Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika notta

notta

#5306718 Napisano: 30.07.2012 08:40:08 w Wkurza mnie...
kadjas123 napisał(a):

Wkurzył mnie /i to bardzo !/ pier..... złodziej, który w biały dzień skradł nam elektronarzędzia /narzędzia pracy męża/ warte grube tysiące-że też takiemu łapa nie uschnie jak kradnie emotka


znam ten ból chociaż mnie okradali na mniejsze sumy ale też bolało.. powiem tak, dopóki takiego nie złapią to czuje się bezkarny a jak złapią to nic nie zrobią bo niska szkodliwość emotka . Gdyby takiemu dowalić taką grzywnę że mu w pięty pójdzie to mu się odechce albo na roboty przymusowe niech idzie co odpracuje skradzione rzeczy bo darmozjadów na utrzymaniu w więzieniach mamy pod dostatkiem. I jeszcze żyją sobie jak pączki w maśle.. jeść co mają, płacić nie muszą i lekarz bez kilkuletnich kolejek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5306188 Napisano: 30.07.2012 03:01:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kamel napisał(a):

iva napisał(a):

mgrzel napisał(a):

iva napisał(a):

Może doradzicie co zrobić bo mam wielki problem z Top secretem.. konkurs zakończył się 31.05 informacje o wygranej miały być do 30.06. Faktycznie informowali ale do dnia dzisiejszego nie ma żadnych konkretnych informacji ani nagród. Konkurs widmo? Nie mam bladego pojęcia o co tutaj chodzi. Na fanpejdżu informowali o toku sprawy aż nagle zakończyli działalności i odesłali bezpośrednio do Top Secretu gdzie oczywiście nikt nie raczy się odezwać w tej sprawie. Teoretycznie wg regulaminu do 14.07 wszystko powinno się wyjaśnić i do 30.07 miały być wydane nagrody.


Mnie się nie udało w Top Secret, ale obserwowałam na FB jak ciągle przesuwali termin ogłoszenia wyników. Może trzeba dać im jednak chwilkę czasu. Może mają takie opóźnienia przez okres urlopowy emotka Spokojnie - najważniejsze, ze Wam się udało emotka


są spóźnieni ale takie umywanie rączek jest trochę nie na miejscu tym bardziej że nikt nie jest w stanie nic na ten temat powiedzieć. to nieodpowiedzialne podejście.. mam wrażenie że trwa to tak długo bo jeszcze nikt się z nimi nie kontaktował bezpośrednio.




ja napisałem do pana z marketingu maila z pytaniem - cisza...


ja się dowiedziałam tyle że jutro mają zostać wysłane kolejne mejle z dalszymi instrukcjami Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5305910 Napisano: 30.07.2012 12:30:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mgrzel napisał(a):

iva napisał(a):

Może doradzicie co zrobić bo mam wielki problem z Top secretem.. konkurs zakończył się 31.05 informacje o wygranej miały być do 30.06. Faktycznie informowali ale do dnia dzisiejszego nie ma żadnych konkretnych informacji ani nagród. Konkurs widmo? Nie mam bladego pojęcia o co tutaj chodzi. Na fanpejdżu informowali o toku sprawy aż nagle zakończyli działalności i odesłali bezpośrednio do Top Secretu gdzie oczywiście nikt nie raczy się odezwać w tej sprawie. Teoretycznie wg regulaminu do 14.07 wszystko powinno się wyjaśnić i do 30.07 miały być wydane nagrody.


Mnie się nie udało w Top Secret, ale obserwowałam na FB jak ciągle przesuwali termin ogłoszenia wyników. Może trzeba dać im jednak chwilkę czasu. Może mają takie opóźnienia przez okres urlopowy emotka Spokojnie - najważniejsze, ze Wam się udało emotka


są spóźnieni ale takie umywanie rączek jest trochę nie na miejscu tym bardziej że nikt nie jest w stanie nic na ten temat powiedzieć. to nieodpowiedzialne podejście.. mam wrażenie że trwa to tak długo bo jeszcze nikt się z nimi nie kontaktował bezpośrednio. Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5305827 Napisano: 30.07.2012 11:43:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Może doradzicie co zrobić bo mam wielki problem z Top secretem.. konkurs zakończył się 31.05 informacje o wygranej miały być do 30.06. Faktycznie informowali ale do dnia dzisiejszego nie ma żadnych konkretnych informacji ani nagród. Konkurs widmo? Nie mam bladego pojęcia o co tutaj chodzi. Na fanpejdżu informowali o toku sprawy aż nagle zakończyli działalności i odesłali bezpośrednio do Top Secretu gdzie oczywiście nikt nie raczy się odezwać w tej sprawie. Teoretycznie wg regulaminu do 14.07 wszystko powinno się wyjaśnić i do 30.07 miały być wydane nagrody. Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5305301 Napisano: 29.07.2012 09:11:28 w Sport
luko922 napisał(a):

Siatkarze pokazali klasę.emotka Najbardziej szkoda mi jednak Radwańśkiej ! I żal mi polaczków, którzy jeszcze niedawno byli wielkimi kibicami, a teraz po niej jadą. emotka


ja też jestem pod wrażeniem siatkarzy! Dawno nie widziałam takiej gry z naszej strony, faktycznie Włosi nie mieli później już nic do powiedzenia. Jesetm dumna a jeszcze bardziej podziwiam naszą tenisistkę, która również wymiata emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5304835 Napisano: 29.07.2012 02:48:22 w Zakupy na konkursy - usługi
iva napisał(a):

iva napisał(a):

szukam kogoś kto by zrobił mi zakupy olimpijskie:
emotka ALMA
emotka TESCO


proszę na PW oferty wraz z wyceną usługi emotka
Ewentualnie odkupię paragony


tesco już nieaktualne.

Jeszcze Alma została


ogłoszenie nieaktualne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5304816 Napisano: 29.07.2012 02:16:21 w Zakupy na konkursy - usługi
iva napisał(a):

szukam kogoś kto by zrobił mi zakupy olimpijskie:
emotka ALMA
emotka TESCO


proszę na PW oferty wraz z wyceną usługi emotka
Ewentualnie odkupię paragony


tesco już nieaktualne.

Jeszcze Alma została Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5304655 Napisano: 29.07.2012 10:46:40 w Zakupy na konkursy - usługi
szukam kogoś kto by zrobił mi zakupy olimpijskie:
emotka ALMA
emotka TESCO


proszę na PW oferty wraz z wyceną usługi emotka
Ewentualnie odkupię paragony Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5303397 Napisano: 27.07.2012 02:28:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
a ja mam nadzieję że plastyczne drastycznie odrzucą za kombinowanie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5303387 Napisano: 27.07.2012 02:20:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
merkana napisał(a):

iva napisał(a):

Brał ktoś udział w konkursie Atlantic?

przyznać się kto wysyłał te świecidełka w tle emotka

http://www.facebo...amp;relevant_count=1



Ja brałam, ale cudactw nie wysyłałam i jestem tymi majtasami naciągiętymi na styropian (?) bardzo zainteresowana emotka



czy to deska do pływania w stringach?! i jeszcze się świeci albo błyszczy, trudno określić.. może pływa po wodzie i niczym latarnia morska światłem wskazuje drogę ku wygranej?
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5303352 Napisano: 27.07.2012 01:59:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Brał ktoś udział w konkursie Atlantic?

przyznać się kto wysyłał te świecidełka w tle emotka

http://www.facebo...amp;relevant_count=1 Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5303164 Napisano: 27.07.2012 11:52:36 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

iva napisał(a):

mnie wkurza brak weny, energii i chęci do działania.. czy to pogoda tak rozleniwia czy ze mną coś jest nie tak?


To syndrom piątku emotka Ja myślałam wczoraj, że jest wtorek i już zaczęłam opieprzać Mojego, że się nie ogolił. A on oburzony, bo przecież goli się tylko we wtorki i piątki emotka



ten stan to pretekst do leniuchowania prze weekend emotka . Jadę nad jezioro i tyle mnie zobaczycie emotka . Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5303129 Napisano: 27.07.2012 11:32:10 w Dyskusje o wynikach konkursu
ostatnio same rozcarowania.. Avanti, superpharm...wszyscy zaczynają kombinować Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5303123 Napisano: 27.07.2012 11:29:23 w Dyskusje o wynikach konkursu
pang napisał(a):

nataszka napisał(a):

Są już wyniki Avanti sms - do wczoraj trzeba było wysłać życia -a dziasiaj już smsy.....-trochę expresowe tempo -zastanawiające? emotka


losowaniem śmierdzi i to bardzo emotka


po co ja tyle nad tym tyle myślałam?! Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5303090 Napisano: 27.07.2012 11:11:21 w Wkurza mnie...
mnie wkurza brak weny, energii i chęci do działania.. czy to pogoda tak rozleniwia czy ze mną coś jest nie tak? Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5301514 Napisano: 26.07.2012 09:49:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malenka89 napisał(a):

śmiejcie się śmiejcie, ale ja nakupowałam podpasek, mam w domu z 20 paczek, mówię a co tam będę miała zapas, nie zmarnują się, a tu niespodzianka - jestem w ciąży emotka emotka


a w temacie, myślicie, że w tym tygodniu jeszcze BP ruszy??


gratulacje emotka

ja też mam już duży zapas, teraz chyba będę musiała do biedronki skoczyć bo mam duuużą listę zakupów dla mnie i dla mamy, ale przerażają mnie te ich kolejki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5300833 Napisano: 25.07.2012 04:34:04 w Z jakiego konkursu ta nagroda??? / Wygrałem - ale
dostałam zestaw produktów bonduelle ale kompletnie nie mam pojęcia z jakiego to konkursu Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5300694 Napisano: 25.07.2012 02:28:55 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
malymis napisał(a):

iva napisał(a):

schoczka napisał(a):

Nie lubi mnie Dove, odlotowe wakacje i gourmet;(
a biedny pies wcina karme dla kota!!!!;(



U mnie też nie ejst kolorowo
emotka Gourmet- nic
emotka odlotowe wakacje-nic
emotka Dove- jeszcze większe nic
emotka Carte Dor- normalnie aż kod..głupiej łyżki upolować nie mogę..

mogę tak wymieniać bez końca emotka


już nie przesadzaj
a karta do empika za 200 złociszy przedwczoraj?? a walizka za 360 zł wczoraj? i tu się jeszcze wpisujesz jakbyś conajmniej od miesiąca niczego nie wygrała emotka



na temat empiku nic nie wiem, widocznie mnie mylisz.. wpisuję się tutaj bo ma taką ochotę to raz, a dwa jak się wpisywałam to jeszcze nie wiedziałam nic o walizce. A po drugie ten wątek odczarowuje wygrane, a po trzecie w wymienionych konkursach mi nie idzie
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5300574 Napisano: 25.07.2012 01:13:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dzasmina napisał(a):

iva napisał(a):

dzasmina napisał(a):

ale fajne torby w tej biedronce, aż żal będzie jak autko wpadnie emotka


chętnie Ci moją oddam, ja ostatnio mam szczęście do walizek więc takie torby mi są zbędne emotka


oj, tak się wyrwałaś, a ja mam dobrą pamięć emotka mi właśnie takie torby bardzo się przydadzą, a jakoś skutecznie mnie omijają.


wyjdzie na to że nic nie wygram w tym konkursie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5300557 Napisano: 25.07.2012 01:03:11 w Wkurza mnie...
wkurza mnie że wybrałam się na zakupy i dokładnie nie opisałam sobie co mam kupić.. kupiłam 2x szampon gliss kura, a superpharmie 2x always ale paragonu nie dostałam a sama zapomniałam się upomnieć, spakowałam zakupy i poszłam. W chacie mi się przypomniało że w sumie to po paragon tam szłam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0