Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika misio666

misio666

#6276691 Napisano: 28.10.2016 14:12:09 w SMACZNEGO - sprawdzony przepis
kalka napisał(a):

Ale ten chrzan za mną chodzi, szkoda, że nie mam skąd go wytrzasnąć. Chyba muszę kupić korzeń na bazarku i sama utrzeć, brrrrr, na samą myśl już płaczę  


Tarty własnoręcznie chrzan jest zawsze najlepszy. Ta mnie babcia nauczyła i dobrze zrobiła emotka

A co do przepisu, to mam sprawdzony i wybitnie prosty, który ostatnio wykorzystuję często, bo mam dostęp do grzybów (ach te świętokrzyskie lasy emotka emotka ). Zresztą i tak zawsze sobie suszę co ładniejsze okazy. Przepis jest do multicookera, ale biorąc pod uwagę że coraz więcej osób je ma, to podrzucam. Ziemniaki podsmażane z grzybami (pieczarki są błeee, weźcie normalne grzyby).
Ziemniaki z grzybami przepis Wyświetl w wątku >>
1 kalka 0

misio666

#6276654 Napisano: 28.10.2016 13:34:32 w Popraw sobie humor...
Przychodzi Pierre Curie do Marii i mówi:
- Kochanie, ależ dziś promieniejesz!
Maria była tego dnia wyjątkowo uradowana. Wyświetl w wątku >>

misio666

#5827143 Napisano: 20.02.2014 00:26:20 w Wkurza mnie...
dolly napisał(a):

asiabuczkowska napisał(a):

misio666 napisał(a):

Wkurzają mnie ludzie, którzy grają w konkursach o nagrody, które ich tak naprawdę nie interesują, tylko później chcą je wymienić albo sprzedać. Zmniejszają tym samym szansę wygrania danego konkursu przez osoby, które naprawdę strasznie by się z tej nagrody cieszyły, bo jest związana z ich zainteresowaniami. Wkurzają mnie też konkursy, w których wygrana zależy od liczby oddanych głosów, ponieważ wtedy - w przyznawaniu nagród - nie liczy się talent czy nakład pracy tylko spryt i liczba znajomych. O, rzekłam. Pozdrawiam.



to się nie wkurzaj! każdy gra o takie nagrody jakie chce i niewazne co z nimi robi! ja sprzedaję, bo brakuje mi pieniędzy na codzienne życie i utrzymanie rodziny!! a z chęcią zatrzymałabym je sobie... i nic nikomu do tego!

emotka



rany, jak Wy zawsze naskakujecie na takie osoby, ktore odwazyly sie napisac to co je boli emotka



A po cóż takie oburzenie? Czy ja mówię, że tacy ludzie to chu** proste i powinno się ich ze skał zrzucać albo dawać smokom na pożarcie? Oczerniam kogoś? Krzyczę? Mam prawo być tym tak samo wkurzona, jak i Ty masz prawo brać udział w tych konkursach. I to nawet piszę o tym w odpowiednim wątku. Ileż zacietrzewienia! I po co? Włosy od tego siwieją. Pozdrawiam. Wyświetl w wątku >>
0 0

misio666

#5826603 Napisano: 19.02.2014 14:28:25 w Wkurza mnie...
Wkurzają mnie ludzie, którzy grają w konkursach o nagrody, które ich tak naprawdę nie interesują, tylko później chcą je wymienić albo sprzedać. Zmniejszają tym samym szansę wygrania danego konkursu przez osoby, które naprawdę strasznie by się z tej nagrody cieszyły, bo jest związana z ich zainteresowaniami. Wkurzają mnie też konkursy, w których wygrana zależy od liczby oddanych głosów, ponieważ wtedy - w przyznawaniu nagród - nie liczy się talent czy nakład pracy tylko spryt i liczba znajomych. O, rzekłam. Pozdrawiam. Wyświetl w wątku >>
0 0

misio666

#3945565 Napisano: 09.12.2010 07:06:08 w Rossmann
kendi napisał(a):

becis napisał(a):

psemulek napisał(a):

kinga1 napisał(a):

kate1980 napisał(a):

czy przy odbiorze nagrody powinno być jakieś upoważnienie? czy musi być koniecznie dowód osoby która wygrała? czy mogę odebrać nagrodę mamie bez jej dowodu?


ja odbierałam męża nagrode chcieli upowaznienie albo dowód



no, a mama miała mój dowód, bez upoważnienia. Powiedziała, że ostatni raz tak wydaje, mam przyjść osobiście.
Ehhh, te ekspedientki z Rossmanna, to lubią się czasem tam poczuć wielkimi kierowniczkami
emotka


Ekspendientka z Rossmana miała jak najbardziej rację! ba nawet miałaby prawo wezwać policję, że ktos przyszedł z nie swoim dowodem osobistym!! trochę więcej znajomości prawa dziewczęta:) i dopiero wieszajcie psy na ekspendietkach, bo w razie czego to ta pani na kasie bedzie odpowiadać materialnie - podobnie jest na poczcie, urzedach itp. ważnym dokumentem do reprezentowania kogoś innego jest pisemne upoważnienie!



bardzo dobrze, ze tka nareszcie sie stąło. Skończy sie że jedna osoba gra za kilkunastu członków po to by mieć większe szanse - bo umówmy sie wiele osób zakłada konta za rodzinę nawet ich o tym nie informując - i często nagrodę zabiera dla siebie - trudno mieć szansę w konkursie gdzie jedna osoba ma 20 głosów a jedna tylko jeden - to mało uczciwe- niech graja rodziny - ale niech każdy gra za siebie a nie jedna osoba za wszystkich ;((( dużo osób się chwali że wygrywa 2,3 zestawy nagród - teraz jeśli trzeba będzie osobiście odebrać nagrodę może to sie skończy emotka ))



Brawa dla kendi!
Wyświetl w wątku >>
0 0

misio666

#3941702 Napisano: 08.12.2010 05:50:44 w Rossmann
kotek11 napisał(a):

misio666 napisał(a):

letniowoc napisał(a):

mia- wartość zestawu soxo to wg regulaminu 70 zł. To co nam dają to śmiech na sali i żenada. Nigdy więcej SOXO. Czuję się zawiedziona i oszukana emotka


Wow, nie wiem, o co Wam chodzi z tym SOXO. Wygrałam nagrodę trzeciego, czy drugiego stopnia, nie pamiętam - jej wartość miała bodajże wynosić 18 zł. Jak na oko jej wartość wynosiła przynajmniej z 60 zeta. Kilka par ładnych, fikuśnych skarpetek, do wyboru do koloru, do tego mini butki dla niemowlaka, czad! Pytałam, czy to na pewno dla mnie, a miła ekspedientka sprawdziła i powiedziała, że owszem.


moze w nie tym konkursie wygralas... byly juz wczesiej konkursy z soxo.. i wtedy nikt nie maudzil.. dyskusja o najnowszym z ktorego wlasnie sa odbierane nagrody

a ja sie dzis wkur**** bo zapomnialam poslac zgloszenie o 18 na konkurs


Ooooooo, być może inny, nie wiem.
Hihi, a ja właśnie dumna z siebie jestem, bo dopiero dziś udało mi się wysłać zgłoszenie o 18, do tej pory przypominałam sobie o tym ok. godziny 19:) Wyświetl w wątku >>
0 0

misio666

#3941627 Napisano: 08.12.2010 05:32:57 w Rossmann
letniowoc napisał(a):

mia- wartość zestawu soxo to wg regulaminu 70 zł. To co nam dają to śmiech na sali i żenada. Nigdy więcej SOXO. Czuję się zawiedziona i oszukana emotka


Wow, nie wiem, o co Wam chodzi z tym SOXO. Wygrałam nagrodę trzeciego, czy drugiego stopnia, nie pamiętam - jej wartość miała bodajże wynosić 18 zł. Jak na oko jej wartość wynosiła przynajmniej z 60 zeta. Kilka par ładnych, fikuśnych skarpetek, do wyboru do koloru, do tego mini butki dla niemowlaka, czad! Pytałam, czy to na pewno dla mnie, a miła ekspedientka sprawdziła i powiedziała, że owszem.
Wyświetl w wątku >>
0 0

misio666

#3037199 Napisano: 20.01.2010 07:08:11 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Doszło 10 gier z Techlandu, skaczę pod sufit emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

misio666

#2416530 Napisano: 04.06.2009 09:02:00 w co chcielibyście wygrać?
Błagam o aparat fotograficzny.................
Smakują mi też książki, głównie fantastyka. Wyświetl w wątku >>
0 0

misio666

#2402925 Napisano: 29.05.2009 12:22:59 w GRATISY
Przyszły perfumki z JC, bardzo ładnie pachną, zadowolona jestem niezmiernie. Czy ktoś podejmuje z nimi współpracę? Proszę o info na PW. Wyświetl w wątku >>
0 0

misio666

#2393726 Napisano: 25.05.2009 02:26:34 w Z jakiego konkursu ta nagroda??? / Wygrałem - ale
gusiabo81 napisał(a):

ilus napisał(a):

misiekkk napisał(a):

ilus napisał(a):

To chyba najodpowiedniejszy temat do mojego pytania...

Mam awizo z InPost-u. Czy ktoś wie, co rozsyłają tym? Bo nie kojarzę bym coś wygrała... emotka



np. tostery Stovit



Nie miałam szczęścia ich wygrać, ale dzięki za odpowiedź emotka pozostanie czekać na odebranie przesyłki. emotka


misiekkk napisał(a):

ilus napisał(a):

To chyba najodpowiedniejszy temat do mojego pytania...

Mam awizo z InPost-u. Czy ktoś wie, co rozsyłają tym? Bo nie kojarzę bym coś wygrała... emotka



np. tostery Stovit



i kubki primy tez in post wozi


Z medialine też, o ile się nie mylę, wozi InPost
Wyświetl w wątku >>
0 0

misio666

#2383202 Napisano: 19.05.2009 01:54:24 w Rossmann
fructisa napisał(a):

AgaAga napisał(a):

fructisa napisał(a):

a ja mam takie pytanie, bo wczesniej nie grałam w ich konki i odebrac zestaw musi tylko i wylacznie ta osoba ktora wygrała? Co karzą pokazywać przy odbiorze nagrody? emotka



Dowód osobisty emotka




Dziękuje bardzo emotka


A mnie kazali tylko podać nick z rossnetu.
Wyświetl w wątku >>
0 0

misio666

#2225192 Napisano: 13.03.2009 11:26:54 w GRATISY
tedance napisał(a):

na długopis za 30 groszy was nie stac??


No właśnie nie stać, czasem szukam po śmietnikach, ale zwykle znajduję już wypisane....
emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

misio666

#2223533 Napisano: 12.03.2009 07:07:52 w GRATISY
karolawojcik napisał(a):

Cytat gosia6200:
Proszę o jakieś sprawdzone adresy na długopisy na PW . Bardzo by się przydały...:) Pozdro!


oo ja też bym poprosiła

__________________
i ja sie dołączam emotka



To i ja emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

misio666

#2221670 Napisano: 12.03.2009 09:31:49 w Rossmann
No nareszcie przyszedł mail potwierdzający, hihi, ale się cieszę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

misio666

#2218485 Napisano: 11.03.2009 11:06:16 w GRATISY
A u mnie paczuszka z karteczkami, kalendarzami, wizytówkami i ładniusimi teczkami Wyświetl w wątku >>
0 0

misio666

#2217423 Napisano: 10.03.2009 09:07:34 w Rossmann
Rozsyłają meile o wygranej?? bo ja nie dostałam, a jestem na liście emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

misio666

#2216469 Napisano: 10.03.2009 01:59:45 w Rossmann
gocha542 napisał(a):

Rossnet zaczął informowac meilem o wynikach konkursu wszystkich uczestników,nawet ładnie z ich strony...Chociaż zainteresowani raczej pilnuja wyników emotka


A mnie nie poinformowali, chociaż się widzę na liście....
Wyświetl w wątku >>
0 0

misio666

#2216166 Napisano: 10.03.2009 12:00:28 w Rossmann
Udało mi się, tra lalaaa!! emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

misio666

#2204884 Napisano: 04.03.2009 07:00:49 w PODZIĘKOWANIA
malenka89 napisał(a):

Dziękuję misio666 za pomoc emotka emotka
Jestem Twoją Dłużniczką emotka emotka


Cieszę się, że mogłam pomóc
Wyświetl w wątku >>
0 0