Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika notta

notta

#5270608 Napisano: 03.07.2012 11:37:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maa napisał(a):

iva napisał(a):

może osoba która prowadzi fb nic na ten temat nie wie tylko ściemnia żeby jej nie marudzili




jak sie nagłośni sprawę na facebooku może wreszcie rozwiążą ten konkurs


dajcie linka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5270556 Napisano: 03.07.2012 11:27:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
może osoba która prowadzi fb nic na ten temat nie wie tylko ściemnia żeby jej nie marudzili Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5270546 Napisano: 03.07.2012 11:25:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superpharm kolejna porażka.. Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5270317 Napisano: 03.07.2012 09:56:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rozumiem Pani rozczarowanie i żal. Bardzo było mi przykro wysyłać do Pani dzisiejszą informację o błędnym wysłaniu wiadomości o przyznanej nagrodzie.
Proszę mi wierzyć, że dla mnie jako osoby obsługującej konkurs jest to bardzo przykra sytuacja. Jedyne co mogę zrobić w tej sytuacji to jeszcze raz bardzo Panią
przeprosić i w ramach rekompensaty dołączyć do prawidłowo przyznanej nagrody drugą w postaci koszulki reprezentacji Polski.

i tak jestem zawiedziona emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5270266 Napisano: 03.07.2012 09:35:25 w Wkurza mnie...
wkurza mnie pech od rana emotka
a przy okazji konkursy z grami.. w życiu nie udało mi się wygrać w takim konkursie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5270260 Napisano: 03.07.2012 09:33:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ania1234 napisał(a):

iva napisał(a):

z przykrością informujemy że wczorajsza informacja o ponownym przyznaniu nagrody była błędna i spowodował ją błąd systemu SMS. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację i w przypadku pytań prosimy o kontakt..

fakt dużo wcześniej udało mi się wygrać koszulkę do dzisiaj nic nie dostałam więc myślałam że przepadło


O kurcze, to faktycznie nie fajnie...


tak widzę że na Fb ignorują pytania innych osób więc nie spodziewam się odpowiedzi dlatego puściłam im to mejlem i już się nie wkurzam. Sama jestem ciekawa jaka będzie odpowiedź. Dzięki za wsparcie i dam wam znać co wyniknie z tego. Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5270250 Napisano: 03.07.2012 09:28:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ania1234 napisał(a):

iva napisał(a):

napiszę reklamację w tej sprawie.. a wysłałam już paragon oj ja głupia emotka


Dostałaś dziś smsa, że w ogóle nie wygrałaś? Czy że nie wygrałaś PlayStation3?


Dokładna treść sms.

z przykrością informujemy że wczorajsza informacja o ponownym przyznaniu nagrody była błędna i spowodował ją błąd systemu SMS. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację i w przypadku pytań prosimy o kontakt..

fakt dużo wcześniej udało mi się wygrać koszulkę do dzisiaj nic nie dostałam więc myślałam że przepadło Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5270232 Napisano: 03.07.2012 09:20:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
napiszę reklamację w tej sprawie.. a wysłałam już paragon oj ja głupia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5270209 Napisano: 03.07.2012 09:09:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

iva napisał(a):

wczoraj dostała wiadomość sms o wygranej z Footballandu a później mejlem zostałam poinformowana o wygranej PlayStation3.. dzisiaj kolejna wiadomość że wczorajsza wiadomość była błędna!!!! o co tu chodzi?! Ale się wkurzyłam, miał ktoś tak.. wczoraj już był taniec radości bo tyle czekałam by wygrać sobie konsolę a tutaj taki numer


Słyszałam, że o konsoli informują telefonicznie...
Ale tak, czy inaczej, to już jest szczyt kompetencji emotka

Myślę, że najlepiej wystartuj do nich na FB - to chyba najprędzej poskutkuje i może się ogarną!


ale się wkurzyłam.. takie numery wycinać.. najlepsze jest że dzisiaj już wysłałam wszystkie potrzebne dane i paragon bo praktycznie informacje o tym były podane w mejlu.
Tak chyba zrobię bo to takie przykre dawać i odbierać
Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5270197 Napisano: 03.07.2012 09:03:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wczoraj dostała wiadomość sms o wygranej z Footballandu a później mejlem zostałam poinformowana o wygranej PlayStation3.. dzisiaj kolejna wiadomość że wczorajsza wiadomość była błędna!!!! o co tu chodzi?! Ale się wkurzyłam, miał ktoś tak.. wczoraj już był taniec radości bo tyle czekałam by wygrać sobie konsolę a tutaj taki numer Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5270171 Napisano: 03.07.2012 08:46:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kamila10001 napisał(a):

mia napisał(a):

magma6 napisał(a):

mia napisał(a):

Dzięki, no to czekamy emotka
Jestem strasznie ciekawa, co uznają za zapas roczny dezodorantów emotka


emotka moze uznaja ze jeden dezodorant na dwa miesiace powinien wystarczyc emotka emotka


No i chyba tak uznali.
Ktoś pisał, że dostał i jest... sześć dezodorantów.
Po pieronie się wysadzili! emotka


No w rzeczy samej 6 sztuk to zapas dopiero emotka emotka


moim zdaniem chociaż na każdy miesiąc jeden antyperspirant powinni dać..
Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5269876 Napisano: 02.07.2012 09:26:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
squika napisał(a):

mia napisał(a):

letniowoc napisał(a):

Hej dostał już ktoś maila z prośbą o podanie adresu z Sante? Chodzi o ten konkurs z życzeniami na 20-lecie. Oprócz 20 zwycięzców mieli wysłać paczki z produktami wszystkim uczestnikom, ale sprawa jakoś przycichła...


Wszystkim uczestnikom?
To mnie niby też? emotka
To ja chcę!
Siedzą gdzieś na FB? emotka



Dostałam maila 26, że wysyłają wszystkim paczki. Adresu nie chcieli, bo chyba trzeba było podać w zgłoszeniu.
Oni niby mają FB ale jakoś nie zagłębiałam się w szukanie ich.


ja też dostałam taką wiadomość ale myślałam że im się pomyliło emotka .
Ale chyba jednak nie
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5269242 Napisano: 02.07.2012 02:48:31 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
i u mnie telefon nie dzwoni emotka

a miałam takie wielkie nadzieje na początek lipca emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5269022 Napisano: 02.07.2012 01:09:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
deva napisał(a):

iva napisał(a):

ashley878 napisał(a):

Super Pharm napisało na FB Zgodnie z regulaminem - właśnie kontaktujemy się z laureatami i czekamy na potwierdzenia od nich. Bądźcie czujne! :



to czekamy emotka



dzwonia tylko nie do nas...dziwne



ta sama sytuacja co z Top Secretem.. chyba nam nie dane wygrane Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5268900 Napisano: 02.07.2012 12:38:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ashley878 napisał(a):

Super Pharm napisało na FB Zgodnie z regulaminem - właśnie kontaktujemy się z laureatami i czekamy na potwierdzenia od nich. Bądźcie czujne! :



to czekamy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5268748 Napisano: 02.07.2012 11:44:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monikar napisał(a):

iva napisał(a):

iva napisał(a):

ewka656 napisał(a):

iva napisał(a):

bartula napisał(a):

A Top Secret jak? Niby poinformowani i nikt nie trafił?


http://www.facebo...wiata.Mody.TopSecret
tutaj się tylko jedna osoba chwaliła że w niedzielę miała informację że wygrała ale nie wiedziała co.


Ja wykopałam telefon do pana który się tym zajmuje ale coś nie odbiera. Mam taką cichą nadzieję, że dziś puszczą jakieś maile lub będą jeszcze dzwonić...



Daj znać jak się czegoś dowiesz emotka


Paszport Do Świata Mody Top Secret Może się pochwali na naszym facebooku emotka Tymczasem czekamy na dane Zwycięzców i scany paragonów, aby potwierdzić prawidłowość zgłoszeń. Jak już wszystkie osoby przyślą nam te dane, oficjalnie ogłosimy listę Zwycięzców emotka




szkoda emotka

jakoś nikt na forum się nie pochwalił...


może nikt nie chciał się chwalić ja czekam na oficjalne wyniki i zawsze jest nadzieja na rezerwę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5268603 Napisano: 02.07.2012 10:36:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
iva napisał(a):

ewka656 napisał(a):

iva napisał(a):

bartula napisał(a):

A Top Secret jak? Niby poinformowani i nikt nie trafił?


http://www.facebo...wiata.Mody.TopSecret
tutaj się tylko jedna osoba chwaliła że w niedzielę miała informację że wygrała ale nie wiedziała co.


Ja wykopałam telefon do pana który się tym zajmuje ale coś nie odbiera. Mam taką cichą nadzieję, że dziś puszczą jakieś maile lub będą jeszcze dzwonić...



Daj znać jak się czegoś dowiesz emotka


Paszport Do Świata Mody Top Secret Może się pochwali na naszym facebooku emotka Tymczasem czekamy na dane Zwycięzców i scany paragonów, aby potwierdzić prawidłowość zgłoszeń. Jak już wszystkie osoby przyślą nam te dane, oficjalnie ogłosimy listę Zwycięzców emotka


Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5268569 Napisano: 02.07.2012 10:24:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ewka656 napisał(a):

iva napisał(a):

bartula napisał(a):

A Top Secret jak? Niby poinformowani i nikt nie trafił?


http://www.facebo...wiata.Mody.TopSecret
tutaj się tylko jedna osoba chwaliła że w niedzielę miała informację że wygrała ale nie wiedziała co.


Ja wykopałam telefon do pana który się tym zajmuje ale coś nie odbiera. Mam taką cichą nadzieję, że dziś puszczą jakieś maile lub będą jeszcze dzwonić...



Daj znać jak się czegoś dowiesz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5268417 Napisano: 02.07.2012 08:41:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
deva napisał(a):

mahuska napisał(a):

A lifestyle?? mają dzwonic??



powinni dzwonić, do 30.06 mieli rozwiązac konkurs


może dzwonili, ale nie do nas emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5268416 Napisano: 02.07.2012 08:41:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bartula napisał(a):

A Top Secret jak? Niby poinformowani i nikt nie trafił?


http://www.facebo...wiata.Mody.TopSecret
tutaj się tylko jedna osoba chwaliła że w niedzielę miała informację że wygrała ale nie wiedziała co. Wyświetl w wątku >>
0 0