Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika lubiekisiel

lubiekisiel

#6243870 Napisano: 21.08.2016 14:37:42 w Kaufland konkursy
@-Violka- napisał(a):

lubiekisiel napisał(a):

@-Violka- napisał(a):

luko922 napisał(a):

mia napisał(a):

luko922 napisał(a):

asantesana napisał(a):

Czy ktoś może mi przypomnieć co robiło się w przypadku 8 cyfr w numerze systemowym/transakcji w konkursie "Troszczymy się..."? Dopisywało się zera na początku?
O! Mam jeszcze jeden paragon i tym razem 6 cyfr. Ktoś pomoże?


Czy ja dobrze rozumiem, że w tej edycji można podać numer na przeciwko daty? I w razie gdy jest krótszy niż 7 należy dodać 0 na początku, tak? 

Źle. Tylko te numery u dołu w chodzą w grę.

Właśnie wszedłem teraz na stronę konkursu z autami i widzę, że są właśnie jakieś 2 rodzaje paraognów. Teraz rozumiem, dzięki emotka  

Ja kiedyś po wpisaniu tego z góry  dostałam @ że "ostatni raz" i nagroda doszła  emotka

Ehhh a ja właśnie przeczytałam, że ten albo ten i wysłałam ten z góry emotka  myślicie, że "ostatni raz" przejdzie jeszcze raz, gdyby się udało wygrać?

z autem bym nie ryzykowała. Poproś o anulowanie zgłoszenia i wyślij jeszcze raz

Dobry pomysł  emotka  Dzięki  Wyświetl w wątku >>
0 0

lubiekisiel

#6243846 Napisano: 21.08.2016 13:25:18 w Kaufland konkursy
@-Violka- napisał(a):

luko922 napisał(a):

mia napisał(a):

luko922 napisał(a):

asantesana napisał(a):

Czy ktoś może mi przypomnieć co robiło się w przypadku 8 cyfr w numerze systemowym/transakcji w konkursie "Troszczymy się..."? Dopisywało się zera na początku?
O! Mam jeszcze jeden paragon i tym razem 6 cyfr. Ktoś pomoże?


Czy ja dobrze rozumiem, że w tej edycji można podać numer na przeciwko daty? I w razie gdy jest krótszy niż 7 należy dodać 0 na początku, tak? 

Źle. Tylko te numery u dołu w chodzą w grę.

Właśnie wszedłem teraz na stronę konkursu z autami i widzę, że są właśnie jakieś 2 rodzaje paraognów. Teraz rozumiem, dzięki emotka  

Ja kiedyś po wpisaniu tego z góry  dostałam @ że "ostatni raz" i nagroda doszła  emotka

Ehhh a ja właśnie przeczytałam, że ten albo ten i wysłałam ten z góry emotka  myślicie, że "ostatni raz" przejdzie jeszcze raz, gdyby się udało wygrać? Wyświetl w wątku >>
0 0

lubiekisiel

#6179169 Napisano: 02.04.2016 02:15:13 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!

lubiekisiel

#6172022 Napisano: 12.03.2016 11:48:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

lubiekisiel napisał(a):

Według fb Amica zaczęli się kontaktować przez sms. Ktoś coś już dostał? W weekend pewnie nie pracują, czyli trzeba czekać do poniedziałku  emotka

Z tego, co ja zrozumiałam, nie zaczęli się kontaktować, tylko nadawać smsy o wysyłce, czyli de facto wysyłać.
Jeśli tak, to naturalne, że się ta akcja mocno rozciągnie w czasie. Zanim pierwszy 1000 oblecą, to zejdzie. emotka

Aaaa, całkiem możliwe - myślałam, że to tylko takie sms, że się zakwalifikowało a wysyłka później. Ale twoja wersja ma więcej sensu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lubiekisiel

#6172019 Napisano: 12.03.2016 11:39:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Według fb Amica zaczęli się kontaktować przez sms. Ktoś coś już dostał? W weekend pewnie nie pracują, czyli trzeba czekać do poniedziałku  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lubiekisiel

#6171568 Napisano: 11.03.2016 11:24:18 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Gorzej niż źle   emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lubiekisiel

#6162772 Napisano: 19.02.2016 22:42:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylwika76 napisał(a):

dziękuję za odpowiedź - szkoda, że na liście mnie nie ma !

Nie martw się - twoje zgłoszenie bierze udział w każdym losowaniu! Możesz wygrać jutro albo w ostatnim dniu konkursu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lubiekisiel

#6147560 Napisano: 19.01.2016 16:03:56 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!

lubiekisiel

#6141856 Napisano: 07.01.2016 18:58:25 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Co wchodzę na stronę, to okazuje się, że kolejny konkurs przegrany emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lubiekisiel

#6140564 Napisano: 04.01.2016 23:19:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dzięki za rady odnośnie ramki - jutro pokombinuję z routerem a jak nie to czeka mnie wycieczka do T-mobile  Wyświetl w wątku >>
0 0

lubiekisiel

#6140555 Napisano: 04.01.2016 23:02:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
giulietta napisał(a):

lubiekisiel napisał(a):

Kojarzycie konkurs z radia, w którym można było wygrać ramki cyfrowe Zoom.me? Mam problem, w tym roku przekazałam ramkę jako prezent i okazało się, że nie łączy się z żadną siecią wifi, dlatego mam pytanie, czy ktoś też tak miał? Czy coś tam trzeba "pokombinować"  albo czy da się to jakoś załatwić na gwarancję - nie mam żadnych papierów ani nic 

ale jak to nie masz żadnych papierów? ekran był wydawany z fakturą VAT, gwarancja 24 m-ce, a to, że nie znasz hasła sąsiada do WiFi to już nie wina zoom.me  emotka

Ehhh... no nic, moja wina albo nie wzięłam faktury albo ją gdzieś posiałam... będzie nauczka na przyszłość Wyświetl w wątku >>
0 0

lubiekisiel

#6140537 Napisano: 04.01.2016 22:32:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kaskaderka1 napisał(a):

lubiekisiel napisał(a):

Kojarzycie konkurs z radia, w którym można było wygrać ramki cyfrowe Zoom.me? Mam problem, w tym roku przekazałam ramkę jako prezent i okazało się, że nie łączy się z żadną siecią wifi, dlatego mam pytanie, czy ktoś też tak miał? Czy coś tam trzeba "pokombinować"  albo czy da się to jakoś załatwić na gwarancję - nie mam żadnych papierów ani nic 

Ja mam tak czasem . spróbuj resetować ruter. ogólnie ramka jest znakomita.

Tylko problem jest taki, że ona się w ogóle nie chce podłączyć, znajduje sieć wpisuję hasło i mieli, i mieli, i mieli i tyle emotka  nie podłącza się a żadnego dowodu "zakupu" nie mam, bo pani dała mi tylko ramkę, pewnie podpisałam jakiś odbiór, który sobie zachowali i tyle emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lubiekisiel

#6140533 Napisano: 04.01.2016 22:27:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kojarzycie konkurs z radia, w którym można było wygrać ramki cyfrowe Zoom.me? Mam problem, w tym roku przekazałam ramkę jako prezent i okazało się, że nie łączy się z żadną siecią wifi, dlatego mam pytanie, czy ktoś też tak miał? Czy coś tam trzeba "pokombinować"  albo czy da się to jakoś załatwić na gwarancję - nie mam żadnych papierów ani nic  Wyświetl w wątku >>
0 0

lubiekisiel

#6140527 Napisano: 04.01.2016 22:15:22 w Pomocy!!!!
Kojarzycie konkurs z radia, w którym można było wygrać ramki cyfrowe Zoom.me? Mam problem, w tym roku przekazałam ramkę jako prezent i okazało się, że nie łączy się z żadną siecią wifi, dlatego mam pytanie, czy ktoś też tak miał? Czy coś tam trzeba "pokombinować"  albo czy da się to jakoś załatwić na gwarancję - nie mam żadnych papierów ani nic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lubiekisiel

#6137831 Napisano: 28.12.2015 18:36:08 w Pomocy!!!!
barcza napisał(a):

psika napisał(a):

lubiekisiel napisał(a):

psika napisał(a):

jak uratować wyblakły paragon

Jeśli przejedziesz po nim żelazkiem to odwrócą się kolory - wszystko będzie widać. Jeżeli potrzebujesz tylko skan to możesz potem odwrócić kolory w programie graficznym np. gimp i wszystko wygląda normalnie a jeśli potrzebujesz go wysłać to chyba bym najpierw zapytała organizatora lub poinformowała, że jest taka sytuacja i czy przyjmie takie "czarny" paragon

orginał musze wysłac

lepiej sprawdz na jakiś innym paragonie bo ktos tu ostatnio informował ,ze tak zrobił i miał zmarnowany paragon cały czarny

Kurczę, to lepiej rzeczywiście sprawdź na innym z tego sklepu - mi kiedyś podziałało - tekst zrobił się biały Wyświetl w wątku >>
0 0

lubiekisiel

#6137806 Napisano: 28.12.2015 18:04:01 w Pomocy!!!!
psika napisał(a):

jak uratować wyblakły paragon

Jeśli przejedziesz po nim żelazkiem to odwrócą się kolory - wszystko będzie widać. Jeżeli potrzebujesz tylko skan to możesz potem odwrócić kolory w programie graficznym np. gimp i wszystko wygląda normalnie a jeśli potrzebujesz go wysłać to chyba bym najpierw zapytała organizatora lub poinformowała, że jest taka sytuacja i czy przyjmie takie "czarny" paragon Wyświetl w wątku >>
0 0

lubiekisiel

#6132102 Napisano: 15.12.2015 13:55:29 w Pomoc potrzebującym!
A ja z innej beczki - jeśli kupujecie lub wysyłacie coś inPostem (może być np. Allegro) możecie wpisać numer przesyłki na stronie https://twoj.inpost.pl/szlachetnapaczka i podarować 10gr na Szlachetną Paczkę Wyświetl w wątku >>
0 0

lubiekisiel

#6132101 Napisano: 15.12.2015 13:53:59 w Allegro.pl - bez linków
A ja z innej beczki - jeśli kupujecie lub wysyłacie coś inPostem (może być np. Allegro) możecie wpisać numer przesyłki na stronie https://twoj.inpost.pl/szlachetnapaczka i podarować 10gr na Szlachetną Paczkę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lubiekisiel

#6131962 Napisano: 15.12.2015 11:27:26 w Pomocy!!!!
joan napisał(a):

banka-manka -> nie chodzi mi o to, że nie została dostarczona, wg systemu ona w ogóle nie ruszyła się z placówki nadania. Nie ma żadnych statusów pośrednich ani końcowego emotka

defed -> nie wysłałam listu poleconego, tylko Paczkę24 za pobraniem. Powinny więc pojawić się na liście magazyny, przez które paczka przeszła. A ona nawet do Zabrza nie dotarła emotka

Joan miałam wczoraj taki sam problem tylko z poleconym- znajdź na FB profil poczty polskiej i napisz im prywatną wiadomość z danymi paczki, kiedy ją wysłałas itp. - mi odpisali po paru godzinach, potwierdzili, że mimo, że na trackingu było tylko moje miasto to list dotarł itp. - oni tam sprawdzą w swoich trackingach nie tym co my widzimy i dadzą ci znać Wyświetl w wątku >>
0 0

lubiekisiel

#6129830 Napisano: 11.12.2015 15:47:46 w Kaufland konkursy
nie_zapominajka1 napisał(a):

Wyslalam Dane na TROSZCZYMY, zawsze przychodzila automatyczna odpowiedz na maila, teraz cisza. Tez tak macie?

Do mnie przyszła ta automatyczna zwrotka Wyświetl w wątku >>
0 0