Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika notta

notta

#7194216 Napisano: 24.07.2024 20:17:36 w Smolar
czy wyniki garage i crispers w laureatach już są podpięte? Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#7194185 Napisano: 24.07.2024 17:24:17 w Smolar
cb656 napisał(a):

Smolarze, Smolarze, wciąż o Tobie marzę... emotka emotka emotka emotka emotka

Jakaś romantyczna historia emotka  ? Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

notta

#7193949 Napisano: 23.07.2024 21:45:06 w moje dzisiejsze wygrane :)

notta

#7193911 Napisano: 23.07.2024 18:57:23 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
anaesth napisał(a):

rufus napisał(a):

Jak za pobraniem? Ja przekierowalem ją normalnie do paczkomatuemotka

Ja też przekierowałam, ale podobno można w paczkomacie opłacać pobranie emotka

Prawdopodobnie dotarła do Ciebie informacja, że jedzie do Ciebie paczka, za którą będzie trzeba zapłacić 4 zł przy odbiorze.Jest to oczywiście błąd systemu InPost, więc jeżeli kurier będzie prosił o kwotę 4 zł, żeby mógł Ci wydać paczkę, to prosimy nie odbieraj paczki od kuriera.Jak tylko do nas paczka wróci, to odeślemy ją do Ciebie jeszcze raz – już bez kwoty pobrania.Jeżeli natomiast kurier nie będzie prosił o taką opłatę 4 zł, odbierz śmiało paczkę od niego 😊Przepraszamy za tą niedogodność. Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#7193849 Napisano: 23.07.2024 15:09:49 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
anaesth napisał(a):

rufus napisał(a):

mrmax napisał(a):

czy kropka bordo wysyłała głośniki i karty do biedronki z konkursu Oreo w Biedrze?

Nie

Właśnie wskoczyła paczka w appce InPost emotka

Ja też mam od nich paczkę za pobraniem.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#7193628 Napisano: 22.07.2024 23:37:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
iwona0103 napisał(a):

Dzisiaj dotarła wygrana karta pluxee z nuii kaufland. Ma status "nieaktywna". Czy Wasze też? Czy zrobi się aktywna po pierwszym użyciu karty z pinem z koperty

U mnie też nie jest aktywna. Obstawiam że to organizator musi uruchomić karte.. Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#7193576 Napisano: 22.07.2024 21:43:34 w Wkurza mnie...
zielonaszpilka napisał(a):

notta napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

notta napisał(a):

Ja dodam coś z zupełnie innej strony. Pod koniec czerwca kupiłam od niego paragony, na początku lipca info o wygranej głównej więc wysyłka do organizatora. Sprawdzam korespondencję i widzę, że temat załatwiony bez problemu. Wysyłka paragonu też nie było problemu. Pytanie co musiało się wydarzyć między użytkownikami że doszło do tej sytuacji..

Ale wysłał ten paragon do Ciebie czy prosto do organizatora? Jak to drugie to masz pewność, że ten paragon dotarł? Sytuacja dziwaczna, ale jedno jest pewne, estrelitta szuka do niego kontaktu od kilku dni, gość się loguje, dodaje wpisy, lajkuje komentarze z pytaniem o ten paragon a do estrellity się nie odzywa. Nie wiem jak bezczelnym trzeba być, żeby coś takiego robić. Bez względu na to ile razy wcześniej był uczciwy, to to co robi teraz jest słabe.

Wysyłka do organizatora, mam potwierdzenie nadania przesyłki.

Mam nadzieję, że w przesyłce jest oryginalny paragon ze sklepu emotka  i mam nadzieję, że z estrellitą też się uda sprawę załatwić z korzyścią dla niej.

ja też... Wyświetl w wątku >>

notta

#7193572 Napisano: 22.07.2024 21:39:50 w Wkurza mnie...
zielonaszpilka napisał(a):

notta napisał(a):

Ja dodam coś z zupełnie innej strony. Pod koniec czerwca kupiłam od niego paragony, na początku lipca info o wygranej głównej więc wysyłka do organizatora. Sprawdzam korespondencję i widzę, że temat załatwiony bez problemu. Wysyłka paragonu też nie było problemu. Pytanie co musiało się wydarzyć między użytkownikami że doszło do tej sytuacji..

Ale wysłał ten paragon do Ciebie czy prosto do organizatora? Jak to drugie to masz pewność, że ten paragon dotarł? Sytuacja dziwaczna, ale jedno jest pewne, estrelitta szuka do niego kontaktu od kilku dni, gość się loguje, dodaje wpisy, lajkuje komentarze z pytaniem o ten paragon a do estrellity się nie odzywa. Nie wiem jak bezczelnym trzeba być, żeby coś takiego robić. Bez względu na to ile razy wcześniej był uczciwy, to to co robi teraz jest słabe.

Wysyłka do organizatora, mam potwierdzenie nadania przesyłki. Wyświetl w wątku >>

notta

#7193561 Napisano: 22.07.2024 21:05:03 w Wkurza mnie...
Ja dodam coś z zupełnie innej strony. Pod koniec czerwca kupiłam od niego paragony, na początku lipca info o wygranej głównej więc wysyłka do organizatora. Sprawdzam korespondencję i widzę, że temat załatwiony bez problemu. Wysyłka paragonu też nie było problemu. Pytanie co musiało się wydarzyć między użytkownikami że doszło do tej sytuacji.. Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#7193546 Napisano: 22.07.2024 20:12:54 w Żabka
"II Zamieniliśmy Twój kod kreskowy w aplikacji Żappka na jeszcze wygodniejszy kod QR. Wystarczy, że zeskanujesz go przy kasie lub wchodząc do Nano i gotowe!

Pamiętaj, Twój kod QR jest dynamiczny, co oznacza, że zmienia się co 30 sekund – wszystko po to, by zadbać o Twoje bezpieczeństwo."

taka ciekawostka, przy okazji zakupów na odległość emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#7193268 Napisano: 21.07.2024 22:12:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBmagdalena17 napisał(a):

notta napisał(a):

Pytam dla kolegi, gdzie sprzedać zestawy durex? Olx i vinted mają zakazy emotka

Z tego co widzę inni wystawiają na olx, czytałam listę zabronionych artykułów i nie znalazłam. A olx ci napisał że nie można ?

Gadżety erotyczne są kasowane emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#7193208 Napisano: 21.07.2024 15:40:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Pytam dla kolegi, gdzie sprzedać zestawy durex? Olx i vinted mają zakazy emotka Wyświetl w wątku >>

notta

#7193159 Napisano: 21.07.2024 11:43:16 w Paragony na trwające konkursy
kupię: rockstar, rabat lody Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#7193033 Napisano: 20.07.2024 12:53:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lewiatan loteria z piwami free - od kilku dni mam komunikat "Nieprawidłowe dane na zdjęciu paragonu". Jest jakieś rozwiązanie tej sytuacji? Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#7192963 Napisano: 19.07.2024 20:45:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tic tac bilety - działa Wam hasło do biletów? Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#7192392 Napisano: 17.07.2024 21:28:40 w Smolar
iszhara napisał(a):

sks900 napisał(a):

Nagroda w  loterii "Wygrywaj z eksperckim składem" Dino", bon 100 Dino, została wysłana Inspostem do paczkomatu.

Napewno bon od Smolara? Smolar nigdy nie wysyła bonów do paczkomatu bo tam trzeba pokwitować odbiór. I w tej loterii chyba nawet nie podawało się adresu paczkomatu..... 

Dziś dotarły od Smolara "przeprosinowe" Tigery z konkursu w Żabce - właśnie do paczkomatu - może to ta nagroda jedzie do Ciebie ....

czasami wysyła, ale wtedy jak wypełniasz formularz laureata, to masz napisany sposób wysyłki. Zazwyczaj jest to dpd, ale wcześniej jak były jakieś pierdołki to był też paczkomat. Wyświetl w wątku >>
1 iszhara 0

notta

#7192259 Napisano: 17.07.2024 14:29:48 w Smolar
A jak jest z limitami 10 zgłoszeń z jednego ip dziennie. Ktoś dostał kiedyś jakieś ostrzeżenie? Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#7192008 Napisano: 16.07.2024 21:08:31 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Saldo niekończących się porażek zaczyna mnie już wkurzać... Wyświetl w wątku >>

notta

#7192007 Napisano: 16.07.2024 21:07:25 w Żabka
asper01 napisał(a):

Problemy z kodami już znam, ale teraz nakupowałem bez sensu tych piw i nawet nie mam widocznej tej transakcji. Zdarza się, że po dłuższym czasie pojawiają się zappsy? Ta apka to jakaś masakra.

czasem trzeba chwilę poczekać. Ja nie odpuszczam. Jak mi coś nie pasuje, jakieś kody nie docierają to walę im wiadomości z prośbą o wyjaśnienia czy podesłanie kodu. Wyświetl w wątku >>
0 0