Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika notta

notta

#5255511 Napisano: 25.06.2012 02:20:59 w Wkurza mnie...
karolkas napisał(a):

karolkas napisał(a):

Wkurzyłam się na wyniki z puchatka,ot co, odwaliłam taki piękny stadion, tyle pracy i kurde nic nawet nagrody pocieszenia, wrrrr.
Ale cieszę się że od jutra idę do pracy emotka to moja najlepsza wygrana, obym sie tylko w niej utrzymała.


a pójście do pracy wiąże się z nastepnym powodem do wkurzania, że pomimo tego ze będę pracować, to prawie nic z tego nie będę mieć, bo wszystko pójdzie na opiekunkę nad dwójką dzieci. Mój mąż dopiero teraz zobaczył ile kosztuje siedzenie w domu, jak musi zapłacić za nianię.
Będę po prostu pracować na to, żeby miec wpis w papierach że pracowalam.


w tym przypadku po kilku miesiącach będziesz mieć kolosalną motywację do pracy emotka .

a mnie wkurza noga która wciąż mnie boli.. ćwierć wieku jeszcze nie mam a czuję się jak babcia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5255470 Napisano: 25.06.2012 02:05:41 w Rossmann
marlenkalw napisał(a):

grusia napisał(a):

A czego tu sie bać - wole nic nie wygrac ale w zabawie fair play .


wiesz niektórzy nic nie zgłaszają bo się boją, że rossnet ich zapamięta i nie da im nagród (tak jakby to oni byli winny) emotka


e tam ja w takie coś nie wierzę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5255320 Napisano: 25.06.2012 01:07:05 w Wkurza mnie...
iwonciaaa napisał(a):

kasia89tn napisał(a):

Wkurza mnie to, że nie mogę sobie znaleźć normalnego faceta... Zawsze trafiam na takich, którzy są już zajęci i... w ogóle im to nie przeszkadza w szukaniu kogoś na boku emotka



generalnie faceci to zło emotka
Czasem lepiej poczekać na tego księcia z bajki, niż zadawać się z palantami, którzy nawet osła mają pożyczonego:)!


emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5254940 Napisano: 25.06.2012 10:30:07 w Wkurza mnie...
marzanna napisał(a):

tato999 napisał(a):

sledzislaw napisał(a):

wkurza mnie to, że niektórzy pchają się do konkursów, w których nagrody w ogóle nie są im do szczęścia potrzebne, ewentualnie do tego, żeby je opchnąc na allegro. emotka człowiek się stara jak głupi, a i tak nie wygra swojej wymarzonej nagrody, bo ktoś ma nasrane we łbie i liczy się dla niego tylko, żeby wygrać, bez względu na to co jest nagrodą. emotka



a nie wziąłeś pod uwagę tego,że sporo osób zarabia w taki sposób na życie albo w taki sposób zbiera sobie pieniążki na coś o czym marzą a niekoniecznie mogą wygrać w konkursie?



Tak, to rozumiem, niemniej wkurza mnie, jak ktoś np. z Poznania bierze udział w konkursie wyłącznie dla warszawiaków, a potem bawi się w spekulanta i sprzedaje albo wymienia zaproszenia itd. Takie osoby na pewno na mnie nie zarobią emotka emotka


może i wkurzające ale nie zabronione
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5254703 Napisano: 25.06.2012 09:06:54 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
u mnie też pustki.. a po weekendzie zawsze jakieś miłe niespodzianki wpadały emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5254648 Napisano: 25.06.2012 08:50:25 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
martalobos napisał(a):

Zestaw do depilacja TANITA


miło słyszeć bo też czekam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5251356 Napisano: 22.06.2012 10:22:02 w Wkurza mnie...
tato999 napisał(a):


jeśli już się pojawi dziecko i tym samym tworzy się rodzina to człowiek sobie poradzi emotka wszystko zależy od tego jaki związek tworzymy


może jeszcze do tego nie dojrzałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5251327 Napisano: 22.06.2012 10:13:49 w Wkurza mnie...
tato999 napisał(a):



rodzina to gorsza perspektywa?

nikt nikogo nie zmusza do zakładania rodziny



chyba się nie zrozumieliśmy.. miałam na myśli że mnie na to nie stać, pewnie że chciałabym mieć dzieci i chciałabym im dać wszystko aczkolwiek wiem że na chwilę obecną sobie nie poradzę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5251313 Napisano: 22.06.2012 10:10:26 w Wkurza mnie...
lucja napisał(a):



obrona to pestka w porównaniu z prawdziwym życiem POTEM...

szukanie pracy i byccie bezrobotnym z dyplomem...


moim zdaniem praca jak praca, studiuje zaocznie i pracuje, gorsza perspektywa dla mnie to teraz zakładanie rodziny i ta odpowiedzialność Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5251277 Napisano: 22.06.2012 10:00:00 w Wkurza mnie...
vilemo napisał(a):

ja w ogóle nie miałam listy pytań i dało radę, choć cud, miód i orzeszki to też nie były...tak czy tak promotor był naprawdę kochany i się udało - Wam też się uda emotka



mam nadzieję że będzie to moja wygrana emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5251262 Napisano: 22.06.2012 09:55:08 w Wkurza mnie...
ati88 napisał(a):

iva napisał(a):

wkurza mnie że czas tak szybko mija emotka
zostało mi 19 dni do obrony a już czuje że żołądek odmawia mi posłuszeństwa


wiem cos o tym mi zostalo 12 dni emotka
ale ja juz chce aby było po emotka
mnie bardziej wkurza że niektorzy dostali juz po 3 pytania, ktore komisja im zada a ja musze sie nauczyc wszytkich 58 emotka



obrona obronie nie równa ja mam tylko 40 ale tak ilość materiału mnie zabiją..a co mnie najbardziej wkurza że inni to mają już za sobą a ja muszę czekać do 10 i to do 20:00
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5251228 Napisano: 22.06.2012 09:39:06 w Wkurza mnie...
wkurza mnie że czas tak szybko mija emotka
zostało mi 19 dni do obrony a już czuje że żołądek odmawia mi posłuszeństwa Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5251205 Napisano: 22.06.2012 09:31:05 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
wczoraj walizka z marsa wypasiona emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5249775 Napisano: 21.06.2012 12:50:52 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

ewachem napisał(a):

Informacja od instruktora nauki jazdy (meza):
zgodnie z prawem o ruchu drogowym (polskim) pierwszenstwo ma pieszy bedacy na przejsciu. Natomiast w krajach Europy zachodniej pierwszenstwo ma pieszy zblizajacy sie do przejscia dla pieszych.

Ustapic pierwszenstwo pieszemu tzn:
nie zmusic go do przyspiueszenia kroku, zwolnienia lub zatrzymania podczas przechodzenia przez przjescie


Dzięki wielkie! Skopiuję to i zaraz poślę siostrze emotka

Mam tylko nadzieję, że w Polsce za przepuszczanie pieszych, którzy jeszcze na pasy nie weszli, nie grozi mandat emotka

Szkoda, że nie ma u nas takiej samej zasady, jak u zachodnich sąsiadów, byłoby mniej nerwów i wypadków, a więcej uprzejmości i uśmiechów emotka

PS: Mój facet by z chęcią przeczytał Twój doktorat; gdyby się dowiedział, na jaki temat piszesz, nie dałby mi żyć emotka


mnie raz oblano za nie przepuszczenie osoby która czekała na przejście przez pasy
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5249681 Napisano: 21.06.2012 12:03:41 w Wkurza mnie...
efelinkaaa napisał(a):

już pomijając tą aferę z abonamentem (która mnie wkurza emotka ), to denerwuje mnie to, że żaden kierowca nie zatrzyma się przed przejściem dla pieszych, chociaż leje deszcz.. Jak człowiek nie wymusi, to będzie stał i stał i moknął przy okazji...


za to są mandaty emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5249637 Napisano: 21.06.2012 11:46:33 w Wkurza mnie...
wkurza mnie wróżka Semiramida.. już dzisiaj 3 sms mam dość jej wizji, Ziółko gdzie jesteś? Potrzebuje Twojej stopki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5248174 Napisano: 20.06.2012 03:58:09 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
0 0

notta

#5246253 Napisano: 19.06.2012 02:13:26 w Rossmann
joanne napisał(a):

iva napisał(a):

NIE MOŻE BYÆ rossnet mnie docenił emotka


gratki Iva


dziękuję emotka
moje narzekanie się opłaciło ostatnio.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5246226 Napisano: 19.06.2012 02:01:41 w Rossmann
NIE MOŻE BYÆ rossnet mnie docenił emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5245957 Napisano: 19.06.2012 11:29:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sydariameki napisał(a):

iva napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

iva napisał(a):

czy z gorącego kupka były już jakieś telefony do wygranych?



a w poprzednim tygodniu kiedy dzwonili?
(ps. iva, to Ty wygrałas aparat? emotka Jeśli tak to gratulacje emotka )


no właśnie nie wiem czy to ja ? emotka
może to być zupełnie ktoś inny, gdybym wiedziała że dzwonili to już bym sobie nadziei nie robiła emotka


To akurat ja tym razem emotka


rozwiałaś moje wątpliwości emotka Wyświetl w wątku >>
0 0