Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika notta

notta

#5282864 Napisano: 12.07.2012 11:25:39 w Oddam za darmo
    
Witaj!

Raz jeszcze, w imieniu własnym oraz autorów przepisów, dziękujemy za Twoje głosowanie w Konkursie z Papierem Saga!

Choć nie było to w przewidziane w regulaminie konkursu, postanowiliśmy zrobić niespodziankę i wśród wszystkich głosujących na przepisy rozlosować dodatkowe 15% kupony rabatowe na zakupy produktów prezentowanych w natoobe.pl. A Ty należysz do grona wylosowanych szczęśliwców! emotka

Twój kod rabatowy to: SGP612
Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5282647 Napisano: 12.07.2012 09:22:17 w Rossmann
tusiek napisał(a):

frodo napisał(a):

picola napisał(a):

paryzanka napisał(a):

czy ktoś sie orientuje ILE OSÓB wzieło udział w konku sensodyne na rower?> miałam przed północa zerknąć i zasnełam...

dzieki za odp


1274, dużo emotka


O, kurcze MARNE SZANSE emotka



ja miałam paragon i wysłałam w ostatni dzień,żeby przynajmniej wykorzystac go i nie pluc sobie w brodę że mogłam spróbowac.Napisałam byle jak więc nie liczę na nic



teraz już wiem o czym zapomniałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5282487 Napisano: 12.07.2012 08:02:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gryszelm napisał(a):

mia napisał(a):

O matko, chyba będę musiała do nich zadzwonić...
Paragony x czasu temu odesłane, piłek nie ma, na liście tez nie ma ani mnie, ani męża...
Mam dosyć już hec z wygranymi, które nie mogą do mnie dotrzeć emotka


U nie to samo z VI etapu...paragony dawno wysłane, na liście mnie nie ma i piłki też nie ma...


ja też tak mam ale ja wiem przynajmniej dlaczego
emotka . Wysłałam w sumie dwa paragony jeden był ok ale drugi grupo przeterminowany nie zauważyłam daty zakupy jak dostałam paragon emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5281869 Napisano: 11.07.2012 04:41:13 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
nic nic nic.. od 2 dni emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5281026 Napisano: 11.07.2012 08:46:03 w Dziś cieszę się z.....
cieszę się że wreszcie mam wakacje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5280946 Napisano: 11.07.2012 08:04:54 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
madzia34 napisał(a):

doładowanie z gfk:)


i krem z vichy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5278515 Napisano: 09.07.2012 01:15:43 w Rossmann
u mnie nic emotka

ostatnio za dużo razy się udało emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5276029 Napisano: 06.07.2012 05:20:11 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
0 0

notta

#5275763 Napisano: 06.07.2012 01:28:26 w Rossmann
cc_investigator napisał(a):

stosując nowa (tzw.niezachłanną) taktykę wysłałam tylko na siebie - i jak zwykle zero ostatnio...

jestem bardzo blisko podziękowania rossnetowi za wspolną zabawę.


nie poddawaj się ja kiedyś przez 2 lata emotka
grając u nich regularnie trafiłam tylko raz chusteczki czy coś takiego.. ostatnio jakoś przyszły dobre czasy i w tym roku wygrałam 3 razy. Czasami warto poczekać na swój czas emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5275243 Napisano: 06.07.2012 08:34:49 w Rossmann
Nagrody z Venus do odebrania są od 12 powiedzcie czy jest szansa na odbiór prze terminem np. 10.07? komuś się kiedyś udało? Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5275234 Napisano: 06.07.2012 08:25:03 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
mia napisał(a):

Żeby to tylko dzisiaj... emotka
Bilans - albo nie brałam udziału, albo nie wygrywam. Plus nawet wygrane nagrody nie dochodzą. Za to terminowo dochodzą rachunki emotka

Na dobitkę Vichy olało mnie totalnie po raz drugi, a tak lubię ich kremy emotka


u mnie też letnie rozleniwienie chyba przyszło.. nic nie wpada, nic nie przychodzi a tak czekam na kilka rzeczy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5274486 Napisano: 05.07.2012 02:58:48 w Wkurza mnie...
malenka89 napisał(a):

asante napisał(a):

postscript napisał(a):

Nie wiem, czy mnie to wkurza, ale i tak Wam opowiem emotka
Mieszkam w nowym bloku na samym obrzezu miasta. Wczoraj zasypialem i slysze pod blokiem muzyke, syk otwieranych puszek, wyzwiska i ogolne zamieszanie. Wychodze na balkon, a na laweczce mlodziez zaczyna imprezke. Nic nie krzyczalem, bo by mi szyby powybijali. Zadzwonilem na policje, bo takie akcje mamy co druga noc. Zanim palkarnia przyjechala, minelo 40 minut. Dawno przestalo mi sie chciec spac.
I wkurza mnie jedno - wieksza czesc bloku jest zamieszkana, wiele rodzin ma malutkie dzieci. I jakos nikt nie zareagowal (na co liczyli? ze to sie do 2 w nocy skonczy?). w ten sposob faktycznie szczawie beda przychodzily, bo mysla, ze nowy blok, miejscowka nieznana jeszcze policji itd.
dostali po mandacie, ale dobrze ze dzis nie spotkalem rano zadnego sasiada, bo widze, ze u nas wszyscy do gadania pierwsi, a jak trzeba zalatwic sadzonki drzew, wybrac firme do sprzatania, czy zalatwic cokolwiek, to albo ja, albo jedna babeczka z drugiego konca bloku.


U mnie było podobnie, tylko z czasem doszło wybijanie szyb itp. aż pewnego dnia na drzwiach wejściowych do klatki schodowej znalazła sie kartka (anonimowo powieszona), bardzo uprzejma acz stanowcza, żeby ludzie zaczęli na to reagować i przestali się bać, bo to jest nasze mienie, płacimy za szkody w czynszu i należy reagować na to co młodzież robi w naszym bloku itd. itp. Od tej pory ludzie zaczęli dzwonić, a młodzież zniknęła. Spróbuj powiesić taka kartkę:)



u mnie też ostatnio szyba poleciała
emotka
z takimi czasem faktycznie lepiej nie zadzierać... u mnie po ostatnim razie poodkręcali śruby z kół i o mało byśmy się nie zabili emotka

Ps. a co do Policji to nie ma się co dziwić, i tak szybko przyjechali, u nas jest 1 radiowóz na całe miasto emotka



a ja się wkurzam dwoma małymi pekińczykami które się drą wniebogłosy co dziennie od północy aż im się znudzi.. parszywe kundle jedne mandatu za zakłócanie nie dostaną a sąsiad się twarz śmieje bo mu w chacie nie piszczą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5274398 Napisano: 05.07.2012 02:02:57 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
u mnie też nic.. nawet piłki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5274326 Napisano: 05.07.2012 01:15:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jeżeli chodzi o Top Secret to spóźnione informacje nie są z rezerwy emotka

Paszport Do Świata Mody Top Secret Nie, po prostu mieliśmy małe problemy z namierzeniem wytypowanych osób, stąd te opóźnienia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5273673 Napisano: 05.07.2012 05:54:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
iva napisał(a):

monikar napisał(a):

iva napisał(a):

iva napisał(a):

ewka656 napisał(a):

iva napisał(a):

bartula napisał(a):

A Top Secret jak? Niby poinformowani i nikt nie trafił?


http://www.facebo...wiata.Mody.TopSecret
tutaj się tylko jedna osoba chwaliła że w niedzielę miała informację że wygrała ale nie wiedziała co.


Ja wykopałam telefon do pana który się tym zajmuje ale coś nie odbiera. Mam taką cichą nadzieję, że dziś puszczą jakieś maile lub będą jeszcze dzwonić...



Daj znać jak się czegoś dowiesz emotka


Paszport Do Świata Mody Top Secret Może się pochwali na naszym facebooku emotka Tymczasem czekamy na dane Zwycięzców i scany paragonów, aby potwierdzić prawidłowość zgłoszeń. Jak już wszystkie osoby przyślą nam te dane, oficjalnie ogłosimy listę Zwycięzców emotka




szkoda emotka

jakoś nikt na forum się nie pochwalił...


może nikt nie chciał się chwalić ja czekam na oficjalne wyniki i zawsze jest nadzieja na rezerwę emotka



sprawdźcie swoje skrzynki mejlowe u mnie dzisiaj wiadomość o wygranej emotka
jeszcze nie wiem co emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5272746 Napisano: 04.07.2012 01:29:54 w Rossmann
ruda88 napisał(a):

marlenkalw napisał(a):

Ani wyników ani żadnej informacji w Bris


ale powrzucali nowe wkonkursy na stronę, więc może jednak coś ruszy jeszcze dzisiaj i wrzucą emotka


ale mnie to dziwi że terminowo wyników nie ma emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5271848 Napisano: 04.07.2012 07:56:55 w Rossmann
kamka88 napisał(a):

Czy w kokosalu podawało się adres drogerii do odbioru? nie przypominam sobie nic takiego ale gdy chciałam dziś odebrac nagrodę okazało się że nie ma mnie na liście:/ co robic? pierwszy raz mam taką sytuację...


Mi też kiedyś w rossmanie powiedzieli że nie ma mnie na liście a jak poszłam tydzień później i była inna Pani to momentalnie się znalazłam. Chyba najlepiej kontaktować się z nimi mejlem ale w tym zakresie nie mam doświadczenia Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5270970 Napisano: 03.07.2012 01:49:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kotmarian napisał(a):

poszły eski z fanatura , wygrałam spa, a liczyłam na konsolkę. czy co tam bylo.


gratulacje, ja akurat przegapiłam ten konkurs.
Czy wczoraj było losowanie główne? Chodzi mi o autko emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5270951 Napisano: 03.07.2012 01:39:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
deva napisał(a):

monikar napisał(a):

dla mnie ta sytuacja i tak jest dziwna, przecież napisali jakiś czas temu że zwycięzcy zostali już poinformowani... emotka



dlatego jestem w szoku az ręce mi sie trzęsą


uważaj na żyrandol emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5270935 Napisano: 03.07.2012 01:36:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
assal napisał(a):

Usunięcie teraz nic nie da. Te posty można i tak odczytać emotka
Przy publikacji wyników zaś się zacznie, że nagrodzili kogoś, kto podskakiwał wcześniej emotka
Jak nagrody główne się rozpłyną, ja tam przejmować się nie będę - straciłam 20 zł na smsy, więc ten konkurs zgłoszę gdzie trzeba emotka



ja wydałam kasę tylko na jednego sms ale już mi szkoda, większy pożytek by z tego był gdyby poszedł na pajacyka Wyświetl w wątku >>
0 0