Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika 79magda

79magda

#6161878 Napisano: 18.02.2016 15:06:27 w Wkurza mnie...
buncia88 napisał(a):

79magda napisał(a):

Mogłoby wkurzać mnie, że na świecie tak mało jest romantycznych facetów... ale tak naprawdę wkurza mnie chyba, że ci naprawdę romantyczni są już zajęci. Ot choćby ten, który w konkursie walentynkowym na facebooku tak napisał o swojej żonie:

"(...) Kiedy wstaję tosty patrzą na mnie Twoimi oczami a dżem truskawkowy uśmiecha się."


E tam....pewnie "rozmarzona żona" napisała za niego emotka

Buu... naprawdę uważasz, że dżem może uśmiechać się tylko do żony? Może to choć od smaku zależy? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

79magda

#6161874 Napisano: 18.02.2016 14:59:42 w Wkurza mnie...
Mogłoby wkurzać mnie, że na świecie tak mało jest romantycznych facetów... ale tak naprawdę wkurza mnie chyba, że ci naprawdę romantyczni są już zajęci. Ot choćby ten, który w konkursie walentynkowym na facebooku tak napisał o swojej żonie:

"(...) Kiedy wstaję tosty patrzą na mnie Twoimi oczami a dżem truskawkowy uśmiecha się."


Wyświetl w wątku >>
0 0

79magda

#6146477 Napisano: 17.01.2016 17:09:09 w Oddam za darmo
Kod z Liona:

NUES4852UK Wyświetl w wątku >>
0 0

79magda

#6139377 Napisano: 31.12.2015 16:22:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gosposia07 napisał(a):

haha emotka raczej naiwność, ale zawsze można pomarzyć emotka

Dlaczego naiwność? Lepiej wysłać jedno zgłoszenie które kruszy skały, niż tuzin pierdzibączków, które się rozchrzanią na pierwszej prostej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

79magda

#6135353 Napisano: 21.12.2015 16:14:30 w Wkurza mnie...
dolly napisał(a):

79magda napisał(a):

Miałam napisać, że wkurza mnie ciągle siąpiący deszcz, a marzą mi się białe Święta...

Ale mój Tata Miszcz tak mnie rozbawił, że już nic mnie nie wkurza. Prosiłam, żeby odebrał mi zdjęcia RTG, które robiłam w piątek. Dzwoni z przychodni: "Na jakie to nazwisko, bo wiesz przez te twoje konkursy człowiek rachubę traci i już nie wie, jak się kto nazywa..." emotka

O rany emotka  Miszcz!!!
Biedny, chvial dobrze, a corka sobie teraz polewke z ojca robi, oj nieładnie, nieladnie

Dobrze, że to nie RTG chomika emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

79magda

#6135335 Napisano: 21.12.2015 15:51:06 w Wkurza mnie...
Miałam napisać, że wkurza mnie ciągle siąpiący deszcz, a marzą mi się białe Święta...

Ale mój Tata Miszcz tak mnie rozbawił, że już nic mnie nie wkurza. Prosiłam, żeby odebrał mi zdjęcia RTG, które robiłam w piątek. Dzwoni z przychodni: "Na jakie to nazwisko, bo wiesz przez te twoje konkursy człowiek rachubę traci i już nie wie, jak się kto nazywa..." emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

79magda

#6131642 Napisano: 14.12.2015 19:50:40 w Wkurza mnie...
Składałam zamowienie w Empiku wczoraj w nocy, dziś info, że już wysłane. Więc to raczej ściema... Wyświetl w wątku >>
0 0

79magda

#6128937 Napisano: 10.12.2015 16:06:14 w Popraw sobie humor...
Humor z Australii: Na stronie australijskiej izby turystyki użytkownicy mogą zadać każde pytanie. I na każde pytanie znajdzie się odpowiedź: P: Czy zobaczę kangury na ulicy? (USA)
O: Zależy, ile wypijesz.

P: Chcę przejść się z Perth do Sydney – czy dobrym pomysłem jest iść wzdłuż linii kolejowej? (Szwecja)
O: Oczywiście, to tylko trzy tysiące mil, radzimy zabrać duży zapas wody.

P: Czy w Australii są dostępne bankomaty? Proszę o przesłanie kompletnej listy bankomatów w Brisbane, Caims, Townsville i Hervey Bay.
(UK)
O: Prosimy o informację, jaka była przyczyna śmierci Twojego ostatniego niewolnika.

P: Bardzo proszę o informacje na temat wyścigów hipopotamów w Australii. (USA)
O: A-FRY-KA – to taki duży trójkątny kontynent na południe od Europy.
AUS-TRA-LIA – to taka duża wyspa na środku Pacyfiku, gdzie nie ma…
Zresztą, nieważne. Tak, wyścigi hipopotamów odbywają się w każdy wtorek w Kings Cross. Przyjdź nago.

P: W którym kierunku jest północ w Autralii? (USA)
O: Stań twarzą na południe i obróć się o 180 stopni. Następnie skontaktuj się z nami po dalsze wskazówki.

P: Czy podróżując do Australii mogę zabrać sztućce? (UK)
O: Po co? Używaj rąk, jak wszyscy tutaj.

P: Proszę o przesłanie mi terminarza występów Wiedeńskiego Chóru Chłopięcego. (USA)
O: AUS-TRIA – to taki mały, górzysty kraik graniczący z Niemcami i…
Zresztą, nieważne. Wiedeński Chór Chłopięcy występuje w każdy wtorek w
Kings Cross, bezpośrednio po wyścigach hipopotamów. Przyjdź nago.

P: Czy w Australii są supermarkety i czy jest w nich dostępne mleko? (Niemcy)
O: Nie, jesteśmy społeczeństwem pokojowo nastawionych wegan i zbieraczy. Mleko jest nielegalne.

P: Proszę o przesłanie mi listy lekarzy dysponujących antidotum na jad grzechotnika. (USA)
O: Grzechotniki żyją w Ameryce, skąd pochodzisz. Wszystkie
australijskie węże są niegroźne i mogą być świetnymi zwierzątkami
domowymi.

P: Zapomniałem nazwy tego słynnego zwierzęcia żyjącego w Australii. To gatunek misia, który żyje na drzewach. Jak się nazywa?
(USA)
O: Zapewne chodzi ci o misia puszczaczka. Ich nazwa wzięła się od ich zwyczaju puszczania się gałęzi, spadania na przechodzących ludzi
i wyjadania im mózgów.

P: Bardzo proszę o informację, w których rejonach Tasmanii populacja kobiet jest mniejsza od populacji mężczyzn. (Włochy)
O: Populacja kobiet jest mniejsza od populacji mężczyzn we wszystkich lokalnych klubach gejowskich.

P: Czy w Australii obchodzi się Gwiazdkę? (Francja)
O: Tak, ale tylko w Boże Narodzenie. Wyświetl w wątku >>
0 0

79magda

#6127048 Napisano: 08.12.2015 14:55:23 w Carrefour konkursy
Proszę Pana z Karlsbadu, jeżeli Pan tu paczy i tu czyta uprzejmie informuję, że chomik mojej sąsiadki ma większe poczucie humoru od Pana emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

79magda

#6123485 Napisano: 02.12.2015 13:00:59 w Czy informują/ informowali?
shell napisał(a):

Miał juz ktoś tel od Karlsbad w sprawie wygranej z konkursu Jacobs?
Ktos coś wie?
Karlsbad lubi sie ociagac z powiadamianiem?

O jakim ociąganiu mowa, mają jeszcze w pip czasu... jak masz wygrać, to wygrasz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

79magda

#6121407 Napisano: 28.11.2015 18:23:25 w SZUKAM....
Mam kilka bonów do Empiku, chcę je wykorzystać na zakupy jakichś planszówek. Szukam propozycji, które gry są warte zakupienia? Dla 10-latki emotka tyle tego jest, a trudno się zdecydować... w co grywacie?  Wyświetl w wątku >>
0 0

79magda

#6120806 Napisano: 27.11.2015 13:54:09 w Wkurza mnie...
Wkurzają mnie wyniki z Leniwca - nie to, żebym jakoś specjalnie się zaangażowała czy coś... ale Cudaczki I Leniuszki po raz enty to chyba lekuśkie przegiątko, czyż nie?! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

79magda

#6120611 Napisano: 27.11.2015 10:46:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Patrzę na te kubki i zastanawiam się, czy tylko ja nie mam tego "poczucia humoru" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

79magda

#6115445 Napisano: 19.11.2015 16:05:53 w Konkursy ABC
O jakim konkursie Wy mówicie? Zott czy Kinder? Wyświetl w wątku >>
0 0

79magda

#6115341 Napisano: 19.11.2015 14:26:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gienek1 napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

gienek1 napisał(a):

Gdzie jest więcej ikonek do tworzenia w Jacobs?

klawiatura emotka

Ale w galerii są jakieś sowy i inne, a ja tego nie mam.

Seriously? Klawiatura bez sowy? Kurczę, Gienek, skąd Tyś się chłopie wziął? Tu na forum wszyscy mają klawiatury z sowami, a co poniektórzy to i z łosiem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

79magda

#6108561 Napisano: 07.11.2015 13:54:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asante napisał(a):

Czy jest jakiś konkurs aktualnie, w którym trzeba kupić wódkę? Smirnoff mi się gdzieś obił o oczy, ale chyba już nieaktualny?

Będzie, będzie się działo... emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

79magda

#6104562 Napisano: 01.11.2015 00:53:15 w Biedronka
czarnygreg napisał(a):


Pewien Arab swojej córce pić pozwolił pepsi w burce.
Przyszło bowiem mu do głowy, że ma pepsi smak bombowy!



 A mnie to urzeka finezją i językowym łamańcem - lubię takie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

79magda

#6103642 Napisano: 30.10.2015 10:41:35 w Wkurza mnie...
michałek13 napisał(a):

Po pierwsze to uważacie, że oni jeszcze raz czytają te hasła i weryfikują ich zgodność z paragonem?

Nie, ja uważam, że mają Cheeto-Drony i obserwują nieświadomych konsumentów, sprawnie oddzielając prawdziwych smakoszy od farbowanych fanów konkurencji emotka a hasła, cóż... znają na pamięć, recytują w trakcie przerw na lunch i marzą, by zrobić kolejny taki konkurs... Wyświetl w wątku >>
0 0

79magda

#6103638 Napisano: 30.10.2015 10:37:51 w Wkurza mnie...
zezowaty_kot napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

79magda napisał(a):

Czytając teorie spiskowe z topu "Moc nagród - przelewy" dochodzę do wniosku, że kolejność ich wykonywania zależy od rodzaju produktu na paragonie oraz tego, czy ktoś się poważnie zatruł po zeżarciu Czitosów, czy tylko miał wzdęcia emotka P.S. Ci, co swoje chrupki trzymają zachomikowane na później, są bez szans - nie mogli chwalić smaku nie znając go i Agencja o tym wie!!!

Ha! Ja Czitosy lubię( keczupowe i pizzowe) i zrobili mi już przelewy do 10.09. Oni znają się na rzeczy i wiedzą kto szczerze o produktach napisał. emotka

Myślicie, że jak zmuszę dziecko żeby zjadło wszystkie te chrupki to mi przeleją kasę? emotka Kurczę, a ja głupia wszystko wyniosłam na strych emotka

Nie rób tego dziecku, mężowi daj emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

79magda

#6103612 Napisano: 30.10.2015 10:13:56 w Wkurza mnie...
Czytając teorie spiskowe z topu "Moc nagród - przelewy" dochodzę do wniosku, że kolejność ich wykonywania zależy od rodzaju produktu na paragonie oraz tego, czy ktoś się poważnie zatruł po zeżarciu Czitosów, czy tylko miał wzdęcia emotka P.S. Ci, co swoje chrupki trzymają zachomikowane na później, są bez szans - nie mogli chwalić smaku nie znając go i Agencja o tym wie!!! Wyświetl w wątku >>
0 0