Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika lubiekisiel

lubiekisiel

#6828992 Napisano: 08.12.2021 08:48:28 w Wkurza mnie...
anialistopad napisał(a):

lubiekisiel napisał(a):

W moim mieście nie ma Dino, ale w niedzielę jadąc do lasu na spacer przejeżdżałam obok jednego, patrzę otwarte, więc nakupiłam tej milki za 16 zł, chociaż loterie to mnie mocno nie lubią. Dzisiaj próbuję dokonać zgłoszenia i co? I nie mogę wybrać niedzieli w kalendarzu, patrzę do regulaminu i rzeczywiście - okres zakupów bez niedzieli, bo niehandlowa. Ale jak niehandlowa jak dino otwarte? Ehh... i mam nauczkę, żeby dokładnie czytać regulaminy, paragon do wyrzucenia, kilogramów od czekolady przybędzie, a fioletowa strzała poleci do kogoś innego emotka

Nie płacz tylko napisz do organizatora. Też tak miałam z Intermarche w poprzednim konkursie. Kazali mi wpisać datę bierzaca i zachować korespondencję z nimi

Dzięki za radę - może rzeczywiście jest jeszcze szansa  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lubiekisiel

#6828963 Napisano: 07.12.2021 23:38:24 w Wkurza mnie...
W moim mieście nie ma Dino, ale w niedzielę jadąc do lasu na spacer przejeżdżałam obok jednego, patrzę otwarte, więc nakupiłam tej milki za 16 zł, chociaż loterie to mnie mocno nie lubią. Dzisiaj próbuję dokonać zgłoszenia i co? I nie mogę wybrać niedzieli w kalendarzu, patrzę do regulaminu i rzeczywiście - okres zakupów bez niedzieli, bo niehandlowa. Ale jak niehandlowa jak dino otwarte? Ehh... i mam nauczkę, żeby dokładnie czytać regulaminy, paragon do wyrzucenia, kilogramów od czekolady przybędzie, a fioletowa strzała poleci do kogoś innego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lubiekisiel

#6782371 Napisano: 19.05.2021 13:55:17 w teraz (tylko info, bez pytań i dyskusji !)
Mamy dla Was 30 podwójnych zaproszeń na koncert Urszuli Dudziak z okazji 15-lecia Manufaktury, który odbędzie się 21 maja 2021 roku w Manufakturze w Łodzi, o godz:19.
Wystarczy napisać pod tym postem w komentarzu: Dlaczego to właśnie Ty powinieneś pójść na koncert Urszuli Dudziak w Manufakturze? 

Na odpowiedzi czekamy dziś do godz. 16 (19 maja 2021r)

https://www.faceb...0/10157834578721401/ Wyświetl w wątku >>
0 0

lubiekisiel

#6671798 Napisano: 09.01.2020 12:54:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
iwona0103 napisał(a):

basku napisał(a):

sasaaabp napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

Jakiś czas temu wygrałam kod do sklepu internetowego. Czas na realizacje był do końca grudnia. Okazało się, że kod jest niepoprawny, więc napisałam do organizatora. Odpisali, że mogłam to zgłaszać w ciągu 14 dni od wyników konkursu, bo taki był czas na REKLAMACJE dotyczące konkursu. Czy ktoś miał podobną sytuację? Myślałam, że reklamacje dotyczą przebiegu konkursu a nie poprawności kodów  emotka


dokładnie, jak miałaś zgłosić reklamację w ciągu 14 dni na nieprawidłowy kod, nie wiedząc czy jest prawidłowy i jednocześnie majac świadomość,że jest ważny do końca roku. 

nie lubię takich reakcji, skoro kod nie został wykorzystany, a widać, że nastąpił błąd to nie rozumiem dlaczego organizator sam z siebie nie zaproponuje nowego. 

a czy to chodzi może o zakupy i kody do SEMILAC?

ja miałam też bon 100 zł ze streetcom, zrobiłam zakupy za ok 150, , po czym po kilku dniach okazało się że kwota przeze mnie opłacona wróciła - jakiś błąd transakcji w banku i dziś mi odpisali, że zamówienie nie może być zrealizowane, bo kupon wykorzystany może być raz emotka masakra, zła jestem ;/  nie mam bonu 100 zł i nie mam zakupów ;/

Tak emotka

U mnie dokładnie tak samo, 31.12 sobie przypomniałam o kodach, próbuję zrobić zakupy, a kod nie działa, więc zrobiłam screena z wyraźną datą, napisałam do nich maila i odpowiedź taka sama: kody ważne do 31.12 ale na sprawdzenie czy są poprawne było 14 dni - beznadzieja Wyświetl w wątku >>
0 0

lubiekisiel

#6669764 Napisano: 31.12.2019 18:57:09 w Pomoc potrzebującym!
Klocki blocki przekazują 5zł na konto Fundacji Spełnionych Marzeń za każde zdjęcie z DOWOLNYMI klockami. Może ktoś jeszcze skorzysta

Zasady:
 Zrób zdjęcie z dowolnymi klockami
 udostępnij je na FB lub Instagramie dodając hasztagi:
#układamypomagamy
#KlockiBlocki
#FundacjaSpełnionychMarzeń

https://www.facebook.com/klockiblocki/photos/a.1261866017163454/3508598415823525/?type=3&theater Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

lubiekisiel

#6620182 Napisano: 15.07.2019 10:59:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aniachudoba napisał(a):

lubiekisiel napisał(a):

Mam pytanie o kody na bilety z cinema city - czasem można wygrać bilety na określony film czy ktoś próbował kiedyś wykorzystać je na inny? Czy rzeczywiście mają jakoś w systemie określone i na żaden inny tytuł nie przejdzie, czy jednak dałoby się pójść na coś innego?

Tak, jest to określone w systemie, nie da się wejść na inny 

Dzięki, tak myślałam, ale wolałam się upewnić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lubiekisiel

#6620179 Napisano: 15.07.2019 10:56:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam pytanie o kody na bilety z cinema city - czasem można wygrać bilety na określony film czy ktoś próbował kiedyś wykorzystać je na inny? Czy rzeczywiście mają jakoś w systemie określone i na żaden inny tytuł nie przejdzie, czy jednak dałoby się pójść na coś innego? Wyświetl w wątku >>
0 0

lubiekisiel

#6617508 Napisano: 07.07.2019 07:51:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aleks1983 napisał(a):

Macie dzis zwrotki z Zywca?
Wygralam 2 bony 30 Empik i brak jakichkolwiek zwrotek na mailu.

U mnie najpierw długo nie chciało się wysłać, a od razu przeskoczyło na stronę nowego spisywania kodu, więc nawet nie wiem czy coś wpadło, czy nie. A zwrotki żadnej nie ma emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lubiekisiel

#6615189 Napisano: 01.07.2019 08:46:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mczarna napisał(a):

Wiadomo już co z tym somersby?

Zgłoszenie można przesłać też przez messengera, ale nadal każą zachować kod do 1 lipca emotka  znaczy jeszcze nie ruszyli Wyświetl w wątku >>

lubiekisiel

#6606217 Napisano: 04.06.2019 08:03:39 w Biedronka
agakaz2 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Kupiłam wczoraj danio waniliowe i kuponu z kodem kasa nie wydrukowała... Pani kasjerka była zdziwiona: o co mi chodzi, ale nie chciało mi się Jej tłumaczyć... Pomyślałam sobie, że może już po zawodach, ale widzę teraz, że konkurs trwa do 8 czerwca... Czy ktoś też tak miał ?  emotka

kupon w mojej biedronce wychodzi chwilę po paragonie. mówię do Pani poproszę kupon A ona jaki kupon przecież to potwierdzenie zapłaty karta a ja do niej nie potwierdzenie lecz kupon mina bezcenna emotka

Ja za pierwszym razem też odpuściłam, a za drugim, już mądrzejsza czekałam - kupon wydrukował się w połowie skanowania zakupów kolejnej osoby - dziwnie ta akcja jest zorganizowana moim zdaniem Wyświetl w wątku >>

lubiekisiel

#6599650 Napisano: 14.05.2019 20:03:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
szukajacykonkursow napisał(a):

stefania7 napisał(a):

case napisał(a):

Nic mi o tym nie wiadomo, kod powinien się drukować automatycznie do paragonu, niezależnie od formy płatności.

No i tak jest, nie potrzeba również brać potwierdzenia płatności kartą - kod też się w takim przypadku wydrukuje (ktoś chyba wcześniej o to pytał)

Można też już płacić kodem (tym z drugiego, "prawidłowego" smsa emotka ) - sprawdzone

Dobra Dobra A po ilu sekunach się drukuje mniej więcej?(dla mnie się nic nie wydrukowało)Bo ktos pisał że najpierw się drukuje potwierdzenie płatności katą po czym kod z Danio.

U mnie tak samo, płaciłam kartą, dostałam paragon - nie przeczytałam wcześniej, że potrzebny dodatkowy kod, więc odeszłam, ale w sumie kasjerka nie zapytała się nawet czy chcę potwierdzenie. Parę sekund jeszcze pakowałam zakupy i nic nie widziałam, żeby w tym czasie się jeszcze drukowało Wyświetl w wątku >>

lubiekisiel

#6598127 Napisano: 10.05.2019 18:20:57 w Czy informują/ informowali?
A Payback ze złotego jaja informował za III i IV etap? Wyświetl w wątku >>
0 0

lubiekisiel

#6583740 Napisano: 25.03.2019 17:14:36 w moje dzisiejsze wygrane :)
Słuchawki z tic tac (rezerwa III etapu) - pierwsza nagroda w tej loterii, a już straciłam nadzieję  emotka Wyświetl w wątku >>

lubiekisiel

#6578489 Napisano: 08.03.2019 13:40:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ninakow7712 napisał(a):

sks900 napisał(a):

lubiekisiel napisał(a):

Chciałam wziąć udział w loterii coca cola, ale po zalogowaniu każą mi zaznaczyć zgodę na regulamin. Zaznaczam ją, klikam zapisz - to się chwilę mieli i nic, zgoda się odklika, a ja nie mogę wziąć udziału, bo najpierw muszę się zgodzić na regulamin czego zrobić nie mogę. Czy ktoś miał taką sytuację i sobie z nią jakoś poradził? Zmieniam przeglądarki, próbowałam na telefonie, nowe konto założyłam i nic.

Akywowałaś w pełni konto, klikając w baner przesłany na email? 
Loterię organizuje Fortis, do nich trzeba zgłosić.

no właśnie emotka  ja z tego mejla dziś dostałam wiadomość:
promocje@fortis.pl

Super emotka  Dziękuję wszystkim, zaraz piszę maila emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lubiekisiel

#6578457 Napisano: 08.03.2019 12:55:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Chciałam wziąć udział w loterii coca cola, ale po zalogowaniu każą mi zaznaczyć zgodę na regulamin. Zaznaczam ją, klikam zapisz - to się chwilę mieli i nic, zgoda się odklika, a ja nie mogę wziąć udziału, bo najpierw muszę się zgodzić na regulamin czego zrobić nie mogę. Czy ktoś miał taką sytuację i sobie z nią jakoś poradził? Zmieniam przeglądarki, próbowałam na telefonie, nowe konto założyłam i nic. Wyświetl w wątku >>
0 0

lubiekisiel

#6570796 Napisano: 12.02.2019 20:08:51 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Lech 0/3, a o kinder bueno i bramkach nawet nie wspomnę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lubiekisiel

#6517754 Napisano: 09.08.2018 10:48:53 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Hmmm.... już nawet nie mam po co wypatrywać listonosza, bo nawet na nic nie czekam! Wyświetl w wątku >>
0 0

lubiekisiel

#6494448 Napisano: 04.06.2018 17:49:14 w Oddam za darmo
ludzka_istota napisał(a):

TEVU FH44 PCW1

Dzięki emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

lubiekisiel

#6490192 Napisano: 17.05.2018 07:17:35 w Pomocy!!!!
Mam bilety do Cinema City na konkretny film - próbował ktoś wykorzystać takie bilety na inny film? Czy na kasie wyskoczy jakiś error?  Wyświetl w wątku >>
0 0