Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika notta

notta

#5219352 Napisano: 04.06.2012 08:02:10 w Wkurza mnie...
wkurza mnie mój słaby wzrok... chyba potraktuje go laserem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5219097 Napisano: 03.06.2012 09:43:29 w wątek bezrobotnego konkursowicza :)
dawidekk napisał(a):

Myślicie, że wyjazd do Anglii do pracy nadal jest tak samo opłacalny jak kilka lat temu? Zbliżają się wakacje, trzeba by poszukać roboty, a w Polsce każdy wie jak jest. Wiem, że nie powinnienem narzekać, ale takie pokolenie emotka


opłacalne? wydaje mi się że mimo kryzysu i tak warto pojechać.
najniższa krajowa to 1000 ( chyba) nie złotych ale funtów emotka . Jak masz okazję to jedź w Polsce przez wakacje tyle nie zarobisz.. u mnie w okolicy dają przy pracy sezonowej 5zł/h.. szału nie ma emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5217976 Napisano: 03.06.2012 10:27:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
teraz mi się przypomniało że grzechotkę siostrze kupiłam na urodziny emotka . Muszę się zakraść do jej pokoju emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5217367 Napisano: 02.06.2012 05:18:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
karolkas napisał(a):

iva napisał(a):

ja dzisiaj kupiłam 2xturek z tym że są to dwa opakowania razem złączone jakaś promocja jest 40% drugi gratis.. fakt faktem dosyć tanio wyszło bo za dwa 6zł płaciłam a na paragonie później widziałam była adnotacja 1xTurek.. czy taki paragon nadaje się do gry?



niekoniecznie, zalezy to pewno od organizatora konkursu. Ja kiedyś na timotei kupilam zestaw złożony z dwóch produktow, na paragonie miałam jedną pozycję. Trzeba było kupić dwa produkty, dwa produkty miałam, ale pozycja jedna na paragonie. Opisałam wszystko w liście do organizatorów, zalączyłam tą opaskę co produkty były złączone i mi uznali. Kalosze przysłali.



oo to może wyślę do nich zapytanie w tej sprawie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5217354 Napisano: 02.06.2012 05:08:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
loczeq napisał(a):

iva napisał(a):

ja dzisiaj kupiłam 2xturek z tym że są to dwa opakowania razem złączone jakaś promocja jest 40% drugi gratis.. fakt faktem dosyć tanio wyszło bo za dwa 6zł płaciłam a na paragonie później widziałam była adnotacja 1xTurek.. czy taki paragon nadaje się do gry?



liczy sie to co masz na paragonie - czyli paragon nadaje sie co najwyzej na skup makulatury ;]



tak też myślałam emotka
Dzięki za info emotka
jeszcze niecały kilogram makulatury i będzie z 10gr emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5217331 Napisano: 02.06.2012 04:54:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ja dzisiaj kupiłam 2xturek z tym że są to dwa opakowania razem złączone jakaś promocja jest 40% drugi gratis.. fakt faktem dosyć tanio wyszło bo za dwa 6zł płaciłam a na paragonie później widziałam była adnotacja 1xTurek.. czy taki paragon nadaje się do gry? Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5215561 Napisano: 01.06.2012 01:53:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

iva321 napisał(a):

Są dodatkowe wyniki z Palette. I jak Wam się podoba wygrane hasełko? emotka


Wcale.
Ale o gustach... więc tylko powiem, że i tak się cieszę, że wyłoniono zwycięzców dodatkowych, gratki Wam!



brawo dla agencji za decyzję raz jeszcze ale hasełko.. może ma swój urok, mnie nie porwało emotka . Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5215426 Napisano: 01.06.2012 01:01:42 w Paragony
iva napisał(a):

poszukuję 1 paragon Playboy wcześniejszy niż 24.04 :)
Z Tesco też mogą być emotka


nieaktualne Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5215361 Napisano: 01.06.2012 12:36:32 w Paragony
poszukuję 1 paragon Playboy wcześniejszy niż 24.04 :)
Z Tesco też mogą być emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5215265 Napisano: 01.06.2012 11:36:40 w Wkurza mnie...
wkurzył mnie mars.. najpierw sms miały być o 13, wczoraj dostałam informację sms od nich że będą koło 19:20 a sms finałowy o 13:33 szok Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5215201 Napisano: 01.06.2012 11:02:45 w Paragony
kupię paragon playboy jesli ktoś ma na zbyciu to zapraszam z ofertami Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5213447 Napisano: 31.05.2012 11:46:32 w Wkurza mnie...
wkurzył mnie pan doktorek co z choinki się urwał.. ostatni egzamin miałam i na bank nie zdałam.. nie mam oceny w systemie gdzie już wszyscy mają jak mnie udupił przed obroną to już ja mu pokaże.. nu pagadi Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5213245 Napisano: 31.05.2012 10:09:08 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
aniabania napisał(a):

NIC emotka



u mnie też... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5211798 Napisano: 30.05.2012 01:01:08 w Wkurza mnie...
agamaty napisał(a):

tato999 napisał(a):

koper napisał(a):

kochaniutka napisał(a):


Nagrody nie może wygrać żaden uczestnik ani osoba zameldowana pod tym samym adresem, który wygrałjakąkolwiek nagrodę w innych loteriach i konkursach organizowanych przez Detal Koncept Sp. z o.o. w roku 2009,2010, 2011 i 2012 emotka


emotka emotka emotka
A to sobie wymyślili...




a co złego w tym zapisie? przynajmniej większe szanse na wygraną dla zwykłych ludzi a nie zawodowych/hurtowych wygrywaczy



a mają jakąś listę konkursów, które organizowali? Bo ja jako zwykły zjadacz chleba mam prawo nie wiedzieć/nie pamiętać kto organizował jaki konkurs. Nie mam notatek z nazwami agencji itd...
Dla mnie bzdura totalna.



Szok.. a co ja kronikę mam prowadzić? oni sobie raz raz pewnie w komputerku ładnie nasze dane odszukają a my zwykli konkursowicze emotka ?
jak dla mnie non sens
Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5209812 Napisano: 29.05.2012 01:21:50 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
ja już narzekam na jutrooo.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5209391 Napisano: 29.05.2012 09:57:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sledzislaw napisał(a):

http://www.wykop....e-wiekszosc-po-4-gr/ ciekawe, szczególnie to o 'wielkiej' kasie, którą można wygrać emotka


ja mam chyba 30 zakrętek do wymiany emotka

nigdzie tego nie chcą Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5209375 Napisano: 29.05.2012 09:52:43 w Wkurza mnie...
iwonciaaa napisał(a):

icotynato napisał(a):

iwonciaaa napisał(a):

to ja też się powkurzam na moje zdrowie ;( ciągłe rewelacje żołądkowe, mdłości, jadłowstręt, bóle głowy i osłabienie.
Bez wyraźnej przyczyny.
Lekarz ostatnio tylko tabletek mi dowalił, które niewiele dają.
Najgorsze jest to, że czuję się dobrze dobrze, kilka minut i ...


to z nerwów, niektórym masaże relaksacyjne pomagają na takie dolegliwosci


nerwy to na pewno jest jeden z wielu czynników.
egzaminy, zaczęłam prawo jazdy, rozsypał mi się związek.
Chociaż tak de facto nie myślę o tym, że się denerwuje. To kwestia podświadomości.


też tak mam czasami a tym bardziej w nagłych zmianach temperatur takich jak przesilenie wiosenno letnie emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5208081 Napisano: 28.05.2012 02:27:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
a ja za każdym razem jak wysyłam dostaje sms.. fakt faktem dziennie wysyłam tylko jedno zgłoszenie ale zawsze po jakimś czasie przychodzi odpowiedź Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5206498 Napisano: 27.05.2012 05:13:44 w Wkurza mnie...
sophie napisał(a):

cb656 napisał(a):

sophie napisał(a):

W odróżnieniu do ciebie wiem co mówię (...) Polska to 95 % katolików i o nich mówię (...) Wogóle sklepy powinny być zamknięte w niedzielę, to dzień święty tak? emotka


Naprawdę wiesz, co mówisz?! emotka
Skąd w tej ultrakatolickiej Polsce, przesyconej wyznawcami superpoprawnych prawd wiary, miłością bliźniego i innymi wszelakimi dobrami, otóż skąd w tym kraju mlekiem i miodem płynącym (oczywiście takim dobrym z powodu nasycenia 95% katolików emotka ) ..skąd w tym kraju tyle zła?! emotka

na pewno te 5% pozostałych, niekatolików jest temu winnych emotka
Brawo dziewczyno, naprawdę pogratulować spostrzegawczości emotka No dopiero trzeba mi było takiego światłego umysłu, jak twój, bym to zauważył emotka

P.S. dzień święty to jest pojęcie funkcjonujące w słowniku ludzi wierzących. Tylko w ich słowniku. Ja im nie bronię, niech sobie w niedzielę leżą krzyżem w kościele, nie moja bajka.
Dzień wolny od pracy jest pojęciem szerszym i może to być dzień niekoniecznie związany z wyznawaniem jakiejś wiary.


Skąd w tym kraju tyle zła ? To każdy przedszkolak wie emotka Szatan który zbiera coraz większe żniwo ,widać mu się udaje skoro coraz mniej ludzi jest wierzących ,co tutaj właśnie widać emotka


ręce opadają emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

notta

#5206453 Napisano: 27.05.2012 04:58:26 w Wkurza mnie...
sophie napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

tyle jest pewnie osób ochrzczonych, do kościoła chodzi ponad 40% (jakoś co roku jest 'liczenie wiernych') więc 95% na pewno nie jest katolików (albo obracam się w złym towarzystwie, bo więcej niż 5% osób które znam to ateiści, agnostycy itd.)

A więc nie dla wszystkich niedziela jest dniem świętym, to już zależy od człowieka, czy w niedzielę będzie chodził do kościoła, robił wiosenne porządki czy latał po konkursowe paragony po sklepach emotka


To ,że jest 95 % katolików ,a 40 % chodzi do kościoła (chociaż nie wiem gdzie tak jest ,bo u nas chodzi 90 % ) wynika z normalnego lenistwa emotka


Z Torunia jesteś?

Dobra koniec tych żartów.. mówi się że o religii, poglądach politycznych nie należy dyskutować. Wyświetl w wątku >>
0 0