emotka


O paragonach jest mowa wszystko w temacie o niczym innym nie pisze każdy może mieć swoje zdanie na ten temat ,a moje jest właśnie takie czyli na nie. Wyświetl w wątku >>
0 0

aga17

#2185135 Napisano: 21.02.2009 04:53:22 w Paragony
cudaczek121 napisał(a):

Ja jestem jak najbardziej za oddawaniem/sprzedawaniem paragonów.Rzadko gram co prawda w takich konkursach promocyjnych,ale np. jak już kupię jakiś produkt promocyjny i nie wygram,to czemu ma się paragon zmarnować emotka


Dlatego że ten który wysłał sms a nie kupił produktu zabrał Ci szansę na wygraną a poza tym istnieją jeszcze listy rezerwowe Wyświetl w wątku >>
0 0

aga17

#2185115 Napisano: 21.02.2009 04:39:15 w Paragony
asiam napisał(a):

O jak dobrze ktoś pomyślał...
Mam nadzieję,że nie będą tutaj zabierały głosu osoby,które są przeciwne wymianie bądź sprzedaży paragonów.Ten temat tyczy się wyłącznie paragonów i róbta co chceta...
Jesteś przeciwny wymianie -nie zaglądaj tu.Chcesz pohandlować - to jest temat dla Ciebie emotka


Będę zaglądać gdzie mi się podoba i pisać to co chcę a temat to paragony a nie handelek dla cwaniaczków Wyświetl w wątku >>
0 0

aga17

#2184771 Napisano: 21.02.2009 01:32:24 w Paragony
aga17 napisał(a):

aga17 napisał(a):

malenka89 napisał(a):

Monika11 napisał(a):

A ja się wstrzymuję z konorem mam paragon -jeszcze jeden ale poczekam na liste rezerwową .Tak samo wstrzymam się jednak z Nutellą-a nuż wpadnie jeszcze nagroda emotka fakt miałam ochotę sprzedać-ale intuicja mi mówi ze jeszcze z rezerwowej duzo osób szuka paragonikow więc są szanse emotka



Z Nutelli nie będzie raczej listy rezerwowej - nawet w regulaminie nic na ten temat nie pisze.
A pozatym i z Nutelli i z Knorra zapewne wszyscy znajdą paragonik.
Więc może lepiej sprzedać i chociaż cosik z tego mieć emotka


80 równorzędnych nagród II stopnia otrzymują autorzy 40 kolejnych (po zgłoszeniach wygrywających nagrody główne i nagrody I stopnia) najwyżej ocenionych przez Komisję zadań konkursowych,
Czy to znaczy ż nagrodą 3 stopnia są dwa kaski?


Komisja dokona wyboru najciekawiej wykonach zadań konkursowych podczas posiedzeń Komisji do dnia 17.02.2009 roku Komisja dokona wyboru 160 najciekawiej (zdaniem Komisji) wykonach zadań konkursowych spośród wszystkich zgłoszeń dokonanych zgodnie z par 2 pkt 3 w terminie od 05.01.2009 roku do 10.02.2009 roku.
Gdyby tak było to będzie 40 osób na liście rezerwowej


Ja także paragony zatrzymuje dla siebie,gdyż nie lubię cwaniaków któży nie kupując nic wygrywają,a pózniej szukają paragonów,wolę wyrzucić do kosza.Na moich wygranych jest gość co wygrał 6 nagród z nutelli a teraz szuka paragonów.Ja mam szafki pełne Nutelli i zero wygranej Wyświetl w wątku >>
0 0

aga17

#2184751 Napisano: 21.02.2009 01:20:47 w Paragony
aga17 napisał(a):

malenka89 napisał(a):

Monika11 napisał(a):

A ja się wstrzymuję z konorem mam paragon -jeszcze jeden ale poczekam na liste rezerwową .Tak samo wstrzymam się jednak z Nutellą-a nuż wpadnie jeszcze nagroda emotka fakt miałam ochotę sprzedać-ale intuicja mi mówi ze jeszcze z rezerwowej duzo osób szuka paragonikow więc są szanse emotka



Z Nutelli nie będzie raczej listy rezerwowej - nawet w regulaminie nic na ten temat nie pisze.
A pozatym i z Nutelli i z Knorra zapewne wszyscy znajdą paragonik.
Więc może lepiej sprzedać i chociaż cosik z tego mieć emotka


80 równorzędnych nagród II stopnia otrzymują autorzy 40 kolejnych (po zgłoszeniach wygrywających nagrody główne i nagrody I stopnia) najwyżej ocenionych przez Komisję zadań konkursowych,
Czy to znaczy ż nagrodą 3 stopnia są dwa kaski?


Komisja dokona wyboru najciekawiej wykonach zadań konkursowych podczas posiedzeń Komisji do dnia 17.02.2009 roku Komisja dokona wyboru 160 najciekawiej (zdaniem Komisji) wykonach zadań konkursowych spośród wszystkich zgłoszeń dokonanych zgodnie z par 2 pkt 3 w terminie od 05.01.2009 roku do 10.02.2009 roku.
Gdyby tak było to będzie 40 osób na liście rezerwowej Wyświetl w wątku >>
0 0

aga17

#2184745 Napisano: 21.02.2009 01:18:03 w Paragony
malenka89 napisał(a):

Monika11 napisał(a):

A ja się wstrzymuję z konorem mam paragon -jeszcze jeden ale poczekam na liste rezerwową .Tak samo wstrzymam się jednak z Nutellą-a nuż wpadnie jeszcze nagroda emotka fakt miałam ochotę sprzedać-ale intuicja mi mówi ze jeszcze z rezerwowej duzo osób szuka paragonikow więc są szanse emotka



Z Nutelli nie będzie raczej listy rezerwowej - nawet w regulaminie nic na ten temat nie pisze.
A pozatym i z Nutelli i z Knorra zapewne wszyscy znajdą paragonik.
Więc może lepiej sprzedać i chociaż cosik z tego mieć emotka


80 równorzędnych nagród II stopnia otrzymują autorzy 40 kolejnych (po zgłoszeniach wygrywających nagrody główne i nagrody I stopnia) najwyżej ocenionych przez Komisję zadań konkursowych,
Czy to znaczy ż nagrodą 3 stopnia są dwa kaski? Wyświetl w wątku >>
0 0

aga17

#2184727 Napisano: 21.02.2009 01:01:42 w Wkurza mnie...
malenka89 napisał(a):

monia24 napisał(a):

zawodowiec25 napisał(a):

Agnes napisał(a):

a mnie wkurza handel paragonami i odbieranie w ten spsosób szansy na nagrody z listy rezerwowej osobom które uczciwie kupiły produkty


dołączam sie emotka moze nie tyle wkurza co irytuje



a mnie to wkurza i to bardzo emotka
uczciwie kupiłam produkty, mam paragony i pełne szafki a widzę jak osoby które nie mają paragonów zwinęły po kilka nagród.



eh... dokładnie emotka Mnie też to bardzo wkurza, dlatego wiem też, że list rezerwowych nie będzie - każdy sobie załatwi paragon.

Ja już swojego paragonu nie mam. Ale nie dałam go osobie, która nie kupiła Nutelli, tylko osobie, która kupiła (potwierdzając paragonem) za małe słoiczki.

Nawet za tysiaka nie sprzedałabym go osobie, która nie posiada ani jednego paragonu... Jak wygrała więcej nagród niż ma paragonów to niech odda komuś, kto ma paragon - proste.
A nie jeszcze chce na tym zarobić...

Popieram.Wolę wyrzucić paragony do kosza niż pomagać w oszustwie tym któży odbierają mi szansę na wygraną.Pozdr.


Wyświetl w wątku >>
0 0

aga17

#2184047 Napisano: 20.02.2009 08:47:26 w Wkurza mnie...
malenka89 napisał(a):

krzyszu napisał(a):

Wkurzam sam siebie. Tyle fajnych konkursów było tylko niebrałem w nich udziałów bo niemiałem paragonów grrrr. Od dziś gram we wszystkim, oczywiscie bez paragonów.



emotka emotka emotka

Jak zdążyłeś zauważyć większość osób z forum właśnie tak robi emotka

Ja już nie mam siły nic na ten temat pisać...


Gdyby nikt tych paragonów im nie dawał lub odsprzedawał nie byłoby tematu. Wyświetl w wątku >>
0 0